AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Faith is no a feeling, understandind how to trust people.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Faith is no a feeling, understandind how to trust people. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Faith is no a feeling, understandind how to trust people.   Faith is no a feeling, understandind how to trust people. - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 26, 2012 3:17 pm

Bil istedim, uyarı isterken ikimize de istedim. Çünkü sitenin huzurunu kaçırmak değil bizim görevimiz. Ama haklı olana veriyorlar bazı şeyleri.
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Lilium Jovanovic

Lilium Jovanovic

RP Yaşı : 15

MesajKonu: Geri: Faith is no a feeling, understandind how to trust people.   Faith is no a feeling, understandind how to trust people. - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 26, 2012 7:54 pm

Orada farklı burada farklı Dilara, özel mesajda ayrı konuşuyorsun burada öyle, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu yani...

Yönetim kesin kör çünkü adam hala burada bana hakaret ediyor, yok kendime güvensizmişim, yok saygısızmışım, gelsinler de görsünler artık yoksa onlar da yanacak. Haklıyı haksızı sen nasıl anlayacaksın, chatboxta gelip bana saldırmış insanlarsınız.

İster kendine güvensiz de, ister baba parası yemenin yolunu arıyor de ister adalet savaşçıcı de bir yerimde değilsin açıkçası. Sen gelip burada bi anama küfretmediğin kaldı, bu cesaret de değil başka bir şey yeminle.

Artık başlığıma yazmayın ne cesaretiyse bu onu da alıp gidin, bir anı sayfası açayım dedim içine ettiniz. Yönetim bunu da görmez zaten kesin de, neyse davada görüşeceğiz. İsimler please. Tam isimler. Celp gelince, siteye el konulunca, tüm mesajlar tek tek incelenince hata olayının kimde olduğu çok net anlaşılacak.

PM atın isimleri. Tam Dilara gelmiş unutalım gitsin hadi derken tamam ya zaten işim adaletle deyip sadece Selinle kısa bir konuşma yapacaktım ama artık bunu da yapmıycam. O isimleri istiyorum. Yoksa sitedeki her IP avukatlar eşliğinde polisler tarafından tek tek bulunacak.

Nokta.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Faith is no a feeling, understandind how to trust people.   Faith is no a feeling, understandind how to trust people. - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 26, 2012 8:08 pm

Pm.
http://melaniephoenix.tumblr.com/

Faith is no a feeling, understandind how to trust people.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» this is the last time i'm feeling the pain.
» normal people scare me.