AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Kafa Karışıklığı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Brian Walters

Brian Walters

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Ergin

Kafa Karışıklığı Empty
MesajKonu: Kafa Karışıklığı   Kafa Karışıklığı EmptyPaz Ağus. 05, 2012 3:35 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] &
Brian Walters & Harmony Hart
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Brian Walters

Brian Walters

Kafa Karışıklığı Empty
MesajKonu: Geri: Kafa Karışıklığı   Kafa Karışıklığı EmptyPaz Ağus. 05, 2012 3:51 pm

Gizli işlerin odak noktası olan 5. kattaki boş derslik bu gece Brian Walters tarafından ayırtılmıştı. Derslikten çıkarken kendini rahatlamış hisseden çocuk ortak salona gitmek için hızlı hareket ediyordu. Bu sırada arkasında bıraktığı aptal kızında yakalanmamasını umuyordu. O yakalanırsa ağzından laf almak pek de zor olmazdı. Portre deliğine ulaşan yakışıklı genç şişman hanımın söylenmesine kulak asmayarak içeri girdi. Ortak salon tamamen boştu. En azından Brian öyle düşünüyordu. Henüz yatakhanelere giden merdivenlere tırmanamadan arkasından gelen hafif bir öksürme ile irkildi. Bir an için Filch'e yakalandığını düşünen Brian sonrasında bunun olamayacağını anladı. Bu hafif öksürme bir kıza ait olabilirdi. Düşünmeden arkasını döndü ve orada koltukların içine çökmüş olan Mony'i gördü. Ufak bir rahatlama ile sırıtarak o da koltuklara yanına çöktü. Ödev falan yapıyor olmalıydı yoksa bu saatte işi neydi? O sırada aynı sınıfta olduklarını hatırlayarak yapmayı unuttuğu ödevin ne olduğunu düşünerek bekledi biraz.

"Hala yatmadın mı Mony?" Tereddüt bile etmeden sırıtarak cevap verdi. Çılgın olduğu kadar da ödevlerine önem verirdi Mony. En azından bu akşam. Kitabından bir iki saniye başını kaldırarak "Sen neredeydin?" diye sordu. Sırıtarak karşılık veren Brian "Boş derslik. Yine aptal bir kızla buluştum. Hiçbirinde de gram zeka yok. Sanırım Ravenclaw'larla çıkmalıyım." dedi. Mony'nin gülmesini beklerken yüzünde garip bir ifade vardı. "Ödevlerinden olsa gerek" diye düşündü Brian.
Harmony Hart

Harmony Hart

Gerçek Adı : Selis

Kafa Karışıklığı Empty
MesajKonu: Geri: Kafa Karışıklığı   Kafa Karışıklığı EmptyPaz Ağus. 05, 2012 5:00 pm

Ortak Salon'daki kocaman şöminenin karşısına geçmek ve içinde yanan sıcacık ateşi izlemek gerçekten çok huzur vericiydi. Ancak yapmam gereken ödevler vardı ve biraz daha ateşi izlersem, sonum pek iyi olmayacaktı. Dikkatimi toparlamam gerekiyordu ancak bunu başaramıyordum. Bir cümle yazıyordum, ardından pof! Beynim bir anda başka yerlere uçuyor ve başka şeyleri düşünmeye başlıyordu. Son günlerde hep bu oluyordu, her zaman bir yerlere çarpıyor, bir şeyleri deviriyor, ve biri bana bir şey söylediğinde onu dinlemiyordum. Bu gerçekten çok kötüydü ve kendimi toparlamam gerektiğini biliyordum, ancak bunun bu kadar zor olacağı aklıma gelmemişti doğrusu. Düşüncelerimden sıyrılmaya çalışarak dikkatimi parşömen kağıdıma ve yapmam gereken ödevime verdim. Düşünmem gereken tek şey buydu, o kadar.

Aradan birkaç dakika geçtikten sonra, tam anlamıyla ödevime konsantre olmayı başarabilmiştim ve buna gerçekten çok seviniyordum. Belki bu akşam ödevimi bitirebilirdim ve böylece yarın erkenden uyanıp Katie'nin ödevinden kopya çekmeme gerek kalmazdı. Derin bir nefes aldım ve yazmaya devam ettiğim sırada, bana doğru arkamdan gelmekte olan ayak seslerini duydum. Sıkıntıyla iç çektim ve içimden lanetler okuyarak tüyümü bir kenara bıraktım. Burada yaklaşık üç-dört saattir oturuyordum ve dikkatimi ancak şimdi toparlayabilmiştim. Arkamdan gelen ayak sesleri de düşüncelerimin dağılmasına yol açmıştı. Saat de geç olmuştu, yani bir daha dikkatimi toparlayabilmem için gereken süreye sahip değildim. Ödevimi bitirmemi engelleyen kişinin kim olduğuna bakmak üzere arkama döndüm ve karşımda yüzünde her zamanki sırıtışıyla bana bakan Brian'ı buldum. Tabii ya, diye geçirdim içimden. Ardından derin bir nefes aldım ve gülümsemeye çalıştım. "Hala yatmadın mı Mony?" diye sordu Brian. Endişeli bir şekilde gülümsedim, aklıma yapmamış olduğum ve yarım kalan ödevlerim gelmişti. Kafamı dağıtmak için yan tarafıma bırakmış olduğum kitabımı tekrar elime aldım ve satırlarda göz gezdirmeye başladım. Kısa bir süre sonra, "Sen neredeydin?" diye sordum. Tabii ya, o neredeydi? Bu soruya vereceği cevabın ne olacağını her ne kadar bilsem de, cevap vermesi için bakışlarımı yüzüne kenetleyerek bekledim. Bunun üzerine Brian sırıttı ve, "Boş derslik. Yine aptal bir kızla buluştum. Hiçbirinde de gram zeka yok. Sanırım Ravenclaw'larla çıkmalıyım." diye cevap verdi. Gözlerimi ve ona bağırıp çağırmamak için kendimi zor tutarak dişlerini sıktım. Derin bir nefes aldım ve toparlanmaya çalışarak ayağa kalktım. Burada işim kesinlikle bitmişti. Kitaplarımı toplarken sert bir ses tonuyla, "Evet, Brian. Kesinlikle Ravenclawlar'la çıkmalısın. Okuldaki tüm kızlarla çıksana sen?" dedim. Ardından sesimi hafifçe yükselterek, "Ah, bence bu dediğimi gerçekten yapmalısın. Git ve tüm kızlara çıkma teklifi et, tamam mı?" dedim ve odama gitmek üzere arkamı döndüm. Ancak Brian beni kolumdan tutmuştu ve bu da odama gitmemi engelliyordu. Kızgın bakışlarla kolumu tutmakta olan Brian'a baktım. O da bana anlamayan bakışlarını doğrultmuş haldeydi. "Mony, sorun ne? Neden bunları söylüyorsun ki şimdi?" diye sordu. Dişlerimi sıktım ve, "Hiç, hiçbir şey. Sorun yok," dedim ve histerik bir şekilde güldüm. "Sana ne yapacağını söylemek bana düşmez nasılsa, öyle değil mi?" diye sordum bağırarak. Tüm yatakhanenin bizi duyup etrafımıza toplanması ihtimali çok yüksekti, ancak bu umurumda bile değildi. Gerçekten çok kızgındım ve işin garip ve can sıkan kısmı, bu kızgınlığımın nedenini tam olarak bilmiyordum bile.
Brian Walters

Brian Walters

Kafa Karışıklığı Empty
MesajKonu: Geri: Kafa Karışıklığı   Kafa Karışıklığı EmptyPaz Ağus. 05, 2012 5:19 pm

Mony birden kitaplarını toplamaya başlamıştı. Yüz ifadesine bir perde çekmişti sanki. Kimsenin görmesini veya anlamasını istemiyordu. Sert bir ses tonu ile "Evet, Brian. Kesinlikle Ravenclawlar'la çıkmalısın. Okuldaki tüm kızlarla çıksana sen?" dedi. Birden bire çıkan bu öfkede neydi böyle. Kendini suçlu hissetmesine yol açmıştı bu Brian'ın. Niye böyle hissettiği hakkında hiçbir fikri yoktu. "Ah, bence bu dediğimi gerçekten yapmalısın. Git ve tüm kızlara çıkma teklifi et, tamam mı?" Sinirle odasına giden Mony Brian tarafından durdurulmuştu. Onu kolundan tutan Brian tamamen afallamıştı. "Mony, sorun ne? Neden bunları söylüyorsun ki şimdi?" Genç kız hala sinirden patlamamak için titriyordu. Hissiz bir ses tonu ile "Hiç, hiçbir şey. Sorun yok," dedi. Dertli bir kahkaha atmıştı sanki. Mutlu olmadığı kesindi. "Sana ne yapacağını söylemek bana düşmez nasılsa, öyle değil mi?" Kız bütün yatakhanenin onları duymasından endişeleniyor gibiydi ama bu saatlerde kimse top patlasa uyanmazdı. Buna rağmen Brian'ın tek derdi Mony'nin neden böyle davrandığıydı.

Sıkıntılı bir ses tonu ile [color:6ec2="Sana ne yapacağını söylemek bana düşmez nasılsa, öyle değil mi?"]"Tabi ki ne yapacağımı söylemek sana düşer. Sen benim arkadaşımsın unuttun mu?" dedi ve yüzüne dosthane bir gülümseme eklemeye çalıştı çocuk. Pek başarılı olamamıştı bunda. Bir şeyler yanlıştı, bir şeyler karışıktı içinde. Gülümsemeyi bırakarak gerçekten sıkıntılı bir ses tonuna bürünmüştü çocuk. "Hey, üzgünüm. Kızlar konusunda tam bir hıyarım tamam mı?" Buruk bir şekilde gülümseyen Brian "Belki bana yardım edebilirsin. Hani bir hıyar olmamam konusunda. Ne dersin?" dedi. Ne dediğini ancak cümlesi bittikten sonra anlamıştı. Fazla mı ileriye gitmişti? Ya yanlış anlarsa? En önemli soru ise niye böyle bir cümleyi kelimelere dökmüştü.

Renk Kodum Smile:
Harmony Hart

Harmony Hart

Kafa Karışıklığı Empty
MesajKonu: Geri: Kafa Karışıklığı   Kafa Karışıklığı EmptyPaz Ağus. 05, 2012 5:32 pm

"Hey, üzgünüm. Kızlar konusunda tam bir hıyarım tamam mı?" Brian'ın bu sözleri üzerine kaşlarımı çatmış ve genç büyücünün yüzüne öylece bakakalmıştım. Derin bir nefes aldım ve bakışlarımı yere kenetledim. Öfkemi kontrol altına alabilmeyi başarmıştım, ancak içimde bir yerlerde bir burukluk, bir kırıklık seziyordum ve bu da beni gerçekten endişelendiriyordu. O sırada Brian ile konuşmayı hiç istemiyordum, ne gibi bir tepki vereceğimi ya da neler söyleyeceğimi bilemez haldeydim. "Belki bana yardım edebilirsin. Hani bir hıyar olmamam konusunda. Ne dersin?" Brian'ın bu sorusu bedenimin bir kez daha bir şok dalgası yemesine neden olmuştu. Titreyen elimi onun elinden hızlıca çektim ve geri geri yürüdüm. Ardından gülümsemeye çalışarak, "Sana yardım mı edeyim?Tanrım Brian sen gerçekten..." Elimle yüzüme düşmüş olan saçlarımı geriye ittim ve gözlerimi sıkıca kapatıp açtım. Ona yardım etmemi mi istiyordu? Peki nasıl yardım edecektim, ona bir kız bulup, o kıza sadık kalmasını mı sağlayacaktım? Ah, hiç sanmıyorum. Yutkundum ve ifadesiz bakışlarla, "Sana hep yardım ediyorum, Brian, ve biliyor musun? Sana yardım etmekten sıkıldım," dedim. Ardından gözlerimden akan birkaç damla yaşı görmemesi için arkamı döndüğüm gibi yürümeye başladım. Ancak Brian'ın arkamdan geleceği konusunda hiç şüphem yoktu, sevgili arkadaşım, benim için işleri zorlaştırmak konusunda kendine yemin etmiş gibiydi.
Brian Walters

Brian Walters

Kafa Karışıklığı Empty
MesajKonu: Geri: Kafa Karışıklığı   Kafa Karışıklığı EmptyPaz Ağus. 05, 2012 5:41 pm

"Sana yardım mı edeyim?Tanrım Brian sen gerçekten..." Sinirden titreyen ellerini çekmişti çocuğun kolundan. Brian daha kötüsünü bekliyordu aslında. Öyle bir laf etmişti ki öncekinden de hıyar olmuştu. "Sana hep yardım ediyorum, Brian, ve biliyor musun? Sana yardım etmekten sıkıldım," Arkasını dönen Mony hafifce titriyordu. Yoksa Brian'ın tanıdığı o güçlü kız gözyaşı mı döküyordu? Ama neden bu aptal çocuk için mi yani? Yatakhanesine doğru hızlanan Mony neredeyse merdivenlere ulaşmıştı. Brian şok etkisi ile bir an için hareket edemedi fakat sonrasında koşarak ona yetişti. Merdivenler ile arasında duruyordu. Aralarında sadece birkaç santim vardı belki de. Telaşla kelimeleri çekip alıyordu. "Hey, şuna ne dersin?" Birkaç saniye durakladı ne söyleyecekti ki? Birden kelimeler ağzından döküldü. "Kimseyle çıkmam!" Bunu dediğine kendi bile inanmıyordu fakat belki de bir hıyar olmamasının yolu bu idi. Saniyeler geçtikçe ettiği kelimeler konusunda biraz daha güven kazanan Brian sırıtarak "Kimseyle çıkmıyorum. Kızlarla buluşmuyorum. Anlaştık mı?" dedi. Anlaşmak mı? Ne için anlaşacaktı onu bile anlamamıştı fakat Mony'i incitmek istemiyordu. Onun için iyi bir arkadaş olmak istiyordu, ya da öyle düşündüğünü sanıyordu.
Harmony Hart

Harmony Hart

Kafa Karışıklığı Empty
MesajKonu: Geri: Kafa Karışıklığı   Kafa Karışıklığı EmptyPaz Ağus. 05, 2012 8:13 pm

"Kimseyle çıkmıyorum. Kızlarla buluşmuyorum. Anlaştık mı?" Kaşlarımı çatmış ve hayret içerisinde Brian'a bakakalmıştım. Kızlarla takıla takıla Brian'ın beyni uyuşmuştu herhalde! Öfkeli bakışlarımı gözlerinin içine dikerek, "Bu da nereden çıktı şimdi?" diye sordum. Derin bir nefes aldım ve ses tonumu kontrol altında tutmaya çalışarak, "Dinle beni, Brian. Biz arkadaşız, çocukluktan beri. Beni de o kandırdığın aptal kızlardan zannedeceğini hiç düşünmezdim, ama yaptın işte. Sana gerçekten inanamıyorum," dedim ve yüzümde bir acıma ifadesiyle ona baktım. Neye acıdığımı ben de bilmiyordum, Brian'ın bu haline mi, yoksa kendi içimde kopan o bir türlü anlam veremediğim fırtınalara mı? Dişlerimi sıktım ve titreyen elimi başıma götürdüm. İyi durumda değildim ve o sırada tek yapmak istediğim odama gitmek ve tüm gece boyunca hiçbir rüya görmeden uyumaktı. Brian'ı baştan aşağı süzdüm ve, "Seni artık tanıyamıyorum, Brian. Eskiden böyle değildin. İşin gücün kızları tavlamak ve onlarla beraber olmak değildi, uğraştığın, değer verdiğin bir şeyler vardı. Bir kalbin vardı. Şimdi ise tam bir hödük gibi beraber olduğun kızlara aptal diyorsun ve bunları bana anlatıyorsun. Sen... Sen..." Ne diyeceğimi bilemez halde öylece kalakalmıştım. Adeta dilim tutulmuştu, konuşamıyordum, gitmek istiyordum ancak hareket edemiyordum. Beni orada tutan bir şeyler vardı. Brian'ın bana kırgın bakışlarla bakmakta olduğunu biliyordum. Ancak bu sözleri çok uzun zaman önce söylemiş olmam gerekiyordu. Elimi göğsüme götürdüm ve deli gibi çarpmakta olan kalbime ilk defa aldırış ettim. Brian benimle konuştuğu andan beri kalbim, nefes almamı zorlaştıracak kadar hızlı çarpıyordu. Az önce Brian bana açık bir şekilde benimle olmak istediğini söylediğinde ise bayılabilirdim, ancak şükürler olsun bayılmamayı başarmıştım. Yani, demek istediğim, Brian ve ben arkadaştık. Beraber olmamız yanlıştı, ayrıca onunla beraber olmak yalnızca beni incitirdi. Beni bırakıp başkalarıyla beraber olmak istemesi uzun sürmezdi. Derin bir nefes aldım ve Brian'a, "Söylediğin şey gerçekten çok yanlıştı," dedim. Ancak bu söylediklerimin hiçbiri içimden gelerek söylediğim şeyler değildi, o sırada, ona sarılmaktan başka bir şey yapmak istemiyordum. Ancak bu sözleri söylemekten başka çarem yoktu, değil mi?

En son Harmony Hart tarafından Paz Ağus. 05, 2012 8:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Brian Walters

Brian Walters

Kafa Karışıklığı Empty
MesajKonu: Geri: Kafa Karışıklığı   Kafa Karışıklığı EmptyPaz Ağus. 05, 2012 8:23 pm

"Bu da nereden çıktı şimdi?" Çok öfkelendiği açıktı ve haklıydı da. Neden böyle şeyler söylediğini Brian bile anlayamıyordu. Bağışlanma isteği yüzünden mi? Şimdi Mony Brian'a bir tane patlatmamak için kendini zor tutuyordu. "Dinle ben, Brian. Biz arkadaşız, çocukluktan beri. Beni de o kandırdığın aptal kızlardan zannedeceğini hiç düşünmezdim, ama yaptın işte. Sana gerçekten inanamıyorum," Bir an için Brian Mony'nin bayılacağını zannetti fakat o idare ediyordu. O artık büyümüştü, onun yardımına ihtiyacı yoktu. Elini göğsüne götürerek sakinleşmeye çalışıyordu. Gözlerinden akmak için çırpınan yaşları geri itiyordu. Brian onu hiçbir zaman bu kadar güçlü görmediğini düşünüyordu o sırada. Derin bir nefes alarak "Söylediğin şey gerçekten çok yanlıştı," dedi. Evet yanlıştı ve bunu Brian'da biliyordu. Kırgın bir şekilde "Özür dilerim. Yani, ben öyle demek istemedim. Yani, biz arkadaşız Mony." dedi. Neden bunları söylerken boğazının düğümlendiğinide bilmiyordu fakat bu akşam kesinlikle herşeyi batırmıştı. "Ben, bak ben sadece, hayatım iyi geçmedi tamam mı? Bunu sende biliyorsun." Kelimeler zor dökülüyordu Brian'ın ağzından. Her zaman ki yapmacık ifadeleri bırakmıştı. Kalkanını indirmişti kıza karşı. Gözyaşı dökmediği için iradesine teşekkür ediyordu.
Harmony Hart

Harmony Hart

Kafa Karışıklığı Empty
MesajKonu: Geri: Kafa Karışıklığı   Kafa Karışıklığı EmptyPaz Ağus. 05, 2012 9:06 pm

"Ben, bak ben sadece, hayatım iyi geçmedi tamam mı? Bunu sende biliyorsun." Bunu biliyordum, evet. Kaşlarımı çattım ve bakışlarımı yere kenetledim. Bir anda söylediklerimden pişmanlık duymaya başlamıştım. Brian'ı kırdığımın farkındaydım, belki de o kadar çok tepki vermem yanlıştı. Daha fazla öylece dikilip duramayacağımı anlayarak elimdeki kitapların elimde düşmesine aldırmadan kollarımı iki yana açtım ve hayatım boyunca yanımda olmuş olan o şapşal ama harika insana sıkıca sarıldım. Brian'ın da bu sarılmama kollarını bana sıkıca sararak cevap verdiğini fark etmiştim. Belli ki o sırada ikimizin de ihtiyacı olan tek şey buydu; sarılmak. Yüzümü omzuna gömdüm ve birkaç dakika boyunca öylece durdum. Özür dilemem gerektiğini fark etmiştim. "Özür dilerim, Brian. Seni kırmak bu hayatta yapacağım son şey, sen de bunu biliyorsun. Hayatta en çok değer verdiğim iki insan var; biri Katie ve diğeri de sensin. Duygularımız karşılıklı mı bilmiyorum ama, ben sana bir dostun bir dosta verebileceği değerden fazlasını veriyorum," Hafifçe güldüm, şimdi yalnızca omuzlarını tutuyordum. Gözlerinin içine bakmaya nasıl cesaret edebildiğimi bilmiyordum, ancak bakıyordum işte. "Seninle birlikte olmayı ben de çok istiyorum, ancak beni kırmandan korkuyorum, Brian. Evet, bu yaptığım bencillik, ama doğru. Benden sıkılacaksın, başka kızlarla beraber olmak isteyeceksin ve o zaman ikimiz arasındaki ilişkinin bir geri dönüşü olmayacak. Bunu istemiyorum, seni kaybetmek istemiyorum."

::
Brian Walters

Brian Walters

Kafa Karışıklığı Empty
MesajKonu: Geri: Kafa Karışıklığı   Kafa Karışıklığı EmptyPaz Ağus. 05, 2012 9:16 pm

Mony ile bu kadar yakın olduklarına bile inanamıyordu. Kızı o kadar sıkı kavramıştı ki sanki hiç bırakmayacak gibiydi. "Özür dilerim, Brian. Seni kırmak bu hayatta yapacağım son şey, sen de bunu biliyorsun. "Hayatta en çok değer verdiğim iki insan var; biri Katie ve diğeri de sensin. Duygularımız karşılıklı mı bilmiyorum ama, ben sana bir dostun bir dosta verebileceği değerden fazlasını veriyorum," Duyduklarına inanamıyordu Brian. Kulakları ona güzel bir oyun olmalıydı. Kız ona değer veriyordu. Bu akşam burada bunların yaşanacağı söylense asla inanmazdı fakat uzun süredir içinde yatan duygular açığa çıkıyordu. Gözlerinden bir saniye bile ayıramıyordu kendini Brian. Sanki bakmayı kesse sonsuza kadar ayrılacaklardı. "Seninle birlikte olmayı ben de çok istiyorum, ancak beni kırmandan korkuyorum, Brian. Evet, bu yaptığım bencillik, ama doğru. Benden sıkılacaksın, başka kızlarla beraber olmak isteyeceksin ve o zaman ikimiz arasındaki ilişkinin bir geri dönüşü olmayacak. Bunu istemiyorum, seni kaybetmek istemiyorum."

Haklıydı. Brian istemese bile onun kalbini kırabilirdi. Kalbini kırmak isteyeceği son kişi bile olsa. Brian sevmeyi bilmezdi. Bir zamanlar biliyordu belki ama zaman ona unutturmuştu. Bencil olmayı, bu sert duvarların arkasında yaşamayı öğretmişti ona zaman. Bu arkadaşlığı riske atmaya deyip değmeyeceğini bilmiyordu. Karar veremiyordu. Konuşmak bile istemiyordu. Şimdi yapmak istediği şey güzel kıza asla ayrılmayacaklarmış gibi sarılmaktı. "Beni kaybetmeyeceksin.."
Harmony Hart

Harmony Hart

Kafa Karışıklığı Empty
MesajKonu: Geri: Kafa Karışıklığı   Kafa Karışıklığı EmptyPtsi Ağus. 06, 2012 2:51 pm

"Beni kaybetmeyeceksin.." Bu sözleri duymak içimin ısınmasına ve kalbimin umutla dolmasına yol açmıştı. Brian'a daha sıkı sarıldım, ardından geri çekildim ve yüzüne baktım. Ancak o hala benim gözlerime bakmaktan kaçınıyor gibiydi. Yüzünü ellerim arasına aldım ve, "Bana söz ver," dedim. "Asla ama asla aramızdaki dostluğun, aramızdaki ilişkinin bitmesine izin vermeyeceksin." Brina gülümsedi ve yüzünü tutmakta olan ellerimi tuttu. Başını onaylarcasına salladı ve bana tekrar sarıldı. Neler olduğunu hala idrak edememiştim. Sanırım artık Brian ile beraberdim, sanırım sonunda hayattaki en büyük isteğim gerçek olmuştu. Bir kahkaha attım, gerçekten çok ama çok mutluydum. Geri çekildim ve Brian'ın yüzüne tekrar baktım. Sözünü tutacak mıydı acaba? Tutmaması muhtemeldi, ama bunu kafama takmamaya çalışıyordum. Artık onunla beraberdim, bundan daha iyi ne olabilirdi ki?
Brian Walters

Brian Walters

Kafa Karışıklığı Empty
MesajKonu: Geri: Kafa Karışıklığı   Kafa Karışıklığı EmptyPtsi Ağus. 06, 2012 4:09 pm

Gözleri ile sorguluyordu sanki onu güzel kız. "Bana söz ver," dedi ansızın. "Asla ama asla aramızdaki dostluğun, aramızdaki ilişkinin bitmesine izin vermeyeceksin." Gözlerini daha fazla kaçıramadı çocuk. Kızın kalbinin daha fazla şüphe ile dolmasına izin veremezdi. Kızın nefesi onu sakinleştiriyordu sanki. Yaşadıkları bir rüyaymış birazdan uyandırılacakmış gibi hissediyordu. Ama rüya olsa bile bunu bir kez yapmalıydı. Gözlerini kapatırken birbirlerine daha da fazla sokulmuşlardı. Tenleri birbirine değerken "Söz veriyorum.." dedi ve kızı öpmeye başladı. Elleri kızın saçlarında gezinirken hiç uyanmamayı istediği bir rüyayı yaşıyordu ikiside.

Rp Sonu

Spoiler:

Kafa Karışıklığı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası