AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

2006-2007 Yılı Açılış Şöleni

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Syrena Rogers

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Selis

2006-2007 Yılı Açılış Şöleni - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: 2006-2007 Yılı Açılış Şöleni   2006-2007 Yılı Açılış Şöleni - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 01, 2012 6:13 pm

Hufflepuff masasında her seneki gibi sırtımı dikleştirmiş ve gülümseyerek otururken, kendimi gerçekten çok iyi hissediyordum. Etrafımdakilerle muhabbet edip gülüşüyor ve etrafa olabildiğince pozitif enerji yaymaya çalışıyordum. Bilirsiniz, bir seneye nasıl başlarsanız öyle devam eder. Hufflepuff'ın bu sene gerçekten zirveye çıkması gerekiyordu ve ben bunun için elimden geleni yapacaktım. Bu binada olmamın bir sebebi vardı sonuçta, bu binadaki herkesin burada olmasının bir sebebi vardı. Hufflepuff'ı en iyi şekilde temsil etmek ve adımızı zirveye çıkarmak için elinden geleni yapmak. Bu, benim zihnimde kendime koyduğum iki kuraldı. Bu kurallar aynı şekilde diğer Hufflepuff büyücülerine de konulmalıydı. Bakışlarımı kürsüye doğru yürümekte olan profesör Celia Marlow'a çevirdim. Bu kadın gerçekten de çok harika bir büyücüydü, aynı zamanda çok güçlü bir duruşu vardı ve insanlarla konuşmayı, kalabalığa hakim olmayı iyi biliyordu. Benim bu binada olmamın bir sebebi oluşu gibi, onun da Gryffindor bina sorumlusu olmasının bir sebebi vardı. İç çektim ve bu akşam sebeplerle ilgili oldukça fazla düşünmüş olduğumu fark ederek dikkatimi Celia Marlow'a verdim. Celia Marlow, her seneki pozitifliği ve enerji dolu bakışlarıyla değil de, hüzünlü bakışlarıyla kürsüdeydi bu sene. Bu beni şaşırtmıştı doğrusu. Gözlerimi kıstım ve diğer profesörlere baktım. Onlar da oldukça durgun ve düşünceliydiler. Bir şeyler dönüyordu ve bu dönen şeylerin pek de iyi şeyler olduğundan emin değildim. "Hepinize büyülü akşamlar dilerim. Hogwarts'a hoş geldiniz! Herkesin bildiği gibi, bu yaz acı bir olayla sarsıldık. Sevgili Piotr Radwanska aramızdan ayrıldı. Piotr Radwanska, ne yazık ki ölümün kollarına doğal yollarla kavuşmadı. Gazete ve dergilerde bu ölümle ilgili bir çok teori okuduğunuzdan eminim fakat bu ailenin bir parçası olarak, işin aslını bilmeye hakkınızın olduğunu düşünüyorum. Piotr Radwanska, bu yaz, bildiğiniz tarihte, odasında ölü bulundu." dedi profesör tüm salon şaşkınlıkla uğuldamaya başladığında. Bakışlarımı masaya kenetledim ve düşünmeye başladım. Hogwarts'a neler oluyordu böyle? Piotr Radwanska'nın zamansız ölümü ben dahil herkesi yeterince üzmüştü zaten, bir üzerine bunun kasten yapılmış olduğu gerçeği serpildiğinde, ortaya hiç de hoş bir şey çıkmıyordu. Hiçbirimiz gerçekten güvende değildik ve bu sene Hogwarts koridorlarından geçerken, gözlerimizi dört açmamız gerektiği aşikardı. Dikkatimi tekrar konuşmasına devam etmek üzere olan profesör Marlow'a çevirdim. "Şu an buna kimin ya da neyin sebep olduğuna dair elimizde bir iz yok. Ama bu talihsiz olaya rağmen, eminim ki sizlerin bu yılı da en az diğer yıllar kadar maceralar ve eğlenceyle dolu geçecek. Konuşmamı uzatmak istemiyorum çünkü konuşmayı müdürün yapması gerekirken benim bu yaptığım kabalık, bağışlayın. Açılış konuşmasını yapmak üzere, yeni müdireniz, Raven Montgomery'i davet etmeden önce son bir şey söylemek istiyorum. Şunu asla unutmayın; Hogwarts'ta ihtiyacı olana her zaman yardım edilir." dedi profesör, ardından profesör Montgomery'e kürsüyü devretmek üzere arkasını döndü ve yerine doğru yürüdü. Raven Montgomery... KSKS profesörümüz, müdirelik için biçilmiş kaftandı, üstelik sert mizacından yola çıkarak söylebilirdim ki, onun dönemi boyunca okulda disiplin ve başarı boy gösterecekti. Bunu düşününce gülümsedim. Piotr Radwanska her ne kadar yeri doldurulamaz bir büyücü, müdür ve profesör olsa da, Hogwarts'ın bazen bu tarz yeniliklere ihtiyacı oluyordu. Raven Montgomery konuşmasına başladığında, salondaki tüm büyücüler pür dikkat onu dinlemeye başladılar. "Öncelikle bana bu görevi layık gördüğü için Profesör Marlow'a sonsuz teşekkürleri bir borç bilirim. Böylesine acı bir haberin ardından sevinmek ne yazık ki mümkün değil. Müdür Radwańska'nın yerini doldurmanın mümkün olmadığını biliyorum ancak yine de çoğunluğun iyiliği için elimden geleni yapacağım. Yeni dönemde herkese başarılar dilerim. Eminim hak eden ve iyi olan bina kazanacaktır. Ziyafet başlasın!"

Masalar türlü türlü yiyecek, tatlı ve meyvelerle donatılırken, memnuniyetle iç çektim ve Hogwarts'ın bu sıcacık ve leziz sofrasını özlemiş olduğumu fark ettim. Buranın ortamı bir başka oluyordu, burada yaşamak harikalar diyarında yaşıyormuşum gibi mükemmel ve özgür hissetmemi sağlıyordu. Büyücü olmayı ve buranın bir parçası olmayı seviyordum, hem de her şeyden çok. Tabağıma birkaç çeşit yiyecek alırken, yanımdaki arkadaşlarımla sohbet ettim ve etrafıma bakındım. Bir sürü yeni öğrenci gelmişti ve hepsi çok heyecanlıydı. Önlerine serilmiş bu ziyafet karşısında gülüyorlar, yiyorlar ve tekrar gülüyorlardı. Bakışlarımı tüm ciddiyetiyle ziyafetin tadını çıkarmakta olan yeni müdiremize çevirdim. Derin bir nefes aldım ve etrafıma bakınmaya devam ederken, Hogwarts'da heyecanlı ve değişik bir sene yaşayacağımızı düşündüm.

En son Syrena Rogers tarafından Paz Tem. 01, 2012 6:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aurélien Rhodanthe

Aurélien Rhodanthe

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Auré.

MesajKonu: Geri: 2006-2007 Yılı Açılış Şöleni   2006-2007 Yılı Açılış Şöleni - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 01, 2012 6:30 pm

Aurélien ölümse, Dean de yeni bir başlangıçtı. Ölümün sonu ve bir başlangıç… " Aurélien." Sesini tekrardan duyabilmek onu rahatlatmıştı. Sanki huzur ve güvenini etrafına sarıyordu. Utangaç gülümsemesi yüzünü kaplarken nasıl göründüğünü neredeyse umursamıyordu. Eteklerini çekiştiren küçük bir kız gibi yavaşça yaklaşırken her şey anlamını yitirmişti bir anlığına. Sesler uzaktan geliyor, ışıklar yıldızların altında değersizmiş gibi görünüyorlardı. Hiç kimse umurunda değildi ya da hiçbir şey. Yeşil irisler herkesi etkisi altına almış gibi, Aurélien da tüm korkularından arınmıştı bir anlığına. Karanlığı ve onu alt etmek isteyen herkesi bekletebilirdi uzun bir süre. Umrunda mıydı ki bir şeyler? Güçlü kollar bedenini sararken ne yapacağını bilemedi bir anlığına. Yanlış olduğunu bilse de sıcaklığını, atan kalbini hissedememekten korkmuştu. Kötü şeyler aklındaki unutulmuşların yanına kıvrılırken, sadece ikisi var gibiydi. Tüm dünya durmuş, yıldızlar ışıklarını üzerlerine serpmişti. Kollarından çıkmamayı diledi, kendine. Ona normal olduğunu hissettirmesini istiyordu ve kendinden korumak. Kollarından çıkınca vücudunu saran soğuk canını acıtmış gibi kollarını vücuduna sardı. ‘’Seni görmek kendimi kontrol etmemi sağlıyor ve bazı arzularımı bastırıyor.’’ Dudaklarından dökülen tiz kahkaha yayılırken gözlerini gözlerine daha da sabitledi. Sesi neredeyse neşeli denebilecek kadar yoğun ve yorgundu. Belki de bıkkın. Ayaklarını Hogwarts’ın ihtişamlı yüzeyinde sürerken ilk geldiği zamanları hatırlamıştı. Evi ve yaşamı olarak gördüğü tek yerdi. Bir kurtuluş ve sevdiği tek yer…
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: 2006-2007 Yılı Açılış Şöleni   2006-2007 Yılı Açılış Şöleni - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 01, 2012 8:33 pm

Anastacia, kısa bir süre yemek yemeği bir kenara bırakıp Mel'e cevap verdi."Öhö öhöm. Phomel'cim. Senin güzel canın hatrına yemeğe biraz ara veriyorum. Öncelikle şunu demek istiyorum, bence artık bu yıl kafayı takacak başka biri bul," daha sonra dayanamayıp önündeki patates püresinden biraz daha sıkıştırdı ağzına Anastacia. Daha sonra parmağıyla bir Gryffindor'lu çocuğu gösterdi, Mel'in gözleri çocuğa çevrildi. Yakışıklı olabilirdi, ama Mel'in istediği kişi değildi. "Şunu görüyor musun? Evet, ben de daha yeni gördüm o olabilir," Tekrar yemeğine gömüldü ve parmağıyla herhangi bir yeri gösterdi. "Ya da şu. Umarım bir erkeği gösteriyorumdur. Tam da emin değilim." Mel gülümseyerek hafifçe burnundan soludu, gözlerini yine Ann'in gösterdiği yere doğru çevirdi. Çok geçmeden kaşları çatık bir şekilde Ann'a döndü. Alaycı bir şekilde sözlerine başladı. "Beni bir tavukla evlendirmeyi düşünmüyorsun, öyle değil mi? Sonsuza kadar bakire kalmayı tercih ederim sanırım," diyerek parmağını değdirdiği patates püresini, Ann'in burnuna sürdü. "Ah, Ann. Söylediğim şeyin cevabı bu olmamalıydı. Bana şaşırmış bir şekilde cevap vermeliydin. Ne kadar öküz olduğunu biliyor musun? Seni vazgeçilmez kılan şey belki de bu, öküzüm," dedi ve Alex'e çevirdi başını. "Öyle değil mi Alex?" Aleksandra başka bir dünyada gibiydi. Mel, kafasını Aleksandra'nın kafasına doğru yaklaştırdı ve gözlerini kıstı. Onun baktığı yere bakmaya çalışıyordu. Baktığı yer, Ravenclaw masasıydı, pardon Steven'ın gözleriydi. Yavaşça başını çeviren Mel, kafasını yemeklerle adeta savaşan Ann ile aynı hizzaya getirip kıkırdamayla karışık bir sesle; "Sanırım tavukla çıkabilirim, gerçekten," dedi. Konuşmaktan ağzının kuruduğunu farkedip bir yudum su aldı.
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: 2006-2007 Yılı Açılış Şöleni   2006-2007 Yılı Açılış Şöleni - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 01, 2012 8:59 pm

Tamam. Belki saçma gelecek. Ama yemek boyunca Steve ile bakışmak, gerçekten de çok hoştu. Tanrım, o an onun yanına gitmeyi öyle çok istiyordum ki! Bana gülümsediğinde ben de gülümsedim. Bir aptal gibi görünüyor olmalıydık, ancak bu umurumda bile değildi. Steve ile buluşacaktık ve ben deli gibi heyecanlıydım. Ayrıca, yemek yiyesim de gelmiyordu. Sevgilimle bakışırken bir şeyleri ağzıma tıkıştırmam hoş görünmeyebilirdi. Aslında bu konularda Steve de ben de rahattık, beraberken rahatça istediğimiz kadar yiyorduk. Bu konuda boş yere kasılmamamız gerektiğinin ikimiz de farkındaydık. Daha fazla garipleşmeye başlamadan, Steve ile kesişmeyi bıraktım ve yemeğimi yiyormuş gibi görünmeye çalıştım. Bu sırada Mel ve Ann de bir şeyler konuşuyorlardı. İstemsiz olarak tekrar Steve'e baktım, yanındaki arkadaşlarıyla muhabbet ediyor ve oldukça keyifli görünüyordu. Dalgın bir şekilde onu izlemeye başladım. Tanrım! Ne kadar da tatlıydı! Ben Steve'e bakarak, onun ne kadar tatlı olduğunu düşündüğüm sırada, Mel bana bir şey söylemişti ancak onu duymadığımdan cevap olarak ağzımdan çıkan tek şey, dalgın bir, "Hı?" hecesi olmuştu. Mel, ne sorduğunu tekrar söylemek yerine kafasını beni kafama yaklaştırdı. Steve'e baktığımı fark etmiş olmalıydı. Bunun ardından yan gözle Ann'e yaklaştığını ve bir şeyler söylediğini duydum. Ancak ne söylediğini yine dinlememiştim, Steve ve ben birbirimizle yeterince meşguldük.
Dean Bloom

Gerçek Adı : Merve ben aynı zamanda Ivan A. Arshlander ve Sophie A. Hunter'ım.

MesajKonu: Geri: 2006-2007 Yılı Açılış Şöleni   2006-2007 Yılı Açılış Şöleni - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 01, 2012 10:26 pm

İçindeki huzura isim vermekte zorlanıyordu ama bundan şikayetçi değildi. Etraflarında dolanan meraklı bakışlar onu rahatsız etmiyordu, açıkcası onları görmüyordu bile. Karşısındaki duru güzelliğin etkisi diğer her şeyi anlamsız kılıyordu. Günler sonra kulağına çalınan sesi sanki bütün salonda yankılanıyordu. ‘’Seni görmek kendimi kontrol etmemi sağlıyor ve bazı arzularımı bastırıyor.’’ attığı minik kahkahaya eşlik eden Dean aradığı şeye ulaşmanın verdiği mutluluğunu bütün bedeninde yaşıyordu Artık düşüncelerini kerpetenle ağzından almak zorunda kalmıyorum görünüşe bakılırsa, seni görmekte bana çok iyi geliyor bir nevi ilaç gibisin sen her ne kadar inkar etsende. dedi ve gülümsemesini devam ettirdi. Yaşadıklarının yoğunluğundan uzakta, bu kızın gözlerinde rahattı. Geçmişleri mükemmel değildi ama kimse mükemmel değildi zaten. Kusurlar hep vardı. Profesörler yerlerini almış, öğrenciler yerlerine geçmişti. Kızdan her ne kadar ayrılmak istemese de bina farklılıkları sorun olacaktı. Yanağına küçük bir öpücük kondurduktan sonra Galiba kendi masamıza geçmek zorundayız. En kısa zamanda, olabilirse şölenden sonra buluşuruz belki. Dikkat et. dedi ve kendi masasına sıkkın adımlarla yürüdü onun yanından ayrılmak istemiyordu elinde olsa hep yanında olmak dışarıdaki insanların pisliğinden uzakta yaşamak isterdi ama her güzel şeyin bir sonu oluyordu.
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Madison Alexis

Madison Alexis

RP Yaşı : 14
Gerçek Adı : Merve

MesajKonu: Geri: 2006-2007 Yılı Açılış Şöleni   2006-2007 Yılı Açılış Şöleni - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 03, 2012 1:08 am

Hufflepuff masasında yerini almış törenin bir an önce başlayıp bitmesini istiyordu. Canı sıkkındı, ya da değildi. Ona uymayan tuhaf bir ruh hali içerisindeydi. Hiçbir şey yapmak istemiyordu, bir an önce yatağına gidip uzanmak ve öyle kalmak istiyordu. Aslında istemiyordu ama yapılacak en iyi şey buydu. Etrafına bakındı, bir sürü insan vardı. İnsanların yüzlerine baktı: tanıdık yüzlere, tanımadık yüzlere ve yeni yüzlere. Herkes belli bir olayın parçası olmaktan dolayı mutluydu. Madison ilk defa hiçbir şeyin parçası değilmiş gibi hissediyordu. Sanki o bu kalabalıktan istemsizce ve zorla soyutlanmıştı. Kendini film izlermiş gibi hissetti. Gözlerini kırpıştırdı kendine gelmeye çalışarak. Sorunu neydi bilmiyordu ama hemen düzelmek istiyordu ya da en azından buradan gitmek. Açılış bitmeden gidemeyeceğinin bilincinde sıkıntılı bir iç çekti ve bakınmaya devam etti. O sırada sanki biri yalvarışını duymuşçasına bir ses duydu "Hepinize büyülü akşamlar dilerim. Hogwarts'a hoş geldiniz!" dedi Profesör. Yüzüne hafif bir gülümseme geldi, her ne kadar tuhaf hissinden kurtulamasa da işte şimdi evinde hissetmişti. "Herkesin bildiği gibi, bu yaz acı bir olayla sarsıldık. Sevgili Piotr Radwanska aramızdan ayrıldı." bu sözler Madison'a ürperti vermişti. İrkildiğini belli etmemeye çalıştı ve dinlemeye devam etti. "Piotr Radwanska, ne yazık ki ölümün kollarına doğal yollarla kavuşmadı. Gazete ve dergilerde bu ölümle ilgili bir çok teori okuduğunuzdan eminim fakat bu ailenin bir parçası olarak, işin aslını bilmeye hakkınızın olduğunu düşünüyorum. Piotr Radwanska, bu yaz, bildiğiniz tarihte, odasında ölü bulundu." işte şimdi kendisini tutması oldukça zordu. Zorlukla yutkundu, Prof. Radwaska iyi bir müdürdü. En azından ona öyle gelmişti. Düşünceleri yüzünden konuşmanın çoğunu kaçırmıştı. Prof. Montgomery'nin yeni müdire olduğunu öğrendikten sonra konuşmasını dinledi, oldukça içten konuşuyordu. "Öncelikle bana bu görevi layık gördüğü için Profesör Marlow'a sonsuz teşekkürleri bir borç bilirim." yeni müdire duraksadı. "Böylesine acı bir haberin ardından sevinmek ne yazık ki mümkün değil. Müdür Radwańska'nın yerini doldurmanın mümkün olmadığını biliyorum ancak yine de çoğunluğun iyiliği için elimden geleni yapacağım." dedi. Konuşmasının içtenliği Madison'u da sarmıştı, pür dikkat dinliyordu. "Yeni dönemde herkese başarılar dilerim. Eminim hak eden ve iyi olan bina kazanacaktır." bu konuda şüpheliydi. Adil olmayacağından değil, sonuçta Ravenclaw sorumlusuydu. Müdire ziyafeti başlattı. Herkes biraz önceki konuşmaları ve ölümün getirdiği ağırlığı unutmuş yemeklere yumulmuştu. Bir insan hayatı bu kadar mı değerliydi. Ölümü düşündü ve daha bir çok şeyi, ama aklında tek bir cümle yankılanmıştı "Şunu asla unutmayın; Hogwarts'ta ihtiyacı olana her zaman yardım edilir. ". Bunu duymak içine yeni bir his vermişti ama bunu tanımlayamıyordu, anlaşılan ilginç bir sene olacaktı.
https://hogwartsexpress.yetkin-forum.com/t1439-madison-alexis
April Austen

April Austen

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

MesajKonu: Geri: 2006-2007 Yılı Açılış Şöleni   2006-2007 Yılı Açılış Şöleni - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 05, 2012 4:49 pm

Ortak Salon'da oturmuş kendi kendine bir şarkı mırıldanıyordu. Şarkı söylemeyi hep sevmişti ancak insanlar bazen ona tuhaf tuhaf bakıyordu. Umurunda da değildi aslında. Dalgalı siyah saçları cübbesine dökülüyordu ancak bir tutamını işaret parmağına dolamıştı. Yanından geçip giden birkaç kişiye el salladı ve onlar da ona gülümsedi. Aslında çoğu kişi tarafından seviliyordu. Sadece birkaç kişi onun bu neşeli tavırlarını, renkli giysilerini ve şarkı söylemesini tuhaf buluyordu. Neden herkes bu kadar sıkıcı olmak zorundaydı? Ailelerinden dolayı böyleydiler belki de. April, bir kez daha mutlu bir aileye sahip olduğu için şükretti. Annesi ve babası her zaman onu severdi ve mutlu olması için elinden geleni yaparlardı. Büyük erkek kardeşini de çok severdi ancak onunla son zamanlarda pek görüşemiyorlardı. İşleri nedeniyle ülkeden ülkeye geziyordu. April'ın ailesi tanınmış safkan ailelerdendi. Her zaman Aydınlık'ın tarafında olmuşlardı ve bu birkaç Karanlık ailenin onlara düşman olmasına ve küçümsemesine neden oluyordu. Tabii bu da April'ın umurunda değildi. Nefretten başka bir şey hissetmeyen, katılaşmış kalplere sadece üzülüyordu.

Artık Büyük Salon'a gitmesi gerektiğini fark ettiğinde kalktı ve birkaç kızla sohbet ederek yürümeye başladı. Sevecen olduğu için her zaman arkadaş bulabiliyordu kendine. İnsanları güldürmeyi seviyordu ve anlaşılan onlarında gülmek hoşuna gidiyordu. Merlin'in Sakalı! Kim gülmekten hoşlanmazdı ki? Hufflepuff masasına oturduktan kısa bir süre sonra Profesör Marlow kürsüde göründü. O konuşmaya başlayınca April göz yaşlarına hakim olamadı. Duygusal bir yapıya sahipti. Herkesin içinde ağlamaktan da çekinmezdi ancak ağladığı zaman ortalığı birazcık dağıtıyordu. Neyse ki yanında bulunan birisi ona mendil uzatmıştı. Hemen yüzünü kuruladı ve yanındaki kişiye minnettar bir şekilde gülümsedi. Profesör Marlow konuşmasını bitirince herkes gibi April'da şaşkınlığını gizleyemedi. "Profesör Montgomery mi? Yeni müdür mü? Hani şu hiç gülmeyen. Olamaz!" April endişe ile titredi. Bu korkunçtu.

Açıkçası April, Profesör Montgomery'den birazcık korkuyordu. Gülümsemeyen çoğu insandan korktuğu gibi. Belki de korkmak doğru bir kelime seçimi değildi. Sadece çekiniyordu. April eğlenceyi seven birisi olarak gülümsemeyen insanları hep itici bulmuştu. Bu nedenle Profesör Montgomery'nin yeni müdire olması onu biraz endişelendirmişti. Profesör konuşmasını bitirince önlerindeki tabaklar bir anda doldu. April ise önündeki renkli şekerleri görünce her şeyi unuttu ve o güzel şekerlerin tadına bakmak için uzandı. "Şeeeeekerrr-ker-kerlere bay-bay-bayılıyorum," diye bir şarkı uydurmaya başlayınca birkaç yüzün ona doğru çevrildiğini gördü. Onlara koca bir sırıtış yolladıktan sonra tabağına geri döndü. Müdür ne kadar gülümsemeyen birisi olsa da yeni dönemin eğlenceli geçeceğini düşünüyordu. Her zaman hayatın tadını çıkarmasını bilmişti ve kimse ona engel olamayacaktı. Güzel bir okul dönemi onu bekliyordu.
Raven Montgomery

Raven Montgomery

RP Yaşı : 28

MesajKonu: Geri: 2006-2007 Yılı Açılış Şöleni   2006-2007 Yılı Açılış Şöleni - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 07, 2012 8:29 pm

Melanié Phoénix; Rp'niz de birkaç devrik cümle bulunmaktaydı ve bunlar Rp'nin akışını bozmuş. Ufak tefek noktalama hataları da göze çarpmakta. Ayrıca hiç paragraf başı yapmamışsınız. Bu hem görüntü açısından hemde RP'nin giriş, gelişme, sonuç bölümü açısından hoş olmamış. Bunlara dikkat etmelisiniz.

Melanié Phoénix: 7

Eleanore Rheanna; Birkaç ufak noktalama hatası dışında iyi bir Rp'ydi.

Eleanore Rheanna: 9

Bellissa M.C. Evangelisti; Öncelikle italik yazı tipi görüntü açısından hiç hoş değil. Kelime kullanımlarında da bazı yanlışlıklar yaptığınızı gözlemledim. Bunlara dikkat etmelisiniz.

Bellissa M.C. Evangelisti: 5

Anastacia Bouveir; Sizinde noktalama hatalarınız bulunmakta. Cümleyi bitirmeniz gereken yerde virgülle devam etmişsiniz. Ayrıca devrik cümle kurmaktan da kaçınmalısınız.

Anastacia Bouveir: 7

Aleksandra Targaryen; Birkaç ufak yazım hatası dışında iyi bir Rp'ydi.

Aleksandra Targaryen: 9

Dean Bloom; Öncelikle yazıyı ortalamanız hoş durmamış ancak diğer Rp'niz de bunu düzeltmeniz akıllıca bir seçim olmuş. Kurguya ters hareket etmeniz size eksi puan getiriyor. Profesörlerin konuşmasına göre hareket etmeliydiniz. Masanızda oturmanız gerekirken ayakta olduğunuzu betimlemeniz kurguya ters. Buradaki amaç şölende neler yaşandığı hakkında bir Rp bırakmaktı. Yine de betimlemeleriniz iyiydi.

Dean Bloom: 6

Steve Chase; Sizin de birkaç ufak hatanız dışında Rp'niz hoştu.

Steve Chase: 9

Aurélien Rhodanthe; Betimlemeleriniz hoş ama kurguya ters bir Rp yazmanız iyi olmamış. Profesörler konuşurken masalarınızda bulunmanız gerekirdi. Çünkü diğer tüm öğrenciler masalarında oturuyorlardı. Siz Dean Bloom ile kendi aranızda bir Rp yapmış gibi olmuşsunuz.

Aurélien Rhodanthe: 6

Syrena Rogers; Diğer karakterinizle yazdığınız Rp gibi bu Rp'niz de çok hoştu. Birkaç ufak hata vardı. Bunlara dikkat etmelisiniz.

Syrena Rogers: 9

Madison Alexis; Rp'niz akıcılıktan uzaktı. Birçok noktalama hatası ve yazım yanlışı yapmışsınız. Nokta koymanız gereken yerde virgül koymuşsunuz, büyük harfle başlamanız gereken yerde küçük harfle başlamışsınız. Bunlar size eksi puan getiriyor.

Madison Alexis: 5

2006-2007 Yılı Açılış Şöleni

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» 2007-2008 Yılı Açılış Şöleni
» 2006-2007 Yılı Ödülleri
» 2006 Yılı Cadılar Bayramı Balosu
» 2005 Yılı Açılı Şöleni
» 2007 Yılı Noel Balosu