AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Phoebe Jane Elizabeth Tonkin

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Jamie B.L. Rickman

Jamie B.L. Rickman

Phoebe Jane Elizabeth Tonkin  Empty
MesajKonu: Phoebe Jane Elizabeth Tonkin    Phoebe Jane Elizabeth Tonkin  EmptyCuma Haz. 01, 2012 3:57 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

-Uzun kahverengi saçları var. Zayıf, boyu uzundur. 20 yaşında. Cana yakın, korkusuz. İnatçı ve kıskanç. Dedikoducu ve yalancı. Hırs ve hain. Tabi ki üstün mantık. Çok konuşkan olmayan, sabah uykularını seven biri. Çok yemek yemeyen, hiper aktif. Çok sık kitap alır. Tarafsızdır. Film izlemeye bayılır. Alışveriş yapmayı çok sever. Yaramaz bir kız. 11 yaşından -Hogwarts'a gittikten- sonra beyni ailesiyle ilgili birşey hatırlamaz. Ama Phoebe, araştırır ve babaannesinin evini bulur. Orada ailesiyle ilgili herşeyi araştırır, ama bunların pek faydası olmaz. Anne tarafı Aydınlık, baba tarafının Karanlık olduğunu Hogwarts'ın kendi zamanındaki müdiresinden öğrenmiştir. Hogwarts bitene kadar yazlarını o evde geçirmiştir, büyüyle. 17 yaşına gelince kendine bir ev bulur ve müzisyen olmaya çalışır, fakat ne kadar güzel çalsa da istediği miktar paraya ulaşamadığından model olmaya karar vermiş, en özel mankenlerin bulunduğu bir yerde modellik yapmaktadır. Şuan zengin sayılacak kadar parası vardır. Spor ve şıktır. Abartıyı sevmez. Herşeyinden çok değer verdiği Louis adında bir sevgilisi vardır. Ama kim bilir, belki yakışıklı biri çıkar ve Phoebe'u Louis'in elinden alır...

İlan:
-Akrabalardan sorun çıkmaz. Akraba, istediği yakınlıktan olabilir.
-Hogwarts arkadaşı.
-Model arkadaşlar.
-Tanıdık.
-Çocukluk arkadaşı.
-Ve daha istediğiniz herşey.
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

RP Yaşı : 14

MesajKonu: Geri: Phoebe Jane Elizabeth Tonkin    Phoebe Jane Elizabeth Tonkin  EmptyCuma Haz. 01, 2012 5:02 pm

Ana tarafından kuzenim olabilir misin? .d Yazık herkesin bir kuzeni, ikizi ya da kardeşi var da. D: Benim de olsun. asdasd. İyi anlaşıyorlar, Phoebe Jordoan'ı ders çalıştırıyor, falan filan folun. Smile Öle işte. Very Happy Kuzen... Very Happy Very Happy İstiyorsan sen benim dayımın dayısının üvey kardeşinin Annesinin Okul arkadaşının torununun kuzeni de olabilirsin. asdasd Very Happy
https://twitter.com/#!/baranyetismis
Jamie B.L. Rickman

Jamie B.L. Rickman

MesajKonu: Geri: Phoebe Jane Elizabeth Tonkin    Phoebe Jane Elizabeth Tonkin  EmptyCuma Haz. 01, 2012 5:04 pm

Yok, kuzen iyi sanırsam. Very Happy
KSKS'de baya iyiyimdir. Smile Orada yardım ederim Very Happy
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

MesajKonu: Geri: Phoebe Jane Elizabeth Tonkin    Phoebe Jane Elizabeth Tonkin  EmptyCuma Haz. 01, 2012 5:05 pm

Tamam. Very Happy YAŞASINNN BENİM DE KUZENİM VAR LAN. Very Happy Very Happy HEM DE MODEL Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy asdasd amnasdd fhsfdjdsgfahjdsgfj afgksdghvbfaksdb fhkjasdfjh ( Çıldırdım )
Jamie B.L. Rickman

Jamie B.L. Rickman

MesajKonu: Geri: Phoebe Jane Elizabeth Tonkin    Phoebe Jane Elizabeth Tonkin  EmptyCuma Haz. 01, 2012 5:07 pm

Ya, birşey soracam.. sen 13 yaşında mısın Very Happy Barış diye birini tanıyorum sanırsam Very Happy Barışcan diye.
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

MesajKonu: Geri: Phoebe Jane Elizabeth Tonkin    Phoebe Jane Elizabeth Tonkin  EmptyCuma Haz. 01, 2012 5:10 pm

Barışcan değil Barış. 14 yaşındayım Very Happy Sen izmir'den misin? Smile Ben şu an İzmir'deyim 15'inde Diyarbakır'da Temmuz'un 27'sinde İstanbul'da. Very Happy Very Happy asdasd
Dimitri V. Raskolnikov

Dimitri V. Raskolnikov

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : M.

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Phoebe Jane Elizabeth Tonkin    Phoebe Jane Elizabeth Tonkin  EmptyCuma Haz. 01, 2012 5:11 pm

oha one be öyle konser tarihi gibi Very Happy

Senle kurgu yapıcaazz bekleee Very Happy
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

MesajKonu: Geri: Phoebe Jane Elizabeth Tonkin    Phoebe Jane Elizabeth Tonkin  EmptyCuma Haz. 01, 2012 5:13 pm

Yok ya. Ben hep Hogwarts Expresteyim. Very Happy sadece bedenim yer değiştiriyor. Very Happy Very Happy asdasdsa Daha liste uzuyor. Very Happy Very Happy asdasd ( Ciddiyim -,- )
Jamie B.L. Rickman

Jamie B.L. Rickman

MesajKonu: Geri: Phoebe Jane Elizabeth Tonkin    Phoebe Jane Elizabeth Tonkin  EmptyCuma Haz. 01, 2012 5:13 pm

Peki. Very Happy Barışcan zaten zorlasalarda Ravenclaw olmaz Very Happy sjkdlajl

Bekliyorum Smile
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

MesajKonu: Geri: Phoebe Jane Elizabeth Tonkin    Phoebe Jane Elizabeth Tonkin  EmptyCuma Haz. 01, 2012 5:17 pm

Sen nereden? Very Happy Very Happy asdasddas İzmir mi? Smile İstanbul'dan sonra en güzel şehir bence. Very Happy Hele o şey- KONAK Very Happy Very Happy Bayılıyorum oraya ya. Very Happy asdasdads
Dimitri V. Raskolnikov

Dimitri V. Raskolnikov

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : M.

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Phoebe Jane Elizabeth Tonkin    Phoebe Jane Elizabeth Tonkin  EmptyCuma Haz. 01, 2012 5:18 pm

Konak mı? ABi mekan Alsancak Razz
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

MesajKonu: Geri: Phoebe Jane Elizabeth Tonkin    Phoebe Jane Elizabeth Tonkin  EmptyCuma Haz. 01, 2012 5:20 pm

Yok ya. Bir İnciraltı'nı seviyorum bir de Konak'ı. Very Happy Özel'e gelsene bir şey dicem. Very Happy Smile Smile Very Happy asasd

Phoebe Jane Elizabeth Tonkin

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Phoebe Jane Elizabeth Tonkin
» phoebe
» Phoebe.
» Elizabeth
» Elizabeth N. Morgan