AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Dönüşüm

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Kadri

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Dönüşüm Empty
MesajKonu: Dönüşüm   Dönüşüm EmptySalı Haz. 26, 2012 11:58 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Daniel Sullivan & Cedric Clen
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Dönüşüm Empty
MesajKonu: Geri: Dönüşüm   Dönüşüm EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 12:22 am

Bavulumu hazırlamayı bitirebilmiştim sonunda. Bu başarıyı saat on iki gibi bitirdiğimden nefret ediyordum. Zaten yaz kampı açılalı bir kaç gün olmuştu ve ben bir yere geç kalmayı yine başarabilmiştim. Bu halimden nefret ediyorum. Son yılım bile bir yıl geç gelmişti. Aynı şeyleri tekrardan görmek çok zordu. Bavulumu yatağımın altına koyduktan sonra yatağımın üzerine oturdum. Oturduğumda yatağın üzerinden tahtanın gıcırdama sesleri gelmişti. Uyumak kesinlikle içimden gelmeyen tek şeydi bu gece. Yatağın yanındaki pencereden dışarıya bakıyordum. Ay yeni ay olduğundan hiç gözükmüyordu. O yüzden şu anda dışarıyı aydınlatan tek şey sokak lambaları ve hala yanan bir kaç evin ışıklarıydı. Dışarıda dikkat çeken hiç bir şey yoktu. Sadece bankların yanındaki bir kaç çalılık ve etraftaki ağaçlardan başka. Tam uyumayı denemek için uzanacağım sırada bir şey gözüme çarptı. Bir ışığın yanında karanlıkta duran adam. Ama bu adam ayakta değil. Uzanmış vaziyetteydi. Hem de yolun üzerinde. Bir süre daha adama baktım nefes alıp almadığını anlayamamıştım. O yüzden adamın yanına gitmeye karar verdim. Üzerime bir kot ve t-shirt giydikten sonra kullanamayacağımı bilmeme rağmen asamı da kotumun arka cebine yerleştirdim. Ve annemin uyanmamasını umut ederek aşağıya indim. Direk karşı tarafa geçtim ve adamın yanına yaklaştım. Kel biriydi kırk yaşlarında gibiydi. Nefes almıyor gibi görünüyordu. Gözleri kapalıydı ve daha önemlisi boynunda ne olduğunu anlayamadığım bir kaç yara vardı. Hayvan saldırısına uğramış gibiydi. Öldüğü belliydi ama ben yine de cesedine dokundum soğuktu. Artık öldüğü kesinleşmişti. Onunla ne yapacağımı bilemiyordum bu yüzden önce onu yoldan alıp arka taraflara ağaçların oraya doğru götürdüm. Şimdilik yeterdi. Adamla ne yapacağımı düşünürken etraftan bazı sesler gelmeye başladı. Ağaçlardaki kıpırdamayan yapraklar bile kıpırdıyordu. Ses her taraftan geliyor gibiydi. Ya aynı yaratıksa diye düşünmeden edemedim. Geriye kalan cesaret kırıntılarımı kullanıp "Kim var orada?" Normal ses tonunda sordum. Bağırsaydım yakalanma ihtimalim olacaktı.
Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

RP Yaşı : 200

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Dönüşüm Empty
MesajKonu: Geri: Dönüşüm   Dönüşüm EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 1:13 am

Gökyüzü çoktan kararmıştı. Cedric az önce beslendiği insanı sokak lambasının altında bırakmış bir kaç metre ötedeki bankta oturup yıldızları izliyordu. Üzerinde dizlerine kadar uzanan siyah bir palto beyaz gömleği ve en sevgidiği siyah yuvarlak şapkası vardı.Beslenmesini tamamlamıştı, şimdi onun için eğlence vaktiydi. Birkaç dakika önce beslendiği adam gelmişti aklına. Onu ortadan kaldırmalıydı yoksa ortalık karışabilirdi. Oturduğu banktan kalkıp bıraktığı cesetin yanına doğru yürümeye başladı. Sokak lambasının hemen yanındaki çalılıkların arkasında gizlenip cesedin yanındaki genci izlemeye başladı. Yerde dura cesedin öldüğünü anlamış napacağını düşünüyordu. Genç izlendiğini anlamış olacakki etrafına bakarak "Kim var orada?" İşte şimdi vampir için eğlence zamanıydı. Cesedin yanına gelip eğildi. Sağ eliyle adamın şah damarını kontrol etti. Ölmüştü, bunu kendisi de biliyordu ama oyununu bozmak istemiyordu. Gence dönerek ''İhtiyar için üzgünüm evlat.'' Adamın gözlerini kapatıp tekrar gence döndü ve ''Söyle bakalım naptın ona.''
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Dönüşüm Empty
MesajKonu: Geri: Dönüşüm   Dönüşüm EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 1:44 am

Biraz ileriden orta yaşlarda bir adam gelmeye başladı. Arkalara gitmem bir işe yaramamıştı. Önce etrafımı kontrol etmeyi unutmamalıydım. Bu seslerin sahibinin bu adam olamayacağına eminim böyle bir ses çıkaramazdı bu adam. Cesede yaklaşıp ölü olup olmadığını kontrol etti. O da benim gibi ölü olduğunu anlamıştı adamın. Bana doğru dönerek ''İhtiyar için üzgünüm evlat.'' dedi. Sanki yerde yatan adamı tanıyormuşum gibi konuşmuştu. Ben konuşamadan tekrar konuşmaya başladı ''Söyle bakalım naptın ona.'' diye sordu. Bu beni şoka uğratmıştı. Bu adamı tanımıyordum bile ona nasıl bir şey yapabilirdim ki. Daha önemlisi böyle saldırıya uğramış birine nasıl saldırabilirdim. Bunu bir hayvanın yaptığı belliydi. Ama buralarda böyle bir canavar nasıl var olabilirdi ki. Adam cebimdeki asayı da fark etmemiş gözüküyordu. Görse her halde daha bir psikopat olduğumu zannederdi. Bir de onu açıklamak zorunda kalabilirdim adama. "Beyfendi, adam fena halde yaralanmış ve bu diş izlerini bir insanın yapmış olabilmesi mümkün değil. Asıl önemlisi adamdan artık kan bile akmıyor olmaması. Sanki içindeki bütün kan alınmış gibi." Bunu biraz öfkeyle söylemiştim çünkü bana büyük bir iftirada bulunuyordu. Ama ben olsam, bende böyle düşünebilirdim. "Sizin bu saatte burada ne işiniz var. Buralarda otursanız büyük ihtimalle tanırdım sizi." Ne diyordum ki ben. Eve daha yeni gelmiştim. Bütün bir yıl içinde taşınan kişileri tanıyamazdım. Adam hala bana bakmaktaydı. Ama yüz ifadesinde bir şey var gibiydi. Sinsi bir gülüş gibi. Büyük ihtimalle az önce yaşadığım olaylardan bana öyle geliyordu.
Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Dönüşüm Empty
MesajKonu: Geri: Dönüşüm   Dönüşüm EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 8:54 am

Sorduğum sorular onu şaşırtmıştı. Hala gerçeği anlayamamıştı. İhtiyarı bir hayvanın öldürdüğünü düşünüyordu. "Beyfendi, adam fena halde yaralanmış ve bu diş izlerini bir insanın yapmış olabilmesi mümkün değil. Asıl önemlisi adamdan artık kan bile akmıyor olmaması. Sanki içindeki bütün kan alınmış gibi." İhiyarın başına gelenleri kibar bir dille anlatmıştı. Başımla onayladım şuçu üstüne atarak kendimi aklayabileceğim bir hayvanda bilmiyordum , Açıkçası bu pek de umrum da değildi. "Sizin bu saatte burada ne işiniz var. Buralarda otursanız büyük ihtimalle tanırdım sizi." Bu soruyu sorarken ciddi olmadığı her halinden belliydi. Ayağa kalkıp hemen yanımda ki ağaca yaslandım. Kan dolu şişemi çıkartarak bir yudum içtim. Gencin yüzüne bakarak güldüm ve '' Sadece biraz yürüyüşe çıkmıştım oturduğum yere gelincede ormanda kalıyorum.'' Tekrar cesedin yanına eğildim. Ceplerini karıştırmaya başladım. Cüzdanını çıkartıp biraz kurcaladım. İsmini öğrenebileceğim herhangi bir kimliği yoktu. Cüzdanı yere atarak '' Güneş doğmadan cesedi ortadan kaldırmalıyız yoksa kendimizi aklamamız biraz zor olacak.''
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Dönüşüm Empty
MesajKonu: Geri: Dönüşüm   Dönüşüm EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 9:47 am

Adam ayağa kalkıp, ağacın yanına gitti ve bir şişe çıkardı. Dışarısı karanlık olduğu için bu şişenin içinde ne olduğunu bilmiyordum. Bana doğru bakıp konuşmaya başladı. '' Sadece biraz yürüyüşe çıkmıştım oturduğum yere gelincede ormanda kalıyorum.'' Yürüyüş neyse ama ormanda nasıl kalabiliyordu ki. İşte bu duyduğum en tuhaf şeydi ama sormaya da niyetim yoktu. Başıma yeni bir bela almayacaktım. Cesedin yanına gelip ceplerini karıştırdı ve kahverengiye benzeyen bir renkte cüzdan buldu. İçine baktı ama içindekileri beğenmeyerek cüzdanı yere attı. Parası olup olmadığına mı bakmıştı acaba. '' Güneş doğmadan cesedi ortadan kaldırmalıyız yoksa kendimizi aklamamız biraz zor olacak.'' Bu adam neyin kafasındaydı. Bunu bizim yapabilmemiz gibi bir şey söz konusu değildi. Sihir tarihi ya da mitoloji derslerini iyi dinleseydim ki bu iki dersten sınıfta kaldım. Şu an bunun ne olduğunu bilebilirdim çünkü bunu normal bir hayvan yapmış olamazdı. "O içtiğin şey seni bayağı sarhoş etmiş olmalı. Bunu biz yapmadık. Bunu hiç bir insan yapamaz. Yani benim sorunum değil." Adam hala o sinsi gülüşüyle bakıyordu bu kadarı yetmişti ama. Yerimden kalkıp adamın üzerine yürüdüm pek etkilenmiş gibi değildi. "Hem sabah gitmiş olurum buradan uzun sürede buralarda olmayacağım. Benim için sorun yok yani." dedim ve arkamı dönüp yürümeye başladım. Bu adamda beni ürküten ve tuhaf bulduğum bir şey vardı. Ama şu an bunu çözmek istemiyordum. Ama adamın yaralarını iyice ezberlemiştim. Hogwarts'a döndüğümde kütüphanede iyi bir araştırma yapacaktım.
Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Dönüşüm Empty
MesajKonu: Geri: Dönüşüm   Dönüşüm EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 10:19 am

Yavaş yavaş gerçekleri anlıyor gibiydi genç. Sorularına verdiğim her cevapta biraz daha şaşırıyordu. "O içtiğin şey seni bayağı sarhoş etmiş olmalı. Bunu biz yapmadık. Bunu hiç bir insan yapamaz. Yani benim sorunum değil." Cevap vermedim sessizliğimi korumak istiyordum. Sinirlenmiş olmalıki yerinden kalkıp üzerime doğru yürüdü. Beni korkutmayı başaramamıştı. Gülümseyerek gözlerinin içine bakıp diyeceklerini bekliyordum. ''Hem sabah gitmiş olurum buradan uzun sürede buralarda olmayacağım. Benim için sorun yok yani." Dedi arkasını dönerek uzaklaşmaya başladı. O giderken düşünlerini okuyordum. Beni tuhaf ve ürkütücü buluyordu. Ayrıca hogwarts'a döndüğünde bir araştırma ypmayı planlıyordu. Ama bunun için pek bi zamanı kalmamıştı. Genç bir kaç metre uzaklaşmıştı bile. Bir kaç saniye içinde yanına gittim ve sırtından iterek onu yere düşürdüm. Cebimdeki şişeyi çıkartarak gencin başından aşağıya şişedeki tüm kanları döktüm. '' Hey nereye gidiyorsun eğlence daha yeni başlıyor''
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Dönüşüm Empty
MesajKonu: Geri: Dönüşüm   Dönüşüm EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 10:36 am

Adam ben tam giderken yanıma gelmiş ve beni sırtımdan iktirmişti. Çok kuvvetliydi. Yüz üstü düşmemek için çok uğraştım ve bunu yarım yamalak başarabildim sadece. Adamın ne yaptığını görememiştim ama üzerime bir şeylerin döküldüğünü hissettim. Bu bir sıvıyı. Bu manyak yaşlı adam ne yapmaya çalışıyordu böyle. '' Hey nereye gidiyorsun eğlence daha yeni başlıyor'' dedi. İşte bu beni tedirgin etmek için yetmişti. Manyak değil psikopat olduğunu artık biliyordum çünkü üzerime döktüğü şey ağzıma gelmişti ve bu kandı. Eğer demin içtiği şişeden üzerime döktüyse bu kanı o zaman o bir o bir vampirdi. Bu adamın üzerindeki yara izlerini de açıklıyordu. Bunu bir insan yapamazdı ama bir vampir bunları rahatlıkla yapabilirdi. O an tek düşündüğüm Hogwarts'da olmak ve ya yaz kampında olmaktı. Orada saldırsa bana rahatlıkla büyü yapabilirdim. Ama büyü yapmak ölmekten daha iyidir. Bu yüzden arka cebimden asamı çıkarmıştım. '11 inç, Dişbudak ağacı, Tek Boynuzlu At Kılı' bunu babam vermişti bana. Biraz geri çekildim ve asamı adama doğru uzattım. Bir vampir büyücülerin varlığını bilir. Umarım Hogwarts dışında büyü yapamadığımı bilmiyordur. "Geri çekil seni ruh hastası. Beni öldürmene asla izin vermeyeceğim. Bunu aklına soksan iyi olur vampir." Son kelimeyi vurgulaya vurgulaya söylemiştim. Yüzümde tam olmasa bile bir gülümseme oluşmuştu. Adamın hala korkacağından emin değildim ama. Bunları söylerken de bir işe yaramayacağını bile bile etrafında dolaşıyordum.
Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Dönüşüm Empty
MesajKonu: Geri: Dönüşüm   Dönüşüm EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 10:49 am

Üzerine döktüğüm kandan bir kaç damlası ağzına gelince vampir olduğumu anlamıştı. Artık hem vampir olduğumu hemde o adamı benim öldürdüğümü biiyordu. Tedirgindi ayni zamanda korkuyordu. Büyücüleri bilip bilmediği düşünüyordu. Düşüncelerin beni güldürdü. Asırlardır boşuna yaşamıyordum. Tabiki bilecektim büyücülerin varlıklarını. Arka cebindeki asasını çıkarmıştı. Biraz geri çekilip asasını bana doğrulttu. Büyü yapması yasakdı ve ben bunu çok iyi biliyordum. Eğer bilmeseydimde düşünleriyle tüm bilmediklerimi bana aktarıyordu zaten. "Geri çekil seni ruh hastası. Beni öldürmene asla izin vermeyeceğim. Bunu aklına soksan iyi olur vampir." Asasını bana doğrultmuş şekilde etrafımda dolaşıyordu. Yüzünde bir gülümseme belirdi. Korktuğunu belli etmiyordu. Kurbanlarımın gülmeleri her zaman hoşuma gitmiştir. Etrafımda dolaşırken gözlerinin içine bakmaya devam ediyordum. ''Peki beni gerçekten öldürebilecekmisin büyücü''
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Dönüşüm Empty
MesajKonu: Geri: Dönüşüm   Dönüşüm EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 11:48 am

''Peki beni gerçekten öldürebilecekmisin büyücü'' Bunu gözlerimin içine baka baka söylemesi beni kesinlikle tiksindirmişti adi herif. "Canımı kurtarmak istiyorsam kesinlikle öldürürüm." O adama yaptıkları çok kötüydü aynılarının bana olmasına izin veremezdim. Kaçmaya çalışırsam beni yakalayabileceğine adım gibi emindim. Ve bu adama herhangi bir büyünün işe yarayıp yaramayacağımı bilemiyordum. Öylece sersemlet demem işe yarar mıydı ki? Neden bu aptal dersleri dinlememiştim. Demin ki soruyu düşünmeye başlamıştım. Onu öldürecek cesaretim olup olmadığını mı, yoksa öldürebilecek güçte olup olmadığımı mı sormuştu? Şu anda bilemiyordum ama adam cevap verdim. "En azından denerek ölürüm." Ölmek bu geceki planlarım arasında yoktu yani onu durdurmalıydım. Asayı kalbine saplamam yeterli olabilir miydi? Ya da o kadar zamanım olabilir miydi ona karşı.Tekrar kaçma fikrini düşündüm ve ağaçlara baktım ama bunlar işe yaramazlardı. Hemen yakalanırdım. Onun yerine son şansımı kullandım ve "Sersemlet!" dedim. Büyü adama çarpmıştı ama etkisi çok az sürmüş gibiydi.
Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Dönüşüm Empty
MesajKonu: Geri: Dönüşüm   Dönüşüm EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 12:32 pm

Bende tiksiniyordu. Açıkçası bu pek de önemli olan bir şey değildi. "Canımı kurtarmak istiyorsam kesinlikle öldürürüm." Benim gibi bir vampirle düello yapabilecek kadar güçlü değildi. Hangi büyünün üzerimde işe yarayabileceğini bile bilmiyordu. Kaçmayacaktı düello yapmak zorundaydı. Kaçarsa onu yakalayabileceğimi biliyordu. Yeterince güçlü olup olmadığını düşüyordu. Artık beklemekten sıkılmıştım. Sonunda sorduğum soruya cevap vermişti. "En azından denerek ölürüm." Düşünmeye devam ediyordu. Son fırsatı değerlendirmesine izin verdim. "Sersemlet!" Son fırsatı bana saldırmak olmuştu. Kamaya çalışmamıştım. Büyü tutmuştu ama fazla canım yanmamıştı. Yavaşça yanına yaklaşıp asasını elinden aldım. Asayı kırarak yere attım büyücüye bakarak. ''Artık bu asaya ihtiyacın olmayacak.'' Gencin kolundan tutarak , ağaçların olduğu yere doğru sürükledim. Bu iş birkaç saniyemi almıştı. Onu ağaçlardan birini yaslayarak , gözlerinin içine bakıp konuşmaya başladım. '' Sen şansını denedin şimdi sıra bende.''
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Dönüşüm Empty
MesajKonu: Geri: Dönüşüm   Dönüşüm EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 12:56 pm

Büyüden kurtulur kurtulmaz yanıma geldi. Asamı alıp kırdı ve yere fırlattı. Buna nasıl cüret edebilirdi. Bunun için onu öldürecektim. ''Artık bu asaya ihtiyacın olmayacak.'' dedi. Ne demek istediğini anlamıyordum. Kolumu tutup beni ağaçlara doğru sürüklemeye başladı. Asadan sonra kendimi salmıştım. Bir parçamı tamir edilemeyecek şekilde parçalamıştı. Bu yüzden işi kolay olmuştu. Beni ağaçlardan birine doğru iktirdi ve gözlerimin içine bakarak konuşmaya başlamıştı. '' Sen şansını denedin şimdi sıra bende.'' Beni öldürecekti bunu anlamıştım. Son saniyelerimde gözlerimden saf nefret okunuyordu. Konuşmadan önce bir elimi ondan kurtarabildim ve yüzüne sertçe bir yumruk attım. Sonuç olarak canı acıyan ben oldum."Bu biraz olsun içimi rahatlattı." dedim elimin acısına dikkat etmeden. Yüzümde başlangıçta bir gülümseme oldu sonra bu gülümseme kahkahaya dönüşmeye başladı. Ölmeden önce yaptığım en saçma şeydi bu. Kahkaham bittikten sonra tekrar nefret eder halime geri döndüm ve teşvik etmek istercesine "Hadi artık öldürebilirsin beni. Elimde hiçbir silah yok. Yapabilecek hiçbir şeyim yok. Ne bekliyorsun?" Ölmeden önceki son sözlerimin bu olması ne yazık olacaktı. Gözlerimi kapattım ve hazin sona doğru hazırlanmaya başladım. O kadar korkutucu değil gibiydi öleceğini hissetmek.
Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Dönüşüm Empty
MesajKonu: Geri: Dönüşüm   Dönüşüm EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 1:47 pm

Son sözlerini söylemesini beklerken. Bir elini kurtararak bana sağlam bir yumruk attı. Herhalde bir insan olsaydım çenem kesinlikle kırılırdı. Attığı yumruktan sonra. "Bu biraz olsun içimi rahatlattı." Dedi. Bana bakıp gülümsedi ve bir kahkaha patlattı. Sonra tekrar eski nefret dolu bakışlarına devam ederek. "Hadi artık öldürebilirsin beni. Elimde hiçbir silah yok. Yapabilecek hiçbir şeyim yok. Ne bekliyorsun?" Hüzünlü sonunu kabullenmişti. Artık korkmuyordu , adeta rahatlamıştı. Gözlerini kapatmış onu öldürmemi bekliyordu. Ama ben bunu yapmayacaktım. Yavaşça boynunu ısırdım. Kanının tadı güzeldi. Hepsini içemeyecek olmam ne kötü. Onu dönüştürecektim. İşaret parmağımı hafifçe ısırarak kanattım. Bir elimle ağzını ağzını açarken diğer elimle de parmağımdaki kanı damlatıyordum. Dönüşümüm için her şey hazırdı. Şimdi sıra onu öldürmekteydi. Gözlerinin içine baktım gülümseyerek. ''Eğer 12 saat sonra beni hala öldürmek istiyorsan beni yasak ormanda bul'' Dedim ve sözlerimi bitirir bitirmez boynunu kırdım. Ölmüş bedeni öylece yerde yatıyordu. Eğilip gözlerini kapattım ve oradan uzaklaştım.
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Dönüşüm Empty
MesajKonu: Geri: Dönüşüm   Dönüşüm EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 2:22 pm

Hala öldürmemişti onun yerine boynumu ısırmaya başlamıştı. Boynumu kırsa, ya da kalbimi sökse daha iyi olmaz mıydı sanki. Beni ısırmayı bırakmıştı ama ben hala gözlerimi açmıyordum. Ağzımı açtı ve parmağını hissettim. Bir şeyler damlıyordu. Ağzımda yine kan tadı vardı. Bunu neden yapıyordu ki bana işgence etmekmiydi amacı. ''Eğer 12 saat sonra beni hala öldürmek istiyorsan beni yasak ormanda bul'' Bu adam gene saçmalıyordu ben dönüşmek falan istemiyordum ölmek bundan daha eğlenceliydi. Daha sonra da büyük bir acı hissettim boynumu kırmıştı gerisi sadece bir hiçlikti.

24 saat sonra

Gözlerim açılmaya başlayınca ışığa alışmakta pek zorluluk çekmemiştim çünkü gene geceydi saat. Ve aynı yerde değildim. Buranın ne olduğunu anlamakta zorluk çekiyordum. Başım darma dumandı Bunun 12 saat olmasına imkan yoktu daha fazla zaman geçmiş olmalıydı. Ya da birkaç saat. Yerimden doğrulduğumda bunun imkansız olduğunu söylüyordum kendime boynum kırılmıştı ölmüştüm yaşamam imkansızdı. Ama tuhaf bir şeyler vardı. Bir tür susuzluk. Ama bu normal bir içeceğe değil. Her taraftan gelen bir koku. Bu tadı daha önce almıştım hemde daha yeni. O manyağın damlattığı şey kan. Kendimi tutamıyordum. Bu yüzden koşmaya başladım. Koşuşum da normal değildi. bir insanın koşabileceğinden bayağı bir hızlı koşuyordum. Bu durum ise hiç zorluk yaratmıyordu etrafa çarpmama. Bu güçler güzeldi ama asla geri gelmeyecek büyücü güçlerim gibi değillderdi. Kokunun geldiği yere vardığımda bir tane çift dolaşıyordu. Onlara sessizce yaklaştım ve ikisininde içlerindeki kanı bitirdim. Bu seferki daha önce içtiğim gibi değildi bu seferki tatlıydı. Çok güzeldi. Ama yetmemişti. Bu yüzden başka insan aramak için dışarı fırladım. O adama gelince kim olduğunu bilmiyordum ama bu olayları anladığıma onu öldürecektim.

Son

Dönüşüm

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası