AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Hufflepuff Daylight

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Claudia Valerie

Claudia Valerie

Gerçek Adı : Helin#2

Hufflepuff Daylight Empty
MesajKonu: Hufflepuff Daylight   Hufflepuff Daylight EmptySalı Ocak 01, 2013 2:16 pm

Sevgili binadaşlarım,

Binamız için bir kulüp kurmak istiyorum. Kulübü kurmak içinde en az iki üye lazım. Bu yüzden bu başliği açtım. Kuracağım kulübün görünür amacı; Yardımlaşma. Her Hufflepuffın hiç sorun etmeden yapacağı bir şeydir. Yardıma ihtiyacı olanlara her konuda yardımcı olabilmektir. Böylece binamız adına güzel şeyler yapmış oluruz. Ancak grubun asıl amacı bu değildir.

Asıl amacı ise; Hufflepufflar her konuda diğer binalar tarafından eziklenmektedir. Özelliklede slytherin binası tarafından. Slytherinlilerin binadaşlarımıza çeşitli şekillerde zarar vermektedir. Onlara göre bu bir eğlence, bize göre ise acımasızlık. Bu yüzdende bir birimizi bu tarz tehdidlerden korumak için hep beraber olmalıyız. Bunun içinde bu grubu kurmaya karar verdim. Böylece hem bir birimizi koruruz, hemde farklı savunma büyüleri öğrenerek kendimizi kara büyülere karşı korumuş oluruz.

#Kulübe katılmak istiyorsanızın, mesajın altına bunu söylemeniz yeterlidir.

-Darien Moralies
    -Roselyn Gilmour

En son Claudia Valerie tarafından Paz Ocak 13, 2013 7:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Darien Greer
Kurtadam
Kurtadam
Darien Greer

Gerçek Adı : Melissa

MesajKonu: Geri: Hufflepuff Daylight   Hufflepuff Daylight EmptySalı Ocak 01, 2013 2:32 pm

Ben katılmak istiyorum ^^
Claudia Valerie

Claudia Valerie

MesajKonu: Geri: Hufflepuff Daylight   Hufflepuff Daylight EmptySalı Ocak 01, 2013 3:11 pm

Tamam ekliyorum aşkım ^^
Roselyn Gilmour

Gerçek Adı : sanem

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hufflepuff Daylight   Hufflepuff Daylight EmptyPaz Ocak 13, 2013 5:10 pm

Grup hiç bana göre değil ancak açılması için illa bir kişi daha gerekiyorsa katılırım ben, fakat kurguma çok ters olduğu için toplu rp'lere filan yazmazsam mazur görünüz efenim.
Claudia Valerie

Claudia Valerie

MesajKonu: Geri: Hufflepuff Daylight   Hufflepuff Daylight EmptyPaz Ocak 13, 2013 5:52 pm

Peki, ekliyorum ^^

Hufflepuff Daylight

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Hufflepuff Army
» Hufflepuff Tribünü
» Hufflepuff Quidditch Takımı
» Hufflepuff Öğrencilerinin Dikkatine!!
» Hufflepuff Sohbet Alanı