AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Amélie Anne Andrea

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Amélie Anne Andrea
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Amélie Anne Andrea

RP Yaşı : 29
Gerçek Adı : Cerön.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Amélie Anne Andrea Empty
MesajKonu: Amélie Anne Andrea   Amélie Anne Andrea EmptyÇarş. Mart 16, 2011 2:55 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Amélie Anne Andrea

1977 yılında Fransa'nın Beaurdaux şehrinde doğduğunda, çok varlıklı bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmişti. Annesi dönemin en ünlü mankenlerinden biriyken, babası Sihir Bakanlığı'nda çok yüksek bir mevkiide çalışıyordu. Asla ailesinin ününe güvenmedi ve hep çalıştı. Girdiği ortamda ilk önce dış görünüşü göze batsa da, aslında o çok zeki bir kişidir. Bu yüzden, Hogwarts'da Astronomi alanında profesör olarak çalışmaktadır.

Aslında Anne...?

*Zekidir.
*Kibardır.
*Anlayışlıdır.
*Zaman zaman bencildir.
*İçkiye ve dansa bayılır.
*Kırmızı renk onun için apayrıdır.
*Gülleri çok sever.
*Modayı yakından takip eder.
*Araba kullanabilen erkekleri çok sever.

Eklenmek için:
Ad-soyad:
İcon:
Kurgu:

İlişkiler

John Dillinger

Onu babamı görmeye gittiğimde görmüştüm ilk defa. Sanki onu yıllardır tanıyor gibiydim. Bir iki kez -tesadüf eseri- farklı yerlerde karşılaştığımızda onunla konuşma fırsatı bulmuştum ve ona daha çok bağlanmıştım. Yıllardır aradığım ruh eşimi buldum.

Clary Bernstein

Clary, çok sevdiğim bir öğrencim. Her zaman Astronomi'ye ilgili ve ödevlerini tam zamanında yapan sorumluluk sahibi bir öğrenci.

Phoneix Griotte

Pho, sen benim için çok özelsin. Çocukluğumuz, gençliğimiz ve yetişkinliğimiz hep birlikte geçiyor... Vera Verto büyüsünü bana öğrettiğin günü asla unutamam! İyi varsın, Pho!

Eleanore Rheanna

O çok sevdiğim bir dostumdur. John'la ettiğimiz ilk kavgada ben bitep düşmüş bir haldeyken beni kendime getirmişti.

Joyce Payne

İlk başlarda Astronomi'ye karşı önyargılı olsa da sonraları derse olan ilgisi artmıştır. Aslında gayet de yetenekli benim dersime ama...

Weaf Percusis

Pho'dan taa Gryffindor yıllarından beri hoşlanıyor. Onu sevmediğimi düşünmesine rağmen, aslında çok severim. Çok komiktir.

Cedric Clen

Henüz Hogwarts'da bir öğrenciyken arkadaşlarımla tartıştığım bir günde Yasak Orman'a gitmiştim. Ben orada gezerken at adamlar beni gördü ve saldırmaya kalkıştılar. Ne yapacağımı bilemez bir halde onların tuzağına düşmüştüm tam o sırada Cedric geldi ve at adamları yaptıkları her şeye pişman etti. O günden sonra Cedric ile bağlarımı asla koparmadım. Sevdiğim bir dostumdur.

Summer Abbot

Summer, çok severim. Biricik, güzel kuzenimdir. Birçok şeyimi onunla paylaşırım, aşk hayatım hariç. Gelecek Postası'nda yazdığı için bu tür şeyleri onunla konuşmak biraz zor.

Vera Tudor

Dırdırcı Köşe Yazarı. Genel olarak ben ve John hakkında haber yapar. Yazdığı haberlere kızmama rağmen, Vera'yı bir dost olarak görüyorum.

Anastasia A. Galibina

Anastasia'yı çok severim. Zeki ve başarılı bir öğrenci. En önemlisiyse, derslerine çok önem veriyor...

Celeste Q. Luther

Celeste ile annesi sayesinde tanışmıştım. Annesi çok yakın arkadaşımdı ve onu gerçekten çok severdim... Daha sonra, Celeste değişmeye başladı. Onu tanıyamaz oldum. Günler geçtikçe daha da uzaklaşıyorduk, ama ona olan sevgim asla zayıflamadı...

Leonard Malcolm

Tanıdığım en azimli öğrencilerden. Ona gerçekten değer veriyorum ama o dersimi pek sevmiyor. Aslında yapmayı istese yapamayacağı hiçbir şey yok.

Miranda Morrison

Miranda'nın adaletli oluşunu seviyorum. Arkadaşları arasında çıkan problemleri kendi aralarında çözüp işleri büyütmemeye çalışıyor... Okula geldiğimden beri henüz bir problem yaşamadık. Derslerine çalışan başarılı bir öğrenci...

Winter K. Bellerophon

Gerçekten bugüne kadar tanıdığım en başarılı öğrenci. Çok keskin bir zekaya sahip. Hani derler ya "Leb demeden lebledi diyor" diye. Bu tabir onun için söylenmiş.

B. Deukalion Yvosque

Deukalion, bir zamanlar onunla çok yakındık. Hatta okul yıllarımda ona aşıktım bile diyebilirim. Ama onun genel ruh hali "casanova"dır. Uzun metrajlı filmler ilgisini çekmez ve gerçekten çok karanlık sırları vardır...

Christina Katie Sky

Düzenli bir öğrenci. Ah,bir de derslerine biraz önem verse...

Isabelle Demonceaux

Kuğu Gölü Balesinde tanışmıştım onunla. Başroldeydi ve gerçekten bir kuğu gibi dans ediyordu. Belki de hayatımda kıskandığım tek kişi o'dur.

Steven Michael Black

Vaftiz babam, amcam ve şuan hayatta olan tek aile üyem. Ondan başka kimsem yok. Steven'ı çok seviyorum. O olmadan asla bir profesör olamazdım. Deneyimleri ve tecrübeleri sayesinde birçok beladan kolayca sıyrılmışlığım var...

Alexander Hailword

Annemin bir filminde yönetmenlik yapmıştı. İlk orada tanışmıştık. Daha sonra çok sevdiğim bir dostum haline geldi. Profesör olduğum için bana çok kızar. Oyuncu olmamı istiyordu hep..

Michael Theodore Hailword

Öğrenciyken Quidditch maçı öncesi havada süpürgemle geziniyordum. Aniden yanımdan geçen bir kuş sayesinde tüm dikkatim dağıldı ve metrelerce yükseklikten yere çakıldım. O an kendimden geçmiştim. Gözlerimi açtığımda revirdeydim ve başımda Michael vardı. O günden beri ona karşı hep iyimser olmuşumdur.

Xavier Rodolphus Carter

Bir dönem ona olan aşkım başıma çok iş açmıştı. Uzaktan uzağa ona hayrandım. Birkaç yıl bu böyle sürdü ve ben ona bu duygularımdan hiç bahsedemeden duygularım içimde yok oldu... Şimdilerde gerçekten çok değer verdiğim bir insan...

Cecelia Winslet

Cecilia'nın annesiyle neredeyse en yakın arkadaşımdır. Biraz uöuk kaçık bir akdın olsa da çok severim onu. Cecilia ile aynı ortamda olmayı seviyorum. Aile ortamı gibi...

Vlasic Prokopowicz

Okula geldiğim ilk zamanlarda Vlasic'in Hufflepuff olmasına gerçekten çok şaşırmıştım. Gerçekten çok kibirli ve burnu havada bir gençti. O zamanlar onunla bir iki sürtüşme yaşamıştık ama şu sıralar aramızın iyi olduğu söylenebilir.

En son Amélie Anne Andrea tarafından Paz Mayıs 29, 2011 12:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 22 kere değiştirildi
http://felixfelicis.yetkinforum.com/
Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : #...#

Amélie Anne Andrea Empty
MesajKonu: Geri: Amélie Anne Andrea   Amélie Anne Andrea EmptyÇarş. Mart 16, 2011 3:13 pm

John Dillinger

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Onu ilk defa Sihir bakanlığında görmüştü.Babasını ziyarete geldiğinde görmüştü Amélie'yı.O günden beri hep onu düşünüyordu. Hatta onu takip etmesi için birkaç adam görevlendirmişti.Şimdiye kadar birazcık olsa da kafasından uzaklaştırabilyordu onu. Ama şimdiyse onu görmeden bir günü bile zar zor geçiyordu.Sadece fotoğraflarıyla avunuyordu. Tek umudu onun bu isteğini kabul etmesiydi Smile

En son John Dillinger tarafından Perş. Mart 17, 2011 7:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Clary Bernstein

Clary Bernstein

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

Amélie Anne Andrea Empty
MesajKonu: Geri: Amélie Anne Andrea   Amélie Anne Andrea EmptyÇarş. Mart 16, 2011 6:06 pm

Clary Bernstein

Kurgu:Clary'nin en sevdiği öğretmeni Amélie'dir.Astromi dersi onun sayesinde çok iyi olduğu ve çok sevdiği bir ders haline gelmiştir.
Amélie Anne Andrea
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Amélie Anne Andrea

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Amélie Anne Andrea Empty
MesajKonu: Geri: Amélie Anne Andrea   Amélie Anne Andrea EmptyÇarş. Mart 16, 2011 6:13 pm

Ekledim ikinizi de ^_^
Phoneix Griotte

Phoneix Griotte

RP Yaşı : 28
Gerçek Adı : Hazal

Amélie Anne Andrea Empty
MesajKonu: Geri: Amélie Anne Andrea   Amélie Anne Andrea EmptyÇarş. Mart 16, 2011 7:33 pm

çoçukluk arkadaşını unuttun mu yoksa Smile
Eleanore Rheanna
Slytherin Bina Sorumlusu & İksir Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu & İksir Profesörü
Eleanore Rheanna

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : Melisa

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Amélie Anne Andrea Empty
MesajKonu: Geri: Amélie Anne Andrea   Amélie Anne Andrea EmptyÇarş. Mart 16, 2011 7:46 pm

Eleanore Rheanna

Yakın bir arkadaşın olabilirim. Very Happy
Brianna Crewford

Brianna Crewford

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Yeşil

Amélie Anne Andrea Empty
MesajKonu: Geri: Amélie Anne Andrea   Amélie Anne Andrea EmptyÇarş. Mart 16, 2011 10:18 pm

Joyce Amélie'nin dersinden haz etmemesine rağmen, kendisi sevdiği hocalarındandır. Very Happy
Weaf Percusis

Weaf Percusis

Amélie Anne Andrea Empty
MesajKonu: Geri: Amélie Anne Andrea   Amélie Anne Andrea EmptyPerş. Mart 17, 2011 9:28 pm

Phoneix'ten hoşlanmam her zaman hoşuna gitmemiştir ama yine de acırcasına bir sempati duymuşsundur hep bana karşı (:
Amélie Anne Andrea
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Amélie Anne Andrea

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Amélie Anne Andrea Empty
MesajKonu: Geri: Amélie Anne Andrea   Amélie Anne Andrea EmptyPerş. Mart 17, 2011 9:58 pm

Eklendiniz. Smile
Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

RP Yaşı : 200

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Amélie Anne Andrea Empty
MesajKonu: Geri: Amélie Anne Andrea   Amélie Anne Andrea EmptyCuma Mart 25, 2011 3:20 pm

Kurguyu biliyorsun zaten

Amélie Anne Andrea
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Amélie Anne Andrea

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Amélie Anne Andrea Empty
MesajKonu: Geri: Amélie Anne Andrea   Amélie Anne Andrea EmptyCuma Mart 25, 2011 3:25 pm

Eklendiniz bay kan emici. Very Happy
Summer Shacklebolt

Summer Shacklebolt

RP Yaşı : 27

Amélie Anne Andrea Empty
MesajKonu: Geri: Amélie Anne Andrea   Amélie Anne Andrea EmptySalı Mart 29, 2011 7:42 pm

Kurgu, herhalde yakın arkadaş gibi bir şey olur. Yada aileden biri de olabilir Summer.
Vera Dantes

Vera Dantes

RP Yaşı : 27
Gerçek Adı : Didem

Amélie Anne Andrea Empty
MesajKonu: Geri: Amélie Anne Andrea   Amélie Anne Andrea EmptySalı Mart 29, 2011 11:07 pm

gazeteciyim, hakkında haber yazıyorum ona göre bir şeyler. Very Happy
Anastasia A. Galibina

Anastasia A. Galibina

RP Yaşı : On altı.
Gerçek Adı : Aslısuğ.

Amélie Anne Andrea Empty
MesajKonu: Geri: Amélie Anne Andrea   Amélie Anne Andrea EmptyPaz Nis. 03, 2011 5:49 pm

Sevdiğin ve başarılı bulduğun bir öğrenci olabilirim.
http://bonniebon.blogcu.com/
Amélie Anne Andrea
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Amélie Anne Andrea

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Amélie Anne Andrea Empty
MesajKonu: Geri: Amélie Anne Andrea   Amélie Anne Andrea EmptyPaz Nis. 03, 2011 6:00 pm

Ekledim herkesi. Smile

Amélie Anne Andrea

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki