AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Biri Bana da baksaydı keşke

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Roselinda Sumner

Gerçek Adı : M.

Biri Bana da baksaydı keşke Empty
MesajKonu: Biri Bana da baksaydı keşke   Biri Bana da baksaydı keşke EmptySalı Ara. 25, 2012 4:11 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Buradan lejantıma göz atabilirsiniz. Buna göre;

Dost: Darien Moralies - Headon Lee Hargrove - Holly Bianca Lammer - C. Angela Monforte

Düşman:Roselyn Gilmour
Nötr İlişki:
Ailevi kişiler(amca, vaftiz baba, kardeş vs. vs.)
Kanka tarzı tipler:
Sırdaş: Leonardo Moralies
Partner:
Eski Sevgili: Leonardo Allen
Değişik kurgulara da açığııız Very Happy akjdfh

En son Roselinda Sumner tarafından Paz Ocak 20, 2013 10:43 am tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Darien Greer
Kurtadam
Kurtadam
Darien Greer

Gerçek Adı : Melissa

MesajKonu: Geri: Biri Bana da baksaydı keşke   Biri Bana da baksaydı keşke EmptySalı Ara. 25, 2012 8:01 pm

Farklı binadalar ama dost olsalar mı ? *-*
Leonard Allen
V. Sınıf
V. Sınıf
Leonard Allen

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Leon.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Biri Bana da baksaydı keşke   Biri Bana da baksaydı keşke EmptySalı Ara. 25, 2012 11:47 pm

Kurgu istiyorum. Sadece yaratıcı değilim.
Roselinda Sumner

MesajKonu: Geri: Biri Bana da baksaydı keşke   Biri Bana da baksaydı keşke EmptyÇarş. Ara. 26, 2012 9:32 pm

Darien Moralies demiş ki:
Farklı binadalar ama dost olsalar mı ? *-*

Olsuuuunlaaar Very Happy Oleey dostum olduuğ Very Happy

Leo, bende kurgu istiyoruum eveet Very Happy
Leonardo Moralies

Leonardo Moralies

Gerçek Adı : Leonardo Da Vinci

MesajKonu: Geri: Biri Bana da baksaydı keşke   Biri Bana da baksaydı keşke EmptyÇarş. Ara. 26, 2012 9:47 pm

partner derdim ama bir yaş küçüksün -_- Ama bir yaş var. nese istemezsen olmaz Very Happy Zaten farklı binalar.
başka bişi düşünmek lazım. Akla gelemeyecek bir şey ! uff -_- zekamın içine edesim geldi şu an !! .s
Roselinda Sumner

MesajKonu: Geri: Biri Bana da baksaydı keşke   Biri Bana da baksaydı keşke EmptyÇarş. Ara. 26, 2012 9:50 pm

Valla partner olur kiğ, Ama yani sen bilirsin Very Happy Valla ben daha yeniyim Very Happy O yüzden, işi siz öğreticeksiniz bana Very Happy ksjdff Iıım, düşünüyorum ama bulamıyorum -_-
Chloé Collinson
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Chloé Collinson

RP Yaşı : 15.
Gerçek Adı : İrom.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Biri Bana da baksaydı keşke   Biri Bana da baksaydı keşke EmptyÇarş. Ara. 26, 2012 10:11 pm

Ben de istiyorum kurguuu. Aklıma bir şey geldi pm'den atıyorum şimdi. Sana da uygunsa ayarlarız. ^^
https://twitter.com/CrypticDreamer
Leonardo Moralies

Leonardo Moralies

Gerçek Adı : Leonardo Da Vinci

MesajKonu: Geri: Biri Bana da baksaydı keşke   Biri Bana da baksaydı keşke EmptyÇarş. Ara. 26, 2012 10:12 pm

arkadaş olalım o zaman. Sırdaş gibi bişeysi. Very Happy Very Happy Şimdi Sen Sly. Ben Rav. Very Happy hiçoş deil .s
Roselinda Sumner

MesajKonu: Geri: Biri Bana da baksaydı keşke   Biri Bana da baksaydı keşke EmptyÇarş. Ara. 26, 2012 10:13 pm

Iııı, Leo Leo... Pekiiğ Very Happy Hadi sırdaş olsunlar Very Happy
Roselinda Sumner

MesajKonu: Geri: Biri Bana da baksaydı keşke   Biri Bana da baksaydı keşke EmptySalı Ocak 01, 2013 2:15 pm

KEŞKE BİRİ DE BENLE RP YAPSAYDI -_-
Claudia Valerie

Claudia Valerie

Gerçek Adı : Helin#2

MesajKonu: Geri: Biri Bana da baksaydı keşke   Biri Bana da baksaydı keşke EmptyPerş. Ocak 17, 2013 7:08 pm

Angela ile kurgumuz rekabet diye şey etmiştim ben ama kesin bir şeye daha varamamıştık ^.^
Jude Philippe

Jude Philippe

RP Yaşı : 19
Gerçek Adı : Selin

MesajKonu: Geri: Biri Bana da baksaydı keşke   Biri Bana da baksaydı keşke EmptyPerş. Ocak 17, 2013 7:10 pm

Ben yapabilirim ama aklımda kurgu yok Very Happy Frances veya bununla.
Roselinda Sumner

MesajKonu: Geri: Biri Bana da baksaydı keşke   Biri Bana da baksaydı keşke EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 5:28 pm

Claudia Valerie demiş ki:
Angela ile kurgumuz rekabet diye şey etmiştim ben ama kesin bir şeye daha varamamıştık ^.^

:O Aklımdan çıkmış o Very Happy Hemen bulalım bir şeyler Very Happy

Jude: Frances vebu karakterinle hemen bir şeyler bulmalıyız Very Happy Jim mi o Very Happy sjhdfchgd
Frances Jouvet

MesajKonu: Geri: Biri Bana da baksaydı keşke   Biri Bana da baksaydı keşke EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 5:40 pm

Evet ehe.
Tamam bulalım kısaca karakterler şöyle, Jude pek arkadaş canlısı bir tip değil, kimseyle konuşmuyor hatta. Kızlar ona pek düşkün ama. Biraz da kaba sayılır aslında Jude.
Frances ise şımarık birisi aslında, muggle ve melezlere karşı büyük bir nefreti var ama kendi ailesi kendi çevresinde tatlı sevecen bir kız olarak bilinir. Pençelerine çıkarana kadar iyidir güzeldir yani Very Happy
Roselinda Sumner

MesajKonu: Geri: Biri Bana da baksaydı keşke   Biri Bana da baksaydı keşke EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 6:02 pm

Frances Jouvet demiş ki:
Evet ehe.
Tamam bulalım kısaca karakterler şöyle, Jude pek arkadaş canlısı bir tip değil, kimseyle konuşmuyor hatta. Kızlar ona pek düşkün ama. Biraz da kaba sayılır aslında Jude.
Frances ise şımarık birisi aslında, muggle ve melezlere karşı büyük bir nefreti var ama kendi ailesi kendi çevresinde tatlı sevecen bir kız olarak bilinir. Pençelerine çıkarana kadar iyidir güzeldir yani Very Happy

Lana, Jude'u yumuşatır Very Happy Odunluk falan kalmaz Very Happy Eheheh

Frances ile birbilerini sevebilirler diyorum.

Biri Bana da baksaydı keşke

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki