AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

They asked, why? And I said, why not?!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki
YazarMesaj
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 8 EmptyC.tesi Mart 23, 2013 9:06 am

Evet, bir insandan nefret etmemi sağlayacak tek özelliği de bulmuş olduk böylece. Dün -her ne kadar- nefret etsem de benim başıma geldi ve bütün akşam dokunsalar ağlayacak vaziyetteydim. Bir insanın başka bir insana muhtaç olmasından ya da muhtaç davranmasından nefret ediyorum. Bu da lanet olsun ki benim başıma geliyor. Kendimden iğrendim. Bu kadar açık ve net.
Vivien Rouge

Vivien Rouge

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 8 EmptyPaz Mart 24, 2013 2:04 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 8 EmptyPtsi Mart 25, 2013 5:00 pm

Çok zorlanacağım kararlar alıyorum ama güçlü olmalıyım. Güçlü olmaya şimdiden başlamalıyım ki herkesten 1 adım önde olayım.
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 8 EmptyPaz Mayıs 19, 2013 12:58 pm

WE ARE BACK.

Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 8 EmptyPaz Mayıs 19, 2013 1:01 pm

Ya da şöyle mi demeliydim?

happy dance happy dance happy dance happy dance happy dance happy dance happy dance happy dance happy dance happy dance happy dance happy dance happy dance happy dance happy dance happy dance happy dance happy dance happy dance
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 8 EmptySalı Mayıs 21, 2013 6:18 pm

Çünkü gereğinden fazla tatlıyız.

Vivien Rouge

Vivien Rouge

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 8 EmptyÇarş. Mayıs 22, 2013 8:52 pm

Bunu bizim için yapmışlar. Hayır, roleplay yapan ve üzerinden bir süre geçen kim karşı cinsten bir karakter açmamıştır ki? Pıft.
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 8 EmptyPaz Mayıs 26, 2013 2:40 pm

İyi tamam, alamadık takdiri. Vurmasana yüzüme, ne vuruyorsun?
Vivien Rouge

Vivien Rouge

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 8 EmptyPtsi Mayıs 27, 2013 7:08 pm

Pıfffft. Sıkıldım. Scream
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 8 EmptyPerş. Mayıs 30, 2013 10:21 pm

Otur karşıma açıkla. Kafatasının içinde beynin var ve sen de onu kullanıyorsun. Buraya kadar her şey normal. Peki nasıl kullanıyorsun? Nerede kullanıyorsun? Niye kullanıyorsun ya da kullanmıyorsun? En küçük olaylarda o 5 kilogram gelmeyen cisim neden başka bir insanın o 5 kilogram gelmeyen cisminin işleyişini engelliyor? Nasıl olur da becerebilirsin bunu sadece soğuk cümleler ve sert kelimelerle? Kendi çıkarlarını düşünürken nasıl olur da başka birinin beyninin işleyişini suistimal edersin? Hatta beyninde bir düşünce oluşmazken, o kendi kendine işlerken, anlamıyorum, nasıl benim beynime etki edersin? Neden günümün yarısını seni düşünmekle geçiririm?

İnsan beyni aslında salaktır. Algılama süresi ise gereğinden fazla yavaştır. Peki başka insanların beynini nasıl yönetirsin onunla? Senin beyninde mi bir sorun vardır yoksa diğerlerininki mi çok savunmasızdır? Alışılmışın dışında bir şey değilse farkında olmadan insanın kararlarını ya da ne düşüneceğini değiştirebilmek, alışılmış nedir? Otur ve bana sınırları bir daha çiz.
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 8 EmptyCuma Mayıs 31, 2013 11:03 pm

Bir gün içerken fazla çek de boğazına kaçsın o sigara inşallah Smile
AQ KAÇ YAŞINDASIN SEN. NEYİN KAFASI BU? ARTİZ MİSİN OLUM? ÇOK HAVALISIN ANNADIK.
HMM. İNTİHAR EDİORM. ÇOK COOLUM. ÖLCEM COOLLUKTAN .S.S.S.S.S
BOK KAFALI. TEKER TEKER GÖTÜNE SOK O SİGARALARI. KUTUYU DA SOKABİLİRSİN. YEMİN EDİYORUM ÖYLESİ DAHA ZARARSIZ.
DUR BEN Bİ ÇEKİP GELİYORUM, ÇOK EFKARLANDIM.
GÖTÜNE ÇEK. MAL.

Yoo. Sinirlenmedim. Smile
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 8 EmptyCuma Mayıs 31, 2013 11:04 pm

Ayrıca götüm gibi kokuyorsun o sigaralarla. İç sen daha. Kesin beyni senin gibi işleyen mi manita bulursun. Kıç beyinli.
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 8 EmptyPaz Haz. 02, 2013 7:09 am

Bugün dünyadaki 7 milyar insandan 19.178.087 tanesinin doğum günü. Bu insanların 19.178.086 tanesini tanımıyorum. Geriye de 1 kişi kaldı zaten.
İŞTE O DA BENİM ÖKSÖM.
Bundan bir yıl önce, altı gün sonra, sıcak bir haziran günüydü. Bütün yazımı nasıl geçireceğimi kara kara düşünmekte idim. Ve aklıma hayatımda en çok sevdiğim iki şeyi birleştirmek geldi. RPG ve Harry Potter! O RPG senin bu RPG benim diye gezer iken sonunda HE’de karar kıldım. Gayet sıcak ve minik bir aile ortamı vardı, hemencecik kanım ısınmıştı. Ondan iki gün sonra da Dilara adında, ondan sonraki yaşamımda ruh öküzüm olarak tanıyacağım kişi ile tanıştım.
İŞTE BUGÜN DE O KİŞİNİN DOĞOM GÜNÜ.
Aslında kişi demeye bin şahit ister, böyle melek gibi bir şey. Gibi değil ki. Melek. Ama bazen de gerizekalı. Anlamıyorum ki benim gibi birini ne yapıyor? Bunu onunla da konuşmuştuk. Benden daha iyi birini bulana kadar şimdilik sonsuza kadar benimle. Onun için iyi ki doğmuş bu gerizekalı. İyi ki doğmuş bu benim olan, sol yanımı tamamlayan melek. Hepi börtdey tu yu öksöm, aşkım, hayalim, bitanem. Benim, her şeyim. Sen yeşil, ben siyah zeytin. (Çaktın mı inceyi? Wink)))))) )
SEN OLMASAYDIN GÖT OLURDUM.
Şimdiki ormantik halimi gör ve sen olmasaydın ne durumda olurdum bir düşün bakalım.
DÜŞÜNEMEDİ.
Onun için hep yanımda kal olur mu? Bana bir iyilik yap ve hep benim ol.
Seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun yeşil zeytin Heart

Bunu da dershanede yazdım. Hehehe.

--Bunu da 1-2 gün öncesinden yazmıştım. Ruh halime hiç uymuyor ama neyse--

--Dün gece 12'yi beklerken bilgisayar başında uyuyakalmışım. Şit--
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 8 EmptyPaz Haz. 02, 2013 12:20 pm

Adgfhhkhk. Yerim aşkım ya. Bir iyi ki doğdun demen yeterli oğlum. İyi ki varsın, iyi ki benimlesin. İyi ki dün bu siteye gelmişim ve seninle tanışmışım. İyi ki 8 Kasım'da da yanındaydım. Ve iyi ki bundan elli yıl sonraki 8 Kasım'ları ve 2 Haziran'ları birlikte göreceğiiiiz. Seni çok seviyorum yavrum. Seni hiçbir zaman bırakmam been.
Siyah zeytinim. Heart Öksüm. Heart

http://melaniephoenix.tumblr.com/
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 8 EmptyPaz Haz. 02, 2013 12:29 pm

Umarım yavrum. Isırdım burnunu. Heart

They asked, why? And I said, why not?!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
8 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki