AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Ararım Ararım Yeniden Ararım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Sophie Anastasia Ellwood

Sophie Anastasia Ellwood

RP Yaşı : 27
Gerçek Adı : Merve ben aynı zamanda Dean Bloom ve Ivan A. Arshlander'ım.

Ararım Ararım Yeniden Ararım Empty
MesajKonu: Ararım Ararım Yeniden Ararım   Ararım Ararım Yeniden Ararım EmptyÇarş. Tem. 04, 2012 9:28 pm

İkinci bir ilanla aktifleştirmek isterim bu hesabımı da. -Diğer hesap Dean Bloom- Şimdi bir kaç kurgu var aklımda lakin ilgilenir misiniz size kalmış.
1-) Yasak bir ilişki yaşayacakları bir partner. Şöyle ki Sophie bir kurt kadın ve toplum tarafından iyi karşılandığı söylenemez. Bunun üzerine onaylanmayan bir ilişkisi olsun isterim. Ortalık karıştıracak entrikacı bir şey işte.

2-) Karşılıklı menfaat ilişkisinden oluşan bir grup insan. Hayatta kalmak için birbirlerine ihtiyaç duyup yardım ettikleri bir nevi sürü gibi.

3-) Düşman. Birbirlerinin hayatlarına ölüm saçmış şimdi intikam için birbirlerini öldürmenin yollarını arayan kimseler.

Benim aklımda bunlar var varsa sizde de bir şeyler açığım kurgulara aktifleşsin istiyorum azıcık da Very Happy

Not: Lütfen rp yazacağımız, lafta kalmayacak kişiler başvursun , Teşekkürler Very Happy
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Paige Wexler

Paige Wexler

Gerçek Adı : selis

MesajKonu: Geri: Ararım Ararım Yeniden Ararım   Ararım Ararım Yeniden Ararım EmptyPerş. Tem. 05, 2012 4:54 pm

Partnerim olmasaydı partner olurduk be!

Yasak arkadaşlık olsun mu:D çünkü danny insanlara kin tutmaz ve ayrım yapmaz,toplum arkadaş oldukları bilmez. çünkü bilirlerse ikisi için de iyi olmaz. bu yüzden gizli bir arkadaşlıkları olur?
Sophie Anastasia Ellwood

Sophie Anastasia Ellwood

MesajKonu: Geri: Ararım Ararım Yeniden Ararım   Ararım Ararım Yeniden Ararım EmptyPerş. Tem. 05, 2012 7:43 pm

Ya ilanına başvurmuştum ev arkadaşlığı diye eğer olursa o beraber yaşamaya başladıkları zaman birbirlerine karşı bir şeyler hissederler ama bu çok güçlü değildir. Tek istedikleri birbirlerini kaybetmemek ama beraber de olmak istemiyorlar yadırgıyorlar bunu zaten partnerde varmış senin Very Happy ev arkadaşlığı olmazsa da bir yerlerde karşılaşıp yine bu kurguyu uygulayabiliriz?
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Kadri

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Ararım Ararım Yeniden Ararım   Ararım Ararım Yeniden Ararım EmptyPerş. Tem. 05, 2012 9:57 pm

Lejanta gelmişsin de kurgumuz ne olacak?
Paige Wexler

Paige Wexler

Gerçek Adı : selis

MesajKonu: Geri: Ararım Ararım Yeniden Ararım   Ararım Ararım Yeniden Ararım EmptyPerş. Tem. 05, 2012 11:40 pm

Daniel kabul ederse, ev arkadaşlığı tamamdır. Kurgu da iyi iyi:)
Sophie Anastasia Ellwood

Sophie Anastasia Ellwood

MesajKonu: Geri: Ararım Ararım Yeniden Ararım   Ararım Ararım Yeniden Ararım EmptyCuma Tem. 06, 2012 12:41 am

Şimdi daniel eğer sende kabul edersen bende ev arkadaşı olarak sizinle kalmak isterim farklı bir kurgu çıkar ortaya. Dannyle belli zaten kurgu seninle de birbirinin arkasını kollayan iki arkadaş olabiliriz. Seni dönüştüren vampiri arıyordun yardımcı olabilir sophie bu tip olayları sever. Aralarında iyi bir arkadaşlık gelişebilir, sophienin çok az güvendiği insanlardan olabilirsin yada farklı bir şeylerde olur bana fark etmez Smile
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Kadri

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Ararım Ararım Yeniden Ararım   Ararım Ararım Yeniden Ararım EmptyCuma Tem. 06, 2012 12:43 am

Zaten kabul ettim. Arkadaşlık fikri de olur. Very Happy
Sophie Anastasia Ellwood

Sophie Anastasia Ellwood

MesajKonu: Geri: Ararım Ararım Yeniden Ararım   Ararım Ararım Yeniden Ararım EmptyCuma Tem. 06, 2012 12:54 am

Hah tamam o zaman Very Happy bu seni dönüştüren vampiri aramanda da yardımcı olurum o arada zaten arkadaşlıkları gelişir

Ararım Ararım Yeniden Ararım

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Ararım ararım.
» Partner de ararım... (=
» Yeniden, Yanımda...
» Yeniden Merhaba!
» Selamlar (yeniden)