AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Diyır Dayri vol 2 :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Raven Montgomery

Raven Montgomery

RP Yaşı : 28

Diyır Dayri vol 2 :) Empty
MesajKonu: Diyır Dayri vol 2 :)   Diyır Dayri vol 2 :) EmptyCuma Tem. 27, 2012 8:01 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Şu Brian denen Gryffindorlu çocuk peşimi bırakmıyor. Onun profesörü olduğumu anlayamıyor ve sürekli fotoğraflarımı sihirle kendi fotoğraflarına yapıştırıyor. Gören de yanlış anlayacak, tüm itibarım yerle bir olacak. Korkmuyor da değilim yani. Bir gün yolumu falan kesecek. Gerçi bende yılların büyü tecrübesi varken hiçbir şey yapamaz ancak şimdiki gençler pek uzun yahu.
Raven Montgomery

Raven Montgomery

MesajKonu: Geri: Diyır Dayri vol 2 :)   Diyır Dayri vol 2 :) EmptyCuma Tem. 27, 2012 8:05 pm

Çocuk, sevgilimleyken bile rahat bırakmıyor, arkadaş. Neyse ki benim biricik sevgilim beni korur. Very Happy
Raven Montgomery

Raven Montgomery

MesajKonu: Geri: Diyır Dayri vol 2 :)   Diyır Dayri vol 2 :) EmptyCuma Tem. 27, 2012 8:12 pm

Ahhh, Hogwarts yıllarım! Ne günlerdi. O zaman Ravenclaw'daydım. Bizim zamanımızda Brian gibi sapıklar yoktu tabii. İnsanların özel hayatına burnunu sokan birisi olduğu zaman icabına bakılırdı. Bu çocuğun binasından puan düşmenin vakti geldi.
Raven Montgomery

Raven Montgomery

MesajKonu: Geri: Diyır Dayri vol 2 :)   Diyır Dayri vol 2 :) EmptyPaz Tem. 29, 2012 11:49 pm

Adi Arthur beni hazırlıksız ve asasız yakalamıştı. Neyse ki Antoine oradaydı. Bir gün o pis kan emiciyi yok edeceğim.
Raven Montgomery

Raven Montgomery

MesajKonu: Geri: Diyır Dayri vol 2 :)   Diyır Dayri vol 2 :) EmptyPtsi Tem. 30, 2012 12:00 am

Ofisimde oturmuş, düşünüyorum. Kimsenin aklına gelmeyecek şeyler düşünüyorum. Hem de kimsenin...
Raven Montgomery

Raven Montgomery

MesajKonu: Geri: Diyır Dayri vol 2 :)   Diyır Dayri vol 2 :) EmptyPtsi Tem. 30, 2012 12:07 am

Raven Montgomery

Raven Montgomery

MesajKonu: Geri: Diyır Dayri vol 2 :)   Diyır Dayri vol 2 :) EmptyCuma Ağus. 24, 2012 9:18 pm

Brian, evlat bunu istediğini biliyorum. Gitmeden sana bir kıyak yapayım dedim. Hoşçakal!SmileRazz Ayrıca bu sadece shop yanlış olmasın yine de. Sevdiğin kızın değerini bil!

Diyır Dayri vol 2 :)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Diyır dayri~