AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Jordoan Lovebad

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

RP Yaşı : 14

Jordoan Lovebad Empty
MesajKonu: Jordoan Lovebad   Jordoan Lovebad EmptyPaz Mayıs 13, 2012 9:49 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ad-Soyad: Jordoan Lovebad

Lakapları: Jordo, Jerry. Ama düşmanları " Bilmiş civciv "

Doğum Tarihi: 01/06/98

Kan Durumu: Melez

Savaş Tarafı: Lychinus Partem hayranlığı

Okuduğu Bina-Okul: Ravenclaw - Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

-Fiziksel Özellikleri- Hafif sarışın. Düz saçlara, 1,70 boya, Mavi-Gri gözlere, kalın dudaklara ve pürüssüz bir yüze sahip. 57 kilo.

-Kişisel Özellikleri- Sakar, zeki, çalışkan, suskun, kurallara karşı çıkmaktan korkan, mizah anlayışı gelişmemiş, ağır kanlı, aşka inanmayan ve sürekli güven arayan, biraz da korkak.

-Sevdikleri- Çikolatalı Puding, Iron Mask, resim yapmak, yazı yazmak, kitap okumak, odasında tek başına vakit geçirmek, kamerası, Küçüklükten beri sakladığı mavi kuş tüyü kalemi, köpeği Yami.

-Sevmedikleri- Tekinsiz yerler, ön yargı, amaçsız insanlar, bencillik, kavga, disiplinsizlik, ağız kokusu, ödevini yapmasını isteyenler, ekilmek, mazeretler.

-Güçlü Yanları- Zeki, biraz kurnaz, çok hızlı düşünen ve karar veren, çevik, doğada yaşamayı bilen birisi. İkna kabiliyeti de gayet iyi.

-Zayıf Yanları- Korkak, karşı cinsle konuşamayan, sakar, çabuk yorulan, yeterince kaslı olmayan, dans edemeyen birisi. Mizah anlayışı da hiç gelişmemiş.
https://twitter.com/#!/baranyetismis
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad Empty
MesajKonu: Geri: Jordoan Lovebad   Jordoan Lovebad EmptyPaz Mayıs 13, 2012 9:55 am

İCONLAR

Yapmaya çalışıp ta yapamadığım canım İconlarım

İLİŞKİLER

Elizabeth Nomad Morgan

Hayatımda tanıdığım ve muhtemelen bundan sonra tanıyacağım en iyi arkadaşım. En kötü anlarımda bile yanımda oldu ve bana moral verdi. Kız olması, Sly. olması ya da karanlık taraftan olması Jordoan'ın umrunda değil. Başına kötü bir olay geldiğinde tek arayacağı kişi Elizabeth...

Luis Magmow

Öğretmenim. Ama öğretmenden daha değerli, benim için. Bir abi, Bir arkadaş. Onunla İsviçre'de komşuyuz. Küçüklğümüzden bere birbirimizi tanırız. Ve bir gün Hogwarts'ta karşıma çıktı ve Muggle Bilimleri prof. olduğunu söyledi. Şaşırmakla beraber sevindim. İyi anlaşıyoruz.

Francisco Auésten

Kibirli çocuk. Normalde kavgadan nefret etsem de bu çocuktan daha çok nefret ediyorum. Tek yaptığı hava atmak ve insanları küçük düşürmeye çalışmak. Bu beni o kadar sinirlendiriyor ki onu bir gün çok kötü yaralamak istiyorum belki sonradan aklı başına gelir. Şu an pek sataşmıyorum ama bir daha maddi problemlerimle dalga geçerse onu çok kötü yapabilirim.

Cecelia Winslet

Cecelia, onu Hogwats'ta görmüştüm ama biraz karşı cinsle konuşma özürlü olduğum için gidip "Selam" bile diyememiştim. Yaz kampında tek başıma dolaşırken onu tekrar gördüm gidip en azından "selam" demek için tüm cesaretimi topladım. Ama o benden önce davrandı geldi, ve iyi kötü bir muhabbetimiz oldu. O benim duygularımın bir kısmını söyleyebildiğim nadir kızlardan bir tanesi.

Edgard Davin

Edgard, ben onun büyük hayranlarındanım.. İki sene önce konser çıkışında onlarca kişiyi ezdim, korumalardan kılpayı kaçtım ve Gitarıma bir imza alabildim. O gün tanıştık. Hala bana bazen bedava konser biletleri yollar. Ders çalışırken bile Iron Mask şarkıları dinlerim.

Roxanne Delacroix

Kütüphanede karşılaştılar. Sadece selamlaşıyorlar. Ne kadar sivridilli olsa da kurnaz zekası Sihir Tarihi ve kitap okumak gibi ortak yönleri Jordoan'ın hoşuna gidiyor. Ama Çıkarcı olduğundan dolayı Jordoan onla pek samimi olmak istemiyor. Şu an aralarında ne dostluk ne de düşmanlık var

Magdalena

Magdalena ile ben iki sene önce ilk ve son kez karşılaştık. Ben ve küçük kız kardeşim Jully evde yanlızdık. Camdan dışarı bakarken Magdalene'yi ormandan çıkarken gördüm. Kendi canımı umursamadan küçük kardeşim Jully'nin odasına koştum. Asamı çıkardım Magdalene kapıdan içeri girdi. Ben ise "ona zarar veme bana istediğini yap" dedim. Bunun üzerine Magdalene arkasını dönüp koşarak çok hızlı bir şekilde uzaklaştı. En iyi arkadaşlarımdan birisi vampir olduğu için vampirlerin de duyguları olduğunu biliyordum.

Evelyn Holly Pansy

Eskiden az da olsa bir muhabbetleri vardı. Ama artık yaz kampında yaptıkları tartışmadan dolayı Jordoan onu hiç sevmiyor. Eğer bir daha Jordoan'ı küçümserse Jordoan teoride çalıştığı kara büyüleri onun üzerinde denemeyi düşünüyor. Evelyn de Francisco gibi Jordoan'ın tam zıttı. Birbirinden hiç haz etmiyorlar.

Ashley Goldberg

Annem, Maddi yetersizlik yüzünden beni bir gün alıp Londra'ya cisimlendi ve bütün mücevher, altın ve tılsımlarını Ashley'e satmaya çalıştı. Ashley annem ile arkadaşlardı. Bu yüzden hiçbirini kabul etmeyip, para verdi. Yazın bir bölümünü Goldberg büyülü tılsımları'nda çalışarak geçiren Jordoan ile Ashley iyi arkadaşlar gibi oldular. Ashley Jordoan'ın ablası gibi.

Olivia Valerie M'éxter

Olivia iletişim kurabildiğim nadir kızlardan birisi. Normalde Slytherin olması beni ondan uzaklaştırırdı ama zekası onunla arkadaş olmamı sağladı. Pek konuşmuyorum ama konuşunca da uzun konuşuyorum o ise beni dinleyen az kişiden birisi. O benim şimdilik Slytherin olan en yakın arkadaşım..

Andreas Wexler

İsviçre de, gittiğim bir lokanta da gördüm ve hemen tanıdım. Gidip imza aldım ve kısaca sohbet ettik. Iron Mask'ın fanatiği olduğum için ve müzikle de aramın iyi olduğundan dolayı muhabbet koyulaştı. Hala ara sıra İsviçre'ye geldiğinde karşılaşır ve sohbet ederiz. Ayrıcana Sohbeti de çok zevkli Wink .

Bastet Thomas ( Gelin Tavus Kuşu Very Happy )

Bastet, Jordoan'a göre tam bir kavgacı ve başkalarına sataşmayı çok seviyor. Jordoan ise mecbur kalmadıkça kavgadan nefret ediyor. Jordoan'ı iki sene önce biraz hırpaladığı için Jordoan Bastet'tan hiç haz etmiyor. Bunun yanı sıra ikisinin de kökeni Mısır ama bu hiçbir şeyi değiştirmiyor. Slytherin olması bile Jordoan'ı ondan uzaklaştırıyor.

Adreanna Latisha d'Estge

Jordoan, Iron Mask'in en büyük hayranlarından. Edgard ve Andreas'la tanışıyor olsa da ama Adre ile pek anlaşamıyorlardı. Bir gün Domuz Kafası'nda Adreanna içerken karşılaştı. Adre'nin ayılmasına yardımcı oldu. O günden beri iyi anlaşıyorlar.

Adrian Mikael Black

Diğer Ravenclaw'ların aksine okulun en popüler çocuklarından. Karşı cins ile gayet rahat konuşabilmesi ise Jordoan'ı ona hayran bırakan yetenek. Jordoan'ın asosyalliği ve zekası haricinde dikkat çeken hiçbir özelliği yok. Bu iki iyi arkadaş Ravenclaw ortak salonunda ders çalışırken karşılaştı ve çok iyi anlaşır oldular. ara sıra birbirlerinin ödevlerini de yapıyorlar...

Nymeria A. d'Estge

Vaftiz Annem. Ama gerçek annemden farksız. Köpeğimi bana o almıştı. Başım sıkıştığında ona gitmemi söyler. Ben bunu pek yapmam çünkü insanlara yük olmak istemem. Biz birbirimizi çok seviyoruz. Vaftiz anne-oğuldan çok gerçek anne-oğul gibiyiz...

Melania Desdemona

Onunla Ravenclaw'ın bir bina çalışmasında karşılaştık. İlk karşılaşmamızdan sonra hep ona karşı aşk hissettiğimi biliyordum. Ona Resmen aşıktım, hala öyleyim. Ardından bir kaç gün benden uzaklaştı ve beni gördüğünde yolunu değiştirmeye başladı, sebebini ben de bilmiyorum. Sonra yine yakınlaştık, ama aramızdaki yakınlığı kimse bilmiyor. Tanrı biliyor ki kimseye karşı hissetmediğim duyguları ben onda buldum.

Anastacia Bouveir

Kütüphanede sık sık karşılaşıyorlardı ama birbirleri hakkında en ufak bir fikirleri bile yoktu. Önceleri Jordoan Anastacia'nın diğer kızlardan farklı olarak kendi okuduğu kitapların benzerlerini okuduğunu keşfetti. Ve muhabbet etmeye başladılar. İyi arkadaş sayılırlar en azından söz konusu kitaplar olduğunda...

Melanié Phoénix

Melanié... Ne arkadaşı ne düşmanı ne de dostu. Onunla arasındaki şey çok daha farklı. Her karşılaştıklarında ya birbirlerinden ders notları ya da kitap istiyorlar. İlginç ve sakar iki tip yan yana gelince okulu birbirlerine katıyorlar. Ama yine de yan yana durmaktan zevk alıyorlar...

Aleksandra Targaryen

O da kütüphanede karşılaştiği arkadaşlarından. Aslına tam olarak arkadaş sayılmazlar. Doğru söylemek gerekirse iyi anlaşıyorlar ama pek te yakın değiller. İyiler yani. Anlaşıyorlar.

Eric Northman

İsviçre'de bir barda karşılaştık. Şans eseri, bana en yakın ormanı sordu. Ona anlattım ve bir muhabbet oluştu. İyi anlaşıyor gibiyiz ama hala güvenilir birisi olmadığını düşünüyorum. Ondan korkmakla beraber onu henüz birkaç kere gördüm. Hep te ormanların yakınında.

Oriel Verena

Oriel Jordoan'a hep iyi davranıyor. Jordoan da Oriel'i seviyor. Sanki bir iyilik meleği gibi. Jordoan'ın bazen kitaplarla işi çok uzar ve Oriel hiçbir şey demez. Bu yüzden Jordoan Oriel'i sanki bir akrabasıymış gibi davranıyor... İyiler yani bi sorun yok...

Alexander Nathan Cline

Elizabeth Nomad Morgan'dan sonra en iyi arkadaşı. Bunun en büyük nedeni ise ikisinin beyinleri sanki ortak. Çoğu zaman birbirlerinin sözlerini tamamlarlar. İkiz gibi davranır ve olağanüstü süratli aynı zamanda da bilimsel konuşurlar. Jordoan'ın gözü hep onu arar.

Steve Chase

Jordoan Hogwarts'a geldiğinde ona çok yardımcı olan iyi bir arkadaşıdır. Birlikte vakit geçirdiklerinde ikisi de eğlenirler. Jordoan'ın Steve'i sevmesinin bir başka nedeni ise Rav. Olmasıdır. ortak salonda edilen o konuşmaların tadı başka yerde çıkmaz.

Dean Bloom

Dean kesinlikle kötü birisi değil ama normal birisi olduğu da söylenemez. Deli dolu ele avıca sığmaz birisi. Jordoan onu sever ama fazla da yakın değiller. Nedenini bilmiyor ama Jordoan Dean'a karşı iyi duygular beslemekte zorlanıyor. Ne derleeer... Biraz dengesiz birisi olduğunu düşünüyor. Very Happy Very Happy Very Happy

Reyna Lana Regina (Gelin Tavus Kuşu) O.o Very Happy

Jordoan'a bilmiş Civciv demez çünkü kendisi biraz daha bilmiştir. Ama Jordoan'a ders çalıştıranlar daima Jordoan'ın en yakınları olmaya hak kazanırlar. Bu husus göz önünde tutulunca Jordoan Reyna'yı çok seviyor.

Madison Alexis

Madison herkesle olduğu gibi Jordoan'la da iyi anlaşır. Okulun ilk dönemlerinde az birlikte ders çalışmadılar. Ama sonradan araya bir soğukluk girdi. Herşeye rağmen birbirlerini seven iki iyi arkadaş onlar.

Alyson Tara Luther

Okul başlamadan önce bir süre komşulardı. İki aile iyi anlaşırdı. Jordoan'da Alyson'u çok severdi. Ama Alyson büyüdükçe Jordoan onun tam bir sly. olduğunu ve Gaddar bir düşünceye sahip olduğunu görünce bir daha asla iyi birer arkadaş olamayacağını düşündü. Ve arayı açtıkça açtı. Artık sanki hiç tanışmıyormuş gibi hareket ediyorlar.

Ad Soyad:
İCON:
KURGU:

En son Jordoan Lovebad tarafından Salı Ağus. 28, 2012 12:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 24 kere değiştirildi
Luis Magmow

Luis Magmow

RP Yaşı : 27
Gerçek Adı : Barış

Jordoan Lovebad Empty
MesajKonu: Geri: Jordoan Lovebad   Jordoan Lovebad EmptyPaz Mayıs 13, 2012 10:36 am

Luis Magmow

Kurgu: Dönüşmeden önce ben ile senin ailen komşuyduk. Seni ders çalıştırıyordum.
Bir nevi abindim. Dönüştüğüm günden sonraki gün tarlada kan bulundu ve ben ortalardan kayboldum. Öldüğümü sandın ve üzüldün. Sonradan sana bir mesaj yolladım; Vampir olduğumu, yanına gelip senin hayatını riske atamayacağımı falan yazdım. Sen ise beni hala Öz abin gibi görüyorsun.
Dimitri V. Raskolnikov

Dimitri V. Raskolnikov

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : M.

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Jordoan Lovebad Empty
MesajKonu: Geri: Jordoan Lovebad   Jordoan Lovebad EmptyPaz Mayıs 13, 2012 10:41 am

Kurgu belli sevgili dostum (?!) Very Happy Very Happy
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad Empty
MesajKonu: Geri: Jordoan Lovebad   Jordoan Lovebad EmptyPaz Mayıs 13, 2012 10:56 am

Eklendiniz. DOSTLARIM Very Happy Very Happy
Cecelia Winslet

Cecelia Winslet

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Elif

Jordoan Lovebad Empty
MesajKonu: Geri: Jordoan Lovebad   Jordoan Lovebad EmptyPaz Mayıs 13, 2012 10:57 am

icon: [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kurguyu biliyorsun zaten bende eklisin. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad Empty
MesajKonu: Geri: Jordoan Lovebad   Jordoan Lovebad EmptyPaz Mayıs 13, 2012 11:07 am

Ekledimm Smile
Edgard Davin
Iron Mask Solisti
Iron Mask Solisti
Edgard Davin

RP Yaşı : 25
Gerçek Adı : Kurt

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Jordoan Lovebad Empty
MesajKonu: Geri: Jordoan Lovebad   Jordoan Lovebad EmptyPaz Mayıs 13, 2012 11:59 am

Spoiler:

Kurgu belli.
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad Empty
MesajKonu: Geri: Jordoan Lovebad   Jordoan Lovebad EmptyPaz Mayıs 13, 2012 12:18 pm

Ekledim. Bu arada İcon'lar çok güzellermiş.
Magdalene
Vampir
Vampir
Magdalene

RP Yaşı : 21 yaşında dönüştü. Gerçek yaşını sır gibi saklıyor. ;))
Gerçek Adı : Maria

Jordoan Lovebad Empty
MesajKonu: Geri: Jordoan Lovebad   Jordoan Lovebad EmptyPaz Mayıs 13, 2012 12:23 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Roxanne'in iconları burada. İlişkileri nötr olsun. Kütüphanede falan karşılaşıyorlar. Birbirlerini görünce selamlaşsınlar ama yakın olmasınlar. Gerçi üvey kardeşimle tam dostmuşsun ama. Very Happy Razz

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Burda da Magda'nın iconunu seç. Yine kurgu belli. ^.^
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad Empty
MesajKonu: Geri: Jordoan Lovebad   Jordoan Lovebad EmptyPaz Mayıs 13, 2012 1:00 pm

Eklendiniz. :o
Holly Challenor

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : sanem

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Jordoan Lovebad Empty
MesajKonu: Geri: Jordoan Lovebad   Jordoan Lovebad EmptyPaz Mayıs 13, 2012 7:53 pm

Evelyn Holly Pansy

Kurgu belli.
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad Empty
MesajKonu: Geri: Jordoan Lovebad   Jordoan Lovebad EmptyPaz Mayıs 13, 2012 8:05 pm

Ekledim.
Christian Lovebad

Gerçek Adı : Adı lazım değil :) baş harfi Barış.

Jordoan Lovebad Empty
MesajKonu: Geri: Jordoan Lovebad   Jordoan Lovebad EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 12:48 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] . Wink
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad Empty
MesajKonu: Geri: Jordoan Lovebad   Jordoan Lovebad EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 1:08 pm

Ekledim. Ablacığım. (Kendimi şizofren gibi hissediyorum. kendi kendime konuşuyorum Very Happy Very Happy Very Happy )

Jordoan Lovebad

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki

Similar topics

-
» Jordoan Lovebad
» Christian Lovebad
» Merhaba, ben Jordoan. Ben bir insanım.