AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Sırlar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

RP Yaşı : 17.5
Gerçek Adı : roxy foxy :)

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Sırlar Empty
MesajKonu: Sırlar   Sırlar EmptyC.tesi Mayıs 12, 2012 9:14 pm

Sırlar 4337449576_78ae8dab82_o Sırlar Jennifer_lawrence_blond_120
Roxanne Delacroix & Bastet Thomas
http://vioreluna.deviantart.com/
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Sırlar Empty
MesajKonu: Geri: Sırlar   Sırlar EmptyC.tesi Mayıs 12, 2012 9:54 pm

Günler burada cennet gibi geçiyordu evle kıyasladığımda. Annemin daha başarılı olabileceğimle ilgili söylenmeleri, babamın beni iğlenemeleri yokken en azından. Clary ve grubuyla karşılaşmamak için daha çok yatakhanede ya da ormanın derinliklerinde takılıyordum. Okul başlamadan moralim bozulmasa yeterdi en azından. Zaten Antonio'nun Durmstrang'a gittiğini ve ilişkimizin bittiğini söylediğiyle ilgili mektubu alalı çok olmamıştı ve hala depresif hissediyordum. Antonio şimdiye dek gerçekten sevdiğim tek kişiydi.

Yatağımda doğruldum. Uyanalı bir kaç saat oluyordu ama dışarı çıkmak yerine uzanıp kitap okumayı tercih etmiştim ama başucumdaki saate bakılırsa kalkmam gerekiyordu. Buraya gelişini dört gözle beklediğim biri vardı; Bastet Thomas. Yaz kampına biraz gecikmeli geleceğini haber vermişti. Ben de ormanda buluşmak istediğimi söylediğim bir mektupla yanıtlamıştım onu. Çünkü yatakhanelere kızlar karışık olarak yerleştirilmişt; bir Gryffindor ve bir Hufflepuff ile aynı odada kalıyordum. Orman konuşmak için en rahat ve en güvenli yer olacaktı. Dolabıma gittim ve beyaz bir askılının üzerine kot, kısa tulumumu geçirdim. Kendi hallerie bıraktığımda dalga dalga olan saçlarımı ellerimle düzeltmekle yetindim. Ayaklarıma kahverengi bantlı sandaletlerimi geçirdim ve hazır olduğuma karar verdim. Arkadaşımı göreceğim için heyecanlıydım; Francisco'dan başka yakınlaşabildiğim tek arkadaşım olmuştu.

Hızla yatakhaneden çıktım ve ormanın içinden geçen en sakin patikayı seçtim. Bir anda kafamda uçuşan düşüncelerin harareti dinmişti; ağır ağır yürümeye başladım. Yüzümü yalayan ılık rüzgar ormanın içinden hangi çiçeğe ait olduğunu bilmediğim nefis bir koku taşıyordu. Hogwarts'da alışık olduğumuz baykuş çığlıklarını değilde sakin kuş cıvıltılarını duymak daha bir güzeldi. Kocaman bir arı etrafımda dönerek vızıldadı. Arıyı elimle kovalayıp yürümeye devam ettim. Tabanı ince sandaletlerimin altında yumuşak toprağı hissediyordum; gece yağmur yağmış olmalıydı. Bir kaç dakika içinde tam olarak istediğim ve Bastet'e mektubumda bahsettiğim yere gelmiştim. 5-6 metre kadar yükseklikten akan bir şelale aşağıda geniş bir göl oluşturuyordu. Göl bir nehir olarak incelerek devam ediyordu yoluna. Bir kaç gün önce keşfettiğim ağaçlardan biri gölün üzerine uzanıyordu ve kalın bir dalı benim boyumu aşmayacak yükseklikteydi. Yani kolayca çıkıp dala oturabiliyordum, ayaklarımı gölün üzerine doğru sallıyordum ve muhteşem manzarayı izlerken yapraklar sayesinde kimse beni göremiyordu. Hızlıca dalın üzerine zıpladım ve geldiğim yolu gözetlemeye başladım; Bastet geldiği an seslenecektim.

Bastet Thomas

Gerçek Adı : Ekön.

Sırlar Empty
MesajKonu: Geri: Sırlar   Sırlar EmptyPaz Mayıs 13, 2012 3:26 pm

Hayatımda hiç böyle bir dönem geçirdiğimi hatırlamıyordum. Uyuyamıyor, yiyemiyor ve neredeyse hiç konuşmuyordum. Tamamen bir enkaza dönüşmüştüm. Ama bunu ne Zia'ya ne de Hanna'ya belli ediyordum. Hanna'nın o mavi gözlerinin dolmasını izlemek benim için yeterince acı vericiydi ve ya Zia'nın hıçkırıklarını duymak. Onlara ağlayarak bir darbe daha vurmak istemiyordum. Bu yüzden bir an önce Hogwarts'a gitmem gerekiyordu. Rox'a bir mektup atıp ona geleceğimi söyledim. Ormanda buluşmayı önerdiğine sevinmiştim. Yoksa bana laf atan birini oracıkta parçalara böle bilirdim. Üstüme siyah bir sporcu atleti ve siyah dar bir şort geçirdim. Kızlar yatakhanesinde Rox'un kaldığı odada kalacaktım. Sırt çantamı yatağın üstüne atıp yay ve ok sadağımı yanıma aldım. Hemen ormana doğru yürümeye başladım.

Ayağımdaki yumuşak deri çizmeler ile ses çıkartmadan yürüyordum. Ormana girince duyularım keskinleşmeye başladım. Sanki avdaymışım gibi davranmaya başladım. Toprak kokusu burnumdan içeri dolarken yumuşak topraktaki ayak izlerini gördüm. Bir ağacın yanında sona eriyordu. Ağaca baktığımda Rox'un ağaca çıkmış ve beni beklediğini gördüm. Bende munzurluk yapmak amacıyla hiç ses çıkarmadan yavaşça ağaca çıktım ve Rox'un yanına paldır küldür oturdum. Yerinden sıçrayınca hafifçe gülümsedim. Ama içimi burkan acıyı anladığını yüzünden anladım. İkimizde aramızda sanki bir bağ varmış gibi hissederdik çoğu zaman.

"Seni özlemişim Rox. Bu gün başının etini yiyeceğim." dedim ve rahatsız bir şekilde kahkaha attım. Sonra küçük bir giriş olsun diye;

"Söylediklerimi kimse bilmemeli Rox. Seni de kaybetmeyi göze alamam. dedim. Gözlerimi gözlerine diktim. Tanrım, hayalete benziyor olmalıyım!
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Sırlar Empty
MesajKonu: Geri: Sırlar   Sırlar EmptyPaz Mayıs 13, 2012 10:05 pm

Gözlerim bir anlığına şelaleye kaymıştı, onu izlemek diğer düşüncelerimi unutturup beni rahatlatıyordu. Bu kısa süreli dalgınlığım şiddetli bir irkilmeyle sonuçlandı. Aniden yanımda beliren insan yüzünden resmen yerimden zıplamıştım. Neredeyse ağaçtan aşağıya, göle düşecektim. Başımı çevirince gülümseyen Bastet'le yüz yüze geldim. Yüzünde bir gülümseme olduğu doğruydu ama eksik bir şeyler vardı. Altı senedir tanıdığım kız gerçekten mutlu değilse anlardım.
"Seni özlemişim Rox. Bu gün başının etini yiyeceğim."
Bir kahkaha attı ama pek içten gelmemişti. Ben de onu özlediğimi söyleyecektim ama bunun yerine susup yüzüne baktım.
"Söylediklerimi kimse bilmemeli Rox. Seni de kaybetmeyi göze alamam."
Ah, tam da beklediğim cinsten bir şey. Ne olduğunu deli gibi merak ediyordum ama zaten belli ettiği üzüntüsünü arttırmamak için yavaş gitmeliydim. Güven vermek amacıyla sırtını sıvazladım ve hafifçe başımı salladım.
"Sen öyle istiyorsan öyle olur. Rahat ol."
diye mırıldandım sakinleştirici bir ses tonuyla konuşmaya çabalayarak.
Bastet Thomas

Sırlar Empty
MesajKonu: Geri: Sırlar   Sırlar EmptySalı Mayıs 15, 2012 9:49 pm

Roxanne şaşırma safasını atlatınca yavaşça sırtımı sıvazladı. Bu hareketi tamamen onun koruma içgüdsüne dayalıydı. Gözlerinin içine baktım. Meraklanmıştı. Kafasını hafifçe salladı;

"Sen öyle istiyorsan öyle olur. Rahat ol."dedi mırıldanarak. Sesi bende sakinleştirici bir etki yaratıyordu. Derin bir nefes aldım. Anlatacaklarımdan sonra bende nefret edebileceğinden korkuyordum. Ellerimle oturduğum dala tutundum.

"Biliyorsun ki dönem sonu bizim Tate, Hanna ve Zia'yla kullandığımız ortak eve gitmiştim. Evde sadece Tate olmalıydı. Hanna Kolombiya'da, Zia'da Kutup Dairesi'ndeydi. Eve girince bir boğuşma sesi duydum.Hemen yukarı çıktım.Biri Tate'e saldırmıştı. Yerde yatıyordu." Son cümleleri söylerken sesim titremişti. "Her taraf kan içindeydi. Biri bana arkadan saldırdı. Çok hızlıydı Rox. Beni yaraladı. Çok güçlüydü ve Tate kan kaybediyordu. Eğer bir şey yapmazsam beni öldürecekti. Konuşurken onu şimdi söyleyeceğim şeye mi yoksa kendimi ikna mı etmeye çalışıyordum bilmiyordum. Derin bir nefes aldım.

"Onu öldürdüm Roxanne, boynunu kırdım, bir tepki bile verecek zamanı olmadı."dedim. Gözlerim dolmuştu. Ve her duygusunu bir maske altına gizleyebilen Rox'un yüzünden saf bir şaşkınlık ifadesi vardı."Onu öldürünce Tate'in yanına gittim Roxanne. Ama-ama çok kan kaybetmişti. Bir şey yapamadım. Öldü."dedim. Sonra hiçbir şey diyemeden ellerimi yüzüme kapattım ve hıçkırdım. Bana söyledikleri aklımdan çıkmıyordu...
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Sırlar Empty
MesajKonu: Geri: Sırlar   Sırlar EmptyPerş. Mayıs 17, 2012 8:34 pm

Bastet konuşmasına başlamadan önce dala sıkı sıkı tutunmuştu; bu onun anlatacaklarının basit bir erkek arkadaş ya da kavga meselesi olmadığını gösteriyordu. İnsanların beden diline dikkat ederdim ve Batet'inki en iyi tanıdıklarımdandı.
"Biliyorsun ki dönem sonu bizim Tate, Hanna ve Zia'yla kullandığımız ortak eve gitmiştim. Evde sadece Tate olmalıydı. Hanna Kolombiya'da, Zia'da Kutup Dairesi'ndeydi. Eve girince bir boğuşma sesi duydum. Hemen yukarı çıktım. Biri Tate'e saldırmıştı. Yerde yatıyordu."
Aldığım nefesi farkında olmadan tutuverdim. Tate'e ciddi bir şey mi olmuştu? Tate, Hanna ve Zia ile Bastet kadar yakın değildim doğal olarak. Ama Bastet bana onlardan o kadar çok bahsetmişti ki bir gün tanışmıştık, hatta ortak evlerinde kalmıştım. Üçü de en az Bastet kadar sağlam, güçlü insanlardı. Normalde insanlara kolay kolay ısınmadığım bilinirdi ama onları çabucak sevmiştim.
"Her taraf kan içindeydi.-" bu cümlenin üzerine gözlerim büyüdü ama zaten üzgün görünen Bastet'i korkutmak istemiyordum. "Biri bana arkadan saldırdı. Çok hızlıydı Rox. Beni yaraladı. Çok güçlüydü ve Tate kan kaybediyordu. Eğer bir şey yapmazsam beni öldürecekti."
Bunun arkasından onu etkisiz hale getirdim ve Tate'i kurtardım demesi için farkında olmadan içimden dua etmeye başlamıştım; ben, kimsenin ölümü ya da hayatta olması umrunda olmayan Roxanne Delacroix, Tate'e bir şey olmamış olması için dua ediyordum.
"Onu öldürdüm Roxanne, boynunu kırdım, bir tepki bile verecek zamanı olmadı."
İşte bu beni hazırlıksız yakaladı. Hislerimi gizlemekte ustaydım. Ama karşımda gözleri dolan ve ne kadar güçlü olsada şu an çok savunmasız görünen Bastet'in birini öldürdüğünü söylemesi beni şoka uğratmıştı. Bunun şakasını yapardık arada ama gerçeğe döneceği aklımın ucundan bile geçmezdi. Eğer bu öğrenilirse Bastet reşit olmasına bakılmaksınız Azkaban'a bile atılabilirdi.
"Onu öldürünce Tate'in yanına gittim Roxanne. Ama-ama çok kan kaybetmişti. Bir şey yapamadım. Öldü."
İşte bu beni bir önceki cümleden çok daha fazla etkilemişti. Bastet yüzünü ellerinin arasına gömüp hıçkırıklara boğulurken bir süre ses çıkarmadan oturdum. Gözlerim dolmuştu ama yutkunurak ağlama isteğimi bastırdım.
"Onu geri döndüremeyeceğimizi biliyorum. Çok üzgünüm."
Sağ gözümden süzülen bir damla yaşı elimin tersiyle sildim ve daha güçlü bir sesle devam ettim.
"O iğrenç herifi zaten öldürmüşsün ve bu yapılması gereken tek şeydi. Yapabileceğimiz başka bir şey var mı? Sen ne istersen, Fran ve ben hep yanında olacağız. Bunu biliyorsun."
Bastet Thomas

Sırlar Empty
MesajKonu: Geri: Sırlar   Sırlar EmptyPerş. Mayıs 17, 2012 9:13 pm

Ölen birinin arkasından ağlamak onun ruhunu rahatsız eder derler. Eğer böyleyse biz üç kız Tate'in ruhunu kıvrandırıyor olmalıydık. Korkmuş ve çaresizdim. Beş yaşındaymış gibi hissediyordum. İlk kez ailem öldüğünden beri bu kadar çok korkuyordum. Onun gülümseyişini bir daha göremeyeceğimi bilmek beni öldürüyordu.Roxanne konuştuğunda sesi titrek çıkıyordu;

"Onu geri döndüremeyeceğimizi biliyorum. Çok üzgünüm." dedi. Gözünden düşen yaşı eliyle sildi. Roxanne asla ağlamazdı. Ama şimdi ağlıyordu. Nefes almaya çalışırken bir hıçkırık koyverdim. Sesi konuşurken daha güçlüydü;

"O iğrenç herifi zaten öldürmüşsün ve bu yapılması gereken tek şeydi. Yapabileceğimiz başka bir şey var mı? Sen ne istersen, Fran ve ben hep yanında olacağız. Bunu biliyorsun." dedi. Burnumu çektim ve Roxanne'ye sokuldum. Sırtımı okşadı. Sesim konuşurken titrekti;

"En kötüsü de ne biliyor musun? Ölmeden önce beni sevdiğini söyledi."dedim ve ağlamaya başladım.

"En kötüsü de bu biliyor musun? Beni sevdiğini anlayamamıştım ve şu an birinden hoşlanıyorum." dedim. Roxanne bana şaşkın şaşkın bakıyordu.
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Sırlar Empty
MesajKonu: Geri: Sırlar   Sırlar EmptyPerş. Mayıs 17, 2012 11:28 pm

Bastet bana yanaşıp sokulduğunda tek istediğim en yakın arkadaşımın biraz daha iyi hissetmesiydi. Bu yüzden yakın temasları pek sevmedemde ona sarıldım ve sakinleşmesi için sırtını okşadım. Şimdiye kadar onun Tate'le olduğu kadar yakın olduğum biri ölmemişti, ölümüne de şahit olmamıştım. Bunun ne kadar sarsıcı olabileceğini bilemezdim.
"En kötüsü de ne biliyor musun? Ölmeden önce beni sevdiğini söyledi."
Bastet'in ağlayacağı son sözlerinin ağzından çıkışından belliydi zaten. Onu hiç böyle görmemiştim.
"En kötüsü de bu biliyor musun? Beni sevdiğini anlayamamıştım ve şu an birinden hoşlanıyorum."
Şaşırdım, bir an gözlerim açıldı ama sonra toparlandım.
"Bunun kötü bir şey olduğunu düşünmemelisin. O an Onun yanında olman bile ona yetmiştir."
diye mırıldandım tereddütle.
"Ah. Öyle mi? Sanırım tam olarak sırlarımız bu gün dökülüyor."
Bastet Thomas

Sırlar Empty
MesajKonu: Geri: Sırlar   Sırlar EmptyPerş. Mayıs 17, 2012 11:43 pm

Roxanne'in afalladığını görebiliyordum. Gözyaşlarımı elimle sildim. Acaba biraz erken gelseydim ölümden kurtarabilir miydim onu? Hep bu soru kafamdaydı.

"Bunun kötü bir şey olduğunu düşünmemelisin. O an Onun yanında olman bile ona yetmiştir."dedi. Bir an mavi gözlerindeki minnettar bakışı hatırladım. Huzurluydu belkide. Artık bu kovalamacada yoktu. Derin bir nefes koyverdim. Burada olsa bana sarılır ve sakinleşmemi beklerdi...

"Ah. Öyle mi? Sanırım tam olarak sırlarımız bu gün dökülüyor."diye mırıldandı. Evet, sanki bir aydır içimde biriken her şey dışarı çıkıyordu. Üzüntü, öfke, çaresizlik, aşk ,umut... Hafifçe geri çekildim. Elimi saçlarımın arasında gezdirdim.

"Aslında bu çocukla ilgili ne hissediyorum bilmiyorum. Ama sen bayağı iyi tanıyordun bu çocuğu."dedim. Devamını getirmedim. Şimdi söylersem ağaçtan falan düşerdi...
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Sırlar Empty
MesajKonu: Geri: Sırlar   Sırlar EmptyC.tesi Mayıs 19, 2012 9:25 pm

Bastet son sözümün üzerine tereddütte kalmış gibi geri çekildi. Sanki bana söylemek istediği bir şeyler daha vardı; ama bu kez öğrenirsem farklı karşılayabileceğim bir şeyler olmalıydı.
"Aslında bu çocukla ilgili ne hissediyorum bilmiyorum. Ama sen bayağı iyi tanıyordun bu çocuğu."
Ağzım hafifçe aralandı ama bir ses çıkmadı. Zihnime aynı anda bir sürü isim doluşmuştu ama çoğunu iyi tanımıyordum. Aklıma ilk gelen isimler Antonio'ydu, birde Francisco. Aman tanrım! Hayır, bu olamazdı.
"Bastet, yoksa?"
Birden kaşlarım çatılmıştı ama zaten kötü günler geçiren arkadaşımın üzerine gitmek istemiyordum.
"Bu kişi Francisco mu?"
dedim daha sakin bir şekilde.
Bastet Thomas

Sırlar Empty
MesajKonu: Geri: Sırlar   Sırlar EmptyÇarş. Mayıs 23, 2012 9:56 pm

Roxanne'nin kafasında cirit atan kelimelerin vızıldamalarını duyduğumu söyleyebilirdim. Çok hızlı düşünüyordu. Sonrasında anladı ve gözleri büyüdü ve bana baktı. Bu bakışı biliyordum.Lütfen bunu yapmamış ol bakışıydı bu. Büyük mavi gözlerini üzerime dikti;

"Bastet, yoksa?" dedi. Kaşlarını çatmıştı. Öfkelendiğini görebiliyordum.

"Bu kişi Francisco mu?"dedi. Sesi sakindi ama ben Rox'u çok iyi tanıyordum. Bu sessizlik aynen saldırmaya hazır bir yılanınki gibiydi. Onu tanırdım. Yüzüne baktım ve yüzümü ifadesiz tuttum;

"Beni öptü. Ben bir şey yapmadım." dedim. Gözlerindeki şok ve kızgınlık hangisini ağır geleceğine karar veremiyor gibiydi. Ellerimi havaya kaldırdım;

"İstediğini yapabilirsin kaplaniçe. Bu senin hakkın." dedim ve gülümsedim. Derin bir iç çekip sözlerime devam ettim. Bu kafamı kurcalayan bir soruydu Rox bunları bilirdi. Kaygılı bir sesle konuşuyordum.

"Rox, sence reşit olmayan birini Azkaban'a atarlar mı dersin? Beni yani?" dedim ve yutkundum. Bildiğim bir cevaptan korkuyordum.
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Sırlar Empty
MesajKonu: Geri: Sırlar   Sırlar EmptyÇarş. Mayıs 23, 2012 10:09 pm

Bastet hala gözlerime bakabiliyor olduğuna göre ciddi bir durum yoktu. Yine de alarm halindeydim. Ağzından çıkacak her sözcüğü dikkatle dinleyecektim.
"Beni öptü. Ben bir şey yapmadım."
Gözlerimin açılmasına sebep olan bir şok, midemi hafiften yakan bir kızgınlık; nasıl bir tepki vereceğimi bilemediğim için alt dudağımı ısırdım ve Bastet'in ellerini kaldırışını izledim.
"İstediğini yapabilirsin kaplaniçe. Bu senin hakkın."
Başımı iki yana salladım ve sinir bozukluğundan mı olup olmadığını anlamadığım bir gülüşle karşılık verdim. Sanırım tek endişem bir ilişki yaşamaları durumunda ayrılacak olurlarsa arkadaş grubumuzun dağılmasıydı. Bunu hiç istemezdim, ikisinide çok seviyordum.
"Rox, sence reşit olmayan birini Azkaban'a atarlar mı dersin? Beni yani?"
Konuyu değiştirmesi iyi olmuştu ama ben bunu hemen göz ardı etmeyecektim.
"Öncelikle ona, De'Jardins'in bedenine ne yaptığını söylemen gerek. Orada bıraktın mı? Sakladın mı?"
Pembe bir parlatıcıyla renklendirdiğim dudaklarımı sabırsızca yaladım ve ekledim.
"Francisco konusu şu an arka planda kaldı, biliyorum, ama bunu konuşacağız. Daha sonra."
diye mırıldandım.
Bastet Thomas

Sırlar Empty
MesajKonu: Geri: Sırlar   Sırlar EmptyCuma Mayıs 25, 2012 8:39 pm

Gözleri öfkeyle parlıyordu ama ben konuyu farklı bir yöne çekince bakışlarındaki sertlik biraz yumuşadı. Ama bu konunun kapanmadığını bal gibi biliyordum. Onu tanıyordum sonuçta.

"Öncelikle ona, De'Jardins'in bedenine ne yaptığını söylemen gerek. Orada bıraktın mı? Sakladın mı?" dedi.Dudaklarına sabırsızca ıslattı. Bu hafifçe sinirlendiğinde yaptığı bir hareketti. Zaten ardından da ekledi;

"Francisco konusu şu an arka planda kaldı, biliyorum, ama bunu konuşacağız. Daha sonra." dedi. Bir şey Rox'un kafasına takıldıysa kaçış yoktu zaten. Derin bir iç çekip mide bulantımı bastırdım.

"Sasha'nın sürüsünün karnında. Umarım Tanrı Anibus onun kalbini Duat'ta yakar." diye hayıflandım. Ben eski tanrılara inanırdım. Derin iç çektim ve midemin kendini düzeltmesini bekledim.

"İğrenç ama hak ettiğinin çok daha üstünde bence." dedim. Rox bana garipçe bakıyordu. Haklı bir bakıştı bence. Ellerimi görebileceğim şekilde kaldırdım, titriyorlardı. Kafamı yere eğdim.

"Mide bulandırıcı bir yaratığım ben. Bunun karşılığı iyi olmayacak." dedim. Ölmekten korkmazdım. Ama şu an kabuslarımı süslemeye başlamıştı.
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Sırlar Empty
MesajKonu: Geri: Sırlar   Sırlar EmptyCuma Mayıs 25, 2012 9:04 pm

Bastet sorum karşısında derin bir iç çekince üvey kardeşim ile arasındaki ilişki hakkındaki sorgulamamı bir kaç gün sonraya ertelemeye karar verdim. Önce hayatımda değer verdiğim bir avuç insandan biri olan Bastet kendine gelmeliydi.
"Sasha'nın sürüsünün karnında. Umarım Tanrı Anibus onun kalbini Duat'ta yakar. İğrenç ama hak ettiğinin çok daha üstünde bence."
Kafamı iki yana salladım. Bastet'in yakalanmaması için ne yapmamız gerektiğini düşünüyordum.
"Mide bulandırıcı bir yaratığım ben. Bunun karşılığı iyi olmayacak."
Hemen uzanıp arkadaşımın eline uzandım ve tuttum. Bu da normalde benden beklenmeyecek bir hareketti.
"Hayır, sen doğru olanı yaptın."
Belli belirsiz gülümseyip devam ettim.
"Kanıt yoksa hiçbir şey yok demektir. Yani geriye bir iz bırakmadıysan kimse böyle bir şey olduğunu iddia edemez. Endişelenme. Elimizden geleni yaparız."
Bastet Thomas

Sırlar Empty
MesajKonu: Geri: Sırlar   Sırlar EmptyÇarş. Mayıs 30, 2012 10:02 pm

Roxanne'nin şefkatli davranması beni şaşırtmıştı. Kendime hatırlattım o göründüğünden daha fazlası. Yüzünde kararlı bir ifade vardı. Gözlerinin pırıltısı da bunu kanıtlıyordu.

"Hayır, sen doğru olanı yaptın." dedi. Bunu söylerken yüzünden belli belirsiz bir gülümseme geçmişti. Bir nefes aralığından sonra konuşmaya başladı. Yani devam etti.

"Kanıt yoksa hiçbir şey yok demektir. Yani geriye bir iz bırakmadıysan kimse böyle bir şey olduğunu iddia edemez. Endişelenme. Elimizden geleni yaparız." dedi. İşte ihtiyacım olan buydu. Benim için elinden geleni yapacak biri. Benim için böyle dört kişi vardı. Eskiden beşti... Rox'a hüzünlü bir şekilde baktım;

"Bir an gülüp sonraki an ağlamak çok garip. Beni çok çocuk gibi hissettiriyor. Savunmasız." bunu dedikten sonra. Ok sadağımı iyice omzuma yerleştirdim ve ağaçtan atladım ve zarifçe bir hareketle dizlerimin üstüne düştüm. Sonrasında Rox'un inmesine yardım ettim. Elimi yayımın üzerinde dolaştırıp Rox'un omzunun üzerinden ormana baktım.

"Senin başının etini yeterince yedim. Şimdi biraz kafa dinlemeliyim. Belki biraz avlanırım. Ormanda bir kurt sürüsü keşfettim belki onları bulurum." dedim iç geçirerek. Her şeyi unuturdum hatta zaman kavramını bile ormandaysam... Roxanne gülümsedim.

"Eğer beni bulamazsan endişelenme, belki sevgilimin yanında olurum."dedim. Rox'un kızdığını görebiliyordum. Kahkaha attım ve ormana koştum. Nefesim kesilene kadar da gülmeye devam ettim...

Sırlar

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası