AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Lütfen arkadaşlar...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Antonije Hargrove
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Antonije Hargrove

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Antonije Austen Hargrove

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Lütfen arkadaşlar... Empty
MesajKonu: Lütfen arkadaşlar...   Lütfen arkadaşlar... EmptyPtsi Ağus. 20, 2012 11:32 pm

Arkadaşlar bu başlığı buraya açmak ne kadar doğru bilmiyorum ama Bugün 19.50 sularında Gaziantep Karşıyaka, Yukarıbayır ve Çıksorut mahallelerinde meydana gelen patlamada 8 ölü ve 60 kişiden fazla kişinin yaralandığı haberi var. Karşıyaka Mahallesindeki patlamada iki Halk Otobüsünün yanarak hurda haline geldiği belirtildi. Patlama sırasında 200 metre ilerden bile yere uçuran patlamada bir halk otobüsünün altına yerleştirilen bombadan kaynaklandığı söylendi. Bu bayram gününde böyle bir olayın olması Gaziantep'i yerinden salladı. Ve arkadaşlar ben Gaziantep'te oturduğum için bu olaya ben de şait oldum. Arkadaşlar bu olaylar Karşıyaka Karakolunun karşısındaki durakta meydana geldi. Patlama sonucunda bir çok evlerin, dükkanların hurdalık haline geldiği söylendi. sizden isteğim lütfen bu başlık altına Gaziantep için bir Geçmiş olsun yazısı yazmanız ...

Yazanlara da yazamayanlara da şimdiden teşekürler...

En son Albus Jack Phorkys tarafından Salı Ağus. 21, 2012 9:44 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Brian Walters

Brian Walters

Gerçek Adı : Ergin

MesajKonu: Geri: Lütfen arkadaşlar...   Lütfen arkadaşlar... EmptyPtsi Ağus. 20, 2012 11:35 pm

Cidden geçmiş olsun abi bir de oradan geçmişsin o gün konuşmuştuk allah korumuş yani ölenlerin ailesinin başı sağolsun..
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Lütfen arkadaşlar...   Lütfen arkadaşlar... EmptyPtsi Ağus. 20, 2012 11:35 pm

Oha, haberim yoktu Cihan. Çok geçmiş olsun, böyle olaylar olunca ağlamak geliyor içimden ki gözlerim doldu. Çok geçmiş olsun, çok.

Sende bir problem yoktur umarım. Crying or Very sad
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Antonije Hargrove
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Antonije Hargrove

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Teşekkürler abi saol. Vallah çok kötüydü ya birde benim geçtiğim saatte olsaydı.
Antonije Hargrove
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Antonije Hargrove

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Lütfen arkadaşlar...   Lütfen arkadaşlar... EmptyPtsi Ağus. 20, 2012 11:36 pm

Melanié Phoénix demiş ki:
Oha, haberim yoktu Cihan. Çok geçmiş olsun, böyle olaylar olunca ağlamak geliyor içimden ki gözlerim doldu. Çok geçmiş olsun, çok.

Sende bir problem yoktur umarım. Crying or Very sad

Çok teşekkürler. Yok ben ordan geçtikten 4 saat sonra meydana geldi.
Chloé Collinson
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Chloé Collinson

RP Yaşı : 15.
Gerçek Adı : İrom.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Lütfen arkadaşlar...   Lütfen arkadaşlar... EmptyPtsi Ağus. 20, 2012 11:44 pm

Çok geçmiş olsun Cihan. Cidden çok üzücü. Allah korumuş seni Ergin'in de dediği gibi. Ailelerin de başı sağolsun. Tekrar tekrar geçmiş olsun.
https://twitter.com/CrypticDreamer
Antonije Hargrove
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Antonije Hargrove

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Lütfen arkadaşlar...   Lütfen arkadaşlar... EmptyPtsi Ağus. 20, 2012 11:47 pm

Teşekkürler İrem ...
Antonije Hargrove
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Antonije Hargrove

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Lütfen arkadaşlar...   Lütfen arkadaşlar... EmptySalı Ağus. 21, 2012 9:43 am

Şimdi yazdığım yazıyıda okudum da eklememişim. Geçmiş olsun bana değil tüm Gaziantep'te yaşayan aileler için istemiştim. Kusura bakmayın kendime istermişim gibi olmuş aslı öyle değil. Tüm Gaziantep için istedim.
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

MesajKonu: Geri: Lütfen arkadaşlar...   Lütfen arkadaşlar... EmptySalı Ağus. 21, 2012 12:51 pm

Herkesin başı sağolsun. Herkese geçmiş olsun. Of.
Antonije Hargrove
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Antonije Hargrove

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Lütfen arkadaşlar...   Lütfen arkadaşlar... EmptySalı Ağus. 21, 2012 2:37 pm

Anastacia Bouviér demiş ki:
Herkesin başı sağolsun. Herkese geçmiş olsun. Of.

Teşekkürler. Arkadaşlar buraya ne kadar çok cevap verirsk ülkemize ne kadar çok değer verdiğimiz ortaya çıkar.
Darien Greer
Kurtadam
Kurtadam
Darien Greer

Gerçek Adı : Melissa

MesajKonu: Geri: Lütfen arkadaşlar...   Lütfen arkadaşlar... EmptySalı Ağus. 21, 2012 5:22 pm

Bende Gaziantep'te oturuyorum. 3 tane patlama meydana gelmedi. Sadece Karşıyaka'da otobüs durağında bomba yerleştirilmiş bir araç patlatıldı. Onun etkisi ile iki halk otobüsü ve bir yada iki araç hasar gördü. En son sabah baktığımda 9 ölü 61 yaralı vardı. Şimdiki durum ne bilmiyorum. Birde antepliler bdp ilçe binasını ateşe verdiler falan. İkinci yada üçüncü bir patlama olmadı.
Antonije Hargrove
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Antonije Hargrove

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Lütfen arkadaşlar...   Lütfen arkadaşlar... EmptySalı Ağus. 21, 2012 5:27 pm

Melissa yanlış anlama ama haberleri dikkatli dinseydin yukarıbayırdakini gösterdiler ama o ikisi dikkat çekmek amaçlı patlattılar ama kimse ilgilenmedi zaten çok fazla etki bırakmadı. Ama bak Karşıyaka polis karakolunun önündeki çok berbattı. Zaten küçük patlamaymış bir şey olmamış kimseye diğer iki mahalledekiler en büyük Karşıyaka.

En son Albus Jack Phorkys tarafından Salı Ağus. 21, 2012 5:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Antonije Hargrove
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Antonije Hargrove

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Lütfen arkadaşlar...   Lütfen arkadaşlar... EmptySalı Ağus. 21, 2012 5:27 pm

Bu arada Gaziantep'te nerde oturuyorsun.

Lütfen arkadaşlar...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» LÜTFEN RP YAPALIM.
» Huffle puff olarak lütfen herkes gelsin :)