AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Tanışma

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Oylum

Tanışma Empty
MesajKonu: Tanışma   Tanışma EmptyCuma Haz. 01, 2012 12:32 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] & [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son Audrey P. Eleusis tarafından Cuma Haz. 01, 2012 12:53 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma EmptyCuma Haz. 01, 2012 12:47 am

Önümdeki viskiyi dudaklarıma götürüp birkaç yudum alırken, yalnızca viskinin boğazımı yakan dikkat dağıtıcı ve hoş hissini düşünüyordum. Birden bire düşünecek başka bir şeyim olmadığını hatırlayıp, kalın dudaklarımı hafifçe aralayarak gülümsedim. Kafama hiçbir şeyi takmamam benim için bir sorun muydu, yoksa bir hediye mi? Belki de, aslında çok şeyi takıyordum kafaya. Ailem, “arkadaş” sandıklarım… Yalnızca kimseye belli etmiyordum. Bilmiyordum, bu kibirim, vurdumduymazlığım, hırsım nereden geliyordu ve neden terk etmiyordu bu mükemmel güzelliğe bezenmiş bedeni? Terk etmesini istediğimden değildi, ancak insan düşünüyordu işte, sarhoşken! Aman tanrım, çok mu kendimi kaptırmıştım? Benliğimi unutup yine kendimi boş üzüntüye vermek üzereydim ki, bardağımdaki son ateş viskisi yudumunu da içtiğimi fark ettim. Önümdeki beyaz tenli, saçları adeta elektrik çarpmış gibi duran, yakışıklı sayılabilecek barmene diktim gözlerimi ve nihayet sorusunu bekledim. “Bir viski daha?”
Sesi kadifemsi ve duruydu. Barın gürültüsünden adeta arınmış, sanki sessiz bir ortamdaymış gibi sakin ve hoş konuşuyordu. Etkilenmediğim söylenemezdi. Etkilenmediğim erkek var mıydı peki?
Sesimi kontrol edebilecek güçte olmadığımdan, yavaşça konuştum. “Lütfen”.
Barmen kafasını sallayıp, barmenliğe dair birkaç hareket yapıp önüme ateş viskisini sürükledi. Gülümseyerek teşekkür ettim ve yeni dolmuş viskimi yudumlamaya başladım. Bu sefer biraz yavaş içmeyi planlamıştım, çünkü bundan önce içtiklerim beni yormuştu. Gecenin fazlasıyla erken saatleriydi ve henüz kimseyle tanışmamıştım bile!
Viskinin o acı tadını bir kez daha tattıktan sonra, bar sandalyemden yavaşça dönüp etrafa baktım. Her türden insan var sayılırdı, ortadaki büyük boş alanda birçok sarhoş, dans ediyordu. Sahnede ise tanıyamadığım bir kadın, şarkı söylüyordu, ya da ona benzer bir şey. Müziği tam olarak duyamıyordum dahi. Aslında duyuyordum fakat, ne dediğini anlamıyordum.

Kalabalığın arasından bir çift mavi göz, beni aniden kendisine kilitledi. Daha dikkatli baktığımda, sarı ve boynuna düşen saçlarıyla bunun Edgard olduğunu anladım! Tanrım, Iron Mask’ten Edgard? Ah, bu adama hastaydım resmen. Bedeninin bana doğru yaklaştığını fark ettiğimde onu az önce görmemiş gibi yaptım. Aciz hayranlar gibi çığlıklar atıp boynuna sarılmayı düşünmüyordum elbette, ancak kalbimin hızla atışını durduramıyordum. Ne kadar da yakışıklıydı!

Viskimden bir yudum daha aldım ve beni kendimden geçiren o sesin, bana dair bir şeyler söylemesini bekledim.

En son Audrey P. Eleusis tarafından C.tesi Haz. 02, 2012 8:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Edgard Davin
Iron Mask Solisti
Iron Mask Solisti
Edgard Davin

RP Yaşı : 25
Gerçek Adı : Kurt

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma EmptyC.tesi Haz. 02, 2012 1:07 pm

Davin A.Ş.. Sorunlarımın kaynağı. Şirketin yıl dönümü için yapılacak kutlama partisini iki üç gün ertelemem gerekti. Müdürlerin bana saydığı bir yığın aptalca mazeret durumu kurtarmıyordu. Canım sıkılmıştı ve kendimi yine bir bara atmıştım bu yüzden. Ne yapacaktım ben bu şirketle? Bu sorunu çözmek için bir hafta boyuncae her gün oraya gittim. Ortada sorun filan kalmamıştı tabiki ama yine de ertelenen tarihe anca yetişiyordu kutlama. aslında çalışanların tek sorunu vardı. Elbette bunu da bana insan kaynakları müdür söylemişti. Şirketin başkanını gerçekten tanımak ve yanlarında görmek istiyorlarmış. Sanki ben uzakta olunca elleri ayakları birbirine dolanıyor. Yaptıkları hatanın suçunu bana atmak için uydurulan basit bir yalandı bu. Bir hafta boyunca şirketin altını üstüne getirmiştim ve beni tanımayan çalışanlar bile tanımıştı. Sadece şirkettekiler oranın sahibi olduğumu biliyordu. Dışardakiler Davin A.Ş. ile aramda bağ kurmamıştı henüz. Umrumda da değildi elbette. Çalışanlar Iron Mask ile şirketi birbirine karıştırmayacağımı, kaprisli basit bir şarkıcı olmadığımı yeni anlamıştı. Bu bir haftanın sonunda artık gördüldüğüm ve adımın geçtiği her yerde bir otorite seziliyordu. Amacıma ulaşmış bir şekilde şirketten ayrılmış ve soluğu burada almıştım.

Barın bir kenarında otururken gözüm barmenle konuşan kadına gitti. Bir sohbet oluşturabilmek ve gecemi sıkıntıdan kurtarmak için yanına gittim. Oturduğumda barmene döndüm. "Benedictine likörü ile buzlu votka." Sonra yeniden yanımdaki kadına döndüm ve gülümsedim. Beni tanıyıp tanımadığını bilemedim. Eğer çığlıklık bir şekilde karşılanmıyorsam karşımdakinin beni tanımadığını düşünüyordum. "Merhaba. Umarım geceniz iyi geçiyordur." dedim ve elimi uzattım. "Ben Edgard. Amacım beni tanıması değil güzel bir gece geçirmekti. Sakin bir akşam geçireceğimi düşünüyordum.
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma EmptyC.tesi Haz. 02, 2012 7:57 pm

Edgard, iyice yaklaşıp, mükemmel parfümünün kokusunu yaya yaya yanımdaki bar sandalyesine yerleşti ve önce barmene dönüp, kendine bir içki istedi. Nihayet sarışın kafasını bana döndürüp, güzel gülüşüyle içimi ısıttı ve sonra sesini duydum. “Merhaba. Umarım geceniz iyi geçiyordur” dedikten sonra elini uzatıp “Ben Edgard” dedi. Ses tonu oldukça sakin ve huzur verici, adeta endişeden uzak gibiydi. Ancak içinde ne yaşadığını bilmiyordum. Benim gibi alkolü sevdiğini duymuştum.

İsmini söylediğine göre onu tanımadığım izlenimi uyandırmayı başarabilmiştim, karşılık olarak ben de elimi uzatıp ellerini tuttum ve dokunuşun elektriğinin içime dağılmasına izin verdim. “Audrey” dedim ve ardından elimi yavaşça çekip bardağıma uzandım. Yeniden konuştuğumda, “Şimdilik sıkıcı geçiyor” diyerek iç geçirdim. Gerçekten de buraya tek başıma gelmek, geceyi sıkıcı geçirmeme neden olmuştu. Belki Bastet gelseydi çok daha eğlenebilirdik, diye düşündüm. Ancak şimdi yanımda biri olduğuna göre problem yoktu. Kendi eğlencemi, ya da belki de kendi huzurumu kendim yaratacaktım. Edgard’da mistik bir hava olduğunu düşünüyordum. –Ah, bir büyücü için bunu söylemek tabii ki de garipti ama hayır- Hayır, öyle değil. Yani… Değişik bir duruşu vardı. Sanki yaşadığı her şeyi, kocaman bir kabuğun içine saklamış, dışarı çıkarmak için pusuda bekliyor gibi.

İçkimden bir yudum daha aldım ve yeniden konuştum. “Umarım sizinki de güzelleşmeye başlıyordur” derken gözlerinin derinliklerine indim ve gülümsedim.

Edgard Davin
Iron Mask Solisti
Iron Mask Solisti
Edgard Davin

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma EmptyC.tesi Haz. 02, 2012 8:59 pm

Elimi sıkıp kendi kadar güzel adını bana söylediğinde gülümsedim ona. Elini yavaşç çekip bardağına döndü. “Şimdilik sıkıcı geçiyor” İç geçirdiğini duyunca bakışlarımı yüzüne diktim. Aynı anda barmen bana içkimi uzattı. Bardaktakinden bir yudum aldım. “Umarım sizinki de güzelleşmeye başlıyordur” Bardaktan bir yudum daha alıp ona doğru döndüm. "Sizinle tanıştığım için kesinlikle güzelleşiyor. Zor bir gündü ve günün en güzel kısmı sizin olduğunuz zamanlar." Gün zordu ama pek yorulmamıştım. Belki de giderek daha enerjik birine dönüşüyordum. Bu daha iyiydi elbette. Sonuçta yakında konser vardı ve gençleri elimden geldiği kadarıyla coşturmak ve mutlu etmek istiyordum. Yeniden bardağa döndüm ve büyük bir yudum aldım. Cebimden sigarayı çıkarttım ve basit bir muggle misali çakmakla yaktım ucunu. Derin bir nefes aldım. Boşluğa doğru üfledim. Audrey'in içip içmeyeceğini bilememiştim ama yine de uzattım. Pahalı bir marka sagara idi bu. Aynı üzerimdeki Davin A.Ş. yapımı giysiler gibi. Deri siyah bir ceket, kot pantolon ve yepyeni ayakkabılar. Gitarımı da girişte bir yerde bırakmıştım. Karşımdaki güzelliğe baktım. "Nedense sizinle sabaha kadar konuşmak istiyorum. Garip değil mi? Herkese böyle hoş ve rahatlatıcı bir hava mı yayarsınız? Yoksa bu bana mı özel?" Ne diyeceğini bilemeyen genç çaylaklar gibi hissettim kendimi birden. Durumu toparlamak için gülümsedim.
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma EmptyC.tesi Haz. 02, 2012 9:21 pm

Dudaklarını, yeni aldığı içkisiyle öpüştürdü ve daha sonra "Sizinle tanıştığım için kesinlikle güzelleşiyor. Zor bir gündü ve günün en güzel kısmı sizin olduğunuz zamanlar” dedi. Normalde bu tür iltifatlara şaşırmazdım, fakat bunu gerçekten beğendiğim birinden duymak beni bir ayrı gururlandırmıştı. Bunu söylediğimde yeniden kalın dudaklarımı aralayıp dişlerimi göstererek gülümsedim ve utanmış gibi, yere doğru baktım. O, bardağına döndü ve büyük bir yudum aldı. Daha sonra cebinden bir sigara çıkardı, basitçe ucunu yaktı. Sigarasını içine çekerken gözlerinin hazla kapandığını gördüm, daha sonra ardında büyük bir sis dumanı bırakacak şekilde boşluğa üfledi. Sigarasından bana uzattı. Çok kullanmadığım bir şey olsa da sigarayı severdim. İçinden bir tane alıp, zarif parmaklarımın arasına yerleştirdim ve sigaramı yakmasını bekledim. Büyüden uzak davranışlarla, bir çift muggle gibi davranıyorduk. Konuşmaya devam etti. “Nedense sizinle sabaha kadar konuşmak istiyorum. Garip değil mi? Herkese böyle hoş ve rahatlatıcı bir hava mı yayarsınız? Yoksa bu bana mı özel? “
Bir sanatçı olarak, nasıl konuşulacağını iyi biliyordu. Sözleri içimi okşuyordu, bu hoşuma gitmişti. Kimileri söz yazarı diye nitelendirilip, gerçekte iki çift laf edemeyen sanatçılardandı ancak Edgard, bu durumun tam aksini yansıtan bir kişilikti. Dediklerine karşı nazikçe gülümsedim, yavaşça kafamı yana eğdim ve ona dikkatlice baktım. “Ah, çok hoşsunuz” dedim. İlk kez ne diyeceğimi bilemeyerek kendimce afalladım fakat karşımdakine belli etmedim. Nihayet kelimelerimi kafamda toparlayarak, dilime döktüm. “Ancak bu hisleriniz karşılıklı olmalı. Sizinle konuşmanın da bir o kadar huzur verici olduğunu bilmelisiniz” dedim. Gözlerimin önüne düşen bir tutam saçı, sigara olmayan elimle arkaya doğru yerleştirdim ve önce içkimden bir yudum, sonra sigaramdan kocaman bir nefes alıp yeniden konuştum.
“Nedense hiç yabancı gelmiyorsunuz, daha önce bir yerde karşılaşmış olabilir miyiz?”

Edgard Davin
Iron Mask Solisti
Iron Mask Solisti
Edgard Davin

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma EmptyC.tesi Haz. 02, 2012 9:40 pm

Sigaradan bir tane aldı ve kibar bir şekilde yakmamı bekledi. Halimden gayet memnun, sigarasının ucunu ateşe verdim. Sözlerime karşılık olarak gülümsemesi beni memnun etmişti. Genç bir kız gibi başını önüne eğdi. Her hareketini izliyordum. Güzel bir kadındı ve dudakları öpülmek için yaratılmış gibiydi. Ama sapık değildim ve onun üzerine atlayacak halim de yoktu. Şimdilik sadece konuşmak istiyordum. “Ancak bu hisleriniz karşılıklı olmalı. Sizinle konuşmanın da bir o kadar huzur verici olduğunu bilmelisiniz” Gururumu okşayan bu sözler bana gerçekçi gelmişti. Yalandan yapılan iltifatlar gibi değil. “Nedense hiç yabancı gelmiyorsunuz, daha önce bir yerde karşılaşmış olabilir miyiz?” Yüzüm o kadar hızlı düştü ki buna ben bile şaşırdım. Bu kadının beni tanımasını istemiyordum. Normalde konuşabileceğim birini istiyordum ben. Bardağımdan bir yudum aldım ve sigaradan son bir nefes alıp onu söndürdüm. Arkamdan biri bana seslendi ve geri döndüğümde gitarımı uzatan birini gördüm. bana ait olup olmadığını soruyordu. Teşekkür edip geri gönderdim. Gitarı ayaklarımın yanına koydum. Bardağımdan büyük bir yudum alıp bitirdim. Yenisini söyleyip yanımdakine döndüm. "Size yalan söylemek istemiyorum. Edgard Davin ben. Iron Mask solisti. Umarım bu az önceki güzel konuşmamızın durumunu değiştirmez." Bazen tek istediğim ünümü ve paramı geride bırakıp sade ve sadece Edgard olarak insanlarla konuşmak...
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma EmptyC.tesi Haz. 02, 2012 9:53 pm

Söylediğim cümleden sonra suratının düşmesiyle beraber, oynadığım oyunu bozduğuma pişman oldum. Belli ki böyle tanınmak, hoşuna gitmiyordu. Ancak benim sıradan hayranlardan olmadığımı herkes bilirdi. Kimsenin yanında kendimi küçük düşürmez, kimseyi sırf müziğini beğeniyorum diye ilah yapmazdım. Müzik, müzikti ve sadece öyle kalmalıydı.
Daha önce görmediğim biri, ona gitarını getirdi ve o da gitarını bacaklarının yanına yerleştirip, yeni içkisini istedi. Dudaklarını ufak bir moral bozukluğuyla araladı ve konuşmaya başladı.
“Size yalan söylemek istemiyorum. Edgard Davin ben. Iron Mask solisti. Umarım bu az önceki güzel konuşmamızın durumunu değiştirmez”

Kendini böylesine basit, ve hatta istemeye istemeye tanıtması hoşuma gitmişti. Şaşırmış gibi yaparak dudaklarımı araladım ve ardından gocunmuş bir surat ifadesini takınarak, “Ah, doğru ya, şimdi hatırladım” dedim. Iron Mask’e veya kendisine iltifatlar yağdırarak sıradan biri gibi gözükmek istemediğimden, bu konu hakkında daha fazla yorum yapmayıp yeniden ikimiz konusuna döndüm. “Teessüf ederim, lütfen… Tabii ki de hiçbir şeyi değiştirmez! Müzik, sahnede kalır. Şimdi karşımda gördüğüm bu hoş adam, sadece barda tanıştığım Edgard…” dedim. Söylediklerimin onun ruhunu ısıtıp, mutlu etmesini dileyerek gülümsedim ve az önce yakılmış olan sigaramı dudaklarıma götürüp, ağzımın içini duman ile kapladıktan sonra sigarayı dudaklarımdan çekip Edgard’ın yakınına -fakat tam da suratına değil- doğru üfledim. Üflerken dudaklarımın her zamankinden çekici olmasına dikkat ederek dumanın oluşturduğu şekilleri izledim. İçkimden bir yudum alıp, yeniden Edgard’a odaklandım.

Edgard Davin
Iron Mask Solisti
Iron Mask Solisti
Edgard Davin

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma EmptyC.tesi Haz. 02, 2012 10:19 pm

“Ah, doğru ya, şimdi hatırladım. Teessüf ederim, lütfen… Tabii ki de hiçbir şeyi değiştirmez! Müzik, sahnede kalır. Şimdi karşımda gördüğüm bu hoş adam, sadece barda tanıştığım Edgard…” Onun bu sözleri üzerine birden gülümsedim. Gerçek anlamda rahatlamıştım. Mutlu bir şekilde cebimden yeni bir sigara daha çıkardım ve onu da yaktım. Aynı anda o da bana doğru dumanını üflemişti. Ağzım hafif açık onun dudaklarının oluşturduğu güzel şekle baktım. Sigara düşmesin diye gayet rahat bir tavırla yeniden kapadım ağzımı ve sigarayı yaktım. İlk nefesten sonra yeniden içkimi yudumladım. "Şu an beni ne kadar memnun ettiğinizi bilemezsiniz." Sigarayı ağzımdan çıkartıp kenara koydum ve karşımdakinin minik elini nazikçe tuttum. "Bazı insanlar için sadece Edgard olamıyorum. Ah yeryüzünde sizin gibi kadınlar var mı acaba? Eline ufak bir öpücük kondurup bıraktım. Gülümsedim ve içkiden bir yudum alıp bitirdim. Yenisini söyledim. Bu gece mutlu biri olacaktım. Belki de bana yardımcı olabilirdi. Böyle insanlar gruptaki ve müziğimizdeki eksiklikleri bilebilirdi. "Sence grubumuzda ya da müziğimizde bir eksiklik var mı? Bazı insanlar sırf eleştirmek için kötü şeyler söylüyor doğru olmayan. Ama sen gerçeği söyleyeceksindir." Sigarayı ağzıma götürdüm yeniden.
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma EmptyC.tesi Haz. 02, 2012 10:38 pm

Az önce söylediklerim üzerine, suratına dünyanın en sevimli gülümsemesi yerleşti ve benim sigaramı üflememle eş zamanlı, cebinden bir diğer sigarasını çekip aldı ve onu da dudaklarının arasına götürüp, içmeye başladı. Çok hızlı sigara içiyordu, bu beni biraz olsun endişelendirmişti. Hem bu kadar fazla sigara içip, alkol alıp, hem nasıl ses tonunu böylesine güzel tutabiliyordu? Oldukça başarılı bir sanatçı olduğu, kaçınılmaz bir gerçekti.

İçkisini de yudumlayıp, yeniden konuştu. “Şu an beni ne kadar memnun ettiğinizi bilemezsiniz”. Daha sonra –yine beni şaşırtarak- elimi ellerinin içine aldı ve
“Bazı insanlar için sadece Edgard olamıyorum. Ah, yeryüzünde sizin gibi kadınlar var mı acaba?”
dedi. Dudaklarını ilk defa tenimde hissettiğim yer, ellerim oldu ve nazikçe geri bıraktı. Kendimi 90lardaki kadınlar gibi hissediyor, içimdeki sonsuz huzuru durduramıyordum. Kendini beğenmiş, kibirli, acımasız, vurdumduymaz Audrey için bu gece fazlasıyla farklı bir geceydi. Bütün kötülüklerimden sıyrılıp, duru bir Audrey olmuştum ve bu halim beni şaşırtıyordu. Çok yavaş içki içiyordum, çok yavaş sigara içiyordum. Her şey çok yavaştı. Ve gecenin bu saatinde, hala ayıktım. Hem de burada!

Bir an için böylesine pasif duruma düştüğüme üzülüp, neden hala onu kendime daha da yakınlaştıramadığım konusunda evhamlanırken, düşüncelerimden sıyrılmamı sağlayan yine o berrak ses tonu oldu.

“Sence grubumuzda ya da müziğimizde bir eksiklik var mı? Bazı insanlar sırf eleştirmek için kötü şeyler söylüyor doğru olmayan. Ama sen gerçeği söyleyeceksindir” dedi. Aniden konuyu değiştirdiği için sinirlendim, fakat belli etmemeye çalıştım. Bilmişlik taslayıp, ciddi konular konuşmak yerine ses tonumdaki cilveyi ayarlayarak “Bence grubunuzda eksik olan tek şey, çekici bir solist”, suratımı hızlıca yapmacıklığı belli olan, bir o kadar sevimli olmaya çalışarak şaşırmış bir ifadeye bürüdüm ve “Ah, bir dakika! En alası vardı ya, doğru, unutmuşum!” dedim. Daha sonra kahkahamın güzel tınısı, etrafımızı aydınlatıp neşelendirdi.

Edgard Davin
Iron Mask Solisti
Iron Mask Solisti
Edgard Davin

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma EmptyC.tesi Haz. 02, 2012 11:03 pm

Ondan cevap beklerken bir yandan da elimle tempo tutuyordum masada. “Bence grubunuzda eksik olan tek şey, çekici bir solist” Parmaklarım durdu. Gözümün önünden grup üyeleri geçti birden. “Ah, bir dakika! En alası vardı ya, doğru, unutmuşum!” Olayın birden benim üzerimde iltifata bağlanmasını garip bulmuştum. Boş bulunduğumu anlatan bir tavırla gülümsedim. Bardaktan bir yudum alırken saçlarımdan bir tutan yüzüme düştü. Bardağı bıraktım ama saçımı düzeltmedim. Bana rahatsızlık vermiyordu. Gülmesi keyfimi yeterince yerine getirmişti. Güzel gülmesi vardı. Ona doğru eğildim ve bir süre bekledim. Geri çekildiğimde "Işığınız ve neşenizden biraz yararlanmak istedim. Sigarayı son bir çekişle bitirdim ve dumanını boşluğa doğru üfledim. Şekilli bir şekilde hem de. Yuvarlak bir halka oluştu ve uzaklaşarak gözden kayboldu. Ona döndüm yeniden. Kadının parfüm kokusunu çektim içime bir süre ve bardağımdaki içkiyi de bitirdim. Çakırkeyif olmuştum. Durmak iyi bir fikir olabilirdi. Yine de durmayacaktım. Bu gece gayette mutluydum. Bir bardak daha istedim. Yanımdakine doğru vücudumla döndüm ve bu yüzden de bacaklarımız birbirine değdi. Dirseğimi bara yasladım ve gülümsedim ona. "Güzel bir kadınsın ve sana bakmak hoşuma gidiyor. Bunun neden olduğu hakkında bir bilgin var mı?" Şimdi de aklımın başka düşüncelere kaydığını farkettim. Ama sonuçta karşımdaki reşitti. Sorun olacağını düşünmüyordum. Yeni içki gelince gülümsedim mutlu bir şekilde.
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma EmptyC.tesi Haz. 02, 2012 11:25 pm

Bana doğru eğilip, bir süre bekledi. Bunu neden yaptığına anlam veremeyerek suratına manasızca baktım, fakat daha sonrasında kurduğu cümlelerle hareketlerinin şiirselliğini yine ortaya dökmüştü.
“Işığınız ve neşenizden biraz yararlanmak istedim”
dedikten sonra geri çekildi. Memnun bir ifadeyle suratına baktım. Ne gülümsüyordum, ne de suratsız duruyordum. Ortasında bir yerlerde, öylece onu izliyordum. Sigarasından bir fırt daha aldı ve artık sonuna geldiğinden, söndürdü. Dudaklarının arasından daireler halinde dumanlar çıktı ve sonrasında yavaşça kayboldu. Yeniden bana döndü, bir şeyleri içine çekti, içkisini yudumladı. Her hareketinden, yavaşça sarhoş olmaya başladığı belli oluyordu. Gittikçe daha sevdiğim bir hal alıyor, hareketleri beni kendine çekmesine neden oluyordu. Barmenden bir kadeh daha istedi ve yeniden bana döndüğünde, kısacık şortumdan geriye kalan çıplak dizlerimin onun pantolonunun kumaşına değdiğini hissettim. Dizlerimiz birbirine değiyordu. Bilerek yapıyor olmalıydı, gülümsedim. Bu flörte dönen hali hoşuma gitmeye başlamıştı. Ah, ondan kaç yaş küçük olduğumu bilse kim bilir ne düşünürdü? Ancak yine de tanıdığı kadınlardan çok daha bilgili ve çok daha iyiydim. Onunla aynı yaşta olmayı diledim uzun bir süre. Dirseğini bara yasladı ve iyice bana döndü.

“Güzel bir kadınsın ve sana bakmak hoşuma gidiyor. Bunun neden olduğu hakkında bir bilgin var mı?”
dediğinde, onun bedenine karşı hissettiğim istek kat kat arttı ve aramızdaki zaten az olan mesafeyi daha da kısalttım. Dudaklarına doğru eğildim ve onlara doğru fısıldadım. “Hayır, inan hiçbir fikrim yok”
İç çekip, devam ettim. “Seni neden bu kadar istediğim hakkında bir fikrin var mı peki?” dedim ve nihayet mesafeyi sonlandırarak, dudaklarına ufak bir öpücük kondurup geri çekildim.

Edgard Davin
Iron Mask Solisti
Iron Mask Solisti
Edgard Davin

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma EmptyC.tesi Haz. 02, 2012 11:45 pm

Ben ona bakıp gülümserken o iyice yaklaştı. “Hayır, inan hiçbir fikrim yok” Dudaklarımız neredeyse birbirine değecekti. Bu hoşuma gitmeye başlamıştı. “Seni neden bu kadar istediğim hakkında bir fikrin var mı peki?” Aniden dudaklarımız arasındaki minik boşluk kapandı ve karşımdaki bu kızın tadına baktım. Geri çekildiğinde hemen hafif bir tebessümle karşıladım onu. "Beni bu güzellikten mahrum ettiğine inanamıyorum. Ama sanırım seninde neler kaçırdığını gösterme vakti." Oturduğum sandalyede ileri doğru kaydım ve yüzümü onunkine yaklaştırıp bir an duraksadım. Yüzü yakından daha genç görünüyordu. Bunu umursamadan hızla öptüm onu. Dudaklarının tadına iyice varana kadar da öpmeyi sürdürdüm. Güzel dudakları olduğunu kabul ediyordum. Parmaklarımı saçlarında gezdirdim. Ardından barmene göz kırptım. Ne demek istediğimi gayet iyi anlamıştı. Başıyla onayladı ve barın üzerinden bana bir anahtar uzattı. Gülümsedim ve anahtarı havaya kaldırdım. "Hanımefendi acaba bana eşlik eder mi?" Uzanıp yerdeki gitarı da alıp sırtıma taktım. Bakışlarında bir an kararsızlık görür gibi olduğumdan eğilip onu kucağıma altım. Spor yapıp Andreas'la güreşmenin faydasıydı bu. Kimse bizi farketmeden merdivenlere yöneldim. "Beni yanlış anlamayın. Sadece sizinle açık açık konuşmak istiyordum." İçkiyi fazla kaçırmıştım sanırım.
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma EmptyPaz Haz. 03, 2012 12:05 am

Gülümseyip, “Beni bu güzellikten mahrum ettiğine inanamıyorum. Ama sanırım senin de neler kaçırdığını gösterme vakti” dedi. Sandalyesinden bir tık daha kayıp, suratını suratıma yaklaştırdı ve bir an için duraksadı. Yaşımı anlamış olmasından korkmaya vakit kalmadan, dudaklarımı onun dudaklarıyla birleşmiş, öpüşüyor buldum ve kendimi serbest bırakıp ben de onu öpmeye başladım. Ağzının içinde kalan içki tatları, yudumlarıma karışıyor, beni bir nebze daha sarhoş ediyordu. Bir süre sonra geri çekildiğinde, elindeki anahtarı bana doğru salladığını gördüm. Bu gecenin eğlencesi işte şimdi başlıyordu!
“Hanımefendi acaba bana eşlik eder mi?”
dedikten sonra gitarını sırtına aldı ve resmen gitmeye hazırlandı. Bir an için afalladım ama bir şey demeye vakit kalmadan, onun vücudundan beklemediğim bir güçle beni kucağına aldı. Bu hoşuma gitmişti, yine yüksekliğini ayarlayamadığım bir kahkaha attım. Bu sırada çoktan merdivenlere varmıştık.
“Beni yanlış anlamayın. Sadece sizinle açık açık konuşmak istiyordum”
dedi. Ne saçmalıyordu böyle? Onun suratına iyice yaklaşmışken, gözlerine iyice baktım ve ne kadar değişik olduğunu fark ettim. Benim gözlerim de yeşildi ancak mavi bir başka oluyordu, bunu anladım. Ah, ne düşünüyordum ben? Dudaklarımı dudaklarına bastırdım ve yine yapmacık bir şekilde, etrafıma bakındım. “Konuşmak?” Suratımı buruşturdum. “Biri konuşmak mı dedi? Sen demiş olamazsın. Böyle güzel öpüşen birinin, konuşmaya ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum!” dedim ve onu öpmeye devam ettim. Önümüze bakamadan, merdivenlerden nasıl çıktığımızı anlamadan odaya vardık. Tamamen onun kontrolündeydim, fakat biraz da kendi isteğimle onun kucağından yatağa doğru fırlatıldım-atladım. O da çok geçmeden gözlerimin önünde beliriverdi ve beni yeniden öpmeye başladı. Onunla böylesine nefes nefese kalmak, diğer erkeklerden çok daha farklıydı nedenini anlayamadığım bir biçimde. Bacaklarımı aralayıp beline doladım ve onu biraz olsun hissettim. “Yeter artık” diye fısıldadım ve Edgard’ın üzerindeki tişörtü çıkarıp bir kenara fırlattım. Onun da benim üzerimdekileri çıkarmasını bekleyerek, nefes nefese öpüşmeye devam ettim.

Edgard Davin
Iron Mask Solisti
Iron Mask Solisti
Edgard Davin

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma EmptyPaz Haz. 03, 2012 12:26 am

Ben merdivenlerden çıkarken aniden beni öpünce bu kadar hareketli olması beni cezbetmişti. Tabi sırtta gitar, kucakta kadın varken bir de bir yandan öpüşüyorsanız merdiven çıkmak gayette zordu. Bir ara dengemi yitirir gibi olmuştum ama sonunda toparlamıştım. Böyle bir durumda düşmek isteyebileceğim en son şeydi. “Biri konuşmak mı dedi? Sen demiş olamazsın. Böyle güzel öpüşen birinin, konuşmaya ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum!” Gülümsedim. Odadan içeri girebildiğimde çevreye dikkat edebilecek bir halim yoktu.Onu yatağa attığım gibi gitarı sırtımdan çıkartıp kenara koydum. Belki de binlerce dolar değerindeki ceketimi de çıkartıp kenardaki sandalyenin üzerine attım. Hızlıca hatta neredeyse atlarcasına çıktım yatağın üzerine. Bacaklarını belime doladığında gülümsedim ona doğru. Birşeyler mırıldandı ve üzerimdeki tişörtü çekiştirdi. Çıkartmasına yardımcı oldum elbette ve ben de onun üzerindeki tişörtü odanın diğer tarafına doğru savurdum. Tam da o anda bir ağırlık çöktü üzerime. Hayır şimdi olmaz, diye düşündüm. Hiç de uygun bir zaman değildi. "Sana söylemem gereken bir şey var. Ben çok çabuk uyuyan biriyim... Aynı birazdan olacağı gibi." Son kez onu öptüm ve uykunun etkisinde aniden devrildim üzerine doğru. Son hatırladığım yüzümün yastığa düştüğüydü.

Tanışma

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-
» Tanışma
» Tanışma
» Tanışma
» Tanışma
» Tanışma