AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Clary Bernstein

Clary Bernstein

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi. Empty
MesajKonu: Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi.   Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi. EmptyCuma Ağus. 24, 2012 8:03 pm

Belki uzun diye okumazsınız ama yine de yazacağım.

Evet, başlıktan anlayacağınız üzere bu sitedeki zamanım dolmuş. İstifa ettim demiyorum çok saçma bir terim olur, ayrılıyorum diyelim. Bazı şeylerden ötürü falan filan. Detaya gerek yok. Zaten dershanem ve bu sene gireceğim lanet sınav dolayasıyla siteye pek giremiyordum. Malum ders mers işleri. Pc den olabildiğince uzaklaşmaya çalışıyorum. Ve ben sitede durdukça bu imkansızlaşıyor. Bu yazının bir gün geleceğini biliyordum açıkçası ama böyle kötü bir şekilde gelmesini istemezdim. Buradaki anılarımdan bazılarını anlatarak sizlere veda etmek istiyorum. Bayağı duygusala bağladım kusura bakmayın.

Burası benim ilk sitem. Rp hakkında ne nedir bilmezdim ve bir gün face de dolanırken bir sayfa da sitenin adresini gördüm. Girdiğimde ilk adım Derya_granger dı Evet, hadi dalga geçin. O zamanlar bilmiyordum tabii. Sonra o zamanlar Jr. Mert vardı. Bu ismi de ben taktım ona. Büyük Mert'le karışmasın diye. Neyse işte o bana bayağı yardımcı oldu. Grup msnden ne nedir anlattılar. İlay da vardi. Daha Selin ve Mert ile tanışmamıştım. Sonrasında İlay bana isim soyisim seçmem gerektiğini söyledi ve Kılari bu şekilde ortaya çıktı. Clary Ölümcül Oyuncalar Serisi'ndeki kahramandan geliyor. Bernstein'de P.C Cast'ın menajeri. Saçma sapan bir şeydi ama sonra çok alışıldık oldu. Emma Watson kapılıydı o zaman bende Kristen'ı aldım. Gel zaman git zaman, kurgum oluştu ve Roxanne ile Antonio adında iki kişinin bir Rp'sine rastladım. İşte o an Clary gerçek bir insanmışçasına yaşamaya başladı. İlk baş onların Mert ile Selin olduğunu bilmiyordum tabii. Mert'e mesaj attım. Kurgunuza dahil olabilir miyim, falan filan diye. Sonrasın da ikisi ile de anlaşıp şu an ki Roxanne, Clary düşmanlığı ortaya çıkmış oldu. Bu benim ilk kurgumdu ve benim için paha biçilmez bir değere sahip ve sonsuza kadar da öyle kalacak. Mert ve Selin kendimi geliştirmem için bana çok yardımcı oldular. Şimdi ilk Rp'lerimi okuyorum da korkunç. Onların emeğini yadsıyamam.

Zamanla yeni insanlarla tanıştım. Ceren ve Didem gibi harika insanlarla arkadaşlık kurdum ve kurgularımız oldu. Onlarla gerçek hayatta tanışmış olmayı dilerdim. Hiçbir zaman internetten birileri ile arkadaş olacağımı düşünmemiştim. Kötü bir şey gözü ile bakıyordum ama bu sitede tanıştığım insanlar bana bunun aksini kanıtladı. Burada kendimi çok geliştirdim gerçekten. Evim dediğim bir yer oldu burası. Kılari'de benimle birlikte büyüdü sanki. Onun hayatı oldu resmen burası. Gerçek bir insanmışçasına sevdi, ağladı, maceralar yaşadı, öfkelendi, derslere girdi, ölümün, aşkın acısını yaşadı ve daha nice duygular ile boğuştu. Bu karakterimi belki ileride kitabım çıkarsa inş. görebilirsiniz. Ondan asla vazgeçmeyeceğim. İlerde bir kitapta bir filmde ya da bir Rp sitesinde Clary, Clarissa ismini görürseniz beni hatırlarsınız belki ya da sadece geçip gidersiniz. Bilemem... Site zamanla çoğaldı. Sitede ki geçmişime devam edecek olursam, aradan geçen zamanla Selin ve Mert bana adminlik için teklifte bulundular. Tabii ki hemen kabul ettim. Bu benim için harika bir haberdi. Adminlik zor iş ama onu söyleyeyim. Türlü türlü insan. Rp puanını beğenmeyeni var, üstüne Rp puanı düşük diye, bir ara puanlama vardı da, sana hakaret eden var. Bu gibi zor durumlardan Selin çıkarmıştı beni. Onları takmamam gerektiğini söylemişti. İmkansızdı tabii benim için ama zamanla alıştım. Ancak artık bunu yapamam. Adminlik zor bir iş ve ben iyi bir meslek sahibi olmak istiyorsam derslerime odaklanmam lazım.

Her neyse. Site yaz aylarında ölmüştü. Geçen yaz. Sonra Selin ile kolları sıvadık ve siteyi yeniden canlandırdık ve yepyeni insanlar geldi ve bunların çoğu bana kendimi hatırlatıyordu. Özellikle Selis geldiğinde geçmişteki ben demiştim. Hiçbir şey bilmiyordu ama şimdi çoğu kişiden daha iyi yazıyor. Şimdi tek tek isim saymayayım ama çok değerli insanlar tanıdım. Kavga ettiğimde oldu ama iyi anlarım bu kötü anlarımı unutmamı sağladı. Yine de üzüldüğüm zamanlar içimde kaldı. Bu arada John Amcacığımı unutursam çok ayıp olur. Selim'in John'u, Kılari için bir babaydı ve o mikemmel biri. Ceren'in Eymisi, Kılari'nin biricik ablası, dert ortağı. Didem ile doğru düzgün bir kurgu yapamadık ama onun her karakteri ayrı bir güzel. Selin'in Roxanne'i asla unutulmayacak bir düşman Kılari için. Mert'in Antonio'si Kılari'nin biricik dostu. Elif'in Cecelia'si ise kardeşi gibi. Aynı gerçekte Elif ile benim olduğumuz gibi. Ne kadar kendisi ile sorunlar yaşamış olsak da Kılari için Adrian'da unutulmaz. Onların aşk Rp'leri bana bayağı bir ilham kaynağı oldu. Ama dediğim gibi sadece Kılari ve Adrian karakter olarak onlar süperlerdi. Her neyse. Sonra daha bir sürüsü, Didem'in Mel'i, Selis'in Alek'i, Ergin'in Brian'ı, Merve'nin Dean'i, Bilge'nin An'i, Esin'in Kath'i, İrem'in Kath'i, Ekin'in Bastet'dı, aaaa tabi ki Kadri'nin Elliot'u bir taneler arasında:), Sanem'in Holly'si... Daha bir sürü say say bitmezz şimdi. Yazmadığım varsa özür dilerim.

Hepinizi çok seviyorum ve asla unutmayacağım. Vedaları hiç sevmem ama buna mecburdum. Öyle sessizce çekip gidemezdi en büyük Gryffindor Kılari. Benim canım karakterim. Onu asla unutmayın. Ve Kılarinin kurgusu şöyle bitsin lütfen; kimseye bir şey söylemeden Hogwarts'ı terk etti ve bir daha da kimse izini bulamadı. Kimisi öldüğünü söyledi, kimisi kaçırıldığını, kimisi intihar ettiğini ve kimisi de onun bunu yapmayacak kadar cesur ve akıllı olduğunu yakında ortaya çıkacağını iddia etti ancak kimde onun tam olarak nereye gittiğini bilemedi. Bunu hep yapmak istemiştim.Smile Sizi asla unutmayacağım.

Biricik Kılari'niz Derya~
Dean Bloom

Gerçek Adı : Merve ben aynı zamanda Ivan A. Arshlander ve Sophie A. Hunter'ım.

MesajKonu: Geri: Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi.   Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi. EmptyCuma Ağus. 24, 2012 8:14 pm

Vedalar iğrençtir ve nefret ederim. Kılariyi kaybetmek düşündüğümden daha çok canımı sıktı ve acıttı demeliyim. Kararlarına saygı duyuyorum ama gitmeseydin keşke. Kendin için doğru olanı seçtiysen ve mutluysan bende senin için buruk bir mutluluk yaşayabilirim. Kendine ve kılariye çok iyi bak açıkcası ben seni unutmıycam Smile
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Brian Walters

Brian Walters

Gerçek Adı : Ergin

MesajKonu: Geri: Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi.   Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi. EmptyCuma Ağus. 24, 2012 8:14 pm

Derya keşke böyle sonlanmasaydı fakat herkesin bir bırakma günü oluyor ne yazık ki Crying or Very sad Rp yapmadık, keşke yapabilseydik fakat sırf seninle atışmak bile eğlenceliydi. Keşke daha fazla vakit geçirebilseydik fakat haklısın bir geleceğin var ve buna önem veriyorsun. Buna saygı gösteririm tabi ki. Umarım bir gün yine rp yaparız Smile
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Ama ben ağlarım ki. Derya, ara sıra sana gerçekten çok kızıyordum böyle sinir olduğum zamanlar olmuştu açıkçası. Ama hiçbiri öyle kalıcı şeyler değildi, gelip geçti. Bu yazıyı okuyunca da duygulandım açıkçası. Keşke gitmesen, her şey çözülebilir sonuçta. Özellikle ben gitmeye karar verdiğimde, Nur olayı, beni yine buradakiler bağlamıştı. Çok özleneceksin EN GRYFFİNDOR KILARİ! Gerçi böyle duygusal konuşmaları hiç yapamam ki ben, çoğu zaman sert adminlerden hoşlanmamama rağmen seni seviyordum yani. Belki herkes bir şansı hakeder Derya, son kez kalmayı denesen. Ben bile buraya bu kadar az sürede bağlandım, gitme yani. Üff, salakça bi konuşma oldu. Seni seviyorum.

Umarım Kılari, muhteşem bir dönüş yapar. Unutma

Bizi sevenler asla bizi terketmez. Onlar burdadır -kalbimizde-.
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

MesajKonu: Geri: Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi.   Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi. EmptyCuma Ağus. 24, 2012 8:15 pm

Çok pis duygusala bağladım Crying or Very sad Seni unutmayacağız başkan. Sadece açtığın başlıklar ve kurduğun kurgularla kalmayacaksın bu sitede. Seni seviyoruz ♥️

En son Anastacia Bouviér tarafından Cuma Ağus. 24, 2012 8:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi.   Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi. EmptyCuma Ağus. 24, 2012 8:16 pm

Derya, bunu okurken kimi zaman güldüm, kimi zaman hüzünlendim. Şu an gerçekten çok duygusal bir moddayım, gitmeni gerçekten istemezdim, umarım bir gün geri gelebilirsin. Kılari'yi kimse unutmayacak. En azından ben unutmayacağım. Burası benim ilk sitem ve ilk geldiğimdeki hallerimi dediğin gibi en iyi sen biliyorsun. Buraya alışmama yardımcı oldun, benimle ilgilendin. Sana ne kadar teşekkür etsem az. Kimi zaman seni sinir etmiş ya da kızdırmış olabilirim belki, şapşallığıma ver Razz Seni gerçekten çok seviyorum ve sen benim için RPG hayatındaki unutulmazlardan olacaksın. Bu dünyaya ilk atıldığımda kolumdan tutan sendin sonuçta. Aleksandra şimdi gelişmiş bir karakterse, hepsi senin sayendedir. Belki biraz fazla duygusal gelecek, ama öyle. Seninle tanışmak bir zevkti, hiçbir zaman kalbimden çıkmayacaksın. Kendine iyi bak, umarım hayatta istediğin her konuda başarılı olursun. Smile
Antonije Hargrove
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Antonije Hargrove

Gerçek Adı : Antonije Austen Hargrove

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi.   Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi. EmptyCuma Ağus. 24, 2012 8:21 pm

Benim buraya yazmamam gerekiyordu ben bunu haketmiyordum ama yazma ihtiyacı duydum. Bizim seninle aramızda ne kadar da sorun olmuş olsa da ben seni bir arkadaş olarak gördüm. Seninle tartıştığımız gün için çok pişmanım ve şuan gitmene çok üzüldüm anlatamam. Böyle bitmemeliydi. Senin gibi harika bir insanın bu şekilde ayrılmaması gerekirdi. Ama her şeyin demek ki bir sonu varmış. Elbet zaman gelip beni de bu siteden ayıracak ve ben en başta beni affettiğin için çok teşekkürler… Ama keşke gitmeseydin…

Saygılarımla ...
Albus Jack Q' Wr. (Cihan)

En son Albus Jack Q' Wr. tarafından Cuma Ağus. 24, 2012 8:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Nymeria Pierce

Nymeria Pierce

MesajKonu: Geri: Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi.   Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi. EmptyCuma Ağus. 24, 2012 8:29 pm

Şimdi benim biricik Derya ablağ'm gidiyor mu? Bizi -cocuklarını- bırakıp gidecek mı? Ağlarım ama. Sen sitenin nese kaynağısin Derya ablağ. Biliyorum biraz cocukca olacak ama; gitme, bizi bırakma. Hafta da bir bak. Bizle iletişimini kesme. Biliyorum böyle yazdığım için seni uzuyorum ama dayanamam. Ben herkese çok çabuk bağlanırım. Ben bu site sayesinde yazı yazmayı öğrendim. Bir ilgi alanım, gercekten bir kacis yolum olmuştu. Burada çok iyi arkadaslarım oldu. Ve çok sevdiğim iki ablam. Sen ve Selin ablaya hemen ısınmıştım. Yazılarınız o kadar guzeldi ki! Çok uzatmayayım çünkü aglamaktan yazmamıyorum. Seniseviyorum Deryağ abla. Ve bir kitap yazarsam Selin ablağya ve sana adiyacagim. Umarım geri donersin. Belki bir umut...
Vera Dantes

Vera Dantes

RP Yaşı : 27
Gerçek Adı : Didem

MesajKonu: Geri: Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi.   Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi. EmptyCuma Ağus. 24, 2012 9:24 pm

Er ya da geç, ya siteden ayrılacağız ya da rpden toptan. Bu yadsınamaz. Benim için de online olmak artık bir sıkıntı haline gelmeye başladı.
Fakat ben seni, Selin'i artık rp ile bağdaştırmıyorum, bambaşka hayatımın içinde arkadaşlar oldunuz. Çok keyifli zamanlar geçirdik. Sen, Amélie, Roy, John kurgusuyla özellikle. Razz Aklın burada kalmayacağı için senin için bir yandan seviniyorum. Umarım istediğin yeri kazanırsın ve belki o şehirlerde karşılaşırız. Smile
Holly Challenor

Gerçek Adı : sanem

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi.   Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi. EmptyCuma Ağus. 24, 2012 10:39 pm

Seni gerçekten çok özleyeceğim. Bu benim ilk rp sitem değildi ancak gördüğüm en canayakın adminlerden birisin. Anthony ve April'ın şeker kurguları vardı daha, olsun senin yerin hep ayrı bizde.
Belki bir gün geri dönersin, ayrıca holly clary'i pek sevmese de sanem derya'yı yeterince seviyor:)
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

RP Yaşı : 14

MesajKonu: Geri: Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi.   Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi. EmptyCuma Ağus. 24, 2012 10:47 pm

Hayır. Hayır yaa. Bence sınav bitince geri dönersin. Lütfenn :'( Bu site sensiz nasıl yaşıyacak ki. Hepimiz bir kişiyiz ve sende kalp atışımızsın. Benzetmelerim iyi olmasa da sen gidemezsin. Sensizliğin ne anlamı var bu sitede? Benim ismimi bile söylememen beni hiç yaralamadı diyebilirim. Seni ÇOK ÖZLEYECEĞİM.... Olmadı bu bölee. Ben geliom millet gidiyo. Offf. Lanet olsun.

https://twitter.com/#!/baranyetismis
Charlotte V. Hawkman

Charlotte V. Hawkman

Gerçek Adı : Esin the first.

MesajKonu: Geri: Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi.   Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi. EmptyC.tesi Ağus. 25, 2012 12:35 pm

Siteden ayrılmana herkes kadar üzüldüğümü söylemem gerekir. 3 yıldır adminlik yapıyorum ve evet, ne kadar zorlu olduğunu bilirim. Sınavlar sırasında hala site ile ilgilenmen gerekir, hiçbir şeyi beğendiremediğin üyeler vardır, hatta bir grubu da sanki robotmuşsun gibi her şeyi onlar başvurduğunda bakman gerektiğini düşünürler. Ben bu siteye geçen yaz üye olmuştum, öyle site aranırken daldığımı bilirim. Eskilerden -sen ve Selin dışında- bi' Kadri'yi hatırlıyorum, başkası varsa da tanışmamışım sanırım. KK karakterim ve kurgusu daha geçen yazdan, ama geri dönünce silmek istemedim. Bu yıl lise biri bitirdim ve çoğunuz lise öğrencisi olduğunuz için lise birin ne kadar ağır geçtiğini biliyorsunuzdur, çatladım. Yaz tatili geldiğinde canım tekrar eski şeylere dönmek istiyordu ama bütün yıl rp yapmamış birisi olarak ne yeni açılan siteleri biliyordum ne de rp yapma ilhamım vardı. Sonra rastgele bir siteye üye olup Katherine karakterimi canlandırmak aklıma gelmişti, bu siteyi hatırladım ve girip nasıl bir kurgu yaratmışım diye tekrar bakayım dedim, bir girdim site canlanmış. Derya bilir zaten, ilk işim mesaj atmak olmuştu beni niye çağırmadınız ya o kadar siteyi düzeltmişsiniz falan diye. Bu yaz tekrar rpye ve özüme dönmeme yardım etti bu site, benim ilk sitem kadar değeri var gözümde. Hep iki admin gayette güzel idare ediyor falan diye düşünürdüm ki benim sitelerimde en az 3 veya 4 kişi olurduk biri girmediğinde öbürü yardımcı olsun diye. Gayette başarılı bir siteydi, sensiz tuhaf olacak. Elbette sen gittiğin gibi siteyi depresyona sokup öldürmeyeceğiz, bunu isteyeceğini sanmıyorum. Hayır, bana kalırsa siteyi bütün yıl açık tutup gelecek yaz gelmeni bekleyebiliriz. Bekliycez çünkü, kaçarın yok. asdfj
    Bu sitenin ve adminlerinin benim üzerimde gerçekten büyük bir önemi ve değeri var, eğer yardım edebileceğim bir şey olursa lütfen haber verin. Sınavlarında başarılar Derya.
Chloé Collinson
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Chloé Collinson

RP Yaşı : 15.
Gerçek Adı : İrom.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi.   Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi. EmptyPtsi Ağus. 27, 2012 1:44 am

Biliyorum, benimki biraz geç bir post olacak ama, şehir dışında olduğumdan dolayı ancak görebiliyorum bu veda yazısını. Selis senin siteden ayrıldığını bana ilk söylediğinde cidden şoka uğradım, inanamadım bir an. Siteye bağlandığım kadar sana da çok bağlanmışım çünkü. Bu benim için cidden çok üzücü bir haber oldu. Sen çeşitli karakterlerin, hoş sohbetin, canayakınlığın ile kalbimi kazanmıştın. Ne zaman merak ettiğim ya da anlamadığım bir şey olsa danışabileceğim, konuşabileceğim sayılı kişilerdensin. Siteden gidiyor olman beni gerçekten üzdü. Eksikliğini de hissedeceğimden eminim. Fakat kendin için en iyi olanın bu olduğunu düşünüyorsan, kararına saygı duyarım elbette. Sadece, seni çok seviyor olduğum ve renkli karakterlerin ile kişiliğini hiç unutmayacağımı bilmeni istiyorum. Kendine çok iyi bak Derya. Umarım bir gün yeniden karşılaşırız. Smile
https://twitter.com/CrypticDreamer
Valerie Fabien

Valerie Fabien

RP Yaşı : 27
Gerçek Adı : ceren.

MesajKonu: Geri: Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi.   Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi. EmptyCuma Ağus. 31, 2012 1:50 pm

Buraya yazmakta geç mi kaldım acaba? Bence kalmamışımdır. Ahh benim kızım Kılariiimmmm. Rpden kopsak bile sizden kopmayacağımı düşünüyorum çünkü Didem'in de dediği gibi sizi rp ile bağdaştırmıyorum ben artık. Karakterlerimizin dostlukları bizim dostluğumuza dönüştü bence. Seni seviyorum Dirya. Umarım bir gün karşılaşırız ve ben sana Kılariiiiii diye bağırırım! Very Happy

dipnot: "Very Happy" bu ifadeyi en az benim kadar kullanmayı seven birisini kocaman kucaklarım. ^^
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

RP Yaşı : 49
Gerçek Adı : Celia Monique Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi.   Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi. EmptySalı Eyl. 04, 2012 7:47 pm

Bunu yapacağımı hiç düşünmüyordum, hepinizden özür dileyerek yazmak zorunda hissediyorum artık kendimi.

Derya'yı çok severdim. Olay sadece Rp değildi ya da aynı siteyi yönetiyor olmamız. Onunla dertlerimi paylaşabilirdim, onun dertlerini dinlerdim, geyik yapardık saatlerce. Ama insanlar değişiyormuş.

Her şey Derya'nın Şeref'le tartışmasıyla başladı sanırım. Bir admin keyfi olarak tartıştığı bir kişiyi banlayamaz, bu konuda "sanırım"ım yok, eminim. Tartışmayı forum üzerinde başlatan Derya ise haksız olan Derya'dır. Buna rağmen, moralinin bozuk olduğunu ve zor bir dönemden geçtiğini bildiğim için banlanmasına laf etmedim. O yetmedi, çok sevdiği kuzeni Şeref'i korumaya ve Derya'ya yaptığının yanlış olduğunu anlatmaya çalışan Melisa ile de laf dalaşına girip banladı. Üstelik çok yakın bir arkadaşım olan Melisa'yı kendim banlamak zorunda kaldım çünkü Derya siteyi bırakmakla tehdit ediyordu.

Sonra Derya'nın dersanesi başladı. Giremiyordu malum. Siteden birini admin yapmayı düşündük ama onlinelık süresiyle vs. tam olarak güvenebildiğimiz biri yoktu. Benim aklımda biri vardı ama; Melisa bana her konuda admin olmadan yardım etti. Kurgular, sistemler, önemli kararlar olsun. Arka planda çalışan biriydi anlayacağınız. Banlandıktan sonra da buna devam etti hatta, bana bir gün bile neden beni banladın demedi banlandığı mesajını ben yazmış olsamda. Çünkü Derya'nın tepkisini ve kişiliğini biliyordu. Üzerinde çalıştığımız bir sitemiz daha var, onda da elinden geldiğince yardım etti. Derya Melisa'dan hoşlanmıyor diye ona bu konuyu açmadım ama baktım site eski boşluğuna geri dönüyor, site için yapmam gerekeni yaptım.

Derya'ya arkadaşlığımızın benim için ne kadar değerli olduğunu anlattıktan sonra Melisa'yı admin yapmak istediğimi söyledim. Kişisel almamasını, site için en iyi olan kararın bu olduğunu söyledim. Tabi bu konuyu eski arkadaşlarımızdan Didem gibi insanlara da danıştım çünkü kendimi suçlu hissediyordum. Hissetmemeliymişim. Anında gitmek istediğini söyledi. Sözde bunca sevdiği siteyi nedensiz bir şekilde nefret ettiği bir kız geliyor diye terkediverdi. Ne kadar dil döktüğümü anlatmama gerek var mı? O bu yazıyı yazdıktan sonrada olayı kişisel almamasını, onu çok sevdiğimi, geri dönmek isterse memnuniyetle kabul edeceğimizi söyleyip durdum. Melisa'da Derya'nın siteyi bırakmasını hiçbir zaman istemedi, hatta Derya o gelirse ben giderim dediğinde gelmemeyi bile düşündü bu kadroyu bozmamak için.

Ama kimin haksızlık yaptığı ortada sanırım. Bunun arkadaşlığımızı bozmamasını istediğimi defalarca söyledim ama Derya beni her türlü sosyal medya sitesinden silip engellemekte, iğneliyici tweetler atmakta, başka sitelerin seyir defterlerinde onu arkasından vurduğumu söylemekte buldu çözümü. Bana en son söylediklerinden sonra ise olayın siz üyelere de açılması gerektiğine karar verdim kendince.

Yolu açık olsun. En yakın zamanda olgunlaşması umuduyla. Başlığın arşive yollanma vakti geldi.
https://hogwartsexpress.yetkin-forum.com

Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Ergen dedin de aklıma geldi
» Derek geldi :D
» Artık zamanı geldi! :D
» Rp vakti
» Damla sınav olup geldi.