AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Blair Lillian Payne

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Olric Romanov

Olric Romanov

RP Yaşı : 35
Gerçek Adı : Ceren

Blair Lillian Payne Empty
MesajKonu: Blair Lillian Payne   Blair Lillian Payne EmptyC.tesi Mart 05, 2011 6:52 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Blair Lillian Payne

Doğduğunda bir ikizi olduğunu bilseydi kesinlikle doğmak istemezdi. Dünya'da ondan bir tane daha olması fikrine asla katlanamamıştır. Neyse ki, ikiz olmalarına rağmen kardeşiyle fiziksel olarak çok benzememektedirler. Ama yine de kardeşini çok sever. Safkan olduğu için her zaman bu dünyanın içinde olmuştur. Hiçbir şey onun için garip değildir. Aşka ve kırmızı'ya kesinlikle aşıktır. Alışveriş yapmaya bayılır. Böyle olmasına rağmen asla aptal bir kız olmamıştır. Çok zekidir ve kitap okumayı çok sever. Boş zamanlarında kendisine sığınacak bir ağaç bulur ve oraya gider. Genel olarak çok sakindir ve insanları dinlemeyi çok sever. Bu yüzden arkadaşlarıyla arası çok iyidir. Tanımadığı kişilerin onu ukala biri gibi görmesine rağmen, o asla ukala ve kendini beğenmiş olmamıştır. Kesinlikle karanlıktan nefret eder.

Blair/ Lilly

*Çalışkandır.
*Cesur ve dürüsttür.
*İnsanlara karşı hep sıcakkanlı olmuştur.
*Ailesine çok bağlıdır.
*Alışveriş yapmaya bayılır.

Arkadaş olmak isteyenler şöyle buyursun;
Ad-Soyad:
İkon:
Kurgu:

http://sliwer.deviantart.com
Olric Romanov

Olric Romanov

MesajKonu: Geri: Blair Lillian Payne   Blair Lillian Payne EmptyC.tesi Mart 05, 2011 6:57 pm

İlişkiler

Crystal Morrison

Crystal kesinlikle en yakın arkadaşım. Kendimi onun yanında hiçbir yerde hissetmediğim kadar rahat hissediyorum. Yaptığım ve söylediğim hiçbir şeye kızmıyor ve kesinlikle dünyadaki en iyi sır saklayıcı. Seni çok seviyorum Crys.

Anastasia A. Galibina

Anastasia ile okula ilk geldiğim gün tanışmıştım. Ben yolumu kaybettiğim sırada yanıma gelip yardım isteyip istemediğimi sormuştu ve o günden sonra birbirimizin iyilik melekleri olduk. Sır tutma konusunda kilitli bir kutu gibidir.

Bryanna Cyrus

Bir Slytherin'li olmasına rağmen onunla her türlü konuda dedikodu yapabilirim. Yeni bir şey duyduğunda hemen gelir bana anlatır. Biz tıpkı küçük bir "dedikodu takımı"yız. Bu ikimizi bir araya getiren en büyük şey.

Clary Bernstein

Clary, onu çok seviyorum. Belki de ağlayan kişilere olan zaafımdandır. Onu ilk gördüğümde daha II. sınıftık. Her zamanki gibi kitap okumak için ağacımın altına gidiyordum ki hıçkırık sesi duydum. Yanına yaklaştığımda korkulu gözlerini bana çevirdi. Onun yanına yaklaştım ve konuştuk. Bir iki kendini bilmezin onunla dalga geçtiğini söylemişti... O günden sonra başım ne zaman bir belaya girse Clary hemen yardıma koşar.

Roxanne Delacroix

Sanırım tüm Gryffindor'lu öğrencilerden nefret etmesine rağmen bana dokunmamasının tek nedeni Bryanna ile arkadaş olmam.

John Dillinger(Sihir Bakanı)

John benim için apayrıdır. Anne ve babamın işleri sayesinde sık sık ismini duyduğum ama ilk defa Hogwarts'da gördüğüm bir insan. Benim için herkesten öte bir kişidir o...

Katy Rebekah

Katy hiç shaip olamadığım küçük bir kızkardeş benim için. Okula geldiğinde hep onun yanındaydım ve onu korumuştum. Benim için değerlisin küçük kız Smile

Phoneix Griotte

Bayan Pho'yu severim ama can düşmanım Amiélie ile dost olması beni sinir ediyor. O, çok ügzel bir kadın ve bayan Phoneix ise çok daha tatlı...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Weaf Percusis

İnsanları dinlemeyi sevdiğimden dolayı Muggle Bilimleri dersine özel oalrak ilgi duyuyorum...

Roy Platts

Ona resmen tapıyorum. Kehanet'e olan ilgim Roy'a olan ilgiye dönüştü...

Roxanne Delacroix

Joy'a olan yakınlığı yüzünden Roxanne'i severim. Ama şu sıralar Roy'a biraz fazla yakınlaşmaya başladı. Bu durum beni sinir ediyor. Kendisini kollaması lazım.

Keith Matt McMillen

Keith, benim için bir dosttan ötedir. Onunla genelde aşk konusundaki problemlerimden konuşurum. Bazenb eni dinlerken sıkışdığını fark etsem de, ona anlatmaktan zevk alıyorum.

Bastet Thomas

Sisli bir gecede Yasak Orman'a gittiğimde bu Slytherin'li kız bana zarar vermeye kalkışmıştı. Ama daha sonra, benim at adamlardan kurtulmama yardım etti ve aramız biraz olsun düzeldi.

Jeffrey Alex Daniels

Annem ve babamın ölümünden sonra köprüde kendi kendime konuşuyordum. Yalnız olduğumu düşünüyordum fakat yanılmışım. Alex de oradaymış. O gün onunla ilk defa tanışmıştım. Çok kibar ve nazikti bana karşı. Etkilenmedim değil...

En son Blair Lillian Payne tarafından C.tesi Haz. 18, 2011 2:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
Crystal Morrison

Crystal Morrison

RP Yaşı : on altı
Gerçek Adı : İlay

MesajKonu: Geri: Blair Lillian Payne   Blair Lillian Payne EmptyC.tesi Mart 05, 2011 7:00 pm

Crystal Morrison
Kurguyu biliyorsun zaten. Çook yakın arkadaşız. Very Happy
Olric Romanov

Olric Romanov

MesajKonu: Geri: Blair Lillian Payne   Blair Lillian Payne EmptyC.tesi Mart 05, 2011 7:07 pm

Ekledim canım Smile
Anastasia A. Galibina

Anastasia A. Galibina

RP Yaşı : On altı.
Gerçek Adı : Aslısuğ.

MesajKonu: Geri: Blair Lillian Payne   Blair Lillian Payne EmptyC.tesi Mart 05, 2011 8:35 pm

Sırdaşın olabilirim. Sende benim sırdaşım tabi.
http://bonniebon.blogcu.com/
Bryanna Cyrus

Bryanna Cyrus

Gerçek Adı : irem

MesajKonu: Geri: Blair Lillian Payne   Blair Lillian Payne EmptyC.tesi Mart 05, 2011 10:25 pm

eğer karakterin dedikodu yapmaktan hoşlanıyorsa, bu ikimizi bir araya getiren tek şey olabilir
Olric Romanov

Olric Romanov

MesajKonu: Geri: Blair Lillian Payne   Blair Lillian Payne EmptyPaz Mart 06, 2011 10:34 am

İkinizi de ekledim Smile
Clary Bernstein

Clary Bernstein

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

MesajKonu: Geri: Blair Lillian Payne   Blair Lillian Payne EmptyPaz Mart 06, 2011 2:10 pm

Clary Bernstein

Kurgu:Bir gün Slytherin'li bir kaç öğrenci Clary ile Melez olduğu için dalga geçmişlerdi.'Bulanık annen nerde,Clary?' gibi laflar söylemişlerdi.Clary daha II. sınıftaydı.Bu yüzden bu duruma çok üzülmüştü.Bir ağacın dibine oturduğu sırada Blair gelmişti.Clary onun geldiğini sonradan farketmişti.Blair'ın kendisine kızacağını düşünmüştü.Çünkü bu ağacaın dibine hep Blair gelir otururdu.Ama Blair onun bu üzgün halini görmüş ve onu teselli etmişti.O günden beri çok iyi arkadaş olmuşlardır.Hep birbirlerinin arkasını kollarlar ve dertleşirler.Smile
Bryanna Cyrus

Bryanna Cyrus

Gerçek Adı : irem

MesajKonu: Geri: Blair Lillian Payne   Blair Lillian Payne EmptyPaz Mart 06, 2011 3:52 pm

bende aynı kurguyla seni lejantıma ekleyeceğim, icon yollar mısın? Smile
Olric Romanov

Olric Romanov

MesajKonu: Geri: Blair Lillian Payne   Blair Lillian Payne EmptyPaz Mart 06, 2011 6:32 pm

Tabii ki Smile
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

RP Yaşı : 17.5
Gerçek Adı : roxy foxy :)

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Blair Lillian Payne   Blair Lillian Payne EmptyÇarş. Mart 09, 2011 12:01 pm

Tüm Gryffindor takımından nefret ediyorum tabii. Blair'in ise Bryanna ile sık sık araya geldiğinin farkındayım. Bu durum hiç hoşuma gitmiyor, görmezden geliyorum. Blair'e yaptığım tek iyilik diğer Gryffindorlara yaptığım gibi onunla uğraşmamak. Bryanna sayesinde, ona dua etsin.
Roxanne'in Blair hakkında ki düşüncelerii. Benim lejanta uğra. (:
Spoiler:
http://vioreluna.deviantart.com/
Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : #...#

MesajKonu: Geri: Blair Lillian Payne   Blair Lillian Payne EmptyPaz Mart 13, 2011 9:15 am

John Dillinger

Blair'in çok şeker biri olduğunu düşünüyordu. Okulun en iyisi o gibiydi. Dürüst ve güvenilir bir yapıya sahip olduğundan çok arkadaşa sahipti. Bunlardan biride John'du ama arkadaştan da öte abi gibiydi Blair için...

En son John Dillinger tarafından Salı Mart 15, 2011 6:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Olric Romanov

Olric Romanov

MesajKonu: Geri: Blair Lillian Payne   Blair Lillian Payne EmptyPaz Mart 13, 2011 7:28 pm

İkinizi de ekledim Smile
Katy Rebekah

Katy Rebekah

RP Yaşı : 12
Gerçek Adı : Afranur

MesajKonu: Geri: Blair Lillian Payne   Blair Lillian Payne EmptySalı Mart 15, 2011 5:41 pm

Spoiler:

Eklersen sevinirim (:
Phoneix Griotte

Phoneix Griotte

RP Yaşı : 28
Gerçek Adı : Hazal

MesajKonu: Geri: Blair Lillian Payne   Blair Lillian Payne EmptyÇarş. Mart 16, 2011 8:10 pm

Sevdiği bir öğretmeniyim sadece Smile

Blair Lillian Payne

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-
» Blair Lillian Payne
» Blair.
» Joyce Payne
» Joyce Payne
» Wishes| Blair Arıyor!