AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Beklenmedik Anlaşma

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Diamontina Dixon

Diamontina Dixon

RP Yaşı : 23
Gerçek Adı : Bir diamontina var, benden içeri.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Beklenmedik Anlaşma Empty
MesajKonu: Beklenmedik Anlaşma   Beklenmedik Anlaşma EmptyCuma Ağus. 10, 2012 10:39 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Annié Diamontina
Diamontina Dixon

Diamontina Dixon

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Beklenmedik Anlaşma   Beklenmedik Anlaşma EmptyCuma Ağus. 10, 2012 10:40 pm

Paris. Diğer bir deyişle 'Aşk Şehri.' Şehrin sokaklarında yürürken bunun ne kadar saçma olduğunu düşünüyordu Diamontina. Aşk, çocuklara göreydi. Dünyada aşk denen saçmalıktan çok daha önemli ve soyut olmayan, elle tutulur şeyler vardı. Gerçekten önemli şeyler. Mesela para. Eğer yeterince paraya sahipsen; herkes senin uşağın olur, her kapı açılırdı önünde. Bunu çok iyi biliyordu genç kadın. Kendisi de paraya fazla değer veriyordu çünkü. Adam öldürme derecesinde hem de. Ancak yalnızca para için yapmıyordu bu işi. Garip ve dehşet verici bir şekilde yaptığı işten rahatsız olmuyor, aksine bir nevi zevk alıyordu. Aslında böylesi onun için daha iyiydi. Öbür türlü bu işi yapmak dayanılmaz olurdu çünkü. Neyse ki Diamontina uzun zaman önce çoğu duygudan soyutlamıştı kendini. Vicdanı sızlamayalı yüz yıllar geçmiş gibiydi. Hatta bir vicdanı var mıydı, onu bile hatırlamıyordu. Ne zaman bu kadar duygusuz birine dönüşmüştü? Ya da hep böyle vicdandan yoksun biri miydi? Bilmiyordu. Zihninin en gerilerine itip üzerine duvarlar ördüğü geçmişini hatırlatacak her düşünceyi bir tabu olarak görmüş, yasak kılmıştı kendine. Böyle yapmaya mecburdu. İşin kötü yanı; şu an üstünde olduğu bir iş olmamasıydı. Durum böyle olunca da, genç kadın her ne kadar istemese de, en az kendisi kadar acımasız düşünceler esir alıyordu Diamontina'yı.

Diamontina sonunda aklını meşgul eden düşünceleri bir kenara itip etrafına gerçekten göz gezdirdiğinde, ayaklarının onu süslü bir kafenin önüne getirmiş olduğunu fark etti. Onun tarzı olan bir yer değildi, ancak biraz oturup dinlenmek ve bir fincan kahve içmek için fena bir yer sayılmazdı. Süslü kafeyi bıkkın bakışlarla hemencecik süzdükten sonra kafenin bahçesinde bulunan iki kişilik masalardan birine oturdu. Uzun süredir yürüdüğünün farkına da ancak o zaman varabildi. Oturur oturmaz, ayakları isyan etmeye başlamıştı. Ayak tabanlarının hafif sızısıyla yüzünü buruşturan genç kadın, garsonun yanına gelip siparişini sormasıyla birlikte, yüzüne sahte ama inandırıcı bir gülümseme yerleştirdi ve "Bir Espresso lütfen," diyerek verdi siparişini. Garson yanından uzaklaşır uzaklaşmaz, elini çenesine dayadı ve kaldırımlardan geçip giden insanlara, asfaltlardan vızır vızır geçen arabalara çevirdi yeşil gözlerini. Yine kişiliğiyle ya da geçmişiyle ilgili düşüncelere dalmak istemiyordu. Fakat yapacak bir işi olmadığından bu kaçınılmazdı. Göz kapaklarını yavaş, hafif bir şekilde aşağı indirdi ve hain düşünceler yeniden zihnine hücum ederken, bir an önce onu meşgul edecek bir şeylerin gerçekleşmesini diledi.

Annie Lisa Lancaster

Annie Lisa Lancaster

RP Yaşı : on altı.
Gerçek Adı : dilara.

MesajKonu: Geri: Beklenmedik Anlaşma   Beklenmedik Anlaşma EmptyPtsi Ağus. 13, 2012 11:45 pm

'Aşk Şehri'ymiş, hah. Doğrusu; 'Işıklar Şehri.' Bu repliği her yerde tutmuşumdur. Hele ki aşık olunacak kişi bir erkekse, lanet okunabilir bu duyguya. Gerçi Gem'i gerçekten seviyordum, en kötü anımda hep yanımda biterdi bu şapşal. Onu düşünmem yüzümdeki gülümsemeyi arttırmıştı. Aslında, şuan burada olma nedenim çok ayrıydı. Araştırdığım bilgilere göre 'kiralık katil' denilen kişiler burada yaygın oluyordu. Ve, babamı öldürtmek için onlardan birine gerçekten ihtiyacım vardı. Babamın, bana yaptığı iğrenç şeyden sonra serbest kalması... İnanılır gibi değildi! Tecavüz edilen bendim, hem de çok küçük yaşta. O adam beni satmaya çalıştığında annem yanımda değildi. Peki ya, neden? Çünkü o ünlü bir hayat kadınıydı. Kim bilir, hiç tanımadığım annemin de babası ona tecavüz etmişti. İşte, lanet olası erkekleri bu yüzden sevmiyordum. Gerçi, hayatı sevmiyordum ben. Her şeye rağmen, herkese rağmen.. Kafamdaki saçma düşünceleri kafamdan attım ve genç ve güzel bir kadının şirin sayılabilecek bir kafeye girdiğini gördüm. Evet, aşk zamanı değildi. Fakat bu kadın, mükemmel biriydi.

Hemen arkasından içeri girdim, takip edildiğini anlamamıştı. Bahçede bulunan, iki kişilik masalardan birinin yanına ilerledi ve sandalyeye oturdu. Ah, sevgilisi mi vardı? Bu iğrenç bir şeydi. Ama şuan karşısındaki yer boştu. Bu da gidip oturabileceğim anlamına geliyordu. Yavaşça yanına ilerledim ve benden yaşça büyük olduğu belli olan genç bayanın karşısına oturdum. Manasız bakışlarını fazla bekletmeden söze girdim; "Canınız sıkkın snaırım, madam. Adım, Annié Lisa." Herhalde tanıştığıma memnun oldum gibi bir tepki vermeyecekti fakat girişken biriydim. N'apabilirim ki? "Aslında buraya babamı öldürtmek için geldim fakat sizin gibi bir bayanı görünce kaçırmak istemedim." Lezbiyen olduğumu anlamıştı herhalde. Çantasını kafama yemek için hazır bekliyordum. Ve, evet sayın seyirciler. Karşınızda çanta şov.

::
Diamontina Dixon

Diamontina Dixon

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Beklenmedik Anlaşma   Beklenmedik Anlaşma EmptySalı Ağus. 14, 2012 7:03 am

Dileğinin beklenmedik bir şekilde gerçekleşmesiyle birkaç saniye bocalayan Diamontina, ani bir hareketle açtı gözlerini. Karşısındaki sandalyenin çekilirken çıkardığı ses, onu düşüncelerin derin ve dipsiz kuyusundan kurtarmıştı. Genç kadın, soğukkanlılığını koruyarak yavaşça başını kaldırdı ve karşısında duran kıza baktı. Saf bir güzelliğe sahip, oldukça genç bir kızdı. On altısından büyük olamazdı. İşte bu kafasını karıştırmıştı. Küçük bir kızın Dia gibi biriyle ne işi olabilirdi ki? Büyük ihtimalle şu tanıtım ya da anket yapan öğrencilerdendir diye düşünürken karşısındaki kız birden söze girdi. "Canınız sıkkın snaırım, madam. Adım, Annié Lisa." Kız bunu söyledikten sonra birkaç saniye bekledi ama Dia karşılık vermek yerine kızı şüpheli bakışlarla süzmeye devam etti. Buna rağmen şevki kırılmayan genç kız konuşmaya devam etti. "Aslında buraya babamı öldürtmek için geldim fakat sizin gibi bir bayanı görünce kaçırmak istemedim." Genç kızın bu cümlesinde Dia'nın dikkatini ilk çeken şey 'öldürtmek' kelimesi olmuştu. Hatta kız bu kelimeyi kullandığında refleks olarak hafifçe irkilmişti genç kadın. Ancak görünüşe göre Annié denen kız bunu fark etmemişti. Buna memnun olan Diamontina, cümlenin devamını yankı halinde hissetti zihninde. Anlamını çözünce, önce ne yapacağına karar veremese de daha sonra kibarca gülümsemeyi tercih etti ve "İltifatınız için teşekkürler, küçük bayan," dedi yumuşak bir sesle. Küçük sözcüğüne hafif bir vurgu yapmıştı. Gerçi bunun karşısındaki kızın şevkini kıracağını ya da azaltacağını sanmıyordu. Özgüvenli birine benziyordu çünkü. Sonra kendisi de genç kız hakkındaki düşüncelerini kelimelere aktardı. "Siz de gerçekten hoş bir bayansınız. Eminim peşinizden koşan bir sürü genç vardır," Dia'nın sesi hala bir pamuk kadar yumuşak çıkıyordu. Birazdan öldürme konusuna gireceğinden, kızı ürkütmek istemiyordu belki de. Sonuçta karşısındaki kız babasını öldürtme konusunda yalnızca şaka yapıyor da olabilirdi. Dia genç kızın şaka yapmıyor olmasını tüm kalbiyle(!) dilerken, zarif bir hareketle elini Annié'ye doğru uzattı ve sonunda kendini tanıttı. "Adım Diamontina. Memnun oldum," dedi karşısındaki kız uzattığı eli sıkarken. Ardından da zihnindeki parlak umut ışığının da etkisiyle hevesle konuya girdi. "Az önce babanız hakkında söyledikleriniz... Şaka yapıyordunuz herhalde," dedi kibar bir biçimde gülümseyerek. Hissettiği heves ve heyecanı sesinden uzak tutmuştu. Genç kızın babasını öldürtme konusunda ciddi olup olmadığını anlayana kadar bir katil olduğunu söylememekte karar kılan Dia, Annié'nin bu konu hakkında ketum davranmayarak babasıyla olan sorununu kendisine anlatmasını umdu. Böylece bunun kendisi için gerçek bir fırsat olup olmadığını anlayabilirdi.

:

Beklenmedik Anlaşma

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Anlaşma.
» Beklenmedik Kurtarıcı
» Beklenmedik Bir Karşılaşma
» Beklenmedik Karşılaşma
» Beklenmedik Karşılaşma