AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Raven Montgomery

Raven Montgomery

RP Yaşı : 28

Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı Empty
MesajKonu: Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı   Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı EmptyPaz Haz. 03, 2012 12:11 pm

Bina başkanlığına sadece V. ve V. sınıftan büyükler aday olabilir. Adaylar belirlendikten sonra oylarla bir kız, bir erkek olmak üzere 2 bina başkanı seçilecektir.

Aday olmak için;
    Ad & Soyad:
    Sınıf:
    Online olma süreniz:
    Neden başkan olmak istiyorsunuz?:

ADAY LİSTESİ
    Milagros Rasenya, VI. Sınıf
    Nadejda, V. Sınıf
    Albus Jack Phorkys, V. Sınıf
    Reyna Lana Regina, V. Sınıf
    Ashley Hernandez, VI. Sınıf

En son Raven Montgomery tarafından Perş. Ağus. 09, 2012 12:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Raven Montgomery

Raven Montgomery

MesajKonu: Geri: Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı   Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı EmptyCuma Ağus. 03, 2012 5:50 pm

Başkanlarımız online olsalar bile yeterince aktif değillerdi. Pek Rp yaptıklarını söyleyemeyeceğim. Sadece birkaç ders Rp'si yazdıklarını gördüm ancak bir başkan için bu yeterli değildir. Bu yüzden bina başkanlarını da baştan seçiyoruz. Başvurular buraya, lütfen. Smile
Milagros Rasenya

Milagros Rasenya

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : EgeGörkem.

MesajKonu: Geri: Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı   Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı EmptyCuma Ağus. 03, 2012 7:19 pm

Milagros Rasenya.
IV.
Sabah açıp akşam kapatanlardanım ben.
Bu görevi yerine getirebileceğime inanıyorum. Normal hayatta da çok disiplinliyimdir ve rp hayatıma oldukça yansıtırım. Hem karakterim için başkanlığın cuk oturduğunu düşünüyorum. Seçimlerin yeniden olması bu yüzden beni çok sevindirdi. (:
Nadejda

RP Yaşı : 15

MesajKonu: Geri: Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı   Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı EmptyCuma Ağus. 03, 2012 7:25 pm

Nadejda

V. sınıf

İstediğim kadar - rp yazamadım çünkü 2 haftadır düğünler yüzünden izmir de idim-

Liderlik onun hayat felsefesi idi , binasını seviyor ve binasına karşı sadık bir başkan olmak istiyor.
Raven Montgomery

Raven Montgomery

MesajKonu: Geri: Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı   Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı EmptyCuma Ağus. 03, 2012 7:33 pm

İkiniz de aday listesine ekleniyorsunuz.
Antonije Hargrove
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Antonije Hargrove

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Antonije Austen Hargrove

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı   Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı EmptyCuma Ağus. 03, 2012 10:44 pm

Ad & Soyad:Albus Jack Phorkys
Sınıf:V. Sınıf
Online olma süreniz:Sabahtan akşama kadar burdayım.
Neden başkan olmak istiyorsunuz?:Liderlik ailesine işlemiştir. Bu yüzden idare edebileceğime inanıyorum.
Reyna Lana Regina
V. Sınıf
V. Sınıf
Reyna Lana Regina

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Böğ.

MesajKonu: Geri: Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı   Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı EmptySalı Ağus. 07, 2012 4:24 pm

Ad & Soyad: Reyna Lana Regina
Sınıf: V.
Online olma süreniz: Çoğu zaman 2-3 saat, ama 4-5 saate de çıkabilir.
Neden başkan olmak istiyorsunuz?: Çünkü Reyna insanları idare edebilecek bir insan. Aynı zamanda otoriter. İnsanlarla da iyi anlaşılır aynı zamanda.
Raven Montgomery

Raven Montgomery

MesajKonu: Geri: Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı   Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı EmptyPerş. Ağus. 09, 2012 12:05 am

Ekleniyorsunuz.
De Boule
Bakan Müsteşarı
Bakan Müsteşarı
De Boule

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : Cihan.

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı   Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı EmptyÇarş. Ağus. 29, 2012 8:12 am

Arkadaşlar sadece bir erkekten başvuru geldi hadi olmak isteyen Ravenclaw'lu tüm öğrencileri bekliyorum.
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

RP Yaşı : 14

MesajKonu: Geri: Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı   Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı EmptyÇarş. Ağus. 29, 2012 1:35 pm

Ben İsterdim Ama IV. Sınıf'ım ben Crying or Very sad Üzgünüm Profesör... Crying or Very sad
https://twitter.com/#!/baranyetismis
De Boule
Bakan Müsteşarı
Bakan Müsteşarı
De Boule

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı   Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı EmptyÇarş. Ağus. 29, 2012 2:58 pm

Arkadaşlar bugün 19.00 Alımları kapatıyorum. Ve oylamayı açıyorum haberiniz olsun. Albus tek erkek olduğu için başka başvuran olmazsa erkekler için oylama yapılmayıp direk Albus seçilecektir.
Ashley Hernandez

Ashley Hernandez

Gerçek Adı : Dean Bloom, Sophie Anastasia Ellwood,September Lethe Scott, David Durden Özetlen Merve ben :D

MesajKonu: Geri: Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı   Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı EmptyÇarş. Ağus. 29, 2012 7:53 pm

Ad & Soyad: Ashley Hernandez
Sınıf: VI
Online olma süreniz:Biliyorsunuz ben hep sizlerleyim
Neden başkan olmak istiyorsunuz?: Başkanlık liderlik.. Ashley değil mi bu bahsettiğiniz? Öz güveni ve korkusuzluğuyla dimdik ayakta durabileceği bir görevbu. İnsanlar üzerindeki etkiside yadsınamayacak kadar büyük. Kısacası Ashley bu görev için en muhteşem aday.
De Boule
Bakan Müsteşarı
Bakan Müsteşarı
De Boule

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı   Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı EmptyÇarş. Ağus. 29, 2012 7:54 pm

Kabul Edildi.

Başlık Kilitlendi.

Erkek sınıf başkanı Albus oldu kızlar için oylama başlığı açılıyor.

Ravenclaw Bina Başkanı Adaylığı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Gryffindor Bina Başkanı Adaylığı
» Gryffindor Bina Başkanı Adaylığı
» Bina başkanı Kim olsun?
» Bina Puanları
» Hufflepuff - Öğrenci Başkanı Seçimleri !