AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Takıl oltama canım, tadına bakacağım..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Takıl oltama canım, tadına bakacağım.. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Takıl oltama canım, tadına bakacağım..   Takıl oltama canım, tadına bakacağım.. - Sayfa 2 EmptyPerş. Ekim 25, 2012 8:57 pm

Sitenin açıldığını gören masum Dilorağ.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Takıl oltama canım, tadına bakacağım..   Takıl oltama canım, tadına bakacağım.. - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 04, 2012 6:01 pm

İYİ Kİ DOĞDUN HAYATIMIN ANLAMI!

'Bu mesajı neden şimdi yazdın, Brütüs?' diyebilirsin. O gün girememe ihtimalim var. Seni seviyorum.

8 Kasım.. İşte o gün, senin doğum günün. Aslında benim de doğum günüm. Seni tanımakla, yeniden doğmuş hissediyorum kendimi. Yanında değilim ama kalbimin en derininde seninle birlikteyim. Sana ne kadar iltifat etsem, senin için ne yapsam bana hissettirdiklerinin yanında sadece minik bir tuz tanesi kadar olabilir sanırım. Seninleyken yaşadığım mutluluğu, çok az insanla yaşıyorum. Seninleyken yaptığım şeyleri hatırladıkça, 8 Kasım'ı -yeniden doğumu- yaşıyorum. Ama gerçekten bir insanın sahip olduğu ve olabileceği en değerli şeysin. Ger gün bitiminde; kimileri hayal kurarak, kimileri birilerini düşünerek, kimileri ise bir o yana bir bu yana dönerek uyumaya çalışır. Bense Londra hayalimizi kurarak, seni düşünerek uyuyorum. Deyişik bir insan olduğumu bilirsin. Razz İlk tanıştığımız günü hatırlamasam da o anı hiç unutmam biliyorsun. -Zeytinlere şükürler olsun, bizi tanıştırdılar!- Hayatın, her şeye rağmen güzel olduğunu senin sayende öğrendim. Pes etmemeyi senin sayende başardım. Ve gerçekten sevgiyi bu kadar derin işledim, hissettim. Yeni bir yılla birlikte, hüzünlerin ve acıların daha fazlası gelse de bizimle, kahırların ağıtları sel olup aksa da bedenimizden, yaşadıklarımıza inat, seni seven birilerinin olduğunu hatırlayıp; gülümse benim için. Gülen yüzünün düşmesine vesile olanları yakarım ulen. O.O Midemde öküzlerin uçmasını sağlayan kişilik; çok değerlisin. Hiç bitme, hiç gitme. Hayatın acımasız olduğu doğrudur öküzüm, seni her gün gören insanlar var. Seni üzen insanları saymıyorum bile ben. <3 Vee, çok beğendiğim bir söz olaaan; 'Arada bir çok sıcak oluyor buralar, kim bilir yine neye gülüyorsun.' veda ediyorum doğumgünü kutlamama. Eğer perşembe günü girebilirsem, bunun beş katını yazacağımdan emin olabilirsin.

Şimdi zaman seni gösteriyor
    Uçuşuyor, sesleniyor martılar sana,
    Hoşgeldin dünyaya diye
    Tam 16 yıl önce.
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

MesajKonu: Geri: Takıl oltama canım, tadına bakacağım..   Takıl oltama canım, tadına bakacağım.. - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 04, 2012 7:36 pm

ALLAAAĞM. AYEMDED. ÜHÜ.

Negzel yazmışın lan Crying or Very sad Ağzını, klavyesini yediğim Crying or Very sad Seni çok sevdiğimi biliyorsun değil mi? In love Heart
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Takıl oltama canım, tadına bakacağım..   Takıl oltama canım, tadına bakacağım.. - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 06, 2012 9:59 pm

DERLER Kİ; BİR YERDEN SONRA, ACIMAZ DAHA FAZLA.
ZATEN AŞK KÖTÜ BİR ŞAKA. ANLAMAYA ÇALIŞMA.
HER GÜZEL ŞEY BİTERMİŞ. AŞK NEDENSİZ SEVMEKMİŞ.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Takıl oltama canım, tadına bakacağım..   Takıl oltama canım, tadına bakacağım.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 10, 2012 5:17 pm

Susma. Sözlerin; senin kadar güzel, tenin kadar keskin olsun.
Hazırım yaralanmaya. Ne farkeder? Bir sen eksik, bir ben fazla.
Alışmışız, mutsuzluğa. Mutsuzluğa, inanmaya.
Günahı boynuma. Bir yalanı eksik, bir yalanı fazla.
Nasıl olsa döner dünya. İster inan, ister inanma; yalnızlığın çaresini bulmuşlar.

Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Takıl oltama canım, tadına bakacağım..   Takıl oltama canım, tadına bakacağım.. - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 11, 2012 7:04 pm

Birol bu şarkıyı neden bu kadar güzel söyledi? Ferman yaptığı her işi bu kadar güzel yapmayı nerden öğrendi?
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Takıl oltama canım, tadına bakacağım..   Takıl oltama canım, tadına bakacağım.. - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 13, 2012 8:01 pm

O diyil de, iç çamaşırlarımın renkleri uyduğunda Victoria’s Secret modelleri gibi hissediyorum. Tabii daha garip görünümlüsü ve daha asosyali ve daha çirkini ve daha yalnızı ve daha… Neyse tamam benzemiyormuşum sussam daha iyi olacak sanırım. ♥
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Takıl oltama canım, tadına bakacağım..   Takıl oltama canım, tadına bakacağım.. - Sayfa 2 EmptyCuma Kas. 16, 2012 9:17 pm

Telefonuma yeni indirdiğim bi' program vardı. Ben de resim çekiyim dediim.
Evet, okulum herkesin özendiği çevrelere sahip değil. Hiç bi' bok yok yakınında. -Evet, sayın seyirciler; market bile yok.- Ee, ilçede okumanım bu şekilde dezavantajları var tabii. Razz İlçe bile değil. Köyde okuyorum bildiğiniz. Adssdffdg. Dağın en uç kısmına okul yapılınca böyle oluyo. Şimdiye kadar görmediğim hayvanları falan görüyorum. Hayvanat bahçesi misali.. Very Happy Neyse, sonuç olarak seviyorum ki. Bu da çok beyendiğim fotoğraflar. Heart

Ehe.:
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Takıl oltama canım, tadına bakacağım..   Takıl oltama canım, tadına bakacağım.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 17, 2012 7:06 pm

Ferman'a aşığım olum ben. Yakında sulanırken, boğulmaktan ölecem.
Herkes istediğini desin. Vazgeçilmez ilk üçüme bile girer maNga. ♥

Hani biz, mecazi aşkların buruk özlemiydik. ♥
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Takıl oltama canım, tadına bakacağım..   Takıl oltama canım, tadına bakacağım.. - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 18, 2012 5:13 pm

Çok şeye sinirim bozuluyor sanırım. Sakin kalamıyorum, olmuyor işte.
Bunalımdayım, dokunmayın gençler. Neden? Valla bilmiyorum.
Oturup saatlerce ağlayasım var. Böğüre böğüre böyle.
Yalnız başıma kalsam bi' odada.
Şöyle sınavları düşünmesem, insanları düşünmesem..
Hah, işte o zaman bi yenilencem yahu.
Kimya yazılısı bunalttı beni sanırım. Yemin ederim hiçbir şey bilmiyorum.
Bir alıp kalıcam artık. Sanırım artık umursayamıyorum.

Dokunma, dokunma. Kırılır kalbim, dokunma.
Kırma, kırma. Seven kalbimi, kırma.
Dokunma, dokunma. Ben yaralı bir gönlüm.
Vurup da, kırıp da; kanatıp cana, dokunma.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Takıl oltama canım, tadına bakacağım..   Takıl oltama canım, tadına bakacağım.. - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 18, 2012 5:42 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Takıl oltama canım, tadına bakacağım..   Takıl oltama canım, tadına bakacağım.. - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 18, 2012 6:01 pm

Ehe. Heart
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Takıl oltama canım, tadına bakacağım..   Takıl oltama canım, tadına bakacağım.. - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 20, 2012 7:39 pm

Bazen, 'Lan, Teoman. Duygularımı mı okuyon?' moduna giriyorum. Türkiye'de, benim gözümde, en iyi müzik yapandır şahsen. Evet, maNga'yı ayrı severim falan ama Teoman candır yahu. ♥ Şarkılarındaki anlama ölürüm. Çoğu zaman, 'Neden müziği bıraktıın?' diye isyanlara girsem de, zirvede bıraktın müziği. Helel olsun. ♥

#: Güneşim olmadan, göremem ki, ay tutulurken. Uyuyamam ki, karanlık olsa da. Ben herkesi sevemem ki. Sevmeden de, yaşayamam ki. Yanlış olsa da..
#: Hiç atmayan bir kalp. İki yalnız, bir gemide. Anısı var sadece.. Kadın ağlar, erkek bakar. Kadın duyar, erkek duymaz. Kadın sorar erkek susar. Kadın gider, erkek içer.
#: Çok beyazdı, kir tutardı. Ömrü kelebek kadardı. Mektupları şişedeyken, bir de bakmış deniz yokmuş. Tek başına dans ederken, mutsuzluktan sarhoşmuş.
#: Zaman akmıyor sanki, saatler durmuş bugün. Sonsuz yalnızlığımda, bir tek sen varsın bugün.
#: Ne insanlar ne mekanlar, özlemlere yetmiyor. Başka sözler başka yüzler, ödeşmeler bitmiyor.
#: Hakkım yok seni sevmeye, çıktın karşıma ne diye? Sen başkasının malısın, kalbim bunu nereden anlasın? Unutmam lazım çünkü sen, arkadaşımın aşkısın.
#: Yaklaştırsana, yavaş yavaş kendini bana. Al içine tekrar derinine sakla, kat kasırgana. Yalan söyleme, bak gözlerime bitmiş olamaz. Yokla ceplerini, aşk kırıntıları kalmış olmalı biraz.
#: Uyumadan uyandım, yine aynı dünyaya. Karar verdim kalmaya, baktım dedim ki aynaya; "Acelen ne?" Olacaklar olacak, bir gün nasılsa. Yaşa, yaşa, yaşa. Seni sevenler var burada. Yaşa, yaşa, yaşa. Sevdiklerin var, burada hala.
#: Bak hayatına, dinmiyor sızın. Her yarışta, her varışta, oynar yalnızı. Sorduğunda kalp, hayata razı. Hiç sormadan, düşünmeden alnında yazı.
#: Bu hayat da bizi böyle, yakamızdan tutacaksa. 'Hadi böyle yaşa,' derken kalbimize sormuş mu?
#: Yorgun görünüyorsun, biraz uzan istersen, sever gibi yapma artık. Daha henüz vakit varken.
#: Ben hep seni beklemişim. Bu günlerde farkettim. Gel biraz daha yakınıma bir an için, tut ellerimden, gözlerimden o an için.
#: Yağmalanmış kentleri sen bilirsin. Anıt dikerler ölülerin anısına. Seni toprağında unutacaklar, seni kitaplarda anacaklar.
#: Sonunda görürüz belki. Sen de ben de uçsuz bucaksızız. Bu yalnız şehirde, yaşam sevincin duruyor mu hala içinde? Sustun konuşmadın sözcükler bitince.
#: Anlamı yok; tüm sözlerin, sensiz geçen gecelerin, yaşanacak senelerin.. Bu kalp seni unutur mu?
#: Bugün, sözlükler kusuyorum. Cümleler kuramazken dün. Bugün, denize döktüm kendimi. Ucuza gitmeyeyim diye. Bugün, sıyrıldım rollerimden. Mutluyum; çünkü artık yokum bugün.
#: Şimdi ölmek istemem bir kalbi sarmadan, aşkı tatmadan daha. Onla sarhoş olmadan, hiç sevişmeden daha..
#: Çoktandır yaşıyormuş gibi yapıyordum demek, ben bu şehirde. Çoktandır iki yabancı gibi yaşıyorduk demek, biz bu şehirde.
#: Zaman düşer ellerimden, yere.. Aradan tahta boşa. Saatler çalışır, izinsiz. Hep bir sonraya. Resimler sarı güneşsizlikten duygular değişir. Dostlar dağılır, dört bir yana, kendi yollarına.
#: Baktım denedim, seçtim aşık oldum, değiştim. Şimdi tam kendim oldum. Seni sevdim güzelleştim, benimsin tam benimsin. Hiç bitmeyen aşkımsın, dudaklarımda.
#: 'Gerginsin rahatla,' dedi çabucak soyunurken kadın. 'Paramı ver yeter, hiç farketmez adın. Soyunmana gerek yok, bana bir kaç tatlı söz lazım. Uyuyana kadar kal yeter, bitmiş uyku haplarım.'
#: Bir çılgın gibi şimdi hayatım. Ne sevgim kaldı çünkü, ne gözyaşlarım. Kurtulmak için her seferinde, kaçtım koşar gibi içimdeki senden. Ateş düşünce hep söndüm, hep sırılsıklam.
#: Çok mutluyum şu anda. Ellerim vücudunda. Umurumda değil artık dünya.
#: Herkes gibi, olmayan hayaller peşinde; yalnızım. Kelimeler acıtır canımızı. Bilmeden, el yordamıyla koşarken; dinle artık duymuyoruz. Yalama hayaller, sonunda dünya aslında yanı başımızda.

İYİ Kİ DOĞDUN!

En son Melanié Phoénix tarafından Salı Kas. 20, 2012 9:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Takıl oltama canım, tadına bakacağım..   Takıl oltama canım, tadına bakacağım.. - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 20, 2012 9:54 pm

Lise sandığım kadar basit değilmiş gençler. -,-
Bayaa zormuş yani. Ben inekleme moduna geçmek zorundayım maalesef.
Yoksa iyice kendimi boğucam. Günde yarım saat girip çıkarım artık. Sizi seviyom.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Takıl oltama canım, tadına bakacağım..   Takıl oltama canım, tadına bakacağım.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 01, 2012 7:47 pm

Sanırıım, Playful Kiss iyice psikolojimi bozdu. Alla'm öyle birini bulana kadar evlenmem ben.
Öküz olsun canımı yesin. Mal olsun, bağırsın filan. In love Evet, sakinim.
Doktor mu olsam ben ya? Mimar mı olsam? Mühendis mi olsam? N'apsam..

Senin şirinliğini!

Takıl oltama canım, tadına bakacağım..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Similar topics

-
» Selam canım
» selam canım ben amcanım