AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Holly Fioné Eleusis

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Holly Challenor

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : sanem

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Holly Fioné Eleusis Empty
MesajKonu: Holly Fioné Eleusis   Holly Fioné Eleusis EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 2:06 pm

Ad-Soyad: Holly Fioné Eleusis
Diğer karakterleriniz: Adreanna Latisha d'Estge, Anthony D. Bullock

Karakteriniz

Seçilmek istediğiniz bina(-lar): Slytherin
Sınıf: V. sınıf
Karakteriniz ve Geçmişi: Beni tanımlayan en bariz kelimeyi sorarsanız, muhtemelen çoğu kişi: Ukala der. Evet, öyleyim. Ve hiçbir zaman da yalanlamadım. Şımarığımdır da. Ama hak ediyorum bunu. Erkekleri büyüleyecek bir güzelliğe, profesörlerimi etkileyecek bir zekaya, ve ailemi kendime hayran bıraktıran bir hırsa sahibim. Zengin, safkan, soylu bir aileden geliyorum. Eleusis'ler prestijli ve başarılıdırlar. Ailemin tamamı tarafsızdır. Hiçbiri Karanlık yada Aydınlık ayrımı yapmadı. Uğraşmadılar böyle işlerle. Ancak bir taraf seçecek olsalardı eminim Karanlık olurdu. Ailem, tarafsız olmasına karşın acımasızdırlar. Onların önüne geçen her şeyi düşünmeden yok ederler. Açıkçası bazen böyle bir özelliğe sahip olmaları, beni korkutur. Ancak, onlardan bu özelliği almak beni gururlandırır. Hepsi cesur ve azimli insanlardır. Zaten bu özelliğe uymayanlar Eleusis ailesinin bir ferdi olamaz. Üzgünüm çocuklar, ama bir Eleusis olmak o kadar da kolay değil.

Biraz da karakterimden bahsedeyim. Eğer, zeki biri değilseniz benden uzak durun. Aptallarla konuşacak hiçbir şeyim olamaz. Hele bir bulanıksanız, kesinlikle benden uzak durun. Bulanıklardan tiksiniyorum, istisnası yok. Ukala, şımarık tavırlarıma katlanabileceğinize inanıyorsanız, mutlaka beni bulun. Muggle'ları sevmem ama muggle işi telefonlar hoşuma gider. Telefon numaram çoğu kişi de vardır, ulaşmanız çok muhtemel. Sevmediğim insanlara karşı acımasızımdır, düşmanım olacaksanız bir daha düşünün derim. Ancak birkaç çok yakın dostum vardır ve onlara çok bağlıyımdır. Yalnız, siz benim bu kadar " bitch " göründüğüme bakmayın. Aslında çok şirin bir insanımdır, adamına göre muamele diyelim biz.

Örnek Roleplay

Rp: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

-rütbe sıfırlaması ve isim değişimi için başvuru yapıldı-
Seçmen Şapka
Dungeon Master
Dungeon Master
Seçmen Şapka

RP Yaşı : Aranızda "Hogwarts: Bir Tarih" okuyan kimse yok mu?

Holly Fioné Eleusis Empty
MesajKonu: Geri: Holly Fioné Eleusis   Holly Fioné Eleusis EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 3:13 pm

V. Sınıf Slytherin!

Spoiler:

Holly Fioné Eleusis

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası