AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Hani, benimdin sen? -Masumİfadee-

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Hani, benimdin sen? -Masumİfadee- Empty
MesajKonu: Hani, benimdin sen? -Masumİfadee-   Hani, benimdin sen? -Masumİfadee- EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 9:52 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Koridorda, göğsüme bastırdığım kitaplarıla ve sıkkın adımlarla ilerlyordum. Şu zamanlarda çoğalan ölüm haberleri -özellikle Roy'unki- beni derinden etkilemişti. Francis, şu sıralar meşguldü benimle ilgilenmiyordu. Öküzümle yaptığımız kavgadan sonra hiç görüşmemiştik. Aleks, Christen ile uğraşıyordu. Katie... Bu liste böyle uzayıp gidiyordu işte. Daha sonra kafama dank eden düşünce, moralimi iyice alt üst etmişti. Ronan ne yapıyordu? Nefesimin tıkandığını hissedip derin bir 'oh' çektim. Gözlerimin dolduğunu hissediyorum. 'Ne kadar aptalım!' diye düşünürken ayaklarımın terasa yöneldiğini hissettim. Evet, çok iyi olurdu. Çünkü nefes almaya ihtiyacım vardı.
    Terasın en esen bölgesine doğru ilerledim ve saçlarımı rüzgarın akışına bıraktım. Sessizlik, rüzgar uğultusu.. İşte bu ikisi gerçekten mükemmel şeylerdi! Elimdeki kitapları, terasta bulunan komidine koymak için arkamı döndüğümde Ronan'ı karşımda gördüm. Ronan'ı ve.. bir kızı. O kız da kimdi? Ronan beni görmüştü, ona gülümserken olduğum yere çivilenmiştim. Ronan, kızı istekle öpmeye başlamıştı. Beni bile bu kadar istekli öptüğünü hatırlamıyordum! Elimdeki kitapların yere düşmesi beş saniye sürse, düşene kadar da geçen süre on saniye olsa... Ronan, on beş saniyedir bir kızla öpüşüyordu! Ronan'ın yanına sinirli bir biçimde gittim ve ellerini kızın belinden ayırdım. Kız ise yüzsüz gibi Ronan'ın boynundan tutuyordu. "Seni, sürt*k!" diye bağırırken, Ronan saçma bir şekilde -kızı koruyor istermişçesine- kızın önüne geçti. Dolmuş gözlerimle ona bakmaya başladım.

En son Melanié Phoénix tarafından Paz Eyl. 16, 2012 12:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Aaron Anderson

Aaron Anderson

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: Hani, benimdin sen? -Masumİfadee-   Hani, benimdin sen? -Masumİfadee- EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 10:28 pm

Celesty ile terasta durmuş konuşuyorduk. Son zamanlarda Mel beni oldukça boşlamıştı ve ben de bu ilgisizlikten, sürekli ezilmekten sıkılmıştım. Başka birileriyle, benimle ilgilenen birileriyle beraber olmak gerçekten çok güzel bir histi. Celesty ile takılmadan önce bu hissi neredeyse unutmak üzere olduğuma inanamıyordum. Mel o kadar mutluyken, ben acı çekiyordum ve o beni görmüyordu bile. Ancak birkaç gün önce yine bu terasta Celesty ile karşılaşmıştık ve doğrusunu söylemek gerekirse Celesty ile olmak bana mutluluk veriyordu. Aynı binadandık ve kişilik özelliklerimiz de hemen hemen aynıydı. İkimiz de şarkı söylemeyi çok seviyorduk, ancak Cell'in sesi benimkinden kat kat daha güzeldi. Hafifçe esen rüzgar eşliğinde derin bir nefes aldım ve gülümseyerek Celesty'e baktım. "Ee, dersler de bitti. Ne yapmak istersin?" dedim sevecen bir sesle. Cell bana gülümsedi ve doğru birkaç santim yaklaştı. Ona bakarak hafifçe gülümsedim, o ise bana nazaran daha ciddi bir ifadeyle bana bakıyordu. Sanki her an... Beni öpecek gibiydi. Aklıma bu düşüncenin gelmiş olması hala doğru gelmiyordu, galiba hala Melanié'yi seviyordum. Ancak onu unutmam gerektiğini biliyordum. O beni kolayca unutmayı başarabilmiş ve Francisco denen çocukla takılmaya başlamıştı. Yüzümün Cell gibi ciddileşmiş olduğunu fark ettim, ancak o sırada bu umurumda bile değildi. Cell'in yanağını hafifçe okşadım ve "Celesty," dedim hafif kısık bir sesle. Ancak o konuşmama fırsat vermeden dudaklarıma yapışmıştı bile. Belki de bana gerçekten değer veren tek kız Cell'di. Belki de şimdi onu kabul etmemin ve onunla olmamın zamanıydı. Belki de onunla gerçekten mutlu olacaktım. Bu düşünceler zihnimde dolaşırken kollarımın Cell'in beline dolanmış olduğunu fark etmemiştim bile. Çok geçmeden, ellerim biri tarafından Cell'in belinden ayrıldı. Şaşkınlıkla beni Cell'den ayıran ellerin kime ait olduğuna baktım ve o an, kalbimin deli gibi çarptığını hissettim. Melanié... Uzun zamandır onu bu kadar yakından görmemiştim ve kalbimin sızladığını hissedebiliyordum. Onu hala çok seviyordum ve onu görmek kalbimin sızlamasına neden oluyordu. "Seni, sürt*k!" Mel'in öfkeyle Cell'e bağırdığını görünce, kıza zarar vermemesi için Cell'in önüne geçtim ve hem öfkeli, hem şaşkın bakışlarla Mel'e baktım. Nasıl oluyordu da Cell'e hakaret edebiliyordu? Hem de bana çektirdiği onca acıdan sonra. "Sakin ol!" dedim buz gibi, sert bir sesle. Bu tavrım Mel'in şaşırmasına neden olmuştu, ona daha önce hiç böyle davranmamıştım. Ancak belli ki biraz değişmenin zamanı gelmişti. "Ne yaptığını zannediyorsun, Mel?" diye sordum aynı soğuklukla. Ardından Cell'e döndüm ve hafifçe gülümseyerek "İyisin, değil mi?" diye sordum. Kız şaşkınlıktan titrer halde başını onaylarcasına salladı, ben de tekrar Mel'e döndüm. "Neden buradasın, benim olduğum yerlerde senin işin olmaz sanıyordum. Francisco'n nerede? Eminim o sana benden daha çok değer veriyordur." Sözlerim her ne kadar acı verici ve yaralayıcı olsa da, ağzımdan çıkması gereken sözlerdi. Daha fazla içimde tutamazdım, aksi takdirde bu benim daha da zarar görmeme neden olabilirdi.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hani, benimdin sen? -Masumİfadee-   Hani, benimdin sen? -Masumİfadee- EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 10:45 pm

Ronan'ın bana buz gibi bir sesle "Sakin ol!" demesi 456987528548 yerden bölük olan kalbimin, yaklaşık 424554 yerinin daha bölünmesiydi. "Ne yaptığını zannediyorsun, Mel?" dediğinde ise şaşkındım, mutsuzdum, delice öldürme isteğim vardı. Kalbimin en derinden acıdığını, belki de onu gerçekten çok sevdiğimi yeni anlıyordum. Dolu gözlerimle ona bakarken, o kıza dönüp en sevecen ses tonuyla "İyisin, değil mi?" demişti. Kaşlarımı çattım ve başımıöne eğdim. Yanaklarımdan süzülen yaşları aceleyle sildim. 'Sakin ol Mel. Sen güçlüsün!' diye haykırdım içimden. Vücudu bana dönerken, yüzüne bakmak daha da zorlaşmıştı. Yutkundum ve derin bir nefes aldım. Kafamı kaldırdığımda, bana acımamıştı. Aksine, daha kızgındı. "Neden buradasın, benim olduğum yerlerde senin işin olmaz sanıyordum. Francisco'n nerede? Eminim o sana benden daha çok değer veriyordur." Acı, nefret, utanç.. Hepsi birbirine girmişti. Bu kızın yanında, beni nasıl aşağılardı? "Kapa çeneni, Ronan!" diyerek onu susturmuştum. Daha fazla devam ederse, o kızı öldürüp arkasında ben ölürdüm herhalde. Kızın yanına geçtim ve kolundan kavrayarak, "Bu sürt*ğü nasıl öpersin?" Kızın acı çektiğini biliyordum. Kurt olduğum için dolunay zamanı yaklaşınca on erkekten daha güçlü oluyordum. Konuştukça gözlerim doluyordu. Bu yüzden en az nasıl dile getiriyorsam kendimi, o şekilde konuşuyordum. "S- se-n." Konuşamayacağımı anlamıştım. Derin bir nefes aldım ve tekrar başladım. "Sen, bu aptalı nasıl öpersin!?" Dişlerimi sıkıyordum, kızın kolunun morardığı da apaçıktı.
Aaron Anderson

Aaron Anderson

MesajKonu: Geri: Hani, benimdin sen? -Masumİfadee-   Hani, benimdin sen? -Masumİfadee- EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 11:21 pm

"Kapa çeneni, Ronan!" Mel'in bu sinirli halini görmek beni gerçekten üzüyordu, ancak üzüntümü belli etmemekte kararlıydım. Üvey babamla yaşadığım yıllardan beri kullandığım bir yöntemdi bu. O herifin bana yaptıklarının bana ne denli acı verdiğini annemden gizlemek için kullanırdım bu ifadeyi. Şimdiye kadar çok işime yaramıştı, bundan sonra da yarayacağından emindim. Hem o sırada birçok duyguyu beraber yaşıyordum. Acı, öfke, hayal kırıklığı... Bu yüzden hissettiğim üzüntü ve acıyı gizlemek benim için on kat daha kolaydı. Mel Celesty'nin yanında doğru gitti ve kızı kolundan sıkıca tuttu. Mel'in cüssesi fazla olmadığından Cell'in canını yakacağını düşünmemiştim, bu yüzden birkaç saniyeliğine de olsa Mel'in Cell'i tutmasını engellemedim. "Bu sürt*ğü nasıl öpersin?" Cell'e durmadan bu şekilde hakaret etmesi canımı sıkmaya başlamıştı. O bu hakaretlerin hiçbirini hak etmiyordu. Cell'in acıyla buruşmuş yüzüne baktım, galiba müdehale etme zamanı gelmişti. Tam Mel'in kolunu tutup onu Cell'den ayıracaktım ki, Mel yeniden "Sen, bu aptalı nasıl öpersin!?" diye bağırdı. Sinirle iç çektim ve "Bırak kızı, Melanié," dedim. Cell'in kolunun gittikçe morlaşmakta olduğunu görebiliyordum. Mel'in bu kadar güçlü olduğunun hiç farkına varmamıştım doğrusu, kırk yıl düşünsem de aklıma gelmezdi herhalde. Mel'in Cell'in kolunu tutmakta olan elini tuttum ve kendime doğru çektim, ancak bir türlü iki kızı ayıramıyordum. Sonunda Mel'e soğuk ve öfkeli bir bakış attığımda, Mel de Cell'i bıraktı. Cell'i tekrar yakınıma aldım ve öfkeyle Mel'e baktım. "Öncelikle, bana Ronan deme. Beni artık o şekilde çağıramazsın. Ayrıca Cell'e s*rtük demeyi de bırak. Senin görüştüğün ve ilgilendiğin onca erkeğe bakılırsa, o hakareti Cell değil sen hak ediyorsun. Ayrıca, ben sen diğer erkekleri öperken sana neden bunu yaptığını sordum mu hiç?" dedim. Sesim titremeye başlamıştı. Tarif edilemez bir acı çekiyordum. "Ben hep seni bekledim, Mel. Hep! Bana dönmeni bekledim. Herkes benimle alay etti, bana senin gelmeyeceğini söylediler. Ancak ben onlara inanmadım," dedim ve başım öne eğip sonra tekrar Mel'e baktım. Acı bir kahkaha attıktan sonra "Ama inanmalıymışım. Büyük aptallık etmişim. Sen beni değiştirdin Melanié. Hem iyi, hem de kötü şekilde. Seni ilk gördüğümde, bir melek gördüm sandım. İlk gördüğüm anda aşık oldum sana. Ancak bitti. Bıktım, anlıyor musun bıktım. Bana bir umut verip, bir bırakıp gitmenden bıktım. Buna katlanamıyorum. Hiç çekmediğim acılar çektirdin bana. Artık daha fazla yapamayacağım," dedim ve gözlerimi sıkıca kapattım. Söylediğim binlerce yalan tonlarca ağırlıktaki bir yük gibi omzuma binmişti. Mel'e hala aşıktım, ancak o bunu bilemezdi. Bilmeyecekti, onu zamanla unutmak zorundaydım yoksa yine eskisi gibi olacaktım. Benim başka bir kızla öpüşmemi o sırada neden bu kadar umursuyordu, onu bile anlayamıyordum. Her şey bir anda çok zor, çok berbat gibi gelmeye başlamıştı. Hayat; berbattı.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hani, benimdin sen? -Masumİfadee-   Hani, benimdin sen? -Masumİfadee- EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 11:48 pm

Ronan, Cell'i kendine çekmişti. İşte bu sefer çok kızmıştım! Ronan'ın dedikleri gerçekten ağırlaşmıştı. "Öncelikle, bana Ronan deme. Beni artık o şekilde çağıramazsın. Ayrıca Cell'e s*rtük demeyi de bırak. Senin görüştüğün ve ilgilendiğin onca erkeğe bakılırsa, o hakareti Cell değil sen hak ediyorsun. Ayrıca, ben sen diğer erkekleri öperken sana neden bunu yaptığını sordum mu hiç? Ben hep seni bekledim, Mel. Hep! Bana dönmeni bekledim. Herkes benimle alay etti, bana senin gelmeyeceğini söylediler. Ancak ben onlara inanmadım. Ama inanmalıymışım. Büyük aptallık etmişim. Sen beni değiştirdin Melanié. Hem iyi, hem de kötü şekilde. Seni ilk gördüğümde, bir melek gördüm sandım. İlk gördüğüm anda aşık oldum sana. Ancak bitti. Bıktım, anlıyor musun bıktım. Bana bir umut verip, bir bırakıp gitmenden bıktım. Buna katlanamıyorum. Hiç çekmediğim acılar çektirdin bana. Artık daha fazla yapamayacağım." Söylediklerini, Bastet'tan bile duymamıştım. Amacı neydi? Ah, bunu ben de bilmiyordum. Gözyaşlarımı sildim ve sağ elimle Aaron'a okkalı bir tokat geçirdim. "Pislik!" Arkamı dönüp gitmek istedim ama yapamadım işte. Daha fazla ayakta duramayacağımı anlayıp arkadaki duvara oturdum. Sebepsizce -kendimi kandırıyorum- ağladım. Belki de Aaron, için.. Şuan öküzümün burada olmasını diledim. Ama o da yoktu. Ve bir an için, terastan atlamayı düşündüm. Ne önemi vardı ki?
Aaron Anderson

Aaron Anderson

MesajKonu: Geri: Hani, benimdin sen? -Masumİfadee-   Hani, benimdin sen? -Masumİfadee- EmptyPerş. Eyl. 13, 2012 12:16 am

Söylediklerim üzerine en azından yumuşamamı sağlayacak, içimi rahatlatacak birkaç kelime duymayı bekliyordum. En azından bir özür, küçücük bir özür bile yeterliydi. En azından o zaman Mel'i affedebilirdim. Belki de edemezdim... Bilmiyordum. Bana çok fazla acı çektirmişti, öyle ki ne yapacağımı bilemez hale gelmiştim. Bu beklentilerimin üzerine okkalı bir tokat yemek-ciddiyim, gerçekten ama gerçekten çok canım yanmıştı, bu kız nasıl bu kadar güçlü olabilirdi ki?-afallamama neden olmuştu. Bu afallamanın acıdan mı, yoksa şaşkınlıktan mı olduğunu tam olarak anlayamamıştım. Ama fazla üstünde durduğum da söylenemezdi. Bana tokat attıktan sonra terasın duvarına yaslanan ve üzüntüyle düşüncelere dalmış olan Mel'e baktım. Bir anda onu kollarımla sarmak ve yalnız olmadığını hatırlatmak istemiştim. Derin bir nefes aldım ve gülümsemeye çalışarak şok içinde bize bakan Cell'e döndüm. Daha fazla burada kalmasını ve hoş olmayan hakaretleri işitmesini istemiyordum. "Uzaklaş buradan, Cell. Daha fazla üzülmeni istemiyorum," dedim. "Akşama ortak salonda buluşuruz." Cell hiç itiraz etmeden arkasını dönüp yürümeye başladığında, ben de öylece yere çökmüş olan Mel'in olduğu yere doğru yürüdüm. Az önce hiçbirimiz güzel şeyler yaşamamıştık ve her ne kadar Mel'e çok kızgın ve kırgın olsam da ona s*rtük dediğim için kendimi kötü hissediyordum. Yanına oturdum ve birkaç saniye boyunca başımı duvara yaslayıp gözlerimi yumdum. Acı çekmekten bıkmıştım, neden normal bir hayatım olamıyordu? Neden basit bir aşk meselesinde bile kaybeden taraf oluyordum? İnsanlara bu kadar çok şey verirken, neden karşılığında aldığım şey koca bir hiç oluyordu? Hayat beni sevmiyordu. Bunu anlayacak ve bundan emin olacak kadar çok kötü şey yaşamıştım ve bunun farkında olmak beni her geçen gün daha da kahrediyordu. Derin bir nefes aldım ve kollarım benden izinsiz olarak Mel'in omuzlarına doğru hareket ettiler. Genç kızı sıkıca kavradım ve kendime doğru çektim. Tatlı kokusunu içime çekmek bile daha çok acı çekmeme neden olmuştu. Dudaklarımı saçlarına gömmüş halde, "Senden nefret ediyorum," diye mırıldandım. "Ve seni çok seviyorum."
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hani, benimdin sen? -Masumİfadee-   Hani, benimdin sen? -Masumİfadee- EmptyPaz Eyl. 16, 2012 3:38 pm

Ben o durumdayken, Cell'e seslenen Ronan'a bir daha patlatmamak için zor duruyordum. "Uzaklaş buradan, Cell. Daha fazla üzülmeni istemiyorum," dedikten sonra "Akşama ortak salonda buluşuruz," demişti. Şaka mı yapıyordu? Ben bu durumdayken, o kızla mı buluşacaktı yani? Yanıma çöken Aaron'a çaktırmadan baktım. Tanrım! Bu çocuğa ne yapmıştım böyle! Kendimden utanıyordum. Daha fazla utanmamak için yanaklarımdan akan yaşları sildim ve yüzümü iyice kapattım. O sırada omuzlarımda hissettiğimde refleks olarak başımı omzuna yasladım. Ne de çok özlemiştim onu. Bunun farkına bile yeni varıyordum. Francis'e birden bire nefret duymaya başladım ve şaşırtıcı olan Francis'e hiç bu kadar nefret duymamıştım.
    Dudakları saçlarımda gezinirken "Senden nefret ediyorum," dedi buruk bir sesle. İçimden 'Lanet olsun, Ronan! Bunu bana yapma,' diye söyleniyordum ki "Ve seni çok seviyorum," demişti. Gülümsedim ve kafamı omzunda çektim. Ellerimle yüzünü kavradım, alnımla alnını birleştirerek, "Haklısın, Ronan. Haklısın, sevgilim. Ben bir s*rtük olabilirim," yutkundum ve gözlerinin içine bakmaya başladım. Elimle yanağını okşarken, dişlerini sıktığını farketmiştim. "Ve ben herkes gibiyim." Evet, herkes gibiydim. Ronan'la konuşurken, 'herkes aldatır, herkes acıtır, herkes iğrençtir,' diye konuşurduk. Ardından da 'sen herkes gibi değilsin,' derdik. Sağ elimin baş parmağıyla dudaklarını sildim ve dudaklarımı dudaklarına yaklaştırdım. "Peki ya, sen?" dedim fısıldayarak. Dudakları dudaklarıma değdiğinde Aaron'u geri ittim ve yüksek sesle, "Lanet olsun, Aaron. Sen de herkes gibisin," dedim.
Aaron Anderson

Aaron Anderson

MesajKonu: Geri: Hani, benimdin sen? -Masumİfadee-   Hani, benimdin sen? -Masumİfadee- EmptyPaz Eyl. 16, 2012 3:59 pm

Ellerimle yüzümü kavradı Mel, çok kısa bir süre sonra. Onunla bu kadar yakın olmayı, bu kadar özleyeceğimi hiç düşünmemiştim. "Haklısın, Ronan. Haklısın, sevgilim. Ben bir s*rtük olabilirim," dedi ve gözlerimin içine bakmaya başladı. Sevgimi, aşkımı görmesini istiyordum. Ama daha çok görmesini istediğim bir şey varsa o da hissettiğim acı ve öfkeydi. Bu belki bencilceydi ama bana hissettirdiklerini anlamasını istiyordum. Bir kez olsun beni anlamasını. Mel yanağımı okşarken ve ben de bunları düşünürken, hissettiğim moral bozukluğu ve içinde bulunduğum kaosun etkisiyle dişlerimi sıktım. Sinirlerim harap olmuştu. "Ve ben herkes gibiyim." Bu sözlerinin ardından dudaklarını dudaklarıma yapıştırdı ve günlerce özlem duyduğum o tadı almama izin verdi. Bunu yapmak istemiyordum, ancak kendime engel olamıyordum. Mel bana ne kadar acı çektirmiş olursa olsun, onu hala seviyordum ve onu gerçekten çok özlemiştim. Beni fazla bekletmişti ve işin kötü yanı, hala benimle ve benim olacağından emin olamıyordum. Hala her an ellerimden kayacak gibiydi. Beni öpmeyi bıraktığında "Peki ya, sen?" diye sordu. Ancak ben onu dinlemiyordum, beni öpüşüyle adeta sarhoş olmuştum ve içimden onu tekrar tekrar öpmek geliyordu. Onu öpmek üzere tekrar yaklaştığımda Mel beni ittirdi ve "Lanet olsun, Aaron. Sen de herkes gibisin," dedi. Kaşlarımı çattım. Ayağa kalktım ve elimin titremesine engel olmaya çalışarak Mel'e baktım. "Herkes gibiyim, öyle mi? Tanrım. Sen gerçekten... Aptalsın." Sözlerim üzerine derin bir nefes aldım ve sinirle dayandığımız duvara sert bir yumruk geçirdim. "Bana istediğini söyle, ama bana herkes gibisin deme, Mel!" diye bağırdım, oldukça yüksek bir sesle. "Kimse seni benim sevdiğim gibi sevemez, kimse! Sakın aksini söylemeye çalışma." Bu ani bağırışım üzerine Mel de ayaklanmıştı, yüzünde sinirli bir ifade vardı. Daha fazla kendime engel olamayarak Mel'e doğru yürüdüm ve onu hızla kendime çektikten sonra öpmeye başladım. Onu öpmeyi bıraktığımda "Sakın aksini söyleme," diye mırıldandım, dudaklarımız hala birbirine hafifçe değiyordu.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hani, benimdin sen? -Masumİfadee-   Hani, benimdin sen? -Masumİfadee- EmptyPaz Eyl. 16, 2012 4:29 pm

Hızla ayağa kalkan Aaron'a odakladım gözlerimi. O ise aynı siniriyle, "Herkes gibiyim, öyle mi? Tanrım. Sen gerçekten... Aptalsın," demişti. Bana hakaret etmekten bıkmamışmıydı? Kalbimi her geçen saniye daha da falza kırıyordu. Ayrıca, evet. O herkes gibiydi. "Bana istediğini söyle, ama bana herkes gibisin deme, Mel!" dediğinde ayağa fırladım. Ne demek istiyordu? Şu an ne dese iğne gibi batıyordu. Tanrım! Ronan'ı delice sevdiğimi yeni farkediyordum. Belki de bu onu kaybetme korkusuydu bu. "Kimse seni benim sevdiğim gibi sevemez, kimse! Sakın aksini söylemeye çalışma." Gidip ikinci bir tokat atacaktım ki Aaron üstüme yürümeye başladı. Hafifçe irkilmiştim, Ronan ise beni kendine çekti. Dudaklarımız buluştuğunda, onu gerçekten özlediğimi bir kez daha anlamıştım. Bu romantik şeylerin bana göre olmadığını kendisi de biliyordu normalde. Aa, sahi. Bu bizim ilk kavgamızdı! Dudakları dudaklarımdan ayrıldığında bir kez daha "Sakın aksini söyleme," demişti. Onu geriye itmek istemiyordum, aksine hep böyle kalmak istiyordum. Ama, hala ona kızgındım. "Beni sevmediğinizi söylemiyorum, Bay Anderson. Sadece," gözlerini gözlerime iyice odaklamasını sağlayıp devam ettim; "siz de kararsızsınız. O kızı hala koruduğuna inanamıyorum, Ro.. Aaron! Ona bakışını gördüm.." Onu geri ittim ve en kızgın jestlerimle "Lanet olsun, ortak salonda buluşma ayarladın!" dedim.
Aaron Anderson

Aaron Anderson

MesajKonu: Geri: Hani, benimdin sen? -Masumİfadee-   Hani, benimdin sen? -Masumİfadee- EmptyPaz Eyl. 16, 2012 4:52 pm

"Beni sevmediğinizi söylemiyorum, Bay Anderson. Sadece, siz de kararsızsınız. O kızı hala koruduğuna inanamıyorum, Ro.. Aaron! Ona bakışını gördüm.." Beni itti ve "Lanet olsun, ortak salonda buluşma ayarladın!" dedi Mel. Ona kaşlarımı çatarak baktım, hala Cell konusunda bana sitem ediyordu. Ancak bu konuda haklı da sayılırdı. Cell'e değer veriyordum, yalan söyleyemezdim. Birine ihtiyaç duyduğum bir anda tanışmıştım Cell ile, Mel başkalarıyla eğlenirken ve ben acımdan hiçbir şey düşünüp yapamazken. Cell'i bir anda silip atamazdım ve ona olan duygularımı değiştiremezdim. "İyi olup olmadığından emin olmak için buluşma ayarladım, Mel," dedim. Ardından ona doğru bir adım attım ve durdum. Belki de durmadan onu tutup öpmem doğru değildi, tamam ikimiz de birbirimizi özlemiştik ama oturup adam gibi konuşmamız gerekiyordu. "Ayrıca sen yanımda değilken Cell hep benimleydi, Mel. Bana yalnız olmadığımı hissettirdi. Ona karşı..." Sözcükleri söyleyip söylememekte kararsız kalmış bir şekilde Mel'e baktım, ardından ne olursa olsun gerçekleri söylemem gerektiğine karar vererek "hislerim olmadığını söylersem yalan söylemiş olurum. Ancak beni anlamak zorundasın, Francisco'yu severken, aynı zamanda beni sevdiğini söyleyen sensin. Bu duyguyu iyi biliyorsun. Cell'i kıramam, ama seni de kıramam." Derin bir nefes aldım ve tek elimi kafamda gezdirdikten sonra "Seni seviyorum Mel," dedim. "Ama kafam cidden çok karışık."
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hani, benimdin sen? -Masumİfadee-   Hani, benimdin sen? -Masumİfadee- EmptyC.tesi Kas. 03, 2012 11:58 am

Ronan'ın yüzsüz yüzsüz, "İyi olup olmadığından emin olmak için buluşma ayarladım, Mel," dediğine inanamıyordum. Bana bir adım attı ve duraksadı. Onu engelleyen şey neydi? Ah, tabii ki de Cel! "Ayrıca sen yanımda değilken Cell hep benimleydi, Mel. Bana yalnız olmadığımı hissettirdi. Ona karşı..." Susmuştu. Aklında bana söyleyeceği doğru kelimeleri kurcalıyordu. Ne önemi vardı ki? "..hislerim olmadığını söylersem yalan söylemiş olurum. Ancak beni anlamak zorundasın, Francisco'yu severken, aynı zamanda beni sevdiğini söyleyen sensin. Bu duyguyu iyi biliyorsun. Cell'i kıramam, ama seni de kıramam." Gözlerimden, yanaklarıma inen yaşları sildim ve neden tekrar Francisco konusunu açtığını anlamayarak Ronan'ın yüzüne baktım. "Seni seviyorum Mel, ama kafam cidden çok karışık." Daha sakinlemiş bir biçimde Ronan'ı geri iterek, "Peki, öyle olsun," dedim. Saçlarımı sağ omzuma aldım. Ronan'a sebepsizce yaklaştım. Aslında sebebi vardı, onu kaybetmek istemiyordum işte. Ellerimi boynuna koydum, dudaklarına kısa bir öpücük kondurdum. "Sizi rahatsız etmem, ne de olsa.." ellerimi indirerek, ".. ah, neyse. Bunun hiçbir önemi yok," dedim.

Aaron Anderson

MesajKonu: Geri: Hani, benimdin sen? -Masumİfadee-   Hani, benimdin sen? -Masumİfadee- EmptyC.tesi Kas. 03, 2012 4:44 pm

Söylediklerim üzerine Mel oldukça sarsılmış gibi görünüyordu. Onu kırmak ya da üzmek bu hayatta isteyeceğim son şeydi, ancak başka çarem yoktu. Gerçekleri duyması, ona yalan söylememden daha iyiydi, bana kalırsa. "Peki, öyle olsun," dedi çok sevdiğim saçlarını omzunun yan tarafına alırken. Bana doğru yaklaştı, ne yapmaya çalıştığını anlayamayarak ona bakıyordum. Ellerini boynuma koyup, dudaklarıma bir öpücük kondurduğunda derin bir nefes aldım ve Mel'in yüzüne baktım. Onu kaybetmek istemiyordum, benden uzaklaşmasını istemiyordum ama belki de benden uzaklaşması ve istediği hayatı yaşaması, en iyisi olacaktı. Kendimi kandırmak konusunda bir dünya markası olduğumu bir kez daha anladıktan sonra, "Sizi rahatsız etmem, ne de olsa.." diyen Mel'in sesini duydum. Ellerini boynumdan indirdi ve ".. ah, neyse. Bunun hiçbir önemi yok," dedi. Kaşlarımı çattım. Tam benden uzaklaşacakken bileklerini iki elimle sıkıca kavradım ve "Gitmeni istemiyorum," dedim. Her ne kadar kendime, onun gitmesine izin vermem gerektiğini söyleyip dursam da, bunu istemiyordum işte. Onun etrafımda olmasını, benimle olmasını, benim olmasını istiyordum. Bunun için kaç adamla savaşmam gerektiğini bilmiyordum, ama savaşacaktım. Ancak bu elbette Cell'i hayatımdan uzaklaştıracağım anlamına gelmiyordu. Cell her zaman dostum olacaktı, belki de bir süre bir dostuma vereceğim değerden daha fazlasını verecektim. Ama kalbim her zaman Mel'in olacaktı, Mel de bunu istediği sürece. "İnan bana, gitmeni istemiyorum. Eğer gidersen bu benim için hiç iyi olmaz..." Derin bir nefes aldım. Yüzünü ellerim arasına aldım ve dudaklarını dudaklarıma yaklaştırıp, "Yalnızca benim ol," diye fısıldadım. "O zaman tüm bu saçmalığı sona erdirecek bir nedenim olur, bir mutluluk nedenim olur."

Hani, benimdin sen? -Masumİfadee-

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası