AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Hogwarts'ın Delisi Hyun

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Hyun Si Hyuk

Hyun Si Hyuk

Hogwarts'ın Delisi Hyun  Empty
MesajKonu: Hogwarts'ın Delisi Hyun    Hogwarts'ın Delisi Hyun  EmptySalı Ara. 04, 2012 3:56 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'un bilgilerini buradan öğrenebilirsiniz. Buna göre;

Arkadaşlar:
Düşmanlar:
Flörtler:
Belki Vaftiz Baba:
Ve diğer kurgulara da açığım Very Happy

: Rp aşkı ile tutuştum. Hemen bir rp istiyorum Very Happy

Melanié Phoénix
Klaice Gabriel Lafferty
Aryana Matthews: Konuşmaya ihtiyacı olduğunda gittiği ilk kişidir. Bu yüzden ayrıdır Aryana bu deli çocuk için.
Synnove Freudenthal Ne dost ne de düşman bu güzel cadı, genç büyücü için. Sadece, birbirlerine karşı biraz sinirliler. En azından Hyuk öyle olmasa da Synnove öyle. Bu birbirlerine gıcıklık konusunun ardından tek ortak yanlar, birlikte alkol kullanmaları. Yani, sadece alkol dostular o kadar.

En son Hyun Si Hyuk tarafından Perş. Ara. 06, 2012 3:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hogwarts'ın Delisi Hyun    Hogwarts'ın Delisi Hyun  EmptySalı Ara. 04, 2012 6:00 pm

Düşman olmak istedim.
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Hyun Si Hyuk

Hyun Si Hyuk

MesajKonu: Geri: Hogwarts'ın Delisi Hyun    Hogwarts'ın Delisi Hyun  EmptySalı Ara. 04, 2012 7:12 pm

:O Bunu beklemiyordum ama Düşman ol, tamam Very Happy
B. Louis Huggan
Barmen
Barmen
B. Louis Huggan

RP Yaşı : 25
Gerçek Adı : holly

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hogwarts'ın Delisi Hyun    Hogwarts'ın Delisi Hyun  EmptySalı Ara. 04, 2012 7:16 pm

Aynı binadanlar birbirlerinin tersi karakterler ama yakın arkadaş tarzı bir şeyler olabilir, kurgu da bulabiliriiz Very Happy
Hyun Si Hyuk

Hyun Si Hyuk

MesajKonu: Geri: Hogwarts'ın Delisi Hyun    Hogwarts'ın Delisi Hyun  EmptySalı Ara. 04, 2012 7:19 pm

Hadi kurgu bulalııım Very Happy Arkadaş olarak ekliyorum.

Mel, lütfen kurgu yapalım senle Very Happy
Tom Beverly
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Tom Beverly

RP Yaşı : on altı.
Gerçek Adı : dilorağ&bilgö&uzaylığ.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hogwarts'ın Delisi Hyun    Hogwarts'ın Delisi Hyun  EmptySalı Ara. 04, 2012 7:30 pm

Ay şimdi seni nasıl bulsam karar veremedim. Adfghgfj. Bi düşman olmayı istedim. Sen Mel'i garip bul, o da seni garip bulsun. Sonra.. Kurgu bulmada yerin dibi kadar KÖTÜYÜM. -,- Bir buçuk saat sonra bi daa gircem düşüncem Very Happy
Darien Greer
Kurtadam
Kurtadam
Darien Greer

Gerçek Adı : Melissa

MesajKonu: Geri: Hogwarts'ın Delisi Hyun    Hogwarts'ın Delisi Hyun  EmptySalı Ara. 04, 2012 8:12 pm

Şunun şurasında kaç hufflepuff var iyi arkadaş olsalar ya *-* Ders kurgusu falan ayarlarız *-*
Hyun Si Hyuk

Hyun Si Hyuk

MesajKonu: Geri: Hogwarts'ın Delisi Hyun    Hogwarts'ın Delisi Hyun  EmptyÇarş. Ara. 05, 2012 4:32 pm

Tabiii dost olalıım Very Happy Hanii kurguyu da düşündüüüm Very Happy
Aryana: Yani, konuşmak istediği birşeyler olursa sana gelsin bu. Uyar mı?
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

MesajKonu: Geri: Hogwarts'ın Delisi Hyun    Hogwarts'ın Delisi Hyun  EmptyÇarş. Ara. 05, 2012 7:55 pm

Şimdi boooğmboş bir tane karakterim var benim kız ve Huffle, istiyorsan onunla afilli bi kurgu yapalım böyle ana kurgu gibisinden. Boş boş kalmasın zımbırtı gibi, ne dersin? In love

Bir de, kimsin la sen? [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Annabel Poulin

Annabel Poulin

RP Yaşı : Sayamayacağı kadar çok.
Gerçek Adı : Sanem

MesajKonu: Geri: Hogwarts'ın Delisi Hyun    Hogwarts'ın Delisi Hyun  EmptyÇarş. Ara. 05, 2012 8:33 pm

Synnove, sakin, kendini beğenmiş bir Hufflepuff'lı, eğlenceli ancak deli değil -en azından genelde- Çok aktif, neşeli olmana sinir oluyordur ancak beraber alkol, sigara alırsınız bunun dışında da pek hoşlanmazsınız birbirinizden.
Darien Greer
Kurtadam
Kurtadam
Darien Greer

Gerçek Adı : Melissa

MesajKonu: Geri: Hogwarts'ın Delisi Hyun    Hogwarts'ın Delisi Hyun  EmptyÇarş. Ara. 05, 2012 9:06 pm

Hyun Si Hyuk demiş ki:
Tabiii dost olalıım Very Happy Hanii kurguyu da düşündüüüm Very Happy
Aryana: Yani, konuşmak istediği birşeyler olursa sana gelsin bu. Uyar mı?

Uyar tabisi *-*
Hyun Si Hyuk

Hyun Si Hyuk

MesajKonu: Geri: Hogwarts'ın Delisi Hyun    Hogwarts'ın Delisi Hyun  EmptyPerş. Ara. 06, 2012 3:34 pm

Anastacia Bouviér demiş ki:
Şimdi boooğmboş bir tane karakterim var benim kız ve Huffle, istiyorsan onunla afilli bi kurgu yapalım böyle ana kurgu gibisinden. Boş boş kalmasın zımbırtı gibi, ne dersin? In love

Bir de, kimsin la sen? [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bilmem kimim ben *_* Neyse, Iıım ne gibi bir kurgu olursa açığım Very Happy Hadi kurgu yapalım Very Happy

Dave Fredric Sh'eils demiş ki:
Synnove, sakin, kendini beğenmiş bir Hufflepuff'lı, eğlenceli ancak deli değil -en azından genelde- Çok aktif, neşeli olmana sinir oluyordur ancak beraber alkol, sigara alırsınız bunun dışında da pek hoşlanmazsınız birbirinizden.

Ekleniyorsunuz, peki
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

MesajKonu: Geri: Hogwarts'ın Delisi Hyun    Hogwarts'ın Delisi Hyun  EmptyPerş. Ara. 06, 2012 8:14 pm

Neblem ki Suspect Sen bilirsin v.v Ana kurgun nasıl bir şeyse ona göre uyarlayabilirim ben Suspect Söyle yoksa benden kurgu murgu çıkmaz ha Suspect
Leonardo Moralies

Leonardo Moralies

Gerçek Adı : Leonardo Da Vinci

MesajKonu: Geri: Hogwarts'ın Delisi Hyun    Hogwarts'ın Delisi Hyun  EmptyPtsi Ara. 10, 2012 9:12 pm

qanqa olaq mı? Ergen style havalar Very Happy Okul sonrası gezmeler. Very Happy Ne biliyim. keni özel selamlaşmamız bile olabilir. Çak, kıvır dön yumruk atıp Havada dakla at falan Very Happy

Hogwarts'ın Delisi Hyun

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası