AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Ben geldim.-Bayan Directioner.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Jamie B.L. Rickman

Jamie B.L. Rickman

Ben geldim.-Bayan Directioner. Empty
MesajKonu: Ben geldim.-Bayan Directioner.   Ben geldim.-Bayan Directioner. EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 6:14 pm

Adım Zeynep. Uzun süredir rp yapmıyorum. Kendi özelliklerimi uzun uzun anlamam gerekmez, gerçek hayatımda da Slytherin ve Ravenclaw özelliklerini taşımaktayım. Umarım kalıcı olurum. Daha önce bu siteye üye olduğumu hatırlıyorum ama hiç bir yere birşey yazmamıştım. IP den onu bulup, silebilirseniz çok sevinirim. Belli oluyor belki ama mor, mavi ve kaki gibi renk tonlarına bayılırım.

One Direction fanıyım. Hemde felaket bir şekilde. One Direction dışında, pek şarkı dinlemem. Sosyal bir gencim. Genç olmak avantajdır. Umarım herkesle daha yakından tanışma fırsatı bulabilirim, teşekkürler.
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

RP Yaşı : 17.5
Gerçek Adı : roxy foxy :)

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Ben geldim.-Bayan Directioner.   Ben geldim.-Bayan Directioner. EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 10:31 pm

Aramza hoşgeldin Zeynep. Selin ben de memnun oldum. Umarım seversin buraları. Bu arada bir şey yazmamış olduğun için başka bir karakterin varsa da çıkmıyor ama sorun olmaz zaten. Smile
http://vioreluna.deviantart.com/
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

RP Yaşı : 14

MesajKonu: Geri: Ben geldim.-Bayan Directioner.   Ben geldim.-Bayan Directioner. EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 10:42 pm

Hoş geldiiiin. Kalıcı olursun inş. Bu devirde kalıcı üyelere ihtiyacımız var. Very Happy Hadi hayırlısı. Ben bu sitenin Çatlak zeki'siyim. Smile Arada saçmalarım arada da Saç tararım. .p .p Çok iğrenç espriler yapar üyeleri kaçırırım. sadasdasd Very Happy
https://twitter.com/#!/baranyetismis
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

RP Yaşı : 17.5
Gerçek Adı : roxy foxy :)

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Ben geldim.-Bayan Directioner.   Ben geldim.-Bayan Directioner. EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 10:43 pm

Barış kız bu esprilerden sonra cidden kaçabilir ama dsads Aman dikkat.
http://vioreluna.deviantart.com/
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

RP Yaşı : 14

MesajKonu: Geri: Ben geldim.-Bayan Directioner.   Ben geldim.-Bayan Directioner. EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 10:56 pm

Tamam biraz ısıtılmış espri yapıcam.

Bağırsak kurtları bağısakta yaşar. .... ..... . .. . . Bağırmasak ta. Very Happy

Spoiler:
https://twitter.com/#!/baranyetismis
Edgard Davin
Iron Mask Solisti
Iron Mask Solisti
Edgard Davin

RP Yaşı : 25
Gerçek Adı : Kurt

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Ben geldim.-Bayan Directioner.   Ben geldim.-Bayan Directioner. EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 11:01 pm

Hoşgeldin. Ben de sitenin zenginlerinden Edgard. Şirketim olduğunu söylemiş miydim Very Happy Reklamın bu kadarı.
Davin A.Ş.
Aurélien Rhodanthe

Aurélien Rhodanthe

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Auré.

MesajKonu: Geri: Ben geldim.-Bayan Directioner.   Ben geldim.-Bayan Directioner. EmptyCuma Haz. 01, 2012 1:01 am

Ben de sitenin müzisyenlerindenim ya. Seni tanıyorum sanırım. Evet tanıyorum da sen beni hatırlamazsın sanırım. Biraz eskilerdenim. Neyse Hoş geldin.^^
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
Lorraine Palmer Atkins
Lanet Kırıcı
Lanet Kırıcı
Lorraine Palmer Atkins

RP Yaşı : 35
Gerçek Adı : Selin

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Ben geldim.-Bayan Directioner.   Ben geldim.-Bayan Directioner. EmptyCuma Haz. 01, 2012 1:24 am

Selamlar. Bir model görmek hoş ehehe. Andreas'ın gözleri açıldı. Hoşgeldin.
Clary Bernstein

Clary Bernstein

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

MesajKonu: Geri: Ben geldim.-Bayan Directioner.   Ben geldim.-Bayan Directioner. EmptyCuma Haz. 01, 2012 1:28 pm

Selam Zeynep:D Ben de Derya. Memnun oldummmmm:D:D hoşgeldinnnnnnn:)
Jamie B.L. Rickman

Jamie B.L. Rickman

MesajKonu: Geri: Ben geldim.-Bayan Directioner.   Ben geldim.-Bayan Directioner. EmptyCuma Haz. 01, 2012 3:09 pm

Roxanne Delacroix demiş ki:
Aramza hoşgeldin Zeynep. Selin ben de memnun oldum. Umarım seversin buraları. Bu arada bir şey yazmamış olduğun için başka bir karakterin varsa da çıkmıyor ama sorun olmaz zaten. Smile

Peki, hoş buldum. Bende memnun oldum. Smile

Jordoan Lovebad demiş ki:
Hoş geldiiiin. Kalıcı olursun inş. Bu devirde kalıcı üyelere ihtiyacımız var. Very Happy Hadi hayırlısı. Ben bu sitenin Çatlak zeki'siyim. Smile Arada saçmalarım arada da Saç tararım. .p .p Çok iğrenç espriler yapar üyeleri kaçırırım. sadasdasd Very Happy

Zeki olduğunu pek kavrayamasam da, çatlak olduğunu kavradım. Very Happy Hoş buldum. Kalıcı mıyız acaba? bu babama bağlı Smile. Esprilerine gülen var mı ya? gshjgshj Very Happy

Edgard Davin demiş ki:
Hoşgeldin. Ben de sitenin zenginlerinden Edgard. Şirketim olduğunu söylemiş miydim Very Happy Reklamın bu kadarı.
Davin A.Ş.

Hoş buldum. Belki şirketini bir tıklarım Very Happy, belki. Smile

Aurélien Rhodanthe demiş ki:
Ben de sitenin müzisyenlerindenim ya. Seni tanıyorum sanırım. Evet tanıyorum da sen beni hatırlamazsın sanırım. Biraz eskilerdenim. Neyse Hoş geldin.^^

O.O, kimsin ki?

Andreas Wexler demiş ki:
Selamlar. Bir model görmek hoş ehehe. Andreas'ın gözleri açıldı. Hoşgeldin.

Evet, model... Smile

Clary Bernstein demiş ki:
Selam Zeynep:D Ben de Derya. Memnun oldummmmm:D:D hoşgeldinnnnnnn:)

Bende memnun oldum. Very Happy Kristen S. seviyorsun sanırsam, bende öyle yarın sinemaya gidiyoruuuz. Smile hoş buldum Very Happy
Dimitri V. Raskolnikov

Dimitri V. Raskolnikov

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : M.

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Ben geldim.-Bayan Directioner.   Ben geldim.-Bayan Directioner. EmptyCuma Haz. 01, 2012 3:34 pm

Hoşgelmişsin Zeynep (: Ben de Selim (: Memnun oldum Very Happy Very Happy
Jamie B.L. Rickman

Jamie B.L. Rickman

MesajKonu: Geri: Ben geldim.-Bayan Directioner.   Ben geldim.-Bayan Directioner. EmptyCuma Haz. 01, 2012 3:59 pm

Ouf, Zaaayn ! Very Happy Öldürecekseniz beeeni ! <3
Memnun oldum. Smile
Arianna Bennet

Arianna Bennet

RP Yaşı : 26
Gerçek Adı : Derya

MesajKonu: Geri: Ben geldim.-Bayan Directioner.   Ben geldim.-Bayan Directioner. EmptyCuma Haz. 01, 2012 4:03 pm

Severimmm:D Ama SWATH buraya daha gelmedi sanırım ya of bakmadım gerçi ama geç gelebilir offff:D
Dimitri V. Raskolnikov

Dimitri V. Raskolnikov

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : M.

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Ben geldim.-Bayan Directioner.   Ben geldim.-Bayan Directioner. EmptyCuma Haz. 01, 2012 4:04 pm

Phoebe J.E. Tonkin demiş ki:
Ouf, Zaaayn ! Very Happy Öldürecekseniz beeeni ! <3
Memnun oldum. Smile

hahaha Very Happy 1d'yi görünce dedim bir gireyim de kalp atışın hızlansın dedim Very Happy Kurgu yapmalıyız Very Happy
Jamie B.L. Rickman

Jamie B.L. Rickman

MesajKonu: Geri: Ben geldim.-Bayan Directioner.   Ben geldim.-Bayan Directioner. EmptyCuma Haz. 01, 2012 4:05 pm

A, bence geldiği gibi git Very Happy

Francisco Auésten demiş ki:
hahaha Very Happy 1d'yi görünce dedim bir gireyim de kalp atışın hızlansın dedim Very Happy Kurgu yapmalıyız Very Happy

Eveeet. Smile

Ben geldim.-Bayan Directioner.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-
» Ve ben geldim...
» Ben de geldim efenim.
» Ben geldim ! Boş gelmedim !
» güzel halkın iyi büyücüleri, ben geldim