AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Umut Kapına Dayandığında

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Roselinda Sumner

Gerçek Adı : M.

Umut Kapına Dayandığında Empty
MesajKonu: Umut Kapına Dayandığında   Umut Kapına Dayandığında EmptySalı Ocak 08, 2013 9:04 pm

Evet, burada büyük ihtimalle nasıl biri olduğumu anlarsınız. Çünkü her şeyi yazarım. Mutluluğumu, acımı, üzüntümü.. Ve bu da beni her yönümletanımanız demektir.
Roselinda Sumner

MesajKonu: Geri: Umut Kapına Dayandığında   Umut Kapına Dayandığında EmptyPerş. Ocak 10, 2013 4:00 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Mesafeler! Lanet olası mesafeler kimin umurundaki. Benim değil! Ama insanlar o kadar yere yakın bir vaziyetteki, aşk onların gözünü kör etmekle kalmamış! Aşk onların sadece oynadığı basit, sıradan bir oyun haline gelmiş! Ne yazık! Halbuki hala gerçek aşka inanlar var. Ben onlara acıyorum.
Roselinda Sumner

MesajKonu: Geri: Umut Kapına Dayandığında   Umut Kapına Dayandığında EmptyPerş. Ocak 10, 2013 4:20 pm

Şebeklerim benim. İnsanı güldürmeyi iyi beceriyorlar (:
Roselinda Sumner

MesajKonu: Geri: Umut Kapına Dayandığında   Umut Kapına Dayandığında EmptyPerş. Ocak 10, 2013 8:19 pm

Cumartesi hiç gelmesin istiyorum. Mümkünse, gelecekse şansla gelsin.. O gün şansa ihtiyacım olacak çünkü.
Roselinda Sumner

MesajKonu: Geri: Umut Kapına Dayandığında   Umut Kapına Dayandığında EmptyCuma Ocak 11, 2013 4:18 pm

Yarın için "Büyük Gün" İlk defa ciddi bir müziki girişim yapıyorum. Umarım hayırlısı olur. Lütfen kazanayım, lütfen. Sevdiğim tek şeyin elimden alınmasını istemiyorum.
Roselinda Sumner

MesajKonu: Geri: Umut Kapına Dayandığında   Umut Kapına Dayandığında EmptyPtsi Ocak 14, 2013 4:23 pm

Give me love ♥ ♥ ♥ ♥
Roselinda Sumner

MesajKonu: Geri: Umut Kapına Dayandığında   Umut Kapına Dayandığında EmptyPtsi Ocak 14, 2013 6:30 pm

Bu kadının sesi nasıl bir şeydir ya! Böyle duydukça çığlık atasım geliyor. Lana gibi sesim olaydı n'olardı ki? Çok güzel de .. Kendimden nefret ediyorum bu hatun yüzünden
Roselinda Sumner

MesajKonu: Geri: Umut Kapına Dayandığında   Umut Kapına Dayandığında EmptyPerş. Ocak 17, 2013 6:59 pm

Hayal edersin, umarsın bazı şeyleri. Hepsine inanırsın gerçek olacakmış gibi. Sanki olursa, yaşama nedeninmiş gibi. Düşünürsün, düşünürsün.. Umutsuzluk kapını çaldığında, git diyebilmek yerine hayallerine sarılıp sadece ağlamak istersin.
Roselinda Sumner

MesajKonu: Geri: Umut Kapına Dayandığında   Umut Kapına Dayandığında EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 5:31 pm

Oha, sesim bu kadına benziyormuş :O Şok geçirme nedeni!
Roselinda Sumner

MesajKonu: Geri: Umut Kapına Dayandığında   Umut Kapına Dayandığında EmptyPaz Ocak 20, 2013 8:39 pm

İnsanların mutlu, neşeli ve çılgın hayatı var. Bizimki sıradan.. Kader deyip geçiyoruz. Rahatlarda ve free takılıyoruz
Roselinda Sumner

MesajKonu: Geri: Umut Kapına Dayandığında   Umut Kapına Dayandığında EmptyPtsi Ocak 21, 2013 4:13 pm

Umut Kapına Dayandığında

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası