AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Holly Fioné Eleusis

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Holly Challenor

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : sanem

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Holly Fioné Eleusis Empty
MesajKonu: Holly Fioné Eleusis   Holly Fioné Eleusis EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 2:01 pm

kill or die

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

#Holly

ADI: Holly Fioné
    SOYADI: Eleusis
    YAŞI: On beş
    DOĞUM GÜNÜ: 9 Mayıs
    DOĞUM YERİ: Paris, Fransa
    BURCU: Boğa
    KAN DURUMU: Safkan
    DİLLER: Fransızca, ingilizce, italyanca, biraz da almanca
    UYRUK: Fransız
    ÖĞRENİM DURUMU: Slytherin V. Sınıf

Beni tanımlayan en bariz kelimeyi sorarsanız, muhtemelen çoğu kişi: Ukala der. Evet, öyleyim. Ve hiçbir zaman da yalanlamadım. Şımarığımdır da. Ama hak ediyorum bunu. Erkekleri büyüleyecek bir güzelliğe, profesörlerimi etkileyecek bir zekaya, ve ailemi kendime hayran bıraktıran bir hırsa sahibim. Zengin, safkan, soylu bir aileden geliyorum. Eleusis'ler prestijli ve başarılıdırlar. Ailemin tamamı tarafsızdır. Hiçbiri Karanlık yada Aydınlık ayrımı yapmadı. Uğraşmadılar böyle işlerle. Ancak bir taraf seçecek olsalardı eminim Karanlık olurdu. Ailem, tarafsız olmasına karşın acımasızdırlar. Onların önüne geçen her şeyi düşünmeden yok ederler. Açıkçası bazen böyle bir özelliğe sahip olmaları, beni korkutur. Hepsi cesur ve azimli insanlardır. Zaten bu özelliğe uymayanlar Eleusis ailesinin bir ferdi olamaz. Üzgünüm çocuklar, ama bir Eleusis olmak o kadar da kolay değil.

Biraz da karakterimden bahsedeyim. Eğer, zeki biri değilseniz benden uzak durun. Aptallarla konuşacak hiçbir şeyim olamaz. Hele bir bulanıksanız, kesinlikle benden uzak durun. Bulanıklardan tiksiniyorum, istisnası yok. Ukala, şımarık tavırlarıma katlanabileceğinize inanıyorsanız, mutlaka beni bulun. Muggle'ları sevmem ama muggle işi telefonlar hoşuma gider. Telefon numaram çoğu kişi de vardır, ulaşmanız çok muhtemel. Sevmediğim insanlara karşı acımasızımdır, düşmanım olacaksanız bir daha düşünün derim. Ancak birkaç çok yakın dostum vardır ve onlara çok bağlıyımdır. Yalnız, siz benim bu kadar " bitch " göründüğüme bakmayın. Aslında çok şirin bir insanımdır, adamına göre muamele diyelim biz.

Sevdikleri ~ Sevmedikleri

Gülmek ~ Ağlamak
Mavi ~ Turuncu
Eğlenmek ~ Gürültü
İçki ~ Disiplin
Alışveriş ~ Babetler
Spor ~ Tembeller
Kitap ~ Cahiller
Doğa ~ Bulanıklar
Fotoğraf çekmek ~ Ona öğüt verilmesi
Erkekler ~ Aptallar

En son Holly Fioné Eleusis tarafından Çarş. Tem. 25, 2012 3:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Holly Challenor

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Holly Fioné Eleusis   Holly Fioné Eleusis EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 2:56 pm

Spoiler:

İLİŞKİLER;

Audrey P. Eleusis
    Sis! Bu hatun benim için en değerli varlık şu kocaman Dünya'da. Karakterlerimiz çok benzer ve aşırı iyi anlaşıyoruz. Beraber içer, erkekleri tavlar, ceza alır ve bol bol kahkaha atarız. Ağlamak için bir omuza ihtiyacım olduğunda Audrey hep yanımdadır. Çift yumurta ikiziyiz. İyiki varsın A!

Isaac Lincoln
    Başta sadece şu yakışıklı Gryffindor'dun. Sonradan beni sarhoşken buldun ve işler değişti. Francisco'dan sonra aşktan korktuğumu herkes bilir. Ancak aşktan korktuğum, aşık olmayacağım anlamına gelmez. Sana aşık oldum Lincoln, ve kalbimi kırmamanı diliyorum. Bir kalp, ikinci kırılmayı kaldıramaz.

Francisco Auésten
    Ah, Francisco.. Audrey'den sonra en çok önemsediğim insan sanırım. Eski sevgilim ancak şuan en yakın arkadaşlarımdan. Eğleniyoruz, gülüyoruz, takılıyoruz. Ancak olay sadece bundan ibaret değil. Moralim bozukken aradığım insanlar listesinin 2. sırasında yer alıyor Fran. Bazen, bir erkeğin de görüşünü almak çok işe yarıyor açıkçası. İhtiyaç halinde buluruz birbirimizi, yardım ederiz. Bana katlanabiliyor sağolsun. Tamamiyle arkadaşım gibi görünse de ona karşı bazen eski duygularımı da hissettiğim oluyor. Ancak Bastet var arada, en yakınlarımdan. O yüzden asla tekrar biz olamayacağız Auésten, üzülerek bildiriyorum.

Bastet Thomas
    İşte bu hatuna bayılıyorum! Muhteşem kaltak lakabı da Bastet'dan armağandır bana. Şuan Francisco'yla beraberler, mutlu olmanızı diliyorum gençler! Francisco'ya bazen bir şeyler hissettiğimi düşünsem de, aklıma Bast gelir ve Holl, n'apıyorsun sen? derim kendi kendime. Hep yanımda kal!

Melanié Phoénix
    Nasıl bir eziksin belli değil Phoénix. Francisco'ya olan bariz aşkını bilmeyen kalmadı sanırım, ama bunu ben yaymadım. Çok ilginç değil mi? Seninle iyi bir iletişim kurmaya çalıştım, Francisco'nun kızlara her zaman yaptığı şeyi sana da yapmasını istemedim. Ama bilmem ki, Holly Fioné Eleusis'ten gelen yardımı sert bir şekilde geri çevirdin. Sana Gryffindor'lu, benden 1 yaş küçük biri olmana rağmen yakın hissettim ve o minik kalbini Francisco, fazla büyük egosuyla kırmasın diye bir teklifte bulundum. Ama geri çevirdin. Zavallı, çok yazık sana gerçekten. Yakında bir düello bizi bekliyor ufaklık, kendine bir düşman kazandın. En büyüğünden hem de. Arkanı kolla Phoénix, yoksa yakında tehlikeli bir son bekliyor olacak seni.

En son Holly Fioné Eleusis tarafından Çarş. Tem. 25, 2012 2:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

Gerçek Adı : Oylum

MesajKonu: Geri: Holly Fioné Eleusis   Holly Fioné Eleusis EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 3:00 pm

Ben şöyle yazdım Smile

BU ARADA BİZİM SOYADLAR AYNI...

Evelyn Holly Pansy
Suç Ortağı, Takıldığı
Holl, bazen kendini fazlasıyla beğenmiş bir sürtük oluyorsun. Bu durumlarda suratına bir tane yapıştırasım geliyor, fakat kendimi tutuyorum. Senin hakkında ne düşüneceğimi bilemiyorum. Yalnızca beraber güzel aykırılıklar yapıyoruz, diğerleri gibi pısırık değilsin. Bu huyunu seviyorum. Arada iyi eğlenmiyoruz değil!

Spoiler:
Holly Challenor

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Holly Fioné Eleusis   Holly Fioné Eleusis EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 3:10 pm

Oha cidden farketmedim. Eski bi rp sitem vardı ordaki soyadımı kullanayım demiştim, pc'mde onu araştırdım da site kapatılmış. Kötü oldu bak bu şimdi.

Dur ekliyoruum
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

Gerçek Adı : Oylum

MesajKonu: Geri: Holly Fioné Eleusis   Holly Fioné Eleusis EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 3:13 pm

Yok be kötü olmadı! Aksine bunun üstüne kurgu yapılabilir... Smile
Holly Challenor

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Holly Fioné Eleusis   Holly Fioné Eleusis EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 3:15 pm

O zaman özele gel de kurgu yazalım Very Happy
Dimitri V. Raskolnikov

Dimitri V. Raskolnikov

Gerçek Adı : M.

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Holly Fioné Eleusis   Holly Fioné Eleusis EmptyCuma Haz. 01, 2012 3:30 pm

Benim olmamam ne yazık Crying or Very sad Üzüldüm şimdi Very Happy ( gülmemem gerekiyordu ama güldüm ) Very Happy Very Happy
Holly Challenor

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Holly Fioné Eleusis   Holly Fioné Eleusis EmptyC.tesi Haz. 02, 2012 12:51 am

Pcye gecince eklicem Very Happy
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Holly Fioné Eleusis   Holly Fioné Eleusis EmptyPaz Tem. 01, 2012 11:43 pm

Lejantıma giriyorsun icon alıyorsun sonra beni ekliyorsun. Razz Öptüm bay. Very Happy
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Holly Challenor

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Holly Fioné Eleusis   Holly Fioné Eleusis EmptyPtsi Tem. 02, 2012 2:28 am

Ekledim canııım
Syrena Rogers

Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: Holly Fioné Eleusis   Holly Fioné Eleusis EmptyPtsi Tem. 02, 2012 10:37 pm

Beni de eklee, ama tipik bir gıcıklaşma kurgusu olmasın bence. Değişik bir şeyler olabilir neyse, takıl kafana göre Razz İconlarım lejantımda
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Holly Fioné Eleusis   Holly Fioné Eleusis EmptySalı Tem. 03, 2012 1:10 am

Ben bir yaş küçük diilim, hıh.
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Bastet Thomas

Gerçek Adı : Ekön.

MesajKonu: Geri: Holly Fioné Eleusis   Holly Fioné Eleusis EmptySalı Tem. 03, 2012 2:24 am

Iconlar:

kurgu belli.
Isaac Lincoln

Isaac Lincoln

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Dora

MesajKonu: Geri: Holly Fioné Eleusis   Holly Fioné Eleusis EmptyÇarş. Tem. 25, 2012 2:23 pm

Hey benide eklee Razz
İcon'um var Lejantımda.

Holly Fioné Eleusis

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası