AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Merhabalar efenimm

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Azure Lyraigne
IV. Sınıf
IV. Sınıf
Azure Lyraigne

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilge

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Merhabalar efenimm Empty
MesajKonu: Merhabalar efenimm   Merhabalar efenimm EmptyPtsi Haz. 11, 2012 6:04 pm

Ben Bilge, 15 yaşındayım, Ankara'dan katılıyorum. Yaklaşık 4 sene rp yapmanın ardından ara vermiştim, birkaç yıldır yapmıyordum. Tekrar döneyim dedim. Tabii epey paslanmışımdır. Burada tekrar rp bağımlılığı geliştirmeyi istiyorum. Normalde çok utangaç ve az arkadaşı olan bir insanım ama bu sitelerdeki ortam, insanlar apayrı oluyor yafu. Neyse destan yazıp canınızı sıkmak istemem şimdi. Yazın fena canım sıkılır, bol bol rp yapalım bencesi. :bounce:
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Merhabalar efenimm Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar efenimm   Merhabalar efenimm EmptyPtsi Haz. 11, 2012 6:06 pm

Katılıyorum da buralar eskiden-landahabendeyeniyimneyse- bu kadar sıkıcı diildi yahu. Ölü balık olduk Very Happy [bknz:anastaciazıtayla.] Adım çok ya. Dilara desen yiter cınım. Hoşgeldin ben de yeni sayılırım gerçi Very Happy İyi bakalım iyi anlaşırız senle biz Very Happy Ben yeniyim rp konusunda bu arada öyle yani Very Happy
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

Merhabalar efenimm Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar efenimm   Merhabalar efenimm EmptyPtsi Haz. 11, 2012 6:08 pm

ADAŞIN GELDİİİİİĞĞĞ!

Ve yukarıdaki ruh öküzümün bahsettiği Anastacia ben oluyorum Suspect

Azure Lyraigne
IV. Sınıf
IV. Sınıf
Azure Lyraigne

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Merhabalar efenimm Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar efenimm   Merhabalar efenimm EmptyPtsi Haz. 11, 2012 6:12 pm

Melanié Phoénix demiş ki:
Katılıyorum da buralar eskiden-landahabendeyeniyimneyse- bu kadar sıkıcı diildi yahu. Ölü balık olduk Very Happy [bknzıtayla.] Adım çok ya. Dilara desen yiter cınım. Hoşgeldin ben de yeni sayılırım gerçi Very Happy İyi bakalım iyi anlaşırız senle biz Very Happy Ben yeniyim rp konusunda bu arada öyle yani Very Happy

Öef hep de sitelerin ölü zamanlarına denk geliyorum zaten. Suspect Canlandırırız o zaman geriye kalanlar olarak Very Happy

Anastacia Bouveir demiş ki:
ADAŞIN GELDİİİİİĞĞĞ!

Ve yukarıdaki ruh öküzümün bahsettiği Anastacia ben oluyorum Suspect

Anaaem adaaş! Hem de aynı yaştayız tesadüfün böylesi artık Shocked Çılgın bi ikilisiniz, tanıştığıma memnun oldum ikinizle de Very Happy
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Merhabalar efenimm Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar efenimm   Merhabalar efenimm EmptyPtsi Haz. 11, 2012 6:29 pm

Ehehehe Very Happy Ben de memnun olduum Very Happy
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Selis

Merhabalar efenimm Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar efenimm   Merhabalar efenimm EmptyPtsi Haz. 11, 2012 6:33 pm

aynen aynenn, bol bol rp yapabiliriz istersen, aktif olacak birinin gelmesi çok hoş Smile gerçi ben de yeniyim sanki buraların üstadı gibi konuştum ama neysee Very Happy ben rplere açığım, istediğin zaman haber verr Very Happy
Kathleen Hart
VI. Sınıf
VI. Sınıf

Gerçek Adı : katkat

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Merhabalar efenimm Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar efenimm   Merhabalar efenimm EmptyPtsi Haz. 11, 2012 8:10 pm

Hoşgeldin Bilge. Smile Rihanna'yı kullanan birinin olmasına sevindim sonundaa! Takımın da çok iyiymiş. Very Happy
Azure Lyraigne
IV. Sınıf
IV. Sınıf
Azure Lyraigne

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Merhabalar efenimm Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar efenimm   Merhabalar efenimm EmptyPtsi Haz. 11, 2012 9:16 pm

Aleksandra Targaryen demiş ki:
aynen aynenn, bol bol rp yapabiliriz istersen, aktif olacak birinin gelmesi çok hoş Smile gerçi ben de yeniyim sanki buraların üstadı gibi konuştum ama neysee Very Happy ben rplere açığım, istediğin zaman haber verr Very Happy
Tabii, en kısa zamanda kurgu yapalım o zaman 👽

Kathleen Hart demiş ki:
Hoşgeldin Bilge. Smile Rihanna'yı kullanan birinin olmasına sevindim sonundaa! Takımın da çok iyiymiş. Very Happy
Hoşbulduuk Smile Çok teşekkürler, tamamen kendi eserim :bball:
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Merhabalar efenimm Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar efenimm   Merhabalar efenimm EmptyPtsi Haz. 11, 2012 9:38 pm

OHOOOOĞ. Artık bir av-im yaparsın adaş,ha? Haaa? Haaaaaaa? Wink

Razz
Edgard Davin
Iron Mask Solisti
Iron Mask Solisti
Edgard Davin

RP Yaşı : 25
Gerçek Adı : Kurt

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Merhabalar efenimm Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar efenimm   Merhabalar efenimm EmptyPtsi Haz. 11, 2012 10:29 pm

Hoşgeldin Bilge. Takımın güzelmiş. Şimdi buraların solist çocuğu olarak bir takım da ben isterim. Ama ondan önce ufak reklam Davin A.Ş. de benim şirketim. Reklamı bırakırsak seninle rp yapmak isterimmm Very Happy
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Merhabalar efenimm Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar efenimm   Merhabalar efenimm EmptyPtsi Haz. 11, 2012 11:26 pm

Bende isterim bişeyler. Tabii ilk ruh öküzümün yaptığını kullanıcam. ♥
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

RP Yaşı : 14

Merhabalar efenimm Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar efenimm   Merhabalar efenimm EmptyÇarş. Haz. 13, 2012 9:54 pm

Ohaa. Kendime küfrediyorumm. Ben niye HOŞGELDİN!! Demedim ki? Neyse biraz -laf aramızda bayağı- geç kaldım. Ama;

Hoşgeldin!!! Very Happy
https://twitter.com/#!/baranyetismis

Merhabalar efenimm

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Merhabalar.
» Merhabalar
» Merhabalar *