AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Lilium Jovanovic

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Lilium Jovanovic

Lilium Jovanovic

RP Yaşı : 15

Lilium Jovanovic Empty
MesajKonu: Lilium Jovanovic   Lilium Jovanovic EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 2:29 pm

Ailesi hakkında hiçbir şey bilmeyen ve hem kendini hem de tarihini Keşfetmeye çalışan bu kıza rehber, yoldaş ya da düşman olabilirsiniz.

Aradıklarım:

&. Dost

&. Arkadaş, Tanıdık

&. Aile Dostu

&. Düşman

&. Ve aşk olmadan olmaz...

Hadi bir an önce gelin de rp yapalım *-*
Clary Bernstein

Clary Bernstein

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

Lilium Jovanovic Empty
MesajKonu: Geri: Lilium Jovanovic   Lilium Jovanovic EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 2:32 pm

Clary ailesini araması konusunda ona destek olabilir ve yardım da edebilir. Bu durumu iyi bilir çünküVery Happy Geçen sene o da babasını öldü sanıyordu ama ölmemiş onu aradı falan. Tecrübeli yani bu konuda:D Yardım severdir de kendisi zaten:)
Lilium Jovanovic

Lilium Jovanovic

Lilium Jovanovic Empty
MesajKonu: Geri: Lilium Jovanovic   Lilium Jovanovic EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 2:35 pm

Kütüphanede bir rp yapabilir miyiz o zaman vaktin var mı Smile
Clary Bernstein

Clary Bernstein

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

Lilium Jovanovic Empty
MesajKonu: Geri: Lilium Jovanovic   Lilium Jovanovic EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 2:37 pm

Şu anda yazmam gereken birkaç rp de daha var:) Daha sonra yapsak daha iyi olur:)
Lilium Jovanovic

Lilium Jovanovic

Lilium Jovanovic Empty
MesajKonu: Geri: Lilium Jovanovic   Lilium Jovanovic EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 2:45 pm

Tamam bana da uyar Smile Var mı başka talihli Smile Çekiyorum .. 🐱
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Lilium Jovanovic Empty
MesajKonu: Geri: Lilium Jovanovic   Lilium Jovanovic EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 3:36 pm

Dost?
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Lilium Jovanovic

Lilium Jovanovic

Lilium Jovanovic Empty
MesajKonu: Geri: Lilium Jovanovic   Lilium Jovanovic EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 3:38 pm

Tamam, olabilir.. Ama nasıl tanışmışız, bizi birbirimize ne yakınlaştırmış, anladığım kadarıyla biraz zıt karakterleriz (: önce tartışmış sonra dost olmuşuzdur belki (: *-*
David Durden

David Durden

RP Yaşı : 33
Gerçek Adı : Merve ben aynı zamanda Dean Bloom ve Sophie A. Ellwood'um.

Lilium Jovanovic Empty
MesajKonu: Geri: Lilium Jovanovic   Lilium Jovanovic EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 7:23 pm

aşk olsun da klasik bir şeyler olmasın kabul edersen? olmadı başka bir şeyler buluuz
Lilium Jovanovic

Lilium Jovanovic

Lilium Jovanovic Empty
MesajKonu: Geri: Lilium Jovanovic   Lilium Jovanovic EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 10:23 pm

Kesinlikle kabul ederim klasik şeyler boğuyor insanı. Ne tarz şeyler geliyor mesela aklına?
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

Lilium Jovanovic Empty
MesajKonu: Geri: Lilium Jovanovic   Lilium Jovanovic EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 10:30 pm

Dost olalım :cheers: Ünlünü yerim :cheers: Hadi nolor rp yapalım Crying or Very sad
Lilium Jovanovic

Lilium Jovanovic

Lilium Jovanovic Empty
MesajKonu: Geri: Lilium Jovanovic   Lilium Jovanovic EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 10:32 pm

Ay beni bi anlayan çıktı Clary dışında (: yapalım yavrum. (:

Nasıl bir şey aklındaki (:

Valla senin ünlün de çok hoş *-*
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

Lilium Jovanovic Empty
MesajKonu: Geri: Lilium Jovanovic   Lilium Jovanovic EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 10:37 pm

Sen beni Slytherin san. Pislik falan yap. Ben de sana sinirleneyim sana karşııı. Sonracığıma işler açıklığa kavuşsuuun, dost olalııım :cheers:

Nasıl? Rolling Eyes

Ay tişkir idirim Embarassed
David Durden

David Durden

Lilium Jovanovic Empty
MesajKonu: Geri: Lilium Jovanovic   Lilium Jovanovic EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 10:51 pm

Valla aklımda var bir şeylerdemek zor yanlız şöyle bir şeyler ortaya atabilirim: Dean kara büyünün etkisi altında malum ve karanlık ona hogwarts da ulaşmayı başarıyor ve ona o büyüyü yapan cadıdan seninle ilgili bir mektup alıyor. Hogwartsın güvenli sınırlarından çıktıktan sonra ilk öldüreceği kişinin sen olduğunu filan zırvalıyor mektup. Seni korumak için önce yanına yanaşmaya çalışıyor. Arkadaş olmaya falan çalışıyor ama sen pek yüz vermiyorsun. Sonuçta okulda korkulan ve bazıları tarafından ucube olarak tanımlanan birisi. Neyse Hogsmade gezisi olduğu zaman sen oraya git ve sırf Ivanla dalga geçmek için ona saçma ama sanki başın beladaymış gibi bir not bırak. Ivan seni korumak için her şeyi göze alsın ve hogwartsdan çıksın. Zaman çizelgesine göre iz şuan ona etki etmiyor ama yinede her şey olabilir. Neyse gelip üç süpürged seni gayet eğlenirken bulduğunda sinirlensin baya bi sinirlensin ve iz çok az da olsa kendini göstermeye başlasın baya olay çıksın hani. Ivan okula dönsün ve kız olayı anlamaya çalışarak Ivanla konuşmaya başlasın Ivan başta tepkili olsa da korumak için gardını indirsin. Bu sırada aralarında aşk yeşillensin böceklensin büyüsün filan. Of saçmaladım bir şeyler ama bilmiyorum artık:D
Lilium Jovanovic

Lilium Jovanovic

Lilium Jovanovic Empty
MesajKonu: Geri: Lilium Jovanovic   Lilium Jovanovic EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 11:18 pm

Bak aslında çok ilginç bir erkeğin koruma içgüdüsü falan. Bunu derinleştirebiliriz. Lilium sana kaybettiğin anneni ya da kız kardeşini anımsatabilir o şekilde korumak için yaklaşabilirsin sonra onu içini açarsın.
David Durden

David Durden

Lilium Jovanovic Empty
MesajKonu: Geri: Lilium Jovanovic   Lilium Jovanovic EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 11:20 pm

Olur pmleşelim o zaman geliştirelim kurgumuzu

Lilium Jovanovic

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-
» Lilium Jovanovic