AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Hogwarts Express'te 2012

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

RP Yaşı : 49
Gerçek Adı : Celia Monique Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Hogwarts Express'te 2012 Empty
MesajKonu: Hogwarts Express'te 2012   Hogwarts Express'te 2012 EmptyÇarş. Ara. 19, 2012 10:11 pm

2012 senesi bildiğiniz gibi ailemiz için bazen olaylı, çoğunlukla ise eğlenceli geçti. Hep beraber güldük, eğlendik, üzüldük ve kızdık. Aramıza bir sürü kişi katıldı ve ayrıldı. Her şeye rağmen biz adminler için unutamayacağımız, güzel bir yıl oldu. Sizin için de öyle geçtiğini umuyoruz. Smile Express'in En'lerini seçmiştik sizinle. Bu kez 2012 yılında bizimle birlikte olan üyelerimizi hangi özelliğiyle hatırlayacağınızı soruyoruz. Umarız eğlenirsiniz. ^_^

Bilge (Anastacia Bouviér):
    Ceren (Amelié Anne Andrea):
    Cihan (Antonije Austen Hargrove):
    Damla (Katheryn S. Boryenka):
    Didem (Roy Platts):
    Dilara (Melanié Phoénix):
    Dora (Isaac Lincoln):
    Ekin (Bastet Thomas):
    Esin (Charlotte V. Hawkman):
    İrem (Chloé Collinson):
    Kadri (Elliot John Dubenich):
    Melisa (Eleanore Rheanna):
    Melissa (Aryana Matthews):
    Ömer (Daniel Aldous Raven):
    Sanem (Holly Bianca Lammer):
    Selim (Francisco Auésten):
    Selin (Roxanne Delacroix):
    Selis (Aleksandra Targaryen):
https://hogwartsexpress.yetkin-forum.com
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hogwarts Express'te 2012   Hogwarts Express'te 2012 EmptyÇarş. Ara. 19, 2012 10:11 pm

Ehe. In love

Bilge (Anastacia Bouviér): Nasıl yazabilirim ki seni. Nasıl sığdırabilirim yani. E, bu çok zor. Şimdi yazmaya kalksam her şeyi ohoo, ne yaparım bilmiyorum. Hayatıma anlam verdin, tümüm oldun, ben oldun. Hayallerimiz oldu, geleceğimiz oldu, geçmişimiz oldu. Hala seni nasıl sevdiğimi anlayamıyorum. O sevgi paha biçilmez bir şey. Yanımda olduğunu hissediyorum ve ikizim, öküzüm, her şeyim olduğunu biliyorum. Beni bırakmana hiç izin vermeyeceğim, hayallerimizin gerçekleşmesi için her şeyi yapacağım ben. Hug Her geçen gün sana daha da bağlanıyom olum, gebercem bir gün. -_- Solmazdifak'ım, seni nasıl anacağımı nasıl kestirebilirim ki? Her türlü giderin var. Razz Ama ben kısaca yaşam olarak hatırlıyorum seni, her zaman. In love
Cansın (Isaac Lincoln): Ayzeek. Benim için çok değerlisin. Evet, şuan burada değilsin belki de bu yazıyı hiçbir zaman görmeyeceksin. Ama hayatımsın, seni çok seviyorum. Keşke burada olsan, yokluğunu çok hissediyorum. Ve 2012 yılıma anlam kattığın için çok teşekkür ederim. Sen, kalbimdeki yerini biliyorsun. Özelsin, Cansıın! Seni seviyooom. In love Seni de maceralarımızla hatırlayacağım.
Ceren (Amelié Anne Andrea): Çok fazla konuşmuş olmasam da kendisiyle, her zaman farkını belli eden insanlardan. AAA karakteriyle ölümsüzleşen biri bence. In love İstisnasız, Roy ve AAA kurgusuyla hatırlanacak diyorum ben.
Cihan (Antonije Austen Hargrove): Aynı şekilde çok fazla anımız olmasa da, takımlarına imrenerek bakarım. 2012 yılında iyi ki tanımışım onu. In love Ben onu, o masmavi takımlarıyla hatırlıyor olacağım. In love Masmavi gözleri olan ünlüsünü de unutmayalım.
Damla (Katheryn S. Boryenka): Damla'nın burada olduğu için çok mutluyum ya.^^ Dayrekşınırım benim. Kurgularımızı seviyorum, atışmalarımıza bayılıyorum. Damla'yı Dayrekşınırla hatırlayacağım, ben.
Didem (Roy Platts): Didem. Aynı şekilde çok konuşmadık ama yenilesi karakterleri var, bu bir gerçek. Her karakterini ayrı yiyebiliriz. Şeker gibi.. Özellikle Roy.. Alla'm, tamam sakinim. Onu da Roy'un çiçekli gifi ile hatırlıyor olacağım ben. In love
Dilara (Melanié Phoénix): Ay bu kızı tanımıyorum.
Ekin (Bastet Thomas): Ekin'le çok konuşma imkanı bulamıyorum belki ama çok seviyorum onu. Kesinlikle tanınması gereken insanlardan. Bastet'la olan düşmanlığımıza bile ölüyorum. O olmayınca eksik kalıyor kurgum, öyle hissediyorum. Ekin'i kurtlarla hatırlıyor olacağım. In love
Esin (Charlotte V. Hawkman): Esiin. Önceden de tanışıyorduk zaten, yenilesi insancık. İyi ki buraya geri dönmüş de tekrar konuşmaya başlamışız. Onu, küçük yazıyla hatırlayacağım. In love
İrem (Chloé Collinson): Çukulatam! 2012 yılına anlam katan varlıklardan. Onunla dostluğumuz rpden çok daha ötede. Bunu bilmek o kadar hoşuma gidiyor ki. Buraya geldiğimde tanıştığım ilk insan ve en son kaybetmek istediğim insanlardan.. Benimle kalacağını biliyorum, mutluyum. Seni seviyorum, çukulatam. Nice mutlu yıllara, hep birlikte. In love Sen hep aklımdasın. Hatırlayacağım yönün yok o yüzden. In love Ama belirgin olarak, utangaç tavırlarını hatırlayacağım. In love Heart
Kadri (Elliot John Dubenich): Kadrii. Çok sevdiğim insanlardansın ve kaba mahlukatın tekisin. In love Mal şey, seviyorum seni. İyi ki tanımışım seni de. Hep burada kaal. Heart Seni de, vampir karakterinle hatırlayacağım. Nedeni bu konuda çok konuşmamız. In love Çiğ köfte olarak da hatırlanabilirsin gerçi. Afdgfgh. Heart
Melisa (Eleanore Rheanna): Ohoğ, şekeri insan. Karakter idollerimden kendileri. Çok sevimli bir insansın, herkes bunu biliyor. Seni de IronMask ile hatırlayacağım ben. Edgard unutulmaz.
Melissa (Aryana Matthews): Henüz yeni tanışmamıza rağmen çok cana yakın olan insan. In love Onu çok seviyorum, bana güven veren insanlardan. İyi ki burada ve hiç gitmeyecek! Heart Onu da tabii ki mükemmel ötesi takımlarıyla hatırlıyor olacağım. In love
Ömer (Daniel Aldous Raven): Ömer'le de pek konuşmadım ama her konuda yardımcı olabilecek bir özelliğe sahip. Bunu belli ediyor zaten. Onu da yardımseverliğiyle hatırlayacağım. In love
Sanem (Holly B. Lammer): Sanem pek online olma imkanı bulamıyordu ama hep bizimle olduğunu hissettiriyordu. İlk rp düşmanım olduğundan dolayı benim için çok değerlidir. Heart Onu seksi modelleriyle hatırlayacağım ben. Cool
Selim (Francisco Auésten): Selim.. Ah, Selim ah.. Karakterini platonik yaptığım ve Melanié ile birlikte üzüldüğüm insan. Benim için çok değerlidir. Ama maalesef o bana göre yanlış olan bir yolu seçti. Yine de 3S'imden biridir kendileri. Seni özlüyorum, özleyeceğim. In love Seni de Francisco'nun her zaman kuul olan tavırlarıyla hatırlayacağım.
Selin (Roxanne Delacroix): İdolümsün hatunum. Cool Dostluğumuz burada değil, her yerde seninleyim. Çok değerli olman bir yana, benimle her şeyini paylaşmana kadar her şeyine hastayım. Seni tanımamış olanlar çok şey kaybediyor bence. Beni bu siteye bağlayan az unsurdan birisin sanırım. Hug 2012 yılımı özelleştirdiğin için sana da çok teşekkür ederim. In love İdolsün, değerlisin. Çok az kişi sana benzeyebilir. Umarım onlardan biri olabilirim. In love Hiçbir zaman unutulmayacaksın bu yüzden de neyle hatırlayacağımı çözemedim. Ama idol olarak hatırlanacaksın, her zaman. In love
Selis (Aleksandra Targaryen): 2012 yılını anlamlandıran insanlardan. Ben üye olduktan çok kısa bir süre üye oldun ve benim için mükemmel bir şey yapmış oldun. Sana çok değer veriyorum, seni çok seviyorum. Her zaman sahip olunmak istenen bir dostsun. Gözüm kapalı her şeyimi paylaşırım seninle. Her şeyine hastayım ulan. Kesinlikle burada kalmayacak dostluğumuz hep süreceek. In love Seni teselliyle hatırlayacağım ben. O bizim ilk rpmiz ve çok değerli. Heart

Özellikle belirtiyoruım ki; Selin, Selis, İrem, Bilge, Ayzek iyi ki benimleydiniz. Sizi çok seviyorum. Her şeyim sizinle anlamlı.
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Antonije Hargrove
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Antonije Hargrove

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Antonije Austen Hargrove

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hogwarts Express'te 2012   Hogwarts Express'te 2012 EmptyÇarş. Ara. 19, 2012 10:26 pm

Bilge (Anastacia Bouviér): Bilge ile pek bir anımız filan olmadı ama çok iyi bir kız... Bu kızı rpleriyle hatırlayacağım.Very Happy
Ceren (Amelié Anne Andrea):Ceren'i başka siteden gene tanıyorum. Çok konuşmasak da İyi kalpli yani Güzel kurguları ile hatırlayacağım.Very Happy
Damla (Katheryn S. Boryenka): Damla önceki rütbesiyle benim kankamdı ya.... Damla'yı tatlılığı ile hatırlayacağım.Very Happy
Didem (Roy Platts):Hiç tanışma fırsatım olmadı.
Dilara (Melanié Phoénix): O sitenin bir tanesi, biriciği... Eğlenceli ve samimi konuşmalarıyla hatırlayacağım.
Dora (Isaac Lincoln):Sadece aynı takımlı olduğumuzu öğrendim.... Aynı takımlı olduğumdan hatırlayacağım...Very Happy
Ekin (Bastet Thomas): Ekin benim rp partnerim ve çok iyi bir rp yazarı haberiniz ola... Tatlı yüzüyle hatırlayacağım.Very Happy
Esin (Charlotte V. Hawkman): Esin kankam benim ya ve onun bugün doğum günü..... Kankamın yaptığı kurguları ile hatırlayacağım... Very Happy Wizard
İrem (Chloé Collinson): İrem İrem İrem sen benim yanımda bir tanesin İrem'i takımları ile hatırlayacağım...Very Happy In love
Kadri (Elliot John Dubenich): Kadri ile çok iyi anlaştık sayılır defalarca konuşmuzluğumuz var... Doctor Who hayranlığını hatırlayacağım.... Very Happy
Melisa (Eleanore Rheanna):Melisa ben bu siteye ilk geldiğimde burdaydı... Ama bildiğim kadarıyla gitmişti geri döndü ama iyi ki dönmüş... Steven karakteri ile hatırlayacağım...
Melissa (Aryana Matthews): Biz Melisa ile aynı ilde oturuyormuş. Onun takımlarına hastayım. Melisayı takımları ile hatırlayacağım... Wizard
Ömer (Daniel Aldous Raven): Hala tanışma fırsatımız olmadı.
Sanem (Holly Bianca Lammer): Sanem bir tane ya sitenin en sexsi kızı olarak biliniyor... Sexi kurguları ile hatırlayacağım.
Selim (Francisco Auésten): Selim dostumsun benim ya kankamsın nasıl gidersin siteden ya Yaptığı kankalığıyla hatırlayacağım...Crying or Very sad
Selin (Roxanne Delacroix): Selin sen bir tanesin yani pankart açıp selin selin diye bağırasım var.. Yaptığı adminliği ile hatırlayacağım.Very Happy Very Happy
Selis (Aleksandra Targaryen): Selis ben ilk siteye geldiğimde seni çok soğuk bulmuştum ama sen çok iyi bir kızmışsın ya iyi ki varsın sen olmazsan buraların tadı çıkmaz.... Selis seni yaptığın takımlarla hatırlayacağım.
Darien Greer
Kurtadam
Kurtadam
Darien Greer

Gerçek Adı : Melissa

MesajKonu: Geri: Hogwarts Express'te 2012   Hogwarts Express'te 2012 EmptyÇarş. Ara. 19, 2012 11:34 pm

Bilge (Anastacia Bouviér): Ehehe çok sıcak kanlı biri ama daha tam anlamıyla tanışamadık, olsun ikimizde bir yere gitmiyoruz ya ^.^

Ceren (Amelié Anne Andrea): Tanışmadık konuşmaık ama Adriana'yı sevmememe rağmen çok hoş kullandığı için nötr bakmamı sağladı.

Cihan (Antonije Austen Hargrove): Hımm ne yazsam bilemedim. Takımlarımı beğendiği için teşekkür ederim. Birde oda çok güzel photoshop yapmaya başladı. Sonra karakterileride güzel efenim.

Damla (Katheryn S. Boryenka): Wuuw. Tanıştık ama daha kaynaşamadık. Hadi hayırlısı diyelim bu işler yavaş yavaş..

Didem (Roy Platts): Bu üye sitede çok eskilerden ben onun ve Ceren'in kurgularını çok beğenmiştim. Tanışırız inşallah ^.^

Dilara (Melanié Phoénix): Heheh. Şimdi çok şey yazmak istiyorumda... Imm tatlı, şeker, liseye alışmaya çalışan, benim için küçük kızkardeş... Seviyorum seni şeker.

Dora (Isaac Lincoln): Tanımıyorum ki *-*

Ekin (Bastet Thomas):
Mısır mitolojisini çok seviyordu en son hayırladığıma göre. Onunla rp yapıcaktık ama ben siteden gitmiştim =((

Esin (Charlotte V. Hawkman): Ehehe onu ne zaman görsem böyle etrafıma pozitif enerji yayılıyor. Karakteride çok tatlı ^.^

İrem (Chloé Collinson): Imm onunlada tanışmadık ama takımları çok güzel ^^

Kadri (Elliot John Dubenich): Benim gibi eskilerden ama hiç tanışmadık galiba :/

Melisa (Eleanore Rheanna): Onun iksir profesörü olduğu, Dora'yı kullandığı zamanları hatırladım. Adaşım oda adminemiz birde ^.^

Selim (Francisco Auésten): Tam güzel kurgular çıkarcakken rpye ara verdi. Umarım hemen dönersin ve kaldığın yerden devam edersin ^^

Selin (Roxanne Delacroix): Sevgili adminemiz. Bu sitede en sevdiğim kişiler listesinin başlarında. Ayrıca çok güzel ya ehe ^.^

Selis (Aleksandra Targaryen): Karakterleri hoşuma gitti. Tanışalım ama *-*
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

MesajKonu: Geri: Hogwarts Express'te 2012   Hogwarts Express'te 2012 EmptyÇarş. Ara. 19, 2012 11:35 pm

Öhöm. Cool

Bilge (Anastacia Bouviér): Yanlış yazmışsınız, Bilgö olcak Crying or Very sad Ama akıllarda Dilara olarak kalsın bence In love
Ceren (Amelié Anne Andrea): Cerön. AAA. Beni ağlatan rpnin sahibi ve büyük ihtimalle rp tarihimde fan'ı olduğum tek ilişkinin sahibi. Aklımda Romelié ile kalacak Phomel panda
Cihan (Antonije Austen Hargrove): Şüphesiz sitenin en mavilerinden biri. Mavi olarak hatırlayacağım ben onu. Very Happy
Damla (Katheryn S. Boryenka): Ooooğ. Damla. Bir ara gitti, üzdü bizi. Ondan sonra dayanamadı yine geldi şapşalak. In love Büyük ihtimalle onu Kath olarak hatırlayacağım In love
Didem (Roy Platts): Ooooğ. Ooooooooğ. Meşhur Roy. Daha ben dersine girip askıntılık yapamadan gitti. Ona üzülürüm. Ayrıca sitemizin muhterem eskilerinden. Köklü geçmişi olan, saygı duyduğumuz ablamız. Onu öpüyom. Beni ağlatmayı becerebilen rpleri ve Luigi'yle hatırlayacağım ben onu Heart
Dilara (Melanié Phoénix): Dur ona en son gelçes.
Dora (Isaac Lincoln): Oğ. Lincis. Sitenin ilk aldatma rpsini yaptığım insan. Ne saçma ve eğlendiğim rplerimiz vardı arkadaş. Çok da severdim keratayı. Özledik be dastım. Bak ünlünü de aldılar eyi mi. Hüzünlendim. Her neyse, onu Lincis'le hatırlayacağım ben. Crying or Very sad Heart
Ekin (Bastet Thomas): Ekööğn. Ve hiçbir zaman ısınamadığım ünlüsü... Hani doğruya doğru şimdi. Aşsdlkfş. O değil de pek severim, biz onunla hiç rp yaptık mı ya? Yapmadık mı? Pıffft. Yapmıştık ya la, şimdi hatırladım Cool Ben onu Amerikan Şekeri olarak hatırlayacağım In love
Esin (Charlotte V. Hawkman): Esöööööğn. Onu gördükçe gereksiz bir mutluluğa kapılırdım ben. Çok kültürlü ve burjuva sınıfından bir insan gibi gelir bana. Şey gibi... Tumblr. Hah, negzel benzetme oldu. Ayrıca en başlarda eğey soğuk gelmişti bana. Sonra bir mıhabbet bir mıhabbet. Yirin. Bir ara bilgisayar kıtlığın olmuştu, onu da hatırlıyorum bak. Aşsdlfk. Neysa, onu Kinkath olarak hatırlayacağum Hug
İrem (Chloé Collinson): İröööğm. Aynı Esön gibisin sen de In love Gerek takımların ossuuğn, gerek bir ara yaşadığın ünlü karışıklığın ossuuuğn, tatlı tatlı konuşmalarımız ossun, taparım ben sana. Seni İröm olarak hatırlayacağım hep, ayrı bi yeri var In love
Kadri (Elliot John Dubenich): Aşsldkşs. Kadri... Öykü kısmısından da tanıştığım çok (böyle bi kelime var mı?) kadirsever bi Whovian arkadaşımdır. İçi dışından daha büyüktür ayrıca. Çak klasik oldu, gönlünü alayım dedim bak. Aşldkf. Onu büyük ihtimalle Kadir olarak hatırlarım, kızmasın In love
Melisa (Eleanore Rheanna): Uuuğ, beybi. Melisa. Yahuşuklu (aslında değil. adam en son Gossip Girl çıktı yea) Oenn Badgley ünlülü Henry'yle aklımda kalmış insan. Ayrıca yine çok saygı duyduğum isimlerden. Aklımda Henry olarak kalacak Hug
Melissa (Aryana Matthews): Hufflepuff'lı ve Merlin'ini sevdiğim güzelim RPG sitemizde şahsına en uygun ünlüye sahip olan insan. Epey de yakıştırmış olan insan hani. Ayrıca mökemmel takım yapmasına rağmen kendisinin bir takımı yok. WTF?! Aşsdlfk. O da " Phomel panda " ile aklımda kalacak, neden bilmem Phomel panda
Ömer (Daniel Aldous Raven): Vallahi ya çok az tanırım ya hiç tanımam, kabalık olmasın. Ama iyi arkadaşlarımdan biriyle adaş. Onçün uzaktan yakın hissediyorum kendimi. Hug Onu da mavi diye hatırlarım. Epey Ravenclaw'dı çünkü Very Happy
Sanem (Holly Bianca Lammer): Oyş. Mökemmel kurgumuzun sahibi insan. Pek de severim onu Selös-Ben-O üçlüsüyle yaptığımız msn sohbetleriyle. Yeri ayrı, ona göre. Onu Dave Fredric Sh'eils olarak hatırlayacağum In love Heart
Selim (Francisco Auésten): Vaş, fıransizko. Namıdiğer dolgun dudak. Yarıda kalmış bir düellomuz var, hatırlatırım. Ama şimdi gittiğine göre, olmadı ve dastım. Daha yerde sana acımam için kıvranışını görecektim. Aşdlkf. Yok yok. Selim'i hadi gene iyi kötü severim ama ünlüsünden dolayı olmamıştı pek. Olsun, o da fıransizko olarak aklımda kalacak. Dikkat, Francisco değil, fıransizko.
Selin (Roxanne Delacroix): SELÖÖÖĞN. Ailemiz kocaman bir ağaçsa biz meyve, o da ağacın ta kendisi. In love Biliyorum çok saçma bir benzetme ama öyle napalım In love Yeri geldiğinde lisedeki cesaretine epey imrendiğim, örnek aldığım, örnek alınası bir insan. Çok da tatlı bir insan. Aklımda Hogwarts Express olarak kalacak.
Selis (Aleksandra Targaryen): OMGF. Lama! Selös! Nasıl severim bilinmez. Al içine sok, bir daha da çıkarma. Özellikle son zamanlardaki New York'a kaçma mohabbetleri ve Selistan beni öldürüyor. Aşsdflk. Ayrıca imanlı rendımlarımız da bir tanedir. İsajfspdfj Heart Of nepçim de anlatamadım. keserun Neyse, o biliyü nasılsa. Ayrıca tabisiki Mars&Aqua kurgumuz Romelié'ye yetişmeye çalışiyi, üzgünüz bayanlar. Aşsdlfk. O Selös, Lama ve imanlı rendım olarak kalacak hep aklımda Heart In love

Öhöhöhöhöm. Şimdi geliyoruz hepimizin heyecanla beklediği ana...

Dilara (Melanié Phoénix): Meleğim, aşkım, öküzüm, malım, gerizekalım, hayallerimin başlangıcı ve sonu, Londra'daki apartmanımızda ev arkadaşım ve Phomel'im. Nasıl bir şeysin anlatamam. Ama her şeyimsin, o kesin. Sana ağladığım oldu, hani bir sıcak omzun kadar değildi ama yine de güzeldi. Beni avutmanı dinlemek, güldürmek için o saçma sapan, taptığım sesinle abuk subuk konuşmanı dinlemek güzeldi. Her zaman yanımda olacağını bilmek de güzel açıkçası. Sen güzelsin. Biz güzeliz. Anlatılmaz yaşanır bir şeysin ayrıca. Aynı ağaçta yetişen yeşil ve siyah zeytinler gibisin. Sonuncusunu bi türlü bağlayım dedim ama olmadı herhalde. Aşsldfk. Her neyse, seviyom, onu bil yani. Biliyosun zaten. Diloğra yani Bilgö is being loved by Bilgö yani Diloğra. İnanılmaz bir şeysin. Seni ruh öküzüm olarak bileceğim hep Heart

Oyş Heart
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: Hogwarts Express'te 2012   Hogwarts Express'te 2012 EmptyCuma Ara. 21, 2012 8:33 pm

Bilge (Anastacia Bouviér): Bilgöm, bebem. Çok seviyom onu. Onunla siteye aynı anda kaydolduk, o rütbe aldıktan biraz sonra ben de aldım felan. İlk Rp'mi onunlan yaptım, ehe. In love O benim imanlı rendım atıcım. Cool isaksfjsdkjf Heart Mars ve Aqua kurgusunu tam olarak başlatmadan önce ne kadar kuduruyoduk heycandan allaaam. En yakın dostlarımdan biri o, hayatta en çok değer verdiklerimden. Bu yeni yılla beraber, her yıl benle kal. Heart

Ceren (Amelié Anne Andrea): Cereen. İsmim vesilesiyle tanıştık onlan, emesende falan. Razz Onu çok beğeniyom ben. Karakterlerini, Ps yeteneğini, Rp yazmasını. Özellikle bu Amié karakteri...Oy anam. Efsanesin, Ceröön ve seviliyorsun. Cool

Cihan (Antonije Austen Hargrove): Severim Cihan'ı, pek fazla konuşmamış olsak da, ehe.

Damla (Katheryn S. Boryenka): Allaaam Damlaa! Yerim lan seni. Senin küçük sınıf olman falan hiç önemli değil çünkü birçok yaşıtına göre çok olgunsun bebem. Böyle onlayn yerinde görünce mıtlı olduklarımdan. Bi dee, kurgularımız da yakıyo hany. Cool İlk geldiğin zamanlarda fazla yakın değildik, konuşmuyorduk pek ama sonradan çok yakınlaştık diye düşünüyorum. İyi ki geri gelmişsiiin, iyi ki bizimlesin. Hep bizimlen kal. In love

Didem (Roy Platts): Dideeem! Onlanda ismim yüzünden tanıştık ha. dkfj Onu da çok severim, karakterleri olsun, Dırdırcı olması olsun. Razz İlk geldiğimde sizden, yani Ceren ve senden baya çekiniyodum falan ama sonra çok tatlı insanlar olduğunuzu anladıım, sevindirik oldum falan. Hep beraber olalııım. ^^

Dilara (Melanié Phoénix): Kelimelere sığmayacak insan, canım beniim. En yakın dostlarımdan birisin, çok değerlisin benim için. Seninle kurgularımızı, komikli konuşmalarımızı çok seviyom. Sesini de yirim ayrıca, tipini de, ehe. In love Aşkımsın çikilataa, sen olmadan yapamam hep benle kal. Heart

Dora (Isaac Lincoln): Dora'yı pek tanımıyorum ben ama iyi biriydi kanımca. kdjd

Ekin (Bastet Thomas): Ekin. Seni hala çok seviyom, eşşek. Beni çok kırdın yaşadığımız o tatsız olaydan dolayı falan ama tabi ki sevgimi bitirmedi bu benim. Umarım hep beraber oluruuz.

Esin (Charlotte V. Hawkman): Esööön. Cansın, kansın bebem ya. İyi ki bizimlensin. Seninlen muhabbetlerimizi seviyoom, iyi ki varsın, iyi ki bizimlesiiin.

İrem (Chloé Collinson): İreeem, sana olan duygularımı nasıl anlatayım ki ben. Aşırı aşırı seviyom ki seni. Başta RDJ aşkımız olmak üzere, uyuşan tüm zevklerimiz olsun, komikli konuşmalarımız olsun, mutasyonlu rendımlarımız olsun... Baçişko diyişini çok seveyom senin bi de, allam. In love Sen de en değer verdiğim insanlardan birisin, sen olmazsan olmaz. İyi ki tanışmışız, iyi ki beraberiz, hep benimle kal bebem. Çok seviyom seni. In love

Kadri (Elliot John Dubenich): Kadriii, dastım, kankaa. Çok seviyom seni olm yaa. Antalya'ya gelcem bi gün kalcam sizde. slkf Doctor Who'ya da başlicam bi ara, sırf senin için. Cool fjsgf Böyle bizim cıvık konuşmalarımıza ciddi konuşmalarınla yanıt vermen en sevdiğim yönün. sjfkdjg
Melisa (Eleanore Rheanna): Melisaa! Çok tatlı birisin, iyi ki geri döndün. Gittiğine çok üzülmüştüm şahsen. Pek tanımıyordum seni ama çok sempatim vardı falan. Razz Umarım hep beraber oluruz, bir daha ayrılık falan olmaz. ^^

Melissa (Aryana Matthews): Melissaaa, tatlı insan. Allam hitap edişime bak. lskfdsjfgsd Ay neyse, senin mikemmel ps yeteneğin olmasa hepimiz ölürdük bence. *-* nfjdg İyi ki buradasın, iyi ki varsıın!

Ömer (Daniel Aldous Raven): Ömeer, çok tanımıyorum onu. Ama o da çok iyi biri, umarım yeni yılda daha çok muhabbet edebiliriz. Razz

Sanem (Holly Bianca Lammer): Saneeeğğm. Yavrım. Derınım. Cool Seni çak seveyom canıms, son zamanlarda çok görmüyom ama olsuun. Hep beraber olalım, yeni yılda da mıtlı mıtlı oturalıım. Evet, yazının sonuna geldikçe kıtlaşmaya başladım. dkjg

Selim (Francisco Auésten): Selim'i pek tanımıyordum açıkçası, o yüzden ne diyeceğimi bilemiyoruum. fjksdf

Selin (Roxanne Delacroix): Ve işteeeee Selün. Canım beneeem. Hepimizin mutlu olmasının, kensini yalnız hissetmemesinin anahtarı, bu siteyi kuran daş varlık. İyi ki varsın, seni öyle çok seviyom ki. İyi ki senlen çok yakın olmuşuz, olmasak senin gibi bir dost olmadan yaşayacaktım ve bu beni cidden üzerdi. BÜTÜN DÜNYA DUYSUN AY LAV YU SELÜÜÜÜÜN!!! Bebeyüm hep benimle kal, her zaman. In love

Selis (Aleksandra Targaryen): Aaa Selis. Valla Selis'i pek tanımıyorum ben o yüzden bişi diyemeceğim efenim.

SKFJSDKGJFGSFŞGKFSLG.
Yazana kadar canım çıktı olom yaaa. lskdlsjfd Hem de kısa kısa yazdım yani. kfsjgfksg
Katheryn S. Boryenka

RP Yaşı : 14
Gerçek Adı : Yuvarlağımsı biçimde kopan, çok küçük miktarda sıvı kütlesi^^

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hogwarts Express'te 2012   Hogwarts Express'te 2012 EmptyCuma Ara. 21, 2012 9:52 pm

Ayyyyyyyy In love
Ama şimdi çok duygulandım In love

Bilge (Anastacia Bouviér): Ay ama ben onu çok seviyorum. Hem Bilge, hem Dilara o benim için. İsimleri karıştırdığım günden beri Cool Ne bileyim öyle fazla fazla konuşmadık ama çok iyi biri. Logan'a karadenizli deyişi hala aklımda Very Happy Onu Dilara -karadenizli- olarak hatırlayacağım asdddfgj
Ceren (Amelié Anne Andrea): Kendisiyle hiç konuşmadık ama ünlüsü benim ciddi anlamda kıskandığım kadın. Evet, Roy ve o kurgularıyla kırıp geçirdiler. Onu Adriana olarak hatırlayacağım.
Cihan (Antonije Austen Hargrove): Hehe Cihan Very Happy Onunla fazla hayata geçiremediğimiz kanka kurgusunu unutmıycam ya. Kath Rav olarak kalsa harika olurdu. Ama olsun şimdi Eglantine'le olan kurgumuz daha iyi. Onu Mavi olarak hatırlayacağım. Bilge'nin dediği gibi çok mavili Very Happy
Damla (Katheryn S. Boryenka): Merhaba canım tanışalım mı? Cool
Didem (Roy Platts): Sitenin eskilerinden olduğunu tahmin ediyorum. Hiç konuşmadık ama Drake ve Kath için aşkınızı gözümüze sokmayın gençler, burası okul yorumuyla hatırlıycam onu Very Happy
Dilara (Melanié Phoénix): Dilara-Bilge Cool Dün konuştuk onunla msn'de. Şimdi daha iyi tanıyorum gibi geliyor. Tepkileri konuşması falan gerçekten tanıdım yani. Ayrıca Dayrekşın olarak hatırlanacak olmam çok sevindirdi beni. Kendisini çok seviyorum ya Very Happy O bende sitede ilk gördüğüm kişi olarak kalacak.
Dora (Isaac Lincoln): Ay kendisini keşke tanıma fırsatı bulsaydım. 2012 diyorum ama sonlarında geldim ben. Çok merak ediyorum onu. Keşke tanışabilseydik herkes hakkında iyi şeyler söylüyo.
Ekin (Bastet Thomas): Aa Ekin. Onu çok seviyorum. Kath'le kurgularıda çok güzel. Karakteri de öyle. Şu sıralar Açlık Oyunları takıldığım için de aynı şeyleri söyleyeceğim. Ayrıca Bastet ismini hep kıskandım. Very Happy Aklımda Müzik aşkına bürünmüş kız olarak kalacak.
Esin (Charlotte V. Hawkman): Çok çok az konuştuk. Oda Forum Oyunlarında yani. Ama fazla konuşmasa da seviyorum kendisini. Gryffindor'a en uyan karaktere sahip kişi olarak hatırlayacağım.
İrem (Chloé Collinson): Ayyyyyyyyyyy. Onunla yeni tanıştık. Hayatımda gördüğüm en mütevazi insan. Öyle hatırlayacağım onu. Kalp kırmaktan gerçekten çekiniyor. Ayrıca Drake'le kurgumuzu çok beyeniyom. Cool
Kadri (Elliot John Dubenich): Çok fazla tanımıyorum ama iyi biri olduğunu biliyorum. Ve odun olduğunu da. Eh ben de onu Odun olarak hatırlayacağım sanırım Very Happy
Melisa (Eleanore Rheanna): dırırırım. Ünlüsünü pek sevmiyom ama onunla da hiç tanışmadım bir şeyler söyleyemeyeceğim Crying or Very sad
Melissa (Aryana Matthews): Yolun başındayız. Tekrar söylüyorum Aryana'nın avatarı harika. Tanışcez biz tanışcez.
Ömer (Daniel Aldous Raven): Hm............. Ben neden geç geldim buraya?
Sanem (Holly Bianca Lammer): Kurgumuz çok güzel ama buralarda daha çok görmek istiyorum onu. Benim aklımda ikiz olarak kalacak Very Happy
Selim (Francisco Auésten): Hm... Selim beni gerçekten kırdı. Ne bileyim buralarda en erken bağlandığım kişiydi. Ve birden gitti. Kendisini gerçekten çok seviyorum. Kath'le kurgularıda harikaydı. Keşke gitmeseydi de biraz daha vakit geçirebilseydik. İyiki tanımışım onu kısa ama güzel anılar elde ettik. İmzama da yazdığım gibi gidişiyle koyan çocuk olarak hatırlayacağım onu. Ve -_- şu gördüğünüz ifadeyle.
Selin (Roxanne Delacroix): Selin konusunda ben tamamen Diloş'a katılıyorum.
Selis (Aleksandra Targaryen): Eneee In love Seliis <3 Onu benim canım ama. Kısa sürede kaynaştık. İyi ki de kaynaştık yani. Kurgularımız çok iyi, çok güzel. Onu Harmony olarak hatırlayacağım ben.

Ve son olarak bu listeye kısa sürede burda olsam dahil edildiğim için çok şanslı sayıyorum kendimi. İyi ki burada sizlerleyim. Gerçekten tüm yorumları yüzümdeki gülümsemeyl yaptım. Benim için hepiniz ayrı ayrı değerlisiniz.
İyi ki Katheryn gibi bir karaktere sahibim. Onunla ilgilenirken gerçek hayatta yaşadığım kötü şeyleri de unuttum bazen. Sizler sayesinde. Siz olmasanız Kath'de olmaz. Bence bu sitede bir kişi bile olmasa eksik oluruz. Aileyiz.

Hogwarts Express'te 2012

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası