AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Is this real life or just fantasy?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Diamontina Dixon

Diamontina Dixon

RP Yaşı : 23
Gerçek Adı : Bir diamontina var, benden içeri.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Is this real life or just fantasy? Empty
MesajKonu: Is this real life or just fantasy?   Is this real life or just fantasy? EmptyÇarş. Ağus. 22, 2012 12:04 am

Evet, pisti temizleyip baş köşeyi bu efsane gife bırakmak istiyorum.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son Diamontina Dixon tarafından Çarş. Ekim 16, 2013 4:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Diamontina Dixon

Diamontina Dixon

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Is this real life or just fantasy?   Is this real life or just fantasy? EmptyÇarş. Ağus. 22, 2012 6:55 pm

Sen nasıl bir oyuncusun? Nasıl bir adamsın? Nasıl bir insansın? Nasıl bir varlıksın?

Klip ayrı, şarkı ayrı güzel be.
Diamontina Dixon

Diamontina Dixon

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Is this real life or just fantasy?   Is this real life or just fantasy? EmptySalı Ağus. 28, 2012 1:02 am

Kesinlikle doğru. Kesinlikle.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Is this real life or just fantasy?   Is this real life or just fantasy? EmptySalı Ağus. 28, 2012 1:06 am

Diamontina Dixon demiş ki:
Kesinlikle doğru. Kesinlikle.

Çok pis dalarım, çukulatam. Kızma, ehe. Çok doğrudur bu sözü yerim. Ama imzamdaki sözün de değeri vardır.

"Ve anlıyorsun ki hayat güzel , güzel olmayan her şeye rağmen."

Seniseviyom. <3
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Diamontina Dixon

Diamontina Dixon

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Is this real life or just fantasy?   Is this real life or just fantasy? EmptySalı Ağus. 28, 2012 1:25 am

::
Kendimi gördüm sanki. O.O
Diamontina Dixon

Diamontina Dixon

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Is this real life or just fantasy?   Is this real life or just fantasy? EmptySalı Ağus. 28, 2012 9:36 pm

Bu günler çok yakında. -.-

Diamontina Dixon

Diamontina Dixon

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Is this real life or just fantasy?   Is this real life or just fantasy? EmptyPerş. Ağus. 30, 2012 1:25 pm

Ben de şöyle "Movie Night" yapabileceğim bir arkadaş istiyorum. Çok mu şey istiyorum ki?
O değilde, cidden bunu yapsak benim de gifteki gibi heyecanlanmam kuvvetli muhtemel. *-*

Diamontina Dixon

Diamontina Dixon

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Is this real life or just fantasy?   Is this real life or just fantasy? EmptyCuma Ağus. 31, 2012 10:15 pm

Cık cık cık. Bunu hala bilmeyenler var mı ya? O.O
Akşam akşam güldüm ama lskghjklg.

Diamontina Dixon

Diamontina Dixon

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Is this real life or just fantasy?   Is this real life or just fantasy? EmptyÇarş. Ekim 31, 2012 6:32 pm

Milletin dikkatini çekmek için türlü taklalar atan şımarık insanlar nefret ediyorum, bir kez daha fark ettim. Ayrıca derste sinek avı nedir ya? Omzuma ve kafama kitap yemeseydim daha iyi olabilirdim şu an.

Bu klibi öperim.
Chloé Collinson
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Chloé Collinson

RP Yaşı : 15.
Gerçek Adı : İrom.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Is this real life or just fantasy?   Is this real life or just fantasy? EmptyCuma Ocak 11, 2013 12:02 am

Bugün People Choice Awards'ı izleyeceğim saatte okulda kimya sınavına girmek çok koydu be. Özellikle de şu gifleri gördükten sonra.
Spoiler:
https://twitter.com/CrypticDreamer
Chloé Collinson
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Chloé Collinson

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Is this real life or just fantasy?   Is this real life or just fantasy? EmptyPtsi Ocak 14, 2013 7:52 pm

Şimdi bu videoya ölünmez de n'apılır?

Ethan Westwood

Ethan Westwood

Gerçek Adı : Oralet.

MesajKonu: Geri: Is this real life or just fantasy?   Is this real life or just fantasy? EmptyPaz Ocak 20, 2013 10:32 pm

Keşke beni de böyle uyarsalardı:
Chloé Collinson
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Chloé Collinson

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Is this real life or just fantasy?   Is this real life or just fantasy? EmptyPaz Şub. 17, 2013 10:42 pm

A little bit of robert in my life
A little bit of jensen by my side
A little bit of jeremy all i need
A little bit of joseph what i see
A little bit of logan in the sun
A little bit of misha all night long
A little bit of leo here i am
A little bit of you makes me your girl

Cheerleader Cheerleader Cheerleader Cheerleader Cheerleader Cheerleader

Şarkıyı kendime uyarladım, daha güzel oldu. In love Hıh.
Chloé Collinson
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Chloé Collinson

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Is this real life or just fantasy?   Is this real life or just fantasy? EmptySalı Mart 19, 2013 1:03 am

Aslında yazmıycaktım. Ama yazıcam lan. Bilmiyom bi heveslenme geldi. Belki de o kadar shitty günden sonra bu haber iyi geldi ondan. Öncelikle burdan Bilgö'ye bi gönderi yapmak istiyorum, görmiycek belki ama olsun fkgjfdgh. BİLGÖÖÖ TESADÜFÜN BÖYLESİİİ BİLİYON MU BUGÜN ARKADAŞLARIMLA GÜLTEN DAYIOĞLU KONUŞTUK VE ÖLÜMSÜZ ECE'Yİ DE KONUŞTUK VE EVE GELİNCE GÜNCENİ OKUDUM VE BENİM DE ÖLÜMSÜZ ECE KİTABIM İMZALI!!1!!1 CİDDEN BU SİTE BÜYÜLÜ BAK. VUHUUH.

Of aslında kitap fuarında karşılaşsaydık aşırı süper olurdu. Ama olmadı, seneye karşılaşırız belki? What a Face Seneye de çok uzakmış. Crying or Very sad Kendi kendimle konuşuyom biri beni kurtarsııııın. Allaaam kitap fuarını o kadar seviyom ki okulla gittiğimizde servisten iner inmez fuara koşturdum arkamdan kovalayan varmış gibi. Arkadaşlarımı da koşturdum tabii keh keh. Ve o Sherlock'un yeni böyle cicili bicili kaplı kitabını görme anım: EPIC. "Şerloooook" diye bi basmışım çığlığı, gerisini hatırlamıyom. Makbuleler anlattı gerisini. Bu arada burdan da o çığlıkla korkuttuğum bütün masum insanlardan özür diliyorum. Napiyim elimde değildi ama. Diğer epic an ise, Marvel standını gördüğüm zaman. Allam ölüyom zannettim. Öldüm de cennetteyim sandım. Elimde olsa bütün çizgi romanları alırdım da, işte. İki tanesini gösterip ehuehi diye sırıtıyom o kadar 30 tlden 27,50'a iniyo anca. Buçuk ne lan? Buçuk ne???!! Sonra hedehödö yaptırttık iki kitabı bi kitap parasına getirttim kıskıs. Pazarlık çok eğlenceliii, ama arkadaşlarla. Off ama annemlerle diğer gidişimde Marvel standına tekrar koşturdum bi heves, alamadığım vardı ilki, onu alcaktım. Adam demesin mi: "Az önce bitti o dediğiniz. SmileSmile)" Tabii ben içimden cinnet geçirirken dışımdan pokır feysli felç geçirmeler. O son alana ne saydırdım, hak etti ama. Ben o kadar heves yapmıştım. Haksızlık. grumpy cat

Neyse işte. Burdan çıkardığım sonuç, kitapların başını anlamıyon diye devamını okumamazlık yapma, sonra bekletiyon güzelim kitabı heba oluyo. Ama bugün yetiştim sayılır Makbule'ye. Değişcez kitapları, Psikoanalist'i de çok merak ediyom. Çünkü ben de bi psikoyum. Beni de analiz etsinler. Ya da hayır, sonra içim dışıma çıkar. Ayy okumam gereken bir sürü kitap, izlemem gereken bir sürü dizi ve film var. Tabii bu arada da çalışmam gereken tonlarca sınav. Hayat ne güzel. Şimdi yine uyumam ben, napsam ki? En iyisi kimya ya, azıcık kimya çalışıyım. Ya da fizik mi yazsam? Dur ben onu yazı turalıyım.

Not: Bu die welle selamı çok hoş oluum, artık bir ay boyunca yaparım ben bunu. Yandın sen Diyar.

ZİM ZALA BiM!
Nava Lancaster

Nava Lancaster

RP Yaşı : 30.
Gerçek Adı : somebody stole my name!

MesajKonu: Geri: Is this real life or just fantasy?   Is this real life or just fantasy? EmptyPtsi Ağus. 12, 2013 7:21 pm

Abi, abi.
ÇOK İYİ HATIRLIYORUM. BU SAHNEYİ İLK İZLEYİŞİMDEKİ ETKİLENİŞİMİ. MANYAKÇA TAKINTI YAPIŞIMI. GERİ SARIP SARIP İZLEYİŞİMİ. BÜTÜN HERKESE İZLETİŞİMİ. ŞARKIYI YÜZLERCE KEZ DİNLEYİŞİMİ. OH DEATH DİYİP DURUŞUMU. MERVE VE FATMANUR'U DA AYARTIP ONLARI DA MANYATIP BU VİDEOYU TAKLİT EDİŞİMİZİ. ROLLERİ DEĞİŞİŞİMİZİ. DEATH'İN O HAVALI HAREKETİNİ YAPARKEN HUNHARCA GÜLÜŞÜMÜZÜ. YERE DÜŞEN ADAMI OYNARKEN OLUŞAN YÜZ İFADELERİMİZİ. OF. OF. NE GÜNLERDİ.
ÇÜNKÜ,
MANYAĞIZ.

AMA. SUPERNATURAL. İLK. AŞKIM.
YERİN HEP ÇOK ÖZEL. 

"my name is Death and the end is here."
https://www.facebook.com/pepper.pottsy

Is this real life or just fantasy?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-