AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Quidditch Bilgilendirmeleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

Quidditch Bilgilendirmeleri Empty
MesajKonu: Quidditch Bilgilendirmeleri   Quidditch Bilgilendirmeleri EmptyCuma Tem. 20, 2012 9:47 pm

Quidditch Hakkında:

&Bilgilendirmeler

# Yedekler dahil her oyuncumuz antremanlara katılmak zorundadır #

# Antreman rplerinize zorunlulukla mükemmel işler çıkarttığınızı yazmak zorunda değilsiniz. Sonuçta bu bir antreman, iyi olmak için çalışıyoruz, hepimiz tökezleyebiliriz #

# Antremanlarımız 2 kere yapılacaktır. Birincisi 20 Temmuz'da, ikincisiyse maçların başlangıcından hemen önce #

# Her antremana kişi başı 2 rp düşecektir. Rp, takım kaptanıyla başlayacak ve yazmak için 3 gün zamanınız olacak. Bu süreç sonunda takım kaptanı bir daha yazacak ve ikinci rpler için 4 gün zamanınız olacak. Rp yine takım kaptanıyla sonlanacak #
İlk antrenman olduğundan es geçildi.

# Eğer online olur fakat antremana yazmazsanız cezaya kalma lüksüne sahip olabilirsiniz #

# Antremana geçerli sebeplerden dolayı yazamayan oyunculara müsamaa gösterilecektir #

En son Anastacia Bouveir tarafından Paz Ağus. 05, 2012 12:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Quidditch Bilgilendirmeleri Empty
MesajKonu: Geri: Quidditch Bilgilendirmeleri   Quidditch Bilgilendirmeleri EmptyCuma Tem. 20, 2012 10:48 pm

İnadına mı yaptın. -,- Giremiyorum ben. Crying or Very sad

Bir dee 2 rp çok az Bouvanım. Şimdi bana attı yazamazsam nolaak -,- Sınırsız olmalı efenim. Hıı bi de DM yi de çağıralım, zar atacak ya.
http://melaniephoenix.tumblr.com/

Quidditch Bilgilendirmeleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Quidditch
» Ve Quidditch!
» Quidditch & Başkanlıklar
» Quidditch Takvimi
» Quidditch Seçmeleri