AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Su Savaşı!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Kathleen Hart
VI. Sınıf
VI. Sınıf

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : katkat

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Su Savaşı! Empty
MesajKonu: Su Savaşı!   Su Savaşı! EmptyPaz Mayıs 06, 2012 6:12 pm

Su Savaşı! Th_21903_3786_i2_blake-lively-2_122_409lo | Su Savaşı! 5f2fn | Su Savaşı! Avril-you-look-gorgeus-avril-lavigne-26700713-100-100 | Su Savaşı! 000y89yr

Kathleen Hart | Clary Bernstein | Cecelia Winslet | Katheryn Wilson
Kathleen Hart
VI. Sınıf
VI. Sınıf

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Su Savaşı! Empty
MesajKonu: Geri: Su Savaşı!   Su Savaşı! EmptyPaz Mayıs 06, 2012 6:23 pm

"Tamam, anne, tamam, ANNE!"
Yaz Kampına gitmem annem için iyi bir fikir değildi açıkça. Zaten son bir haftadır tavırlarıyla bunu belli ediyordu. Hogwarts ilk kez bir Yaz Kampı açmıştı ve broşürlere bakılırsa cidden inanılmaz bir yerdi. Ben ve diğer tüm arkadaşım Kamp konusunda fazlasıyla heyecanlıydık. Annem ise broşürlerde bahsedilen ormanda vahşi yaratıkların olup olmadığını sorguluyordu. Yaz Kampına gitmek için hazırlandığım bir hafta boyunca deli gibi alışveriş yapmıştım; ne de olsa buradan direk Hogwarts'a geçecektik. Eve uğramaya niyetim yoktu, sevgili annemin söylenmelerini ve sakin babamı ne kadar özleyecek olsamda. Şimdi annemin bana zorla aldırdığı bir telefonda konuşuyordum. Kızlar yatakhanesindeki yatağımın üzerinde bavulum açıktı. Buraya gelir gelmez üzerimdekileri bir şort ve bir askılıyla değiştirmiştim; içime bikinimi giymeyi unutmadım tabi. Annem ormandan uzak durmam ve cankurtaran yoksa havuza ya da göle girmemem hakkında nutuk çekmeyi bitirdikten sonra, sonunda, telefonu kapattı. Heyecanla bavulumu kapadım ve odadan koşarak çıktım. Broşürlerde birde kampın haritası vardı ki resmen ezberlemiştim. Koşa koşa kızlarla buluşmakta anlaştığımız Su Parkına giderken birilerine çarpıp özür diliyor, tanıdık bir yüz görünce kocaman bir gülücük patlatıp selam veriyordum. Hava sıcacıktı, her yer egzotik çiçek kokularıyla doluydu. İçimde bu yazın en eğlenceli yazım olacağına dair bir his vardı. Su Parkına geldiğimde beklediğimden daha çok Hogwarts öğrencisinin buraya geldiğini anladım. Heyecanla havuzların birinin kenarına geçtim ve sırıtarak beklemeye başladım. Hedeflerim yaklaştıkları anda sırılsıklam olacaklardı; kıyafetleriyle gelmeleri umurumda değildi.
Clary Bernstein

Clary Bernstein

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

Su Savaşı! Empty
MesajKonu: Geri: Su Savaşı!   Su Savaşı! EmptyPaz Mayıs 06, 2012 11:20 pm

Hava o kadar güzeldi ki yüzümdeki sırıtışa engel olamıyordum. Aslına yüzümdeki bu ifadenin daha birçok nedeni vardı ve bunlar havadan daha etkili nedenlerdi. Birincisi Cecelia nihayet geri gelmişti ve yeniden onunla maceralar yaşayabilirdik. Arkadaşımı o kadar çok özlemiştim ki onu bile şaşırtacak derece sıkıca sarılmıştım ona. Genelde pek sarılıp, öpüşmem de. İkinci neden ise ismi aklımdan geçtikçe kalbimin hızla atmasına sebep olan Adrian'dı. Aramızda geçen sorunları halletmiş ve yanlış anlaşılmaların nedenleri üzerine konuşmuştuk. Bu da içimi büyük ölçüde rahatlatıyor ve yüzümde kocaman bir sırıtış olmasına sebep oluyordu.

Tabii tüm bu mutluluğumun yanı sıra bazı problemlerim de vardı. Mesela annem ve babam gibi. Annemin babamı göz açıp kapayana kadar affetmesi gibi. Babamın sanki hiçbir şey yokmuş gibi tekrardan aramıza girmesi gibi. Günümü mahvetmemek adına tüm bunları zihnimden uzaklaştırdım ve daha sonra çözümlemeyi unutmamak için zihnimin bir köşesine not ettim. Daha güzel şeyler düşünürken, bir yandan da Cecelia'yı bekliyordum. Neyse ki bekletme gibi bir huyu yoktu. Genelde bekleten ben olurdum ama bugün mucizevi bir şekilde önce ben hazır olmuştum. Cecelia'nın ağzı açık kalacaktı.

Nihayet geldiğinde birlikte Su Parkı'nın oraya doğru yol aldık. Altımdaki kısa, kot şort ve üzerimdeki askılı, kırmızı tişörte rağmen sıcak basmıştı ve Su Parkı şu an da gidebileceğimiz en ideal yerdi. "Sakın üzerimdekileri çıkarmadan bana su atmaya kalkma. Yoksa işin biter." Bu sözlerim Cecelia'ydı. Çileden çıkarıcı bir şaka huyu vardı ve son zamanlarda bu huyu bayağı ön plana çıkmaya başlamıştı. Ben Cecelia'dan bir şaka beklerken, tehlike hiç ummadığım bir yerden geldi. İlk suyun etkisiyle hafif bir şok geçirdim ve karşımda gülen sarışın kıza şaşkın gözlerle baktım. Katie. İntikamım acı olacaktı!
Cecelia Winslet

Cecelia Winslet

Gerçek Adı : Elif

Su Savaşı! Empty
MesajKonu: Geri: Su Savaşı!   Su Savaşı! EmptyPtsi Mayıs 07, 2012 5:14 pm

Bugün çok eğlenceli bir gün geçirecektim. Yani en azından öyle umuyordum. Eğlenceli zaman geçirmeyeli çok uzun zaman olmuştu. Alex'le ayrıldıktan sonra kafa dinlemek için ismini bile bilmediğim ülkelere gidip farklı kültürler tanıdım. Bu biraz olsun kafamı dağıtmayı başarmıştı. Bu atlatması zor bir dönem olmuştu ama her biten ilişkim gibi bunu da atlatmayı başarmıştım. Canım arkadaşım Clary'ide çok özlemiştim. Yaz Kampına geldiğim zaman onu göl kenarında görmüş ve saatlerce sohbet etmiştik. Bana Adrian'ı anlatırken gözlerinin içi gülüyordu ve bu beni çok mutlu etmişti. Uzun zamandır onu bu kadar mutlu görmemiştim. Umarım mutlulukları hiç bozulmaz.

Clary ile su parkına gidecektik. Nedenini bilmediğim bir mutluluk vardı içimde. Hazırlanırken çok özen gösterdim kendime. Fırfırlı, pembe, mini eteğimi giyindim. Onun üzerine de Clary'nin bana aldığı beyaz, yüzücü kol ve üzerinde Clary ve benim fotoğrafımızın basılı olduğu badiyi geçirdim. İçime de göğüslerimi büyük gösteren bikinimi giymiştim. Saçlarım birazdan bozulacağı için uğraşmaya gerek duymamıştım. Aynadaki görüntüm oldukça hoş görünüyordu. Zaten öyle görünmem gerekiyordu. Teknik olarak sevgilim olmadığı için arayış içindeydim. Son bir kez kendime baktıktan sonra çantama havlumu, güneş kremimi koyup Clary ile buluşacağımız yere gittim. Saatime baktım ve Clary daha gelmemiştir diye düşünürken onun beni beklediğini gördüm. Bu beni çok şaşırtmıştı. Clary'de bunu anlamış olacak ki munzurca gülümsedi. Su parkına doğru yürümeye başladık. Üzerindekiler ona çok yakışmıştı. Zaten Clary ne giyse yakışıyordu. Çok güzel uzun bacakları vardı.

"Sakın üzerimdekileri çıkarmadan bana su atmaya kalkma. Yoksa işin biter." Clary'nin bu sözleri beni güldürmüştü. Aklımı okumuş gibi konuşmuştu. Onu kıyafetleri üzerindeyken ıslatmayı hem çok istiyordum hem de onu kızdırmayı istemiyordum. Bunları düşünürken Clary'nin üzerine büyük bir su kütlesi gelmişti. Ona çarpan su birazda olsa benim üzerime de sıçramıştı. İşte şimdi Clary çok kızmıştı ama bir yandan da gülüyordu. Uzun zamandır su savaşı yapmamıştım. Ve su savaşı böylece başlamış oldu. Katie'ye gülümsedim ve "Su savaşı başlasıııııııın!" diye bağırarak hemen ayağımın dibindeki hortumu elime alarak Katie'ye doğru püskürttüm. Bugün gerçekten eğlenceli olacak gibiydi.
Chloé Collinson
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Chloé Collinson

RP Yaşı : 15.
Gerçek Adı : İrom.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Su Savaşı! Empty
MesajKonu: Geri: Su Savaşı!   Su Savaşı! EmptyPtsi Mayıs 07, 2012 11:14 pm

Yaz Kampı'na tam olarak ne bulmak için geldiğimi bilmiyordum aslında. Belki de sadece biraz eğlence arıyordum. Gerçi halen kendime bir uğraş ya da eğlence bulabilmiş değildim. Buraya geldiğimden beri tek yaptığım kitap okumaktı ve yanıma aldığım son iki kitabı da bitirdiğimden dolayı artık onu da yapamıyordum. Yatağımın üstünde oturmuş can sıkıntısından oflayıp pufluyordum. Ama artık yatağımda daha fazla böyle oturamayacaktım çünkü can sıkıntısından patlamak üzereydim. Kısa bir süre düşünüp can sıkıntımı nasıl gidereceğim konusuna bir çözüm bulamasam da sonunda yapılacak en iyi şeyin dışarı çıkıp biraz hava almak olduğu kanaatine vardım. Bunun için de yatağımdan kalktım ve kamp için getirdiğim kıyafetlerimden bazılarını yatağıma serip hepsine teker teker göz gezdirdim. Ben kıyafetlerime göz atarken birden Gryffindor binasından bazı kızların su savaşı yapacaklarını anımsadım. Bu bilgi beynimde nasıl yer etmişti tam olarak hatırlayamıyordum ama Clary laf arasında söz etmiş olabilirdi. Su savaşı fikri beni heyecanlandırmaya yetmiş ve artmıştı bile. Sıkıcı olmayan bir gün için bile gayet keyifli bir aktivite gibi görünen su savaşı, içinde bulunduğum durumda benim için çok cazipti. Gerçi beni aralarında isteyip istemeyeceklerini bilmiyordum, belki de kendi aralarında bir eğlence düzenlemek istemişlerdi. Ancak yine de burada sıkıntıdan patlamak yerine şansımı deneyecektim. Bu kararımı verir vermez hemen üzerime siyah bikinimi geçirdim. Üstüne de yine bikinim gibi siyah renkte olan sade, mini bir elbise giymiştim. Kıyafetlerimi yatağımın üzerinden toplayıp yerine yerleştirdiğim gibi yatakhaneden çıktım ve kızları bulmak üzere yürümeye başladım. Onları bulmam fazla uzun sürmemişti çünkü tek yapmam gereken neşeli seslerin ve gülüşmelerin geldiği yönü takip etmek olmuştu. Onları bulduğumda gerçekten de birbirleriyle keyifle su savaşı yapmaya başladıklarını gördüm. Kathleen, Clary'nin üzerini ıslatmıştı ve bu Clary'yi hem biraz sinirlendirmiş hem de eğlendirmiş görünüyordu. Ben Clary'ye bakarken "Su savaşı başlasıııııın." diye neşeyle bağırdı içlerinden biri. Sonra da yerden bir hortum alıp Kathleen'in üzerine doğru püskürtmeye başladı. Şu anda içinde bulundukları durum o kadar eğlence dolu gözüküyordu ki daha fazla onları seyretmek yerine su savaşına dahil olma fikriyle yanıp tutuşuyordum. Sonunda dayanamadım ve "Merhaba, eğer sakıncası yoksa ben de size katılabilir miyim?" diye sordum biraz da utangaçça. Tamam, onlar benimle aynı binadan kızlardı lakin yine de birbirimizi çok iyi tanıdığımız söylenemezdi. Bu yüzden olabildiğince tatlı bir şekilde gülümseyerek onların verecekleri yanıtı beklemeye başladım.
https://twitter.com/CrypticDreamer
Kathleen Hart
VI. Sınıf
VI. Sınıf

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Su Savaşı! Empty
MesajKonu: Geri: Su Savaşı!   Su Savaşı! EmptySalı Mayıs 08, 2012 4:43 pm

Çok geçmeden Clary parkın girişinde göründü, hemen arkasında Cecelia vardı ve onun geleceğinden haberim yoktu. Yinede sesimi; ikisinide sırılsıklam ettikten sonra sarılıp öpmeyi aklımın bir köşesine yazdım. Beklemedikleri bir anı yakalamak istiyordum. Minik adımlarla ikiliye yaklaşırken Clary'nin söyledikleri netleşmeye başladı.
"...çıkarmadan bana su atmaya kalkma. Yoksa işin biter."
Düşündüğüm gibi kıyafetlerden bahsediyor olmalıydı. Aslında ilk planım Clary'i havuza itmekti ama bu saldırıyı beklemediği için tonlarca su yutabileceği ihtimalini göz önüne alarak -ne kadarda iyi bir arkadaşım!- ellerimi buz gibi havuz suyuna daldırdım ve alabildiğim kadarını Clary'e fırlattım. Vücudundaki titreme beklediğim bir şeydi, böyle sıcak bir havada vücut ısısı iyice yükselmişken tene değen buz gibi suyun etkisini çok iyi biliyordum. Clary'nin şaşkınlığına kahkahalar atarak karşılık verdim. Öyle çok gülüyordum ki ağzımı açıp nasılda korkuttuğumla övünmek istedim ama yapamadım. Durumun farkına varan Cecelia bana bakarak sırıtıyordu. Gülmekten sarsılırken anladım ki birazdan bende Clary'nin yaşadığı şoku yaşayacaktım.
"Su savaşı başlasıııııııın!"
Cecelia hemen ayağının dibindeki hortumu kaptı -bunu nasılda düşünememiştim!- doğruca bana çevirdi. İlk damlalar tenime değdiği anda öyle soğuk geldiki bir an kaçmak istedim ama hayır, bu iki kızı tamamiyle ıslatmadan buradan gitmezdim.
"Kes şun- agh -intikamım acı olacak!"
Ağzıma kaçan sular yüzünden sözcükler dudaklarımdan geveler gibi çıkmıştı. Fakat ben ellerimi hortuma doğru uzatmış gülerken ıslanmıştım bile.
"Merhaba, eğer sakıncası yoksa ben de size katılabilir miyim?"
Cecelia hortumu indirdi, ben gülmeyi kestim ve hepimizin bakışları kıza döndü. Katheryn; onu tabii ki tanıyordum çünkü aynı dönem ve aynı binadaydık ama şimdiye dek pek sohbetimiz olmamıştı. Yeni bir yakın arkadaşa daha hayır diyemezdim! Hemen sırıttım ve kıza elimle yaklaşmasını işaret ettim.
"Tabii ama katılacaksan biraz sert olmalısın," Hazırlıksız yakalanan Cecelia'ı havuza ittim "işte böyle!"
Clary Bernstein

Clary Bernstein

Su Savaşı! Empty
MesajKonu: Geri: Su Savaşı!   Su Savaşı! EmptySalı Mayıs 08, 2012 7:53 pm

Üzerimdeki şoku atlatamadan Cecelia kulağımın dibinde bağırarak "Su savaşı başlasıııııııın!" dedi. O yerdeki hortumu alıp Katie'ye doğru püskürtürken, ben de etrafta işe yaracak bir şeyler var mı diye bakınıyordum. Bir su tabancası harika olurdu mesela. Ben bunu düşünür düşünmez yerde büyük bir su tabancası belirdi. Önce hafiften şaşırdım ama sonra heyecanla bir çığlık attım. Burası sihirli bir yerdi sonuçta ve nereden ne çıkacağı belli olmuyordu. Ben silahımı elime alırken Katie'de çığlıklar atarak Cecelia'ya durmasını söylüyor, bir yandan da gülüyordu. Onların bu haline elimde olmadan bende gülüyordum. Gerçekten bu eğlence hepimize iyi gelecekti. En azından okul açılıp, başımızı derslere gömmeden önce birlikte vakit geçiriyorduk.

Elimde silahım saldırmaya hazırlanırken, kulağıma bir ses ilişti. "Merhaba, eğer sakıncası yoksa ben de size katılabilir miyim?" Sesin geldiği tarafa dönünce konuşanın Katheryn olduğunu gördüm. O da Gryffindordaydı ve Cecelia ile benden bir yaş küçüktü. Ancak çok tatlı bir kızdı ve şu an da gözüme kestirdiğim kurbanım da o olmuştu. Katie, Katheryn'e eliyle yaklaşmasını işaret etti ve "Tabii ama katılacaksan biraz sert olmalısın," diyerek Cecelia'yı havuza itti. "İşte böyle!" Cecelia'nın havuza düşmesiyle sıçrayan su üzerimize gelmişti. Artık intikamımı alabilirdim. Silahımı önce Katie'ye doğrultum. O ise Cecelia'nın haline gülmekten bunu fark edememişti. "Evet Katheryn, Katie çok haklı. Sert olmalısın ama aynı zamanda düşmanını hazırlıksız yakalaman gerek," diye bağırarak tabancadaki suyu Katie'ye doğru püskürttüm. Tabanca sandığımdan daha da iyiymiş. Öyle ki Katie tökezletmeye bile yetti.

Gülmeye devam ederken aniden Katheryn'e döndüm ve suyun geri kalanını da onun üstüne boca ettim. "İntikam!!!" Tabancadaki su bitince bir anda ne yapacağımı şaşırdım. Ümitsizce silaha basıyordum ama işe yaramıyordu. O sırada bana kötü kötü bakan iki yüzle karşılaşınca işimin bittiğini anladım. Hemen etrafıma bakınıp bir şeyler aramaya koyuldum ancak bu sefer şans benden yana değildi. "Harika bire karşı iki öyle mi? Güzel, gelin bakalım neler yapabileceğinizi görelim." Bunları söylerken yüzümdeki sırıtışa engel olamıyordum. Cecelia'nın düştüğü havuza baktım ve arkadaşımın yüzündeki ifadeden bir şeyler planladığını anladım. Bu işin sonu cidden komik olacaktı.
Cecelia Winslet

Cecelia Winslet

Su Savaşı! Empty
MesajKonu: Geri: Su Savaşı!   Su Savaşı! EmptySalı Mayıs 08, 2012 9:07 pm

"Kes şun- agh -intikamım acı olacak!" Kaite bu sözleri söylerken suratındaki ifade çok komikti. Üzerine fışkıran suları elleriyle engellemeye çalışıyor bir yandanda gülmesine engel olamıyordu. Katie çığlıklar atarak bana durmamı söylüyordu. Şimdiden oldukça eğlenmeye başlamıştım. Ama eğlence yeni başlıyordu. Clary'nin kahkahalarını duyabiliyordum. Ama beklenmedik bir atakla karşılaşmamak için gözlerimi Katie'den ayırmaya niyetim yoktu.

"Merhaba, eğer sakıncası yoksa ben de size katılabilir miyim?" sesiyle hortumu indirmiş ve ister istemez gözlerimi sesin geldiği yere doğru çevirmiştim. Sesin sahibi V.sınıflardan Katheryn Wilson'a aitti. Kendisiyle pek muhabbetim olmamasına rağmen iyi bir kıza benziyordu. Aramıza katılmasını çok istiyordum. Hem su savaşlarında kalabalık olmak daha eğlenceli olur diye düşünmüşümdür her zaman. Tam düşüncelerimi söyleyecekken Katie, "Tabii ama katılacaksan biraz sert olmalısın," dedi ve hiç beklemediğim bir anda beni havuza itti. Kulaklarıma aniden kaçan su, sesleri zar zor duymama neden olmuştu ve görüntüler gözlerime kaçan su yüzünden belirgin değildi ama yine de neler olduğunu anlayabilecek durumdaydım. Clary, "Evet Katheryn, Katie çok haklı. Sert olmalısın ama aynı zamanda düşmanını hazırlıksız yakalaman gerek," diye bağırarak nereden bulduğunu anlamadığım bir su tabacasıyla saldırıya geçmişti. İntikam çığlıkları geliyordu. Evet intikam zamanıydı ve benim aklımda çokta iyi bir şey vardı. Ne yapacağımı düşündüğüm için konuşulanlara kulak veremiyordum.

Katheryn ve Katie'nin arkası bana doğru dönüktü. Ama Clary bana doğru bakıyordu ona hemen bir planım olduğunu işaret etmiştim. Neler yapabileceğimi tahmin ediyor gibiydi. Çok iyi yüzmeyi biliyordum tabi çokta güzel boğulma numarası yapmayı da.. Her numarayı çok güzel yapardım gerçi. Kendimi havuzun derinlerine doğru iterken çırpınmaya başlamıştım. Havuzdan kafamı çıkarıp bağırmaya çalışıyor tekrar içine bırakıyordum kendimi. Katie'nin çığlıklarını duyabiliyordum. İşte bu çok güzel olacaktı. Kendimi havuzun kenarına doğru getirmeye çalışmıştım. Hala çırpınıyordum. Gerçekten boğuluyor olduğumu bilse Clary havuza çoktan atlamış olurdu. Katie elini bana doğru uzartmış bir şeyler diyordu. Ama ben Kathery ve Clary'nin çığlıklarından ne dediğini anlamamıştım. Ne dediğinin bir önemi de yoktu zaten. Önemli olan bana elini uzatıyor olmasıydı. Elini tuttum ve kendime doğru çekip onu havuza düşürdüm. "İşte intikam böyle alınır,"dedim. "Sana sırılsıklam aşığım deseydin çok inandırıcı olurdu," diye ekledim. Kahkahalarıma engel olamıyordum. Bugün gerçekten çok eğleniyordum.
Chloé Collinson
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Chloé Collinson

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Su Savaşı! Empty
MesajKonu: Geri: Su Savaşı!   Su Savaşı! EmptyÇarş. Mayıs 09, 2012 9:12 pm

Kızların beni su savaşına kabul etmelerine çok memnun olmuştum. Kathleen'in "Tabii ama katılacaksan biraz sert olmalısın." şeklindeki uyarısıysa beni daha da keyiflendirmişti çünkü asıl eğlencenin o şekilde ortaya çıkacağını biliyordum.

Kathleen, bana uyarısını yaptıktan hemen sonra ben daha teşekkür dahi etmeye kalmadan Cecelia'yı beklenmedik bir biçimde havuza itmişti. Cecelia suya düşerken etrafa sıçramış olan sudan nasibini almış olan Clary de, elindeki su tabancasıyla Kathleen'i hedef almıştı ve ona durmaksızın su püskürtüyor, aynı zamanda da bana su savaşında düşmanımı hazırlıksız yakalamam konusunda tavsiye veriyordu.

Ben Kathleen'in karşılık olarak ne yapacağına bakarken birden tenimde küçük noktalar halinde ıslaklıklar hissettim. Bir anlık bocalamadan sonra da bana su püskürten kişinin Clary olduğunu gördüm. Anlaşılan Clary, benim dikkatimin Kathleen'de olmasını fırsat bilip bunu bana karşı kullanmıştı ve böylece ben de su savaşına tamamen dahil olmuştum. Clary beni kısa bir süre ıslatmaya devam ettikten sonra tabancasındaki su tükenmişti ve intikam sırası Kathleen ile bana gelmişti. Biz Kathleen ile, Clary'ye sinsi gözlerle bakarken Clary "Harika bire karşı iki öyle mi? Güzel, gelin bakalım neler yapabileceğinizi görelim." diye isyan etmeye başladı ama bu onu çok geçmeden ona yöneltilecek olan su saldırısından kurtaramazdı.

Kathleen ve ben tam harekete geçeceğimiz esnada arkamızdan gelen çırpınma sesleriyle irkildik. Arkamı döndüğümde havuzun içinde neredeyse boğulmakta olan Cecelia'yı gördüm ve bir anlık panikle çığlığı bastım. Benimle aynı anda Clary ve Kathleen de korkuya kapılmış haykırıyorlardı. Kendini ilk toparlayan Kathleen oldu ve hemen havuzun yanına gidip elini Cecelia'ya doğru uzattı. Ben daha neler olduğunu anlayamadan Kathleen de havuzun içindeydi şimdi. Cecelia ise Clary ile birlikte kahkahalarla gülüyordu ve ben daha olanların ayırdına yeni yeni varıyordum. Cecelia sadece rol yapıyordu ve Clary de bu planın bir parçasıydı.

Hala kahkaha atmaya devam eden Cecelia "İşte intikam böyle alınır, sana sırılsıklam aşığım deseydin çok inandırıcı olurdu." dedi neşeyle. Clary de bu sözlere katıla katıla gülmeye devam ederken bir yandan da Kathleen'i işaret ediyordu. Ben de o sırada içimden fırsat bu fırsat diye geçirdim ve Clary'ye çaktırmamaya çalışarak onun arkasına geçtim. Neyse ki kendisi gülmekle öyle meşguldü ki yapmaya çalıştığım şeyi fark etmemişti. İçimden hızlıca üçe kadar saydım ve Clary'yi hızlıca havuza doğru ittim. Clary bir an dengesini kuracak gibi olsa da sonunda o da havuzu düşmüştü. "Sanırım hazırlıksız yakalama konusunda tavsiyen işe yaradı Clary, teşekkürler." dedim ağzım kulaklarımda. Bu sefer gülme sırası bendeydi. Fakat gülerken havuza ne kadar yakın durduğumu fark edememiştim ve o anda bacağımda hissettiğim ıslak bir el, benim de havuzu boylamama neden olmuştu.
Kathleen Hart
VI. Sınıf
VI. Sınıf

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Su Savaşı! Empty
MesajKonu: Geri: Su Savaşı!   Su Savaşı! EmptyC.tesi Mayıs 12, 2012 4:22 pm

"Evet Katheryn, Katie çok haklı. Sert olmalısın ama aynı zamanda düşmanını hazırlıksız yakalaman gerek,"
Bu cümlenin ardından kendimi gerilerken buldum. Gözlerimi zar zor açabildiğimde bana doğrultulmuş kocaman bir su tabancası ile burun buruna geldim. Clary nerden bulmuştu bunu! Anlaşılan beni hazırlıksız yakalamak için bekliyordu, benim Cecelia'ya yaptığım gibi. Baştan aşağıya sırılsıklam olmuş olsamda, ve gülmeyi kesip nefes almak için debelensemde, bütün yaz boyunca bu kadar eğlenmediğimi farkettim. Arkadaşlarım, özellikle Gryffindorlar yanlarındayken en çok eğlendiğim kişilerdi. "İntikam!!!" Clary tabancayı Katheryn'e çevirmişti; böylece Katheryn'de küçük oyunuma katılmıştı ve ben biraz olsun rahatlamıştım. Gerçi oyunumuz pek küçük sayılmazdı. Bir sürü öğrenci dikilmiş bizi izliyor, gülüyorlardı. Bakışlarımı hızla tekrar Clary'e çevirdiğimde elindeki su tabancasına büyümüş gözlerle baktığını gördüm. Suyu bitmişti! Bakışlarını tabancadan bize kayınca yüz ifadesi bir kahkaha patlatmama yeterli olmuştu. Gerçi o yenilgiyi hemen kabullenmedi. Nede olsa O bir aslandı. "Harika bire karşı iki öyle mi? Güzel, gelin bakalım neler yapabileceğinizi görelim." Katheryn'e baktım ve birbirimize gülümsedik. Harekete geçeceğimize bakışlarımızla karar vermiştik; ta ki havuzdan yükselen çığlık ve çırpınma seslerini duyana kadar. İkimizde hızla döndük ve suda çırpınıp suyun üzerinde kalmaya çalışan bir kızın manzarasıyla karşılaştık. Bu Cecelia'ydı. Hemen havuza koşup kenarında diz çöktüm ve elimi Cecelia'ya uzatıp tutmasını söylemeye başladım. Onun çığlıklarını bastırmak için deli gibi bağırıyordum, Katheryn ve Clary'de çığlıklar atıyordu. Az önce eğlencemizi izleyen topluluk şaşkınlıkla bizi izliyordu. Bir anda Cecelia elimi yakaladı; rahatlayıp derin bir nefes aldım. Şimdi onu havuzdan çıkaracaktık. Ne yazık ki yanılmıştım ama derin bir nefes almam iyi olmuştu çünkü bir an için rahatlamayla Cecelia'nın yüzüne bakarken bir an sonra suyun altındaydım. Kendimi hızla suyun yüzeyine atarken olayı çakmıştım. Clary ve Cecelia kahkahalar atıyorlardı.
"İşte intikam böyle alınır, sana sırılsıklam aşığım deseydin çok inandırıcı olurdu."
Ben de Cecelia'nın kahkahalarına katıldım. Ne diyeyim, iyi iş çıkarmıştı! Neyseki giysilerimin altında bikinim vardı. Başımı kaldırıp Clary'e baktım ve arkasından sinsice yanaşan Katheryn'i farkettim, hah, bu da bizim intikamımız olacaktı! Clary farkına bile varmadan suyun içindeydi.
"Sanırım hazırlıksız yakalama konusunda tavsiyen işe yaradı Clary, teşekkürler."
Katheryn'e göz kırpıp başparmağımı kaldırdım. Ama küçük zaferimiz çok uzun sürmedi. Clary havuzun kenarına uzandı ve Katheryn'i suya düşürdü. Şimdi hepimiz havuzda deli gibi kahkahalar atıyorduk. Çevredeki insanların bazıları bize özendiğini belli ederek, bazıları da rahatsız olmuş gibi ters ters bakıyordu ama umurumda değildi.
"Bu kararlılığınızı bu sene derslerde ve Quidditchde gösterirseniz yine şampiyon oluruz."
dedim kıkırdayarak.
Clary Bernstein

Clary Bernstein

Su Savaşı! Empty
MesajKonu: Geri: Su Savaşı!   Su Savaşı! EmptySalı Mayıs 15, 2012 5:05 pm

Havuzdan gelen çırpınma sesleri ile Katie ve Katheryn'nin bakışları üzerimden çekilmiş oldu. Onlara Cecelia'nın numara yaptığını çaktırmamak için bende telaşlanmış gibi davranıyordum. Oyunculuk yeteneğimin sıfır olduğu düşünülürse iyi bir iş çıkarmıştım aslında. Tanrı aşkına, Cecelia gerçekten boğuluyor olsa şu an çoktan havuza atlamış olurdum. Anlaşılan Katie bunu akıl edemeyecek kadar telaşlanmıştı. O Cecelia'yı kurtarmak için hamle yaparken bende kahkahamı bastırmak için elimle ağzımı kapamıştım. Cecelia, böyle bir şakayı bana yapacak olsa onu öldürmek zorunda kalırdım. Bu gerçekten de eşek şakasıydı. Neyse ki Cecelia çok geçmeden Katie'yi de havuza çekti ve kızlar derin bir nefes almış oldular. Gerçekten korkmuş görünüyorlardı. "İşte intikam böyle alınır." Cecelia'nın bu sözleri üzerine nihayet kahkahamı atabilmiştim. Bu gerçekten de çok rahatlatıcıydı. "Sana sırılsıklam aşığım deseydin çok inandırıcı olurdu." Ben elimle onları gösterip gülmeye devam ederken arkamdan birisinin hamle yapacağını bilemezdim.

Orada durmuş bir an için kahkahalarla kızların haline gülerken, diğer bir an da havuzun ucunda düşmemek için dengemi sağlamaya çalışıyordum. Maalesef ki arkadan gelen darbe yerinde olduğu için bu mümkün olmadı ve havuzun dibini boyladım. Su yüzünden konuşmaları duyamamıştım ancak bunun bir önemi yoktu. Önemli olan tek şey kanımın(!) yerde kalmayacak olmasıydı. Kafamı suyun dışarısına çıkardığım an da temiz havayı ciğerlerime çektim. Sonrasında halime gülen Katheryn'in durduğu yere doğru yüzdüm ve onu ayak bileğinden yakaladım. Tabii o da benim bu hamlemi beklemiyordu. Sonuç olarak hepimiz havuza düşmüştük ve bu hepimizi eğlendirmişti. Gülüşürken Katie'nin sesi kulağıma çalındı. "Bu kararlılığınızı bu sene derslerde ve Quidditchde gösterirseniz yine şampiyon oluruz." Bu kız gerçekten de tam bir Gryffindor'du. Gerçi bazen onun Ravenclaw'a da yakışacağını düşünmüyor değildim fakat ondaki bu cesaret sadece bir Gryffindorluda olurdu. "Merak etme, Katie. O yılanları bu sene yine ezeceğiz. Hep kötüyüm diye ortalıklarda gezinirler ama icraat sıfır." Sözlerimin ardından onlara son bir kez su fırlattım ve merdivenlere doğru kulaç atmaya başladım.

Kendimi yukarı çekmek gerçekten zor olmuştu. Sanki üzerimde tonlarca su var gibi hissediyordum. Havuzdan çıktıktan sonra onlara döndüm ve "Pekala artık gitsek iyi olacak. Bu halde daha fazla insan içinde duramam. Bina başkanı olarak bir itibarım var," dedim. Bir yandan da söylediklerime gülüyordum. Hava sıcak olsa bile bu suyun üzerimde kurumasını istemiyordum. Diğerleri de havuzdan çıkıyorlardı. Bugün arkadaşlarımla gerçekten de iyi vakit geçirmiştim. Onlar gibi iyi dostlara sahip olduğum için şanslıydım.
Cecelia Winslet

Cecelia Winslet

Su Savaşı! Empty
MesajKonu: Geri: Su Savaşı!   Su Savaşı! EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 8:04 pm

Herkes kahkahalara boğulmuştu birden. Ama Clary arkasından gelecek darbeyi nereden bilebilirdi ki. Katheryn, ani bir hareketle Clary'i havuza doğru itmişti. Clary dengesini sağlamaya çalışırken o kadar komik görünmüştü ki gülerken havuzun suyunu yutuvermiştim. "Sanırım hazırlıksız yakalama konusunda tavsiyen işe yaradı Clary, teşekkürler." dedi Katheryn neşeli bir sesle. Bu kızı tanıtığıma çok sevinmiştim. Gerçekten çok tatlı bir kızdı. Neşeyle gülmeye devam ederken Clary'nin havuzun kenarına doğru yüzdüğünü fark ettim. Aklından neler geçtiğini tahmin edebiliyordum. Ağzımı elimle kapatıp kıkır kıkır gülerek gelecek hamleyi bekliyordum ki Clary Katheryn'nin bacağına asılarak onu havuza doğru çekmişti bile. Hepimiz havuzda deli gibi kahkahalar atıyorduk. Son zamanlarda yaptığım en eğlenceli şeydi bu. Etraftaki insanların çoğu bize imrendiğini belli eden bakışlar atarken, bazıları da çekemeyen bakışlar atıyordu. Çekemeyen bakışlara her zaman yaptığım gibi hareket çektim. Arkalarını dönüp gittiler. Zaten başka bir şey yapmayı bir yerleri yemezdi. Bana bulaşmayı kimse istemezdi.

Katie, "Bu kararlılığınızı bu sene derslerde ve Quidditchde gösterirseniz yine şampiyon oluruz." dedi kıkırdayarak. Ardından Clary, "Merak etme, Katie. O yılanları bu sene yine ezeceğiz. Hep kötüyüm diye ortalıklarda gezinirler ama icraat sıfır." demişti. Sözlerini bitirir bitirmez su fışkırttı bize doğru. Beklemediğim için bir anda irkilmiştim. Kendimi korumak için suyun dibine daldım ve orada beklemeye başladım. Ne kadar süre suyun altında kalabileceğimi öğrenmeye çalışıyordum. Su yuttuğum için daha fazla dayanamadım ve aniden çıktım havuzun yüzeyine. Derin bir nefes aldım. Kafamı çıkardığımda Clary'nin havuzdan çıktığını gördüm. Bize doğru döndü ve "Pekala artık gitsek iyi olacak. Bu halde daha fazla insan içinde duramam. Bina başkanı olarak bir itibarım var," dedi. Söylediklerine gülüyordum, zaten Clary'de gülüyordu. Ellerimin su topladığını fark ettim. Gerçekten korkunç görünüyordu. "Aman Tarım! Ellerimin haline bakın. Bende artık çıksam iyi olacak bilirsiniz güzelliğime asla zarar gelsin istemem," dedim gülerek. Havuzun dibinden dalarak merdivenlere doğru gittim ve artistik bir hareketle havuzdan çıktım. "Aah çok havalıyım," diyerek kızlara göz kırptım ve son olarak oradan ayrılmadan önce, "Bugün gerçekten çok eğlendim hepinize çok teşekkür ederim, sizi seviyorum." dedim.
Chloé Collinson
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Chloé Collinson

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Su Savaşı! Empty
MesajKonu: Geri: Su Savaşı!   Su Savaşı! EmptyCuma Mayıs 18, 2012 12:36 pm

Kathleen kahkahaların ardından, "Bu kararlılığınızı bu sene derslerde ve Quidditchde gösterirseniz yine şampiyon oluruz." demişti. Hala kıkırdıyordu ancak haklı olduğunu hepimiz biliyorduk. Clary de "Merak etme, Katie. O yılanları bu sene yine ezeceğiz. Hep kötüyüm diye ortalıklarda gezinirler ama icraat sıfır." diyerek birden herkese su fırlatmaya başladı. Yine bir beklenmedik hareketten korunup su yutmamak için çaba harcamam gerekmişti. Ben su yutmamaya çabalarken Clary'nin havuz merdivenine doğru kulaç atmakta olduğunu gördüm. Anlaşılan eğlencenin sonuna gelmiştik. Clary havuzdan çıktıktan sonra bize döndü ve "Pekala artık gitsek iyi olacak. Bu halde daha fazla insan içinde duramam. Bina başkanı olarak bir itibarım var," diye seslendi kıkırdayarak. Bu sözleri hepimizi güldürmüştü. Clary'nin ardından Cecelia'nın feryadıyla irkildim. "Aman Tarım! Ellerimin haline bakın. Bende artık çıksam iyi olacak bilirsiniz güzelliğime asla zarar gelsin istemem," diyordu gülerek. Ellerinin haline rağmen hala neşeli olduğu belliydi. Cecelia, bu sözleri söyler söylemez havuzun dibine daldı ve tekrar su yüzüne çıktığında merdivenin yanındaydı. Dikkat çekici bir hareketle havuzdan çıkarken "Aah çok havalıyım," dedi ve bize neşeli bir şekilde göz kırptı. Gitmeden önceyse "Bugün gerçekten çok eğlendim hepinize çok teşekkür ederim, sizi seviyorum." demeyi ihmal etmedi.

Şimdi havuzda Kathleen ve ben kalmıştık. Kathleen'e döndüm ve "Sanırım artık biz de çıksak iyi olacak. Yaz Kampı'nı hasta bir şekilde geçirmek istemiyorsak tabii." dedim. Kathleen, bana hak verdiğini gösteren bir şekilde başını salladı ve biz de merdivene doğru yüzmeye başladık. Merdiven çıktığımda Kathleen'in çıkmasını kolaylaştırmak için ona elimi uzattım. İkimiz de havuzun dışındaydık ve ben hem sudan yeni çıkmış olmanın hem de üzerimdeki kıyafetlerin sırılsıklam olmasının etkisiyle feci üşüyordum. O anda esmekte olan rüzgarın da buna katkısı vardı tabii. Daha fazla üşümemek için hemen Kathleen'e döndüm ve "Sıradan sıkıcı bir günümü eğlenceli hale getirdiğiniz için teşekkürler. Clary ve Cecelia'ya da çok teşekkür ettiğimi iletirsen sevinirim." dedim ve sırılsıklam olmamızı umursamayarak Kathleen'e hemencecik sarıldım. Kathleen'den ayrılırken bugünün ne denli harika bir gün olduğunu ve harika arkadaşlara sahip olduğumu düşünüyordum sadece.

Rp Sonu.

Su Savaşı!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası