AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Biraz Yardıma İhtiyacım Var

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Brian Walters

Brian Walters

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Ergin

Biraz Yardıma İhtiyacım Var Empty
MesajKonu: Biraz Yardıma İhtiyacım Var   Biraz Yardıma İhtiyacım Var EmptySalı Ağus. 28, 2012 11:34 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Brian Walters & Katheryn Sveta Boryenka
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Katheryn S. Boryenka

RP Yaşı : 14
Gerçek Adı : Yuvarlağımsı biçimde kopan, çok küçük miktarda sıvı kütlesi^^

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Biraz Yardıma İhtiyacım Var   Biraz Yardıma İhtiyacım Var EmptySalı Ağus. 28, 2012 12:09 pm

Kate, hastane kanadına giden yolda ilerlerken bir yandan da dışarıyı gözlüyordu. Bugün bunu ikinci yapışıydı çünkü ileride, içeri girmek üzere olan Roxanne Delacroix'u görünce yolunu değiştirmişti. Korkudan hiç değil, ama kızla karşılaşmak dahi istemiyordu.
Dünkü güneşli havadan bugün eser kalmamıştı, gerçi havanın açık olması dedikoduları beraberinde getirmişti. Gryffindor'dan herkes Brian ve Dane'i konuşuyordu; dediklerine göre iki arkadaş soğuk olmayan havadan faydalanıp, Astronomi kulesinde içki içmişlerdi. Kate bunu düşünce bile ürperiyordu, oradan aşağı düşmek... Korkunçtu... 'Kemikleri oluşurken bayağı acı çekecekler' diye düşündü genç cadı. 'Olsun, akılsızlıklarının farkına varırlar. Astronomi Kulesi'nin tepesinde şarhoş olmak ta ne demekti?' Bundan ziyade şimdi ilgilenmesi gereken, yakın arkadaşı Hufflepuf'tan bir kızdı. Uçuş dersinde süpürgesinden düşmüştü. "Tanrım, neden herkes düşüp yaralanıyor ki?" diye mırıldandı Kate kapının önüne gelir gelmez bıkkın bir sesle. Eliyle itip içeri girdi. Odayı şöyle bir süzüp, ne var ne yok diye baktı; gövdeleri tamamen sarılmış halde çok konuşulan arkadaşlar uyuyor gibi görünüyordu. Sessizce kanadın ucuna gitti ve sandalyesinden çıkan gürültülü sesle arkadaşının yanına oturdu. Kız mışıl mışıl uyuyor, derin ve yavaş nefesiyle zaten boğucu olan havada iyice uyuma isteği uyandırıyordu. Tek kolu sargıdaydı. Biraz uyanmasını bekledi ama canı sıkılmaya başlayınca 'Sonra gelirim nasıl olsa' diye düşünüp ayaklandı. Büyük Salon'dan getirdiği taze poğaçaları ayakucundaki demir masaya koyup arkasını döndü. "Ay!" diye fısıldadı korkunun verdiği etkiyle. Tek eli kalbinin üstüne gitmişti. "Uyuduğunu sanıyordum." ilerleyip Walters'ın yatağının önünden doğru kapıya yöneldi. "Geçmiş olsun." Tam dışarı çıkacaktı ki genç büyücünün konuşmasıyla olduğu yerde durdu.
Brian Walters

Brian Walters

MesajKonu: Geri: Biraz Yardıma İhtiyacım Var   Biraz Yardıma İhtiyacım Var EmptySalı Ağus. 28, 2012 12:41 pm

Uykum sanki bozulmak için tek bir çıtırtı bekliyordu. Bu sesler bir kızın topukluları olmuştu fakat fark etmezdi. Zaten uyku tutmuyordu. Gözlerimi aralayıp baktığımda tüm güzelliği ile karşımda duruyordu. Katheryn Sveta Boryenka. Evet eski bir çapkınlık özelliğiydi bu. Hogwarts'daki hemen hemen her kızı tanırdım. Kafamı hafifce yana çevirdiğimde Bro'm hala uyuyordu. Uyandırsa mıydım acaba? Güzel kızdı sonuçta ama yok onun kendi dertleri vardı. Zaten benimde kendi dertlerim vardı ama dertlerimden kurtulmak istiyordum. Nereye kadar böyle bunalımda devam edebilirdim ki? Mony sonunda bana bir ayrılma konuşması yapmak zorunda kalana kadar mı? Bu kadar umutsuz olamazdım. Ayrılma konuşmalarını yapmadan kızlardan ben ayrılırdım eskiden. Şimdi o umutsuz konuşma gelene kadar umut ediyordum. Ne aptallık ama!? Farkında olmadan kız yüzünü bana dönmüştü ve beni uyanık görünce ufak bir fısıltı koyuverdi. "Uyuduğunu sanıyordum." Önümden geçen kız şoku üstünden atmaya "Geçmiş olsun," dedi. Bu kadar çabuk gitmeye niyetliydi demek. Eh ünümüz çabuk yayıldığına göre bizi deli sanıyor olmalılardı. "Hey senden bir şey isteyebilir miyim?" Biraz şaşıran kız soran gözlerle bakıyordu bana. Ne yapacaktım? Ah o konuşmanın canı cehenneme! "Şu bardağı uzatabilir misin acaba? Mağlum kemiğim yokta." Yüzüme ufak ve hafif çekici bir sırıtma eklerken biraz şaşırdığını fark etmiştim. Herkes biraz şaşırırdı. Ama kim sakat bir insana hayır diyebilirdi ki? Aslında bu sargıları sevmiştim burada uzun süre kalmak iyi olacaktı. Sıkıntıyla sehpanın üzerindeki bardağı alarak yanıma yaklaştı ve bardağı uzattı. Bu sefer gerçekten sırıtarak "Biraz fazla olacak ama o bardağın ağırlığını taşıyabileceğimden emin değilim," dediğimde bu sefer kızda biraz gülmüştü. Başımı hafifçe kaldırıp bardağı ağzıma dayamıştı. Evet biraz acınası bir durum ama gayet hoş. Yakından daha da güzeldi kız. Bu kadar süredir beni unutan bir kız için mi üzülüyordum ben? Ah biraz eğlenceme bakmalıydım.

::
Katheryn S. Boryenka

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Biraz Yardıma İhtiyacım Var   Biraz Yardıma İhtiyacım Var EmptySalı Ağus. 28, 2012 2:30 pm

"Hey senden bir şey isteyebilir miyim?" Katheryn arkasını dönüp meraklı bakışlarla Brian'a baktı. "Tabii" 'Şu haliyle benden ne isteyebilir ki?' Diye düşünmeden edemedi. Sonra beynine yenileri doldu. 'Bildiğimiz Brian Walters. Hani çoğu kızın hoşlandığı Brian. Sevgilisinden yeni ayrılan Brian! Benden bir şeyler istiyor!' O bunları düşünürken yüzünün ne hal aldığını bilmiyordu bile. Gryffindor öğrencisi son anda bir şeyler bulmuş gibi konuştu. Kate onu dinlerken ayağıyla yere hafif hafif vurmaya başladı. "Şu bardağı uzatabilir misin acaba? Malum kemiğim yokta?" Kız Brian'ın o sırıtışından sonra yüzüne aptalcasını takınmamak için kendini zor tuttu. Delirmeye başladığını da düşünüyordu aynı zamanda. 'Ne diyecekti? Kemiksiz haliyle, zar zor konuşurken benden hoşlandığını mı?' Sonra iç sesi konuştu 'Kapa çeneni sersem! Çocuk sevgilisinden yeni ayrıldığı için içip, Astronomi kulesinden aşağı düştü!' Brian'ın yanına yürümeye başladığında kızın gözü bardaktaydı. Dolu olup olmadığını kontrol ediyordu. Zaten karışmış aklıyla bardağı ona uzattı. "Biraz fazla olacak ama o bardağın ağırlığını taşıyabileceğimi sanmıyorum," Ne yapmasını bekliyordu, asasısz büyü yapıp suyu kendi kendine içeceğini falan mı? İstemeden kendine güldü. 'Kendime gelmeliyim'. Dizlerini birazcık kırıp eğildi ve eliyle Brian'ın çenesini hafifçe yukarı kaldırdı. Suyunu içerken kendisine bakan öğrenciye hiç çekinmeden o da baktı. Yeşille mavi arasındaki gözlerinin hipnoz etkisinden çıktı. "Yeterli mi?" Brian başını geri çekip aşağı yukarı hafifçe salladı. "Evet, teşekkür ederim." Kate geri çekilince iç sesi yine kendini duyurdu 'Çok bağlanma sakın.'
Brian Walters

Brian Walters

MesajKonu: Geri: Biraz Yardıma İhtiyacım Var   Biraz Yardıma İhtiyacım Var EmptySalı Ağus. 28, 2012 3:21 pm

"Yeterli mi?" Gözleri bütün güzelliğini açığa çıkarırcasına bana bakıyordu. İçimdeki o aptal ses yeni aşklara atılmamı söylerken beyni yerinde olan ses aşkın canı cehenneme takıl şu kızla diyordu. Yeterince aptal sesi dinlemiştim. Biraz da aklı olan sesi dinlemeliydim. Başımı hafifçe sallarken "Evet, teşekkür ederim," dedim. Bardağı sehpaya bırakırken içimden bir ses gideceğini söylemişti. İşte bu iç sesimde çapkınlık içgüdülerimdi. Buna izin vermeden "Zeki olduğunu duydum, gerçi hangi Ravenclaw zeki değil ki? Yine de seni inek Rav'lardan ayıran bir şey var bence," dedim. Hızlı mı gitmiştim? Kız birazcık utanmış gibiydi. Yüzüme onu rahatlatacak bir sırıtma koyarak "Resmi olarak tanışmadık, ben Brian. Brian Walters," elimi biraz zorlayarak ona uzattım. Biraz daha rahatlamış gibiydi. Elimi acıtmayacak şekilde hafifce sıkmaya çalışırken gerçekten tatlı görünüyordu. Bu sefer gitmemeye karar vererek yatağın yanındaki tabureye oturdu. İlk adım tamamdı. Ah, gerçekten çapkınlık olayını özlemiştim. Kalbim kırılmıyor, hiçbir üzüntü duymuyordum sonunda. En fazla aldığım şey sert bir tokat oluyordu fakat kemiklerim kırıktı kim bana tokat atabilirdi ki? Yine de bu geri dönüşteki ilk kız olacaktı. Başarısızlığa uğramayı düşünmüyordum. Güzelliğinide hesaba katarsak onu istiyordum.

:
Katheryn S. Boryenka

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Biraz Yardıma İhtiyacım Var   Biraz Yardıma İhtiyacım Var EmptySalı Ağus. 28, 2012 5:17 pm

Kate biraz geri çekilip bardağı yarine bıraktıktan sonra gidip gitmeyeceğini düşündü. Galiba en iyisi gitmekti, Brian'ı yormak istemezdi. Daha kız hareket edemeden Brian aceleyle konuşmaya başladı. "Zeki olduğunu duydum, gerçi hangi Ravenclaw zeki değil ki? Yine de seni inek Rav'lardan ayıran bir şey var bence," 'Hıhı, harika konu Brian' diye düşündü Kate. Gözlerini yana kaçırdı ve ağırlığını tek ayağına verdi. Fakat karşısındakinin rahatlatıcı gülümsemesiyle kendisini tanıtınca Kate gitmemekte karar kıldı. "Resmi olarak tanışmadık, ben Brian. Brian Walters," 'Kim bilmez ki?' genç büyücü ona elini uzatınca incitmekten korkarak karşılık verdi. "Katheryn Sveta Boryenka." Brian'ın elini bırakıp, az önce başka birinin çekmiş olduğu sandalyeyi biraz daha yaklaştırarak oturdu. Yaralarını incelerken tek ayağını kaldırıp yanındaki yatağın alçak demirlerinden birine koydu. Şimdi gayet sıcak yeşil olan gözlere biraz daha yaklaşabilmek için yüksekte olan dizine dirseğini koydu ve başına destek yaptı. Şimdi aralarında on beş santimden fazlası yoktu. "Zeki olduğumdan en ufak şüphen olmasın Walters. Aşırı çalışkan biri görünmediğim içinde sevindim." Hastane Kanadı'nın öteki yanında hareketlenmeler olunca ikisinin de gözleri o tarafa kaydı. 'Lütfen uyanmasın.' diye geçirdi içinden Kate. 'Lütfen, lütfen' Görevli kadın elinde asası, içeri girince ikiliye bakmaksızın Hufflepuff'lı kıza yöneldi. Kateheryn ise bu sırada konuşmamaktan faydalanıp Brian'ı düşünüyordu. Kendine fazla güveniyordu, çapkındı, ve iyi laf oyunları vardı. 'Sadece çıkarız, kim bilir?' diye düşündü kız. 'Şuradan çıksında.' Bayan geri dönerken Katheryn'e baktı. "Çok ziyaretçileri geldi, hastamı yormanızı tercih etmem genç bayan. Uyuması için iksir verdiğim halde hala ayakta." Kate dudaklarını sinirle büzüp arkasını döndü ve sinirli-şirin gülümsemelerinden birini bayana gönderdi. "Tabii, ben de tercih etmem." Önüne dönüp arkasına yaslandı ve kollarını göğsünde birleştirdi. Oysa Brian'ın eğlenmşe benzer bir hali vardı. Dişlerini gösteren gülümsemesi yüzünde, Kate'i inceliyordu. "Ne?" diye çıkıştı kız. "Hastamın yorulmasını tercih etmem! Mıy, mıy! Yemedik adamı!" Cevabı Brian'a verdiği söylenemezdi, daha çok kendi kendine konuşuyordu. Beklentiyle gözlerini tekrar Brian'ın yüzüne dikip artık söyleceği şeyi söylemesini diledi.
Brian Walters

Brian Walters

MesajKonu: Geri: Biraz Yardıma İhtiyacım Var   Biraz Yardıma İhtiyacım Var EmptySalı Ağus. 28, 2012 6:17 pm

"Katheryn Sveta Boryenka." Sandalyeye oturarak bana daha da yaklaşan kızın sakin nefesini hissetmemek mümkün değildi. Yanılıyor muydum yoksa bu kız benimle flört mü ediyordu? Hiç şikayetim yoktu aksine mutluydum. "Zeki olduğumdan en ufak şüphen olmasın Walters. Aşırı çalışkan biri görünmediğim içinde sevindim." Odanın öbür tarafında hareket eden arkadaşı bir an herşeyi batıracak diye düşünmüştüm. Fakat bunu yapan o olmamıştı. Perdelerin arasından mahkeme duvarı gibi suratıyla gelen revir sorumlusu "Çok ziyaretçileri geldi, hastamı yormanızı tercih etmem genç bayan. Uyuması için iksir verdiğim halde hala ayakta," Yüzüne şirin bir gülümseme koysada gözlerinden öfke saçıyordu kız. "Tabii, ben de tercih etmem." Revir görevlisinin gözden kaybolmasıyla gülmeye başlamıştım. Bir an için öfkelenen kız "Ne?" diye çıkıştı. "Hastamın yorulmasını tercih etmem! Mıy, mıy! Yemedik adamı!" Hala gülüyordum fakat iyileşmesi zaman alan kaburgalarım buna bir yere kadar müsade ediyordu. Sırıtarak "Sır tutabilir misin?" dedim. Kız başını hafifce sallarken yastığın altına uzanarak ufak viski şişesini çıkardım. "İşte uykusuzluğumun sırrı bu." Hala sırıtırken kızın biraz etkilendiğini düşünüyordum. Viski şişesinin kapağını açarak bir yudum aldım. İçinde hala vardı. Kıza şişeyi uzatarak soran gözlerle baktım.
Katheryn S. Boryenka

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Biraz Yardıma İhtiyacım Var   Biraz Yardıma İhtiyacım Var EmptySalı Ağus. 28, 2012 8:18 pm

Brian tekrar sırıtınca 'Tamam,' diye düşündü Katheryn 'Azıcık hoşlanıyor olabilirim.' "Sır tutabilir misin?" Ne olacağınıı merak ederken hafifçe başını sallamakla yetindi kız. Brian zorlukla yastığının altına uzatıp bir şişe çıkardı. "İşte uykusuzluğumun sırrı bu." Kate aynı dakika içinde birçok ifade sergilemişti. Önce şaşkınlıkla büyüyen gözleri 'Her tarafın kırılmışken bile mi?! diyordu. Ardından Brian'ın ona çekici gelen sırıtışına aynı şekilde karşılık verdi ve en sonunda, yaramaz çocuklar gibi etrafını gözledi. "Ama bu çok zararlı Brian. Bence hastayken içmemelisin. Hem dün yetmedi mi?" Sonra tartan gözlerle uzağa dalıp kısacık bir düşünme faslına girdi. "Senin içmemen için benim bitirmem daha güvenli olur bence." Kırkırdadı ve oğlanın az önce içtiği şişeden bitene kadar birkaç yudum aldı. Zaten az kalmıştı ama bayağı sert bir tadı vardı. Yüzü buruştu. "Bildiğimiz acı bu. Sarhoş olacak kadar nasıl içtiniz?" Boşu, yastıkları çok oynatmadan tekrar Brian'ın başının altına koydu. "Umarım bitirmem rahatsız etmemiştir." Sandalyesine tekrar yerleştiğinde anlamsızca bakıştılar. Kate dudaklarını ısırdıktan sonra istemeye istemeye konuşmaya tekrar başladı. "Artık gitsem iyi olacak. Uyuman gerek, yoksa ağrıdan duramazsın. Çabuk iyileşmessen o kırık olmayan herhangi bir kemiğini de ben kırarım." Dedi Brian'la aralarında iki santim kalana kadar yaklaşıp. Sert içkinin verdiği etkiyle tekrar güldü ve geri çekildi. O, okuldaki dördüncü sınıfı geçmiş çoğu erkek öğrenci gibi içkiye dayanıklı değildi; içkide olacakları kendi planlıyor gibi etkisini göstermeye başlamıştı. Sandalyesinden kalkıp gürültüyle yerine yerleştirdi. Kapının önüne gelince arkasını döndü. "Yanakların çok öpülesi duruyor Walters ama yara bere içindesin."
Brian Walters

Brian Walters

MesajKonu: Geri: Biraz Yardıma İhtiyacım Var   Biraz Yardıma İhtiyacım Var EmptySalı Ağus. 28, 2012 9:43 pm

"Ama bu çok zararlı Brian. Bence hastayken içmemelisin. Hem dün yetmedi mi?" Sesindeki ton bile beni güldürüyordu. Azarlamasına rağmen biraz etkilenmiş gibiydi. Aslında içki içmemle hava atmazdım, bu benim için bir zevkti. "Senin içmemen için benim bitirmem daha güvenli olur bence." Elimdeki şişeyi kapan kız şişeyi sonuna kadar bitirirken gözüme daha da güzel gözüküyordu. İçki içen bir kızdan daha güzeli nasıl olabilirdi ki? Yüzünü buruştararak "Bildiğimiz acı bu. Sarhoş olacak kadar nasıl içtiniz?" dediğinde beni gerçekten güldürdü. Sıkıntılı hastane hayatıma biraz neşe getirmişti bu kız. Yastığımın altına dikkatle şişeyi yerleştirirken "Umarım bitirmem rahatsız etmemiştir," dedi. Umursamaz bir şekilde sırıtırken hala yüzüne bakıyordum. Gittikçe daha fazla yaklaşan kız "Artık gitsem iyi olacak. Uyuman gerek, yoksa ağrıdan duramazsın. Çabuk iyileşmessen o kırık olmayan herhangi bir kemiğini de ben kırarım," dediğinde aramızda iki santim vardı. Nefesinin yüz hatlarıma değdiğini hissedebiliyordum. Ah şu lanet olası kemikler! Yerinden gürültüyle kalkan kızın arkasından sırıtırken biraz da özlem duyuyordum. Şu kırık kemikler yüzünden kızlar bana şefkat gösterebilirdi fakat onlarla nasıl flört edebilirdim ki? Ah biraz daha iyi ilaçlar bulmalıydım. Kapının eşiğinde arkasına dönen kızın yüzünde her zamankinden güzel bir gülümseme belirmişti. "Yanakların çok öpülesi duruyor Walters ama yara bere içindesin." Sırıtarak "Bir daha ki zamana bu fırsatı kaçırmam," dedim. Kapıdan çıkarken gülümsemesini koruyan kızı düşünüyordum. Şu kemiklerim bir iyileşse onunla hemen bir şeyler yapardık. Belki de içki içmeyi bırakıp ilaç almalıydım. Ya da zulamdan biraz daha içmeliydim. Ah viski mükemmel!

Rp Sonu

Biraz Yardıma İhtiyacım Var

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası