AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Leonard Allen

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Leonard Allen
V. Sınıf
V. Sınıf
Leonard Allen

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Leon.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Leonard Allen Empty
MesajKonu: Leonard Allen   Leonard Allen EmptyPaz Ara. 16, 2012 9:22 pm

#Leonard ALLEN#
#17 yaşında#
#Brigthon|İngiltere#
#Köln|Almanya#
#1.77 metre|72 kilogram#
#0 Rh(-)#
#Gitarist#
#İngilizce|Almanca#
#Mavi gözlü|Kumral#
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
17 sene öncesi, bir bayan doğum sancılarıyla hastaneye gider. Yanında hoş bir İngiliz beyefendisi ile hastane kapısından geçerler. Kızıl saçlı, son derece mükemmel bir siması olan kadın sedye ile acil servis kapısından geçirilir. Sancıları artan kadının, doğum zamanı gelir ve doktorların yardımıyla, Minnacık, nur topu gibi bir oğulları olur. Evet, o bebek BENİM…
Geçmişimden mi bahsetmemi istiyorsunuz? Neresinden açsam bilemiyorum. Babamın kökeni, İngiltere’nin soylu ailelerinde dayanıyor. Ne yazık ki babamın annesiyle hiç tanışamadım. Babasını ise pek az hatırlıyorum ben 5, 6 yaşlarındayken, ziyaret etmekten son derece korktuğum yaşlı bir adamdı. Sade bir cenaze töreni, ağlayan yüzün üzerinde insan. Kaçı gerçekten seviyordur merak etmiyor değilim. Anneme gelirsek, kendisi Almandır. Ancak küçüklüğünden beri İngiltere’de yaşıyor. İngilizcesinde en ufak aksan bulunmuyor. Çünkü konuşmaya başlamadan önce, Annemin ebeveynleri İngiltere’ye taşınmış. Aynı şeyleri onlar için söyleyemeyeceğim. İngilizceleri elbette iyi ama o korkunç alman aksanı! Açıkçası annemde bazı almanca kelimelerin telaffuzunu yanlış yapıyor. Ben her ikisini de çok doğal konuşabiliyorum. Küçüklüğümde, Oma’ya gitmeyi çok severdim. Lezzetli alman keklerinden (Lebkuchen) yapardı hep. Ama yemekten önce yememe kızardı, ben ise gizlice gidip çalardım. Arkamdan sürekli, o yüksek Alman sesi ile bağırırdı “Komm bald zurück, du kleiner Bengel!” Babamın tarafı aksine, annemin alman tarafı hep daha sevecendi.
İşte bir gün. Herkeste nasıl olursa o şekilde öğreniverdim bende. Babamın bana öğretmeye çalıştığı tonlarca bir İngiliz Beyefendisi olma yolundaki derslerden sıkıldığımda oluverdi. Anlam verememiştim ve kırık camlar yüzünden elim kesildiği için gözlerim yaşlarla dolmuştu. Yardımcılar ve annem kısa sürede ilgilendiler ve yarayı sardılar. Tabii akşam olup, babam yaramı görünce anlamıştı. Ben zaten olan bitene şaşkın biçimde kimseye anlatamazken onun açıklaması bile düşüncelerimi düzenlemeye yetmemişti. ‘Ben farklı biriydim.’
Küçüklüğümde aldığım ‘Normal olamama’ bilinci ruh halimi ve kişiliğimi etkiledi. Güçlü ve paralı bir aileden gelmeme rağmen, kendimi diğer büyücülerden üstün göremem. Ama büyücü olduğum için elbette mugllelardan farkım olmalı değil mi? Hızlı öğrenme güdüm ile küçükken aldığım tonlarca şan ve piyano dersleri müziği sevmeme de neden oldu. Hala vaktimin çoğunu yanımdan ayırmadığım gitarımla harcarım. Bu arada hitabet dersi de aldığım için küçükken, bilhassa topluluk önünde çok rahat konuşabilirim. Yani çekingen değilimdir. Konuşkan mıyım? Pek sayılmaz. Hoşlanmadığım insanlarla konuşmam. Hoşlandıklarımla da az konuşurum. Ama yazı yazmayı ve günlük tutmayı severim. Hatta not almak için yanımda hep küçük notluk bulundururum. Sanırım bu da farklı bir özelliğimi açığa vuruyor; çok unutkanım. Bazen o notluğa insanların isimlerini, tiplerini, karşılaştığımız yerleri, benzeri şeyleri bile yazıyorum. Neyse ki, şimdi o kadar çok kişinin adını bilmem gerekmiyor. En genel özelliğim ise, diğerlerin gözüne göre ‘ruhsuz’ kişiliğimdir. Zamanında öyle bir lakap bile almıştım. Neyse ki büyücüler içindeki o kadar garip tipler arasında pek garip durmuyorum.

Hoşuma Giden Şeyler:
-İnsanları haksız çıkarmak
-Şarkı bestelemek
-Her türden gitar
-Korku veren şeyler
-Kitap okumak
-Eskrim
-Gece
-Deniz, Göl, Okyanus
-Yağmur
Hoşuma Gitmeyenler;
-Haksız çıkmak
-İlham bulamamak
-Gündüz
-Piyano (zorla aldığım dersler)
-Aptal İnsanlar
-Aksanı olanlar
-Kendini benden yüksek sayanlar
-Kar

out: seçimlerden sonra güncellenecek

En son Leonard Allen tarafından Salı Ara. 18, 2012 10:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Leonard Allen
V. Sınıf
V. Sınıf
Leonard Allen

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Leon.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Leonard Allen Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Allen   Leonard Allen EmptyPaz Ara. 16, 2012 9:27 pm

#İkonizm#

#İlişkiler#
Henüz kimse...
Reyna Lana Regina
V. Sınıf
V. Sınıf
Reyna Lana Regina

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Böğ.

Leonard Allen Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Allen   Leonard Allen EmptyPerş. Ocak 17, 2013 9:59 pm

yakın arkadaş olabilirler bence
Roselinda Sumner

Gerçek Adı : M.

Leonard Allen Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Allen   Leonard Allen EmptyCuma Ocak 18, 2013 8:50 pm

Özel mesajlarına baksana Very Happy
Holly Challenor

Gerçek Adı : sanem

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Leonard Allen Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Allen   Leonard Allen EmptyPaz Ocak 20, 2013 3:52 pm

Roselyn'i ekle In love
Nicolas Joseph Bowie
VI. Sınıf
VI. Sınıf

Gerçek Adı : Ollivander Bey

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Leonard Allen Empty
MesajKonu: Geri: Leonard Allen   Leonard Allen EmptyCuma Mayıs 24, 2013 12:31 pm

Çok yakın arkadaş olamazlar sanırım. Nick'te safkan ve zengin takıntısı var. Yine de istinsa olabilir, arkadaş olabilirler. Düşman olmak için fazla benziyorlar zaten :/ Seç beğen al.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Al bak bu da iconum. Very Happy

Leonard Allen

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Leonard Allen
» Leonard Audax
» Leonard Malcolm
» Leonard Malcolm
» Leonard Matthews