AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Teddy Bear

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Paige Wexler

Paige Wexler

Gerçek Adı : selis

Teddy Bear Empty
MesajKonu: Teddy Bear   Teddy Bear EmptyÇarş. Mayıs 30, 2012 11:12 am

The Cutiest Vampire in the World
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

#Teddy Bear

ADI: Anthony Daniel
    SOYADI: Bullock
    YAŞI: 22 yaşında dönüştürüldü
    DOĞUM GÜNÜ: 27 Şubat
    DOĞUM YERİ: California, Amerika
    BURCU: Balık
    KAN DURUMU: Safkan
    DİLLER: İngilizce, almanca, rusça
    UYRUK: Amerikan
    ÖĞRENİM DURUMU: Gryffindor mezunu
    MESLEK: Bitkibilim Profesörü

Aydınlık için çalışan bir ailem vardı, ikisi de safkandı. Birbirlerini seviyorlardı, mutlu bir aile tablosu oluşturuyorduk. Zengin sayılabilirdik ama paranın bir önemi yoktu. 11 yaşımdayken Hogwarts'a gideceğimi haber veren bir mektup geldi. Mutluydum, ailemin yaptığı işi devam ettirebilirdim. Bullock ailesi, hep Gryffindor'luydu. Bende Gryffindor'a seçilmiştim. Çapkın denilebilecek bir kişiydim. Sürekli sevgili değiştirirdim. İyi düello yapardım, çok Slytherin'liyi alt etmiştim. Ancak bir Seherbaz olmak istemiyordum. Küçüklüğümden beri bitkilere karşı bir ilgim vardı. Bitkibilim Profesörü olmak istiyordum. Bir gün annem ve babam daha eve gelmemişken anahtarla gizlice eve girdim, sürpriz yapacaktım. Evde beklerken, kapı çaldı. Heyecanla açtım ve bir vampir çıktı karşıma. Daha neler olduğunu anlayamadan beni ısırdı ve beni öldürmek üzereyken ailem geldi. Bir hançerle onu orada öldürdüler. Ancak vampir zehri kanıma karışmıştı ve ben bir vampir olmuştum. O anki açlıkla ailemi öldürdüm ve sonra kaçtım. Bundan hep pişmanlık duydum ancak suçluluk hissetmedim. Benim hatam değildi, elimde olan bir şey değildi. Yüzyıllar boyunca hayatımı içki, sigara, kadınlar ve lüks içinde geçirdim. Merhametliydim. İnsanlardan besleniyordum ancak onlara hayatlarının en güzel saatlerini yaşatıp öldürüyordum. Yüzümden hiç düşmeyen bir gülümseme olurdu hep. Bu yaz Hogwarts'a küçüklüğümden beri hayalim olan Bitkibilim Profesörlüğü için başvurdum ve ne büyük şanstır ki kabul edildim. Öğrencilerle geçireceğim ilk dönem olacak. Sevecen, cana yakın bir vampirim. Sanırım türümün tek örneğiyim.

En belirgin özelliğim, neşeli olmamdır. Hatta bu kadar cana yakınlık bazen insanların sinirini bile bozuyor. Ancak benim umrumda değil, yapım böyle benim de işte. Sosyal biriyimdir, çabuk kaynaşırım insanlarla. Eğlenceliyimdir, sıkılmazsınız yanımda. Dans ederim, şarkı söylerim, piyano ve gitar çalarım. Müzikle ilgileniyorum yani. Boş vakit buldukça bir şeyler karalarım. Gören kişiler beğenir resimlerimi. Gündüzleri kalın perdeleri çekilmiş malikanemde kitap okurum. Geceleriyse avlanmaya çıkarım. Ah bu arada, sosyalim evet ama öyle herkese güvenmem. Gerçekten dostum dediğim 3-4 insan vardır. Benim vampir olduğumu biliyorsanız, sizi gerçekten önemsiyorum demektir.

Aşırı kaslı bir vücuda sahibim, bir de vampirim tabi ordan da gelen bir güç de var. Sürekli gülümserim ve bu yüzden de gamzelerimi her daim görebilirsiniz. Sarışın, mavi gözlü bir şeyim böyle. Yaklaşık 1.88. Dev gibi bir adam düşünün. Uzun boylu, kaslı, sarışın mavi gözlü, gamzeli böyle. Vampir olmadığıma yemin edebilirsiniz, o kadar uzağım türümle karakter ve görünüş olarak. Ama ben böyle olmayı seçtim. Vampirleri severim, ancak büyücüleri daha çok severim. Zaten büyücülerden değil mugglerdan beslenmeyi tercih ederim.

böö:

En son Anthony D. Bullock tarafından Perş. Mayıs 31, 2012 6:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Paige Wexler

Paige Wexler

Teddy Bear Empty
MesajKonu: Geri: Teddy Bear   Teddy Bear EmptyÇarş. Mayıs 30, 2012 12:43 pm

İconlar:

İLİŞKİLER;

Audrey P. Eleusis
    Bu kızın başını birkaç kez beladan kurtarmıştım. Dersine girmediğim bir Hogwarts öğrencisi. Benden pek hoşlanmadığının farkındayım, belki de yardımıma ihtiyacı yok ama elimde olan bir şey değil bu. Yardım etmezsem içim rahat etmiyor. Üzgünüm Audrey, bu sene Hogwarts'ın içindeyim!

[size=18]Valerie Fabien
    Karakter olarak hiç benzemiyoruz ve bu yüzden olabildiğince zıttız. Genelde insanlarla aram kötü değildir ancak Valerie istisnalardan biri. Ancak meslektaşım ve bu yüzden iyi geçinmeye çabaladığım doğrudur.

Daniel Sullivan
    Yine benim gibi bir vampir olan ev arkadaşım. Ve sanırım en yakın arkadaşım. Severim Daniel'ı. Beraber iyi zaman geçiririz. Canımdır yani:D

En son Anthony D. Bullock tarafından Cuma Tem. 06, 2012 12:13 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Oylum

Teddy Bear Empty
MesajKonu: Geri: Teddy Bear   Teddy Bear EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 3:03 pm

Ben böyle yazmıştım Smile

Anthony D. Bullock
Kurtarıcı,Kararsız
Başımı birkaç defa beladan kurtaran, dünyanın en çekici, aynı zamanda karakter olarak en itici -bana göre-, dersime girmeyen bir Hogwarts Profesörü Anthony. Arada konuşmuşluğumuz olur, fakat ondan çok haz etmem. Etrafa mutluluk saçıp duruyor, buna deli oluyorum. O olmasa da beladan kurtulacağımı ne zaman anlayacak bu adam? Ah, tanrım!

Spoiler:
Valerie Fabien

Valerie Fabien

RP Yaşı : 27
Gerçek Adı : ceren.

Teddy Bear Empty
MesajKonu: Geri: Teddy Bear   Teddy Bear EmptyÇarş. Haz. 06, 2012 2:16 pm

Düşman. Zıttız.
Paige Wexler

Paige Wexler

Teddy Bear Empty
MesajKonu: Geri: Teddy Bear   Teddy Bear EmptyCuma Haz. 22, 2012 4:12 pm

Eklendiniz
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Gerçek Adı : Kadri

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Teddy Bear Empty
MesajKonu: Geri: Teddy Bear   Teddy Bear EmptyPerş. Tem. 05, 2012 11:46 pm

Kurgu belli. Very Happy

En son Daniel Sullivan tarafından Cuma Tem. 06, 2012 12:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Paige Wexler

Paige Wexler

Teddy Bear Empty
MesajKonu: Geri: Teddy Bear   Teddy Bear EmptyCuma Tem. 06, 2012 12:03 am

İki tane iconla gelirsen harika ev arkadaşım:D
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Gerçek Adı : Kadri