AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Ne, Ne, Ne! Duyamadım!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Ne, Ne, Ne! Duyamadım! Empty
MesajKonu: Ne, Ne, Ne! Duyamadım!   Ne, Ne, Ne! Duyamadım! EmptyCuma Eyl. 07, 2012 2:46 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] X [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Phomel panda RUH ÖKÜZLERİ'NİN YEPYENİ MACARALERI! Phomel panda
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

MesajKonu: Geri: Ne, Ne, Ne! Duyamadım!   Ne, Ne, Ne! Duyamadım! EmptyCuma Eyl. 07, 2012 7:10 pm

"İğrenç. İğrenç. İğrenç. Bu da iğrenç. Bu daha da iğrenç"
Yatağımda öylece uzanmış, elimde Sihir Tarihi kitabı, çalışmak için konu arıyordum. Ama bir şekilde(!) bütün konular rahatsız edici ve sıkıcıydı. Sayfaları ardı ardına geçerken tek söylediğim kelime 'iğrenç'ti. Belki de biraz Biçim Değiştirme çalışmalıydım. Nasıl olsa her zaman çok daha eğlenceli olurdu. Asamı yatağımın yanındaki komidinden aldım ve yastığımı sırtımın arkasından çekip önüme koydum. Hafifçe öksürdükten sonra asamı yastığa doğrulttum. "Fera Verto." Tam olarak neye dönüşmesini istediğimi düşünmemiştim. Yastığımın bir parça kütüğe dönüşmesini şaşkınlıkla izlerken bacağımın acımaya başladığını fark ettim. Lanet olası yastığı uzattığım bacağımın üzerine koymuştum. "Fera Verto." Acıyla büyülü sözcükleri mırıldandıktan sonra tekrar yastığa dönüşen kütüğün hafifliğiyle bir iç çektim ve sırtımı arkama yasladım. Yine canım sıkılmıştı. "İğrenç." diye homurdandım yatağımın üzerindeki Astronomi kitabına göz ucuyla bakarak. Aslında takım yıldızları her zaman beni benden almıştı ama bugün hiç tadım yoktu işte. Uyumayı düşündüğüm anda beynimin içinde bütün gün her şeye yakıştırdığım sıfat yankılandı. Sanırım kelime dağarcığımı biraz olsun genişletmem gerekliydi.
Bütün kitapları yatağımın yanında öylece açık duran bavulumun içine gelişigüzel attıktan sonra homurdanarak yine aynı pozisyonumu aldım. Işıltılı bir cumartesi gününü yatakhanede tek başıma geçirmek gözüme çok mantıklı geliyordu şu an. Güneş bile gözüme iğrenç gözükmüştü. Hem, güneşi sevmezdim ki ben. En iyisi bulutlu, kapalı ve yağmurlu havalardı. Taş yerde ayak seslerinin duyulmasıyla olduğum yerde doğruldum ve kapıdan içeri giren Phomel'e baktım. Şu anda o bile sinir ediyordu beni. Zaten çok uzun zamandır birlikte takılmıyorduk. Ben genelde yalnızdım. O ise Aaron dışında her erkekle takılır olmuştu neredeyse. Şimdi bir anda bu gıcıklığım neydi bilmiyordum ama bugünün iğrençliğini canım birilerinden çıkarmak istemişti. Phomel bavulundan bir şeyler alırken homurdanır gibi seslendim ona. "Merlin... Yüzünü görmeyeli ne çok oldu." dedim iğneleyici bir ses tonuyla. Bakışları bana dönerken yüzümde hiçbir ifade belirtisi yoktu. Göz kapaklarımı bile serbest bırakmıştım, yarı kapalılardı. Tembel bir hareketle kaşlarımı kaldırdım ve bakışlarına karşılık verdim.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Ne, Ne, Ne! Duyamadım!   Ne, Ne, Ne! Duyamadım! EmptyPaz Eyl. 09, 2012 7:13 pm

'Kendine gel, Melanié. Bu sen değilsin!' Son bir ayda çektirdiğim resimlere bakarak nasıl değiştiğimi çok iyi anlıyordum. Ryuk, Dean, Francisco, Ronan.. Başım, çatlarcasına ağrıyordu ayrıca Bouvan'ımı görmeyeli çok uzun zaman olmuştu. Tabii, bu sadece Bouvan için geçerli olan bir şey değildi; Katie, Alex, Chloé, Nymera.. Aslında, Bastet ve Roxanne ile bile vakit geçirmiyordum. Bu kişilerden hiçbiri bana bunların acısını çektirmese bile öküzümün bana uygulayacağı kibar(!) işkenceler bana yeter de artardı. Yatakhanede bile buluşmuyorduk artık. İçeri girdiğimde, yatağının çevresindeki perde genellikle kapalı oluyordu. Ben de rahatsız etmemek için perdeyi açmıyordum ve yatağıma kıvrılıyordum. Kafama bir şeyle vurmak istiyordum fakat şu an yapmam gereken şey, öküzümü bulup ne durumda olduğuyla ilgili bilgi toplamamdı. Baloda bile yüzünü doğru dürüst görmemiştim! "Pislik, Phomel! Sen nasıl bir öküzsün!" Kendi kendime söylenirken kafamın ağrısıyla beraber bastıran düşünceler suçun sadece bende olmadığını kanıtlıyordu. Dave, ortaya çıktığından beri benimle ilgilenmeyen biri vardı, sanki! Bir an ilk hareketi onun yapmasını düşündüysem de kendimi toparladım ve öküzümü aramaya koyuldum. Kısa bir arayıştan sonra kafama dank eden başka bir düşünce, yatakhanede olabilme ihtimalinin yüzde doksan sekiz olduğuydu. Şu sıkıcı günde, benimle birlikte sıkılacak tek kişi tabii ki öküzümdü.
    Kendimi odaya atar atmaz, canı sıkkın görülen öküzüme baktım. İçeri girdiğimi görünce, yüzündeki ifade bana kızdığını açıkça söylüyordu. Gözlerimi gözlerinden kaçırırken bavuluma doğru yöneldim. Öküzüm, iğneleyici bir ses tonuyla "Merlin... Yüzünü görmeyeli ne çok oldu," demişti. Uu, onu bana karşı ilk kez bu kadar sert görmüştüm. Bir Anastacia tribi demek, en büyük işkenceyi yiyorsun demekti. Bana bakan gözlerinden, gözlerimi daha fazla kaçıramayacağımı anlayınca, yatağımın üzerine gevşek hareketlerle oturdum. "Haklısınız, Bayan Anastacia," dedim ve kollarımı önümde kenetleyerek devam ettim. "İkimizde o kadar meşguldük ki!" Kafamı sağa sola sallayarak aynı iğneleyici ses tonuyla ona karşılık verdim. "Sonuçta, Ayzek ile yapacağınız şeyler vardı.." Bu konuda çok ama çok hassastım!
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: Ne, Ne, Ne! Duyamadım!   Ne, Ne, Ne! Duyamadım! EmptyPaz Eyl. 09, 2012 7:59 pm

Bir süre sonra bakışları bana odaklandı. Ona aynı tembel bakışlarımla ve aynı uzanmış pozisyonla bakıyordum. Sanki bana karşılık vermek için hazırlanıyormuşçasına yatağına oturdu ve düzgün bir pozisyon almaya çalıştı. "Haklısınız, Bayan Anastacia," dedi kollarını göğsünde kavuşturmadan önce. "İkimizde o kadar meşguldük ki!" Sesi beni taklit eder gibi bir havaya bürünmüştü. "Sonuçta, Ayzek ile yapacağınız şeyler vardı.." Bir anda yerimden fırlarcasına oturur pozisyona geçtim sırtımı dikleştirerek. Yüzümün kızarmaya başladığını hissedebiliyordum. Lincis'le olanları ona anlatmamıştım ama... Dedikoduların canı çıksındı.
Konuşurken kekelememek için kızaran yüzümün üzerine derin bir nefes alıp şöyle bir öksürdüm. Bakışlarımı ondan çekmediğim, hatta gözümü bile kırpmadığım için gözlerim yanmaya başlamıştı. "Alakası yok!" dedim sertçe çıkışarak. Sonuçta suç sadece bende değildi, öyle değil mi? "Hem, o sadece bir kerelikti ve ben de pişmanım," Yalan, vallahi yalan. "Üstelik onunla 3 kere buluşmuş olmamın yaklaşık 1 aydır birbirimizi görememizle alakası yok!" Sustuğumda kocaman bir kendime tekme atma isteği bürümüştü içimi. Belki de onunla 3 kere buluşmuş olduğumu bilmiyordu!? Fena halde pot kırmıştım. Kendi çıkarım için olayı lehime çekmeye çalıştım. "Ayrıca pekala, Lincis, olabilir. Senin Ronan'ına... Sonra Ryuk'una... Hım... Bir de şu dolgun dudak vardı değil mi? Onlara ne demeli? Söylesene, saymadığım kaldı mı?" dedim gözlerimi kısıp ve meydan okurcasına yüzüne bakmadan önce.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Ne, Ne, Ne! Duyamadım!   Ne, Ne, Ne! Duyamadım! EmptyPtsi Eyl. 10, 2012 6:17 pm

Öküzüm, birden yerinden fırladı ve yüzünün kızardığını hissetmiş olamlıydı ki, yüzünü hafif eğik tutuyordu. İstemsiz bir sertlikle, "Alakası yok!" dedikten sonra hızlı hızlı soluduğunu hissediyordum. "Hem, o sadece bir kerelikti ve ben de pişmanım." Ne bir kerelikti? Ne saçmalıyordu bu kız? Neler olmuştu ki!? "Üstelik onunla 3 kere buluşmuş olmamın yaklaşık 1 aydır birbirimizi görememizle alakası yok!" Gözlerimi, göz kapaklarımdan fırlarcasına açtım ve kaşlarımı çatarak öküzüme bakmaya devam ettim. Üç kerelik mi? Benimle dalga mı geçiyordu? Gelirmek üzere olduğumu hissettim ve derin derin nefes almaya başladım. Tam karşılık verecekken, öküzümden beklemediğim kırıcı bir soruyla sarsıldım. "Ayrıca pekala, Lincis, olabilir. Senin Ronan'ına... Sonra Ryuk'una... Hım... Bir de şu dolgun dudak vardı değil mi? Onlara ne demeli? Söylesene, saymadığım kaldı mı?" Ayağa fırladım ve çatık kaşlarımı şaşkın yüz ifademe uygun açarak ses tonumu yükselttim. "Se-n, sen ne demek istiyorsun?!" Ellerimi belime koydum ve odanın bir ucundan bir ucuna yürümeye başladım. "Çok mu merak ettiniz, Bayan Anastacia? O zaman söyleyeyim de, eksik kalmasın!" Önünde durdum ve vücudumu eğdim, kısık sestonuyla Dean'ın harflerini heceledim. "D-E-A-N B-L-O-O-M!" Bu harfler ağzımdan çıkar çıkmaz, Ann'in dolan gözlerinden gözlerimi kaçırdım. Lanet olsun! Onu nasıl üzerdim? Derin bir nefes aldım ve vücudumu geri iterek yatağıma oturdum. Şuan duygusallığın zamanı değildi ama yapamıyordum işte. Kekeleyerek, ilk cümlesinde de belirttiği gibi -pişmanım- neden pişman olduğunu sordum. "Sen neden pişmansın?" Dalga geçecersine devam ettim. "Yoksa Ayzek'le düşündüğüm şeyimi yaptın?"
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: Ne, Ne, Ne! Duyamadım!   Ne, Ne, Ne! Duyamadım! EmptySalı Eyl. 11, 2012 1:40 am

"Sen, sen ne demek istiyorsun?!"
Ellerini belinin iki yanına yerleştirip ağır adımlarla bana doğru yaklaşmaya başladı. Ne demek istediğimi gayet iyi biliyordu aslında. "Çok mu merak ettiniz, Bayan Anastacia? O zaman söyleyeyim de, eksik kalmasın! D-E-A-N B-L-O-O-M!" Harfleri teker teker söylerken içimde bir öfke duygusu patladı. Hayır, Dean'e aşık falan değildim, şu anda acı çekmiyordum ama ona Dean'i o kadar çok anlatmıştım ki! Nasıl böyle bir şey yapabilirdi? Sanki bile bile benim acı çekmemi istercesine. Yine de kalbimde beklediğim o kocaman acıdan eser yoktu. Belki Dave'le olsaydı kalbim tuzla buz olabilirdi. Tüylerimin ürperdiğini hissettim. "Sen neden pişmansın?" dedi kendi yatağına oturduktan sonra. Gözlerime hafifçe dolan yaşları görmezden geldim. "Yoksa Ayzek'le düşündüğüm şeyimi yaptın?" İçime kesik bir nefes çektim ve Phomel'e baktım. Ona söylemeli miydim? Belki de en iyisi her şeyi yalanlamak olurdu. Tabii ki bilmiyordu, nereden bilecekti ki? Ama gereğinden fazla pot kırmıştım ve şimdiye kadar çoktan anlamıştı. "Evet," dedim sinirle. "Bir kere. Astronomi kulesinde. Larissa hala buradayken. Argh!" Elimde tuttuğum asanın içine yüklenen gücü hissedebiliyordum. İkinci kere düşünmeden asamı komidinimin üzerindeki gece lambasına hızla doğrulttum ve lambanın patlayışını izledim. Nefeslerim düzene girdikten sonra yüzümde neredeyse sadistik bir gülümseme belirmişti. "Peki Dean'de iş var mı? Anlatsana? Hiç düşündün mü beni ya da Aaron'ı?" Aaron'dan bahsettiğimde içimde kaynayan öfkeyi yine durduramamış, kendimi kaybetmiştim. "Lanet olsun, Phomel! Hayatımda gördüğüm en kırılgan ve en mükemmel çocuğa çektirdiklerine bak!" diye haykırdım. Sustuğumda yanı başımdaki lambadan gelen çıtırtıları duyabiliyordum.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Ne, Ne, Ne! Duyamadım!   Ne, Ne, Ne! Duyamadım! EmptyPaz Eyl. 16, 2012 9:44 pm

Çok bilmiş ve dalgacı bir şekilde Bouvan'a bakarken, hiç beklemediğim bir yanıt aldım, "Evet." Gözlerimi sonuna kadar açtım ve kaşlarımı çattım. Nasıl yani? Ayzek ve Bouvan.. Hayır, hayır.. Bu olamazdı. "Bir kere. Astronomi kulesinde. Larissa hala buradayken. Argh!" Larissa buradayken mi? Nasıl yani? Kafama bu kadar yüklenirsem olacaklardan kesinlikle haberdardım. Ya her şeyi unutur ya da çılgına dönerdim. Bouvan, elindeki asayı lambasına tuttu ve lamba büyük bir sesle patladı. İrkilip geri çekildiğimde, öküzümün yüzündeki öfkeyi görebiliyordum. "Peki Dean'de iş var mı? Anlatsana? Hiç düşündün mü beni ya da Aaron'ı?" Kalbimi ilk defa bu kadar çok kırıyordu. Ne hissettiğimi benden çok onun bildiğinden adım kadar emindim. "Lanet olsun, Phomel! Hayatımda gördüğüm en kırılgan ve en mükemmel çocuğa çektirdiklerine bak!" Başımı öne eğdim, dolmuş gözlerimi hızla sildim. Dişlerimi sıkarak rahatlamaya çalışıyordum. Ayağa kalktım ve odanın içinde tur atmaya başladım. "Ayzek ve sen, öyle mi? Sana inanamıyorum!" Masamın üzerindeki çerçeveyi yere atarak parçalanmasını izledim. "Sen her zaman aklımdasın. Ama, dayanamadım! Ben bir ergenim, unuttun mu?" dedikten sonra, "Lanet olsun, Ann! Ne kadar acı çektiğimi bilmiyormusun?" dedim. Bouvan'ın yanına oturdum ve gözlerimin içine baktığı anda "Bak, ben kurtkadınım," diye fısıldadım. "Birine, mühürlenirim, öküzüm. Bunu anlamıyorsun, değil mi? Francis'e de mühürlendiğimi hissetmiyorum. Ama, Ronan'a da hissetmiyorum, bilmiyorum işte." Ayağa kalktım, sinirlerime hakim olamıyordum. Böyle durumlarda hep öküzüme koşardım fakat şimdi çaresizdim işte. "Zor günler geçiriyorum, Ann! Yaptıklarım için çok pişmanım! Ama sen bunu anlamıyorsun! Lanet olsun!" diye haykırdım.

Ne, Ne, Ne! Duyamadım!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası