AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Nacizane Ben

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Dean Bloom

Gerçek Adı : Merve ben aynı zamanda Ivan A. Arshlander ve Sophie A. Hunter'ım.

Nacizane Ben - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Nacizane Ben   Nacizane Ben - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 02, 2012 1:26 pm

Kardeşcağızım Very Happy Bende kendimi tam tanıtsam olabilir galibaa Very Happy Adım merve , ayrıca GALATASARAY hayattır aşktır herkes anlayamaz bu aşkı ve bu hayatı o yüzden bu ayrıcalıktan hep gurur duydum duymaya devam edeceğim.. Matal ve Rock candır ciğerdir müziğin ta kendisidir! İzlediğin dizilerinde büyük bir bölümünü bende izliyorum How I Met Your Mother'ın sezonlarını dayanamadım bitiridim şimdi büyük bir boşluktayım galiba sanırsam Crying or Very sad Merlin de iyidir çok severim:D neyse çok konuştum galiba ben Very Happy Hoş geldin sefa geldin Very Happy
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Steven Arthur Bloom

Steven Arthur Bloom

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Kaan Berk

MesajKonu: Geri: Nacizane Ben   Nacizane Ben - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 03, 2012 1:08 am

Kardeşim :cheers: Memnun oldum Merve, Galatasaray yaşam biçimidir Smile Gurur duymakta haklısın. Metal&Rock= king Pop&Rap= jocolor afro Boş ver, yeni diziler bulursun. Friends var, HIMYM'nin esin kaynağıdır o dizi. Tavsiye ederim. Merlin süperdir. Kral Arthur efsanesinin biriciğidir. Az bile konuştun Very Happy Teşekkür ederim, hoş buldum.
Aurélien Rhodanthe

Aurélien Rhodanthe

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Auré.

MesajKonu: Geri: Nacizane Ben   Nacizane Ben - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 03, 2012 1:31 am

Metal - rock demek. Amanın. Birde senfonik rock dinle bence. Ya da ben sana öneririm. Mükemmeldir. Ben de müzisyenim. Üniversiteye hazırlanıyorum. konservatuardan eğitim fakültesine düştü hedeflerim. Ya ben üniversitem bittikten sonra birde üstüne konservatuar okuyacağım. Okumayı seviyorum gibi gözüküyorsam hayır, sadece daha kolay geliyor. Ben Gizem bu arada. Yaklaşık 3 ya da 4 sene belki bilmiyorum, rpg geçmişim var. Siteler yönettim bir sürü ama artık elimi eteğimi çektim. Bir üye olarak kalmak en iyisi. Beni de hep soğuk ve ukala tanırlar. Belki öyleyimdir, kim bilebilir ki? Yazı konusunda yeteneğim olduğunu söyleseler de bir türlü inanmıyorum. Zorluk çıkartmayı ve kendime engeller koymak tutkumdur. Çenem düştü gece gece. Galatasaraylısın birde. Tuttum seni. Very Happy Kalıcı ol ya iyi olur. Müzikle ve esen kal diyorum artık. Very Happy
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
Steven Arthur Bloom

Steven Arthur Bloom

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Kaan Berk

MesajKonu: Geri: Nacizane Ben   Nacizane Ben - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 03, 2012 1:45 am

Metal ve Rock'ı çok severim ama giyim tarzı hoşuma gitmiyor. Siyahı sevmem ama öyle bir müzik türüne renkli giysiler yakışmazdı Very Happy Senfonik Rock... Daha öncede birisi tavsiye etmişti ama dinlememiştim. Müzisyen olan birisi övüyorsa dinlemek şart oldu artık. Hedefini yüksek tutmaya çalış, seni başarıya götürecek temel şey hedeftir. Memnun oldum Gizem. Bayağıdır oynuyormuşsun sen... Soğuk olduğunu düşünmüyorum ama ukala olup olmadığını zaman gösterecek Smile Olsun, konuşmak- bu durumda yazmak- insanı rahatlatır Very Happy Teşekkür ederim o zaman Very Happy

Nacizane Ben

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2