AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

They asked, why? And I said, why not?!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sonraki
YazarMesaj
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

They asked, why? And I said, why not?! Empty
MesajKonu: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! EmptyPaz Ağus. 12, 2012 10:00 pm

Selamınpeşteke.

Ben bugün geldim sevgili işi gücü olmayan rpg severler. Ve baktım kimse yok, başlık açmadığım yerleri kontrol ettim. Bu başlığa da çok acıyorum çünkü birkaç gün sonra kesin ederim ağzına. İlk kelimeden anlamadınız mı? O zaman sizi takibe alalım.
Ayrıca İngiltere'de yaşayacağım ben. Neden? Çünkü orası benim için yaratılmış. Yaz yok be. Ooooh. Yiyeyim öyle ülkeyi.
Bir de, size Bursa'da yaşadığımı söylemiş miydim? Öyle yapıyorum. Aslında en güzel şehir gibi burası. Çünkü burası sürekli İstanbul'a aç yaşıyor. Onun gibi olayım merakı işte. Burada yaşayan insanda merak etmeden edemiyor. Yahu arkadaş, ne var bu İstanbul'da? Üniversitede gidek de biz de görek. Eh, çok da uzak olmadığı için, aileler izin veriyor tabii. İleriki yaşamın için bayağı şuku bir memleket, demedi demeyin.
Şimdilik küçük büyük demeden herkesi öpüyorum. Öyle bir insanım. Size bir gifle veda ediyorum. Ölüyorum bu çocuğa arkadaş.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! EmptyPaz Ağus. 12, 2012 10:38 pm

Spoiler:

Bunu ruh öküzüm yapmış. Ne güzel de etmiş. Yerim onu. Isırırım. Aslında o kağıtların üzerinde normal yazıyla isimlerimiz yazıyormuş ama ışıldamış da görükmemiş. Ayrıca datlum London tişörtüyle çekmiş, neden çekmiş? Çünkü biz onunla Londra'da yaşayacağız. Hiç "Asljfsıdfj. Hayatta gidemez bunlar, salak ergenler" demeyin, kırarım ağzınızı. Zaten ben gidiyorum. Bu tatlı öküz atladı üzerime. Yerim onu.
Ayrıca bir de Eyfel kulemiz var çünkü Londra'dan Paris'e gidip gezeceğiz Phomelim'le. Kafasını ısırcam onun ama çok geç anlayacak ne işe bulaştığını. Geri dönmesi de biraz zor olacak. Bağımlılık yapıyorum, üzerime afiyet. Asjdfıposjdlf.
Ayrıca bir de şarkı var, nedeeen? Güzel sordunuz. Çünkü, ne olduğunu bilmeyen mantar kafalı bir amip öküzümü çok üzmüş. O sırada gelmişim ben de işte. Bu yüzden böyle. Kafamda haleyle lir çalarak belirmişim mübarek. Asdkofpsdf. Öleyim.
Çok seviyom lan bu kızı. Yemin ederim mıncıklarım. Isırırım falan. Öyle de hunharca seven bir insanım. Dedim ya, daha nelere bulaştığını anlayamadı o ❤
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! EmptyPtsi Ağus. 20, 2012 7:42 pm

Melabaaağ.

Gölcük'deyim ben. Burada da internet var Razz Ve internet çok güzel bişi Shocked Te allaaağm. Cümlelere gel. Neyse. Ben yeniden başlayayım. Aşsdfjsdf.
Yaf burada beni kimse tanımıyor. O zaman hadi ergen konularına gireliiiğm! :bounce:
Bizim sülalede bir medyum vardır. Çok pis kahve falı bakar. Aynı zamanda yengem olur. Başladı benim fincana bakmaya. Hay yaleppim. Dedi birisi var dediiiğ. Uzun dediiiğ. Çok kullanmadığı ya güneş gözlüğü ya da dinlendirici gözlüğü var dediiiğ. Adında ya da işinde bir "V" harfi geçiyor dediiiiğ. Ben hepsini yerine oturtmuştum ki bana bir kalp gösterip anladın sen onu dedi. Düşündüğüm kişi de kız hani. Suspect Ben orada bir kızardım bir morardım. Aşsdkjfpsd. Diğerleri de diyor ki "Amaaan, bak buldu buldu. Az değil bu heaaağ". Ölüyordum orada yeminlen Suspect Neyse sonra buldum erkek. Aşsjdfpsodf.
Ayrıca çok istediğim bir şey varmış, annemler karşı çıkıyormuş ama ben gerçekleştirecekmişim. Sonra da pek bir şey olmadığını anlayacakmışım. Ama bu benim fikrimmiş. Direk İngiltere'ye ve üniversiteye yorumladım. Umarun olur ❤

Tüm kendini "Scream" filminde sanan bebek & çocuklara benden gelsin.

Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! EmptySalı Ağus. 21, 2012 11:52 am

Te allaaaağm.
Dün bir rüya gördüm. Buna rüya denemez. Böyle uzun metrajlı film, bildiğiniz. Hogwarts 2. ve 3. savaşını gördüm. Evet, bunu yaptım. Ve evet, soğukta, çıçım açık bir biçimde yatıyordum.
Rüyamda anam ve babamı mı ararsınız, X-Men mi ararsınız, makyaj yapan Dobby mi ararsınız yoksa sevgili ruh öküzüm Dilara'yı mı ararsınız. Hatta bir ara dedim bu Dora değil miiiğ?! Sonra dedim yek yea. Neden? Çünkü Dora sandığım karakter birden anime karakteri oldu. Bunda da shoujo manyaklığımı suçluyorum ben. Tsuruga-san'a benziyordu bakışlar falan Cool Yirim onu.
İlginizi çekebildiğime göre başlayayım herhalde. Aşsdkfposd.
Şimdi ben bütün Hogwarts öğretmenleriyle aynı odadayım. Böyle ekranlar var bütün Hogwarts'ı gösteriyorlar. Sonracığıma kamerada annemi görüyorum ve birden annemin olduğu oda patlıyor. Sonra da bizimki. Diyorum savaşı kaybettik. Bu birinciydi tabii.
İkincisinde de biz Dilaramla havuza gidiyoruz. Eğleniyoruz falan. Sonra onların evine gidiyoruz ama Dilara kolyesini kaybetmiş. Onu aramak için havuza gidiyor. O sırada ben yine ekranlı odada beliriyorum, Dobby kendine makyaj yapıyor falan. Aslşjdfpsd. Rüyamda güldüm yea Razz
Neyse efenim. Sonra bir profesör var. Diyor ki kaçalım falan. Ben de diyorum nasılsa öleceuk. Böyle bi karanlık geliyor hiçbir şey hissetmiyorsun merak etme.
Sonracığına efendim ben bir ekranda X-Men ve tayfasının o havuzun olduğu kapıya gittiğini görüyorum. Onlar da kötü taraftanmış ha. Bababababa. Suspect
Koşa koşa çıkıyorum böyle etrafta büyüler uçuşuyor falan. O X-Men ve tayfası da havuza giren kapının önünde. Ben tam üzerinden kocaman bir kemer geçen girişin yanında duruyorum ki böyle en başta Dora sandığım karakterle bir grup askerimsi şeyler geliyor. Ben o Dora sandığım karaktere diyorum kiii "Dilara havuzda!". Sonracığıma efendim o Dora sandığım karakter Tsugura-san'a dönüşüyor o meşur aşık olmuş acı çeken bakışlarından birini yolluyor çizgi karakter olaraktan.
İŞTE ORDA UYANDIM.
Allaaam. Çok manyaktı! Artık okuyana da helal olsun Razz
Günün ilerleyen saatlerinde laklak yapmak için gelirim gene. Okuyanı da okumayanı da öpüyom Very Happy Razz

Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! EmptyPaz Ağus. 26, 2012 9:56 pm

Melabaağ.

Aslında bunu gerçek günlüğüme yazmam gerekiyordu ama burası daha kolay geliyor. Anlarsınız ya Very Happy
Bugünkü konumuz mahalle baskısı. Bizim ailede de var. Ablam Tıp'a gidiyor minim. İstanbul'da okuyor. Annem de neymiş efendim hazırlık dahil zaten 3 yılını İstanbul'da geçirmiş de Bursa'ya Uludağ Üni.ne gelsinmiş. Ablam da dedi zaten 3 yıl teknik 3 yıl pratik. Buraya gelmek istemiyorum diye. Sonra annem başladı tabi Bursa'ya gelince ne kadar rahat olursun"a. Ben b-ve babam da öylecene dinliyoruz tabii. Bak bu YANLIŞ. Mahalle baskısı denilen şeyden nefret ederim. Abicim bırak kız ne istiyorsa onu yapsın. Benim ne hayallerim var. İstanbul'a, Boğaziçi Uluslararası İlişkilere gideceğim, erasmus'la İngiltere'ye gideceğim. Artık mümkün olursa İngiltere'de kariyerimi götüreceğim. Bana ağızlarını açtıkları anda hunharca karşı çıkarım. Ablam hani anlayışlı davranıyor lütfen konuyu kapatın falan ama... Hayııığr. Açık sözlülük günü kurtarır! Tek laflarını dinlemem. Ben benim için iyi olana karar verdiğimde her şey bitmiştir.
Onun dışında, şu evlenme meselesine fitilim. Neymiş, torun istiyorlarmış. Hani bunu geyikten söylüyorlar ama yine de hoşuma kaçmıyor. Ben kariyerimi düzenlerken nereden düşüneceğim kocayı. Gidip de koca aramam herhalde orada. Ablam desen Tıp'çı. Önümüzdeki en az 10 yıl oku babam oku. Yani bence şimdiden böyle bir şey söylemek saaaçma. Tamam, biraz, ucundan feminist olabilirim. Ama yine de benim görüşüm bu.

Ve size şu sıralar en sevdiğim parçayı gönderiyoruuuğm. Ama üzerinize alınmayın. Aşsldşlsk.

Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! EmptySalı Ağus. 28, 2012 12:14 am

Boom.

En son Anastacia Bouviér tarafından Salı Ağus. 28, 2012 10:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! EmptySalı Ağus. 28, 2012 3:18 am

Uykum var anaaağm. Böyle yığılıp kalacağım bilgisayar başında. Tek fark, ben bu kadar şirin değilim. Enam! Yerim len! Beyaz pofuduk pişi Razz
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! EmptySalı Ağus. 28, 2012 7:18 pm

İyi ki güncem var len. Yoksa sıkıntıdan duba olcam patlaycam.

Şu anda tam bu saatlerde tuvaletim varken buraya yazar iken, aslında şimdiden atkıya başlamam gerektiğini düşünüyorum. Siz hiç 2 günde bir atkı bitirmeye mahkum oldunuz mu? Ben oldum. Ama hala başlamadım işte.
Bir de ergenleri hiç anlayamıyorum. Benim kafadan değiller arkadaşım. Aşlskşff. Ne o hayatın sillesini yemiş gibi konuşmalar. Ben yemedim. Konuşuyo muyum öyle? Hayır. Aşslfş Razz
Bir de Türkçe'nin içine ediyorum. Dur düzeleyim. Tamam. Artık "r"leri yutmak yok. Yani en azından burada Very Happy
Satır satır inmiş. Satır satırın içine girmiş. Eğer satır olmasaymış, öküzümüz ne edermiş?!
Enee. Çok hoş oldu bu ya *-*
Evet yine canım sıkıldı. Başbaş! <3

Panic! at the Disco. Yirim sizi. Brandon öne çıksın. Aşslkşfl.

Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! EmptyÇarş. Ağus. 29, 2012 12:26 am

ALLAM ÖLÜYOM. ÖKÜZÜM BİNA BAŞKANI BEN QUIDDITCH TAKIM KAPTANI. Yakın da lamamız da co-admin olursa... Aşlskdşfs. İşte o zaman benim yerim Dambıldorun yanı. Aşslkdfşsf.
AYRICA BEN HAYATIMDA ŞU İKİNCİ SPOYLIRIMDAN TATLI BİR ŞEY GÖRMEDİM. ÖLÜYOR MUYUM NE?!
Bizi toptan yerun ya. Vallahi yerun billahi yerun. Bugün keyfim pek bir yerinde. Öküzüme, lamama öpücükler gönderiyorum. Lincis'e de diyorum ki anladık özlettin ama bokunu çıkarıyorsun, gel artıııııığk. Aşlskfş.
O değil de...
AYA BENZEEER YÜREĞİM. E DOĞAL OLARAK TAKİPTEYİM. AH ŞU KADERİ ÇÖZEERSEM EĞER, BEKLE GELİYORUM PHOMELİİİM.
Aşalkdşalksd. Hayat güzel lan.

Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! EmptyÇarş. Ağus. 29, 2012 6:50 pm

Ay nasıl sinir oldum nasıl sinir oldum. Bir sinir oldum bir sinir oldum. Te allam, ölüyorum.

Ayrıca şu anda düşünüyorum da hani gerçek hayatta böyle bir balo olsa nepçim acı çekerdim. Te allam. Oturup ağlayacağım. Asdlsdkfş.
Bir de, Ozan Beedle'ın Hikayelerini okumadığınıza inanmıyorum. Amata ve Sör Bahtsızı bilen yok! :bıyıklı sımıley: Şok+Hayal kırıklığı=Bilgö'nün şu anki durumu.
Her neyseeeğ. Sonunda baloya kiminle gideceğimi ve kim olacağımı da hallettiğime göre kocamaaaan bir oh çekebilirim. Çekiyoruuuum. Çektim.
Burayı da iyice lağıma çevirdim yemin ederim. Neyse. Lağım da benim lağımım. Sorun yok yani. Aşskfşs.
Laaağn. O değil de, Eylül'ün 1'inde dershane sınavım var. Hiçbir bokumsu bilgi bilmeden gideceğim. Anneme babama saygılar. İks-o-iks-o.
Bir de kaç gün kaldı okul başlıyor. Yine mi be?! Yine mi arkadaşım?! Daha dün 9. sınıfı bitirdim, diyeceğim de bu bu temmuz hayatımın en uzun temmuzu oldu. Bütün temmuzlara saygılarımla.
Neheeey. Saçmalamayı çok seviyorum. Bir de sanırım artık yazmayı bitirmeliyim. Çok olduğundan falan değil, ne yazacağımı düşünürken 10 dakika geçiyor. Aşsldkfşd.
O zaman ben Teoman'ın en sevdiğim şarkısını koyayım.

Nasıl oluyor, vakit bir türlü geçmezken yıllar hayatlar geçiyor? Ehehehe.

Nil Karaibrahimgil de aşktır ki.
Senin kalbin boş mudur? Çalsam evde kimse yok mudur? ❤

Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! EmptyPerş. Ağus. 30, 2012 1:24 am

sldkhfgvbyhhhjkhıogfjhgıojusaeıyocfoubıgygh.
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! EmptyPerş. Ağus. 30, 2012 1:26 am

Yukarıdaki de bana yazarken ki beceriksiz öküzüm işte. Yazıklarının %99'u yanlış Very Happy O %1'i düştüm çünkü yazabiliyor Razz
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! EmptyPerş. Ağus. 30, 2012 12:49 pm

Şu aralar her gün buraya yazar oldum arkadaş. Eğleniyorum kendi çapımda.
İki gün önce postaya verdiğim atkı sahibinin eline ulaşmıştııığr. Yerim ben onun sahibini. Derya diye bir arkadaş. Mıncırrım.
Olum baaağ. Öküzüm, bunu da kıskanırsan pıçaamla gelirun :İ Anladın sen. Aşlskdfşl.
Çok kıskanç bir öküzüm var. Yirin onu Razz
Sabah kalktııığm. Henry'yle olan reeğpeeğmize yazdıığm. Ondan sonra Gifler Konuşsuna girdiiiğm. Sonra canım sıkıldı buraya geldim. Eyle. Yalnız cidden canım sıkıldı.
Bir de benim yarın dershane sınavım var. Bokanzi. Matematikten kümeyle mantığa baktım. Fonksiyonlar yine sıçıttıracak. Hangi dershane sınavla başlar arkadaşım?! Tabie ki bizimki. xoxo.
Oy Cem Yılmaz'ı çok seviyorum. Biznıs kılas, bir de yalancılık en iyi gösterileriydi benje.
Canım sıkıldı. Ben yüzümü yıkayıp kahvaltı edeceğim. Hayır, neyime sabah sabah geldiysem buraya. Te allam. Hadi hepinize gutmorning.

Anladım acın ilacım olmuş, eyvah. Hötü talihim, eyvah.
Arada bir şefkatine muhtacım.
Belki şimdi mutlusundur yine ödüm kopuyor, eyvah.
Bana acı acı hatıran lazım.
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! EmptyPerş. Ağus. 30, 2012 12:53 pm

Ana ana ana. Bak bunu koymasaydım olmazdı. Çoh severim yea.

Kendimi kendimden çıkarsam sıfır kalmaz
Bu matematik bizi kandırıyor hocam
Elde var sorular, gözyaşlarım, boş umutlar
Hesaplar tutmaz, tutmaz hocam.
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! EmptyPerş. Ağus. 30, 2012 2:52 pm

Olom ben bu alttaki adama ölürüm lan. Çok seviyorum, öyle böyle değil. Çok da yakışıyoruz. Biri alsa dakasodkaşsd. Error.

Razz

They asked, why? And I said, why not?!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sonraki