AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

O kadim an...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Lulu Hellenna Bones
V. Sınıf
V. Sınıf
Lulu Hellenna Bones

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Gökçe

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

O kadim an... Empty
MesajKonu: O kadim an...   O kadim an... EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 10:48 pm

Her zaman gelir. Yeni mi geldin; kimi tanıyorum kimi tanımıyorum, dur kendimi tanıtayım, yeni insanlar tanıyayım, kurgu yapalım falan deyip gelirsin bu başlığa. E, az çok da olur aslında bütün bu düşündüklerin.

Monoton bir girişti belki yada ilginç, kim bilir? Neyse, ben kendimi tanıtayım.

Ben Gökçe, beni birkaç sitede daha görmüş olma şansınız var. Genel olarak bu karakter adımla tanınırım zaten. 15 yaşındayım -yada 16 mı sayılıyorum artık, kim bilir- ve İstanbulda yaşıyorum. Yaklaşık 5-6 yıldır Rp yapıyorum. Ondan sonra, müzik dinlemeyi çok severim. Müzik yelpazem geniştir; her türlü şeyi dinleme potansiyeline sahibim. Kitap okumayı ve yabancı dizi izlemeye de bayılırım ayrıca. Doctor Who, House MD, Merlin, Dexter, TVD, Once Upon A Time, Skins gibi bir çok diziyi izledim. Onun dışında da birkaç bölüm izlediğim diziler fazlasıyla bulunur.

O zaman gelin tanışalım, tanıştıysak kaynaşalım, kaynaştıysak kurgu yapalım, kurgu yaptıysak bu başlıkta işimiz ne!
Lucy Rice

O kadim an... Empty
MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 10:59 pm

Hoşgeldin Gökçe, kurguyu gördüm damladım aslında. Önce kaynaşalım Hug Selin ben de!
Roselyn Gilmour

Gerçek Adı : sanem

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

O kadim an... Empty
MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 11:05 pm

Skins kısmına gelince gözlerim açıldı. Allam yaşasın Skins seven insanlar. House ve Dexter kısımları da çok dikkatimi çekti, bayılırım.
Ehehem, sanem bende. Memnun oldum, hoşgeldin.
Reyna Lana Regina
V. Sınıf
V. Sınıf
Reyna Lana Regina

Gerçek Adı : Böğ.

O kadim an... Empty
MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 11:05 pm

HOUSE MD OKUDUM ORADA Cheerleader

melabağ sanağ bende ekin Very Happy hoşgeldiiin
Amelia Wanders

O kadim an... Empty
MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 11:06 pm

Beni de Doctor Who ile tavladın cınım. Tuğçe ben selamlar. (abla yok, abla yok.)
Leonard Allen
V. Sınıf
V. Sınıf
Leonard Allen

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Leon.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

O kadim an... Empty
MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 11:08 pm

Benim de 15 kısımında gözlerim açıldı. Ben o yaşta rp'yi bilmiyordum sanırsam -ya da yeni başlamıştım-. *Geç başlayan kişi*
Lulu Hellenna Bones
V. Sınıf
V. Sınıf
Lulu Hellenna Bones

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

O kadim an... Empty
MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 11:12 pm

Memnun oldum Selin ve kurgu yapmak ben de isterim fazlasıyla ama kaynaşmak güzeldir. Very Happy

Skins! Nicholas Hoult... Ben gerçi sadece 1.nesli izledim, evet. Ayrıca Dexter ve House candır, kandır. Bir de Hufflepuff'sın, seninle çok iyi anlaşacağımızı inanıyorum Sanem ve en yakında kurgu yapalım!

Edit: Oha dedim bir an ama gelin gelin, yeni insanlarla tanışmak çok güzeldir.

Ekin, takımına bayıldım. Behati normalde pek sevmem ama takımın eğlenceli baya. House candır ya, House o!

Tuğçe, ne münasebet. Abla dersem 22 yaşında Rp yaptığını bildiğim insanlara derim, onlara bile demiyorum. Sen hele hiç istemiyorsun, hayatta demem. Zaten benim ablam 24 yaşında olduğundan gerisi bana normal geliyor. Very Happy Ayrıca Doctor Who, o Christmas Special'da ne yaptı öyle Moffat ya, yine yaptı yapacağını.

A ha, sitenin Nich'i geldi! Hoşgeldi, sefa geldi isimsiz yabancı. 10 yaşında tanıştım ben Rp'yle, çok ilginçti tabii o zamanlar. Robot gibi yazıyorduk ama çocuk yaşta ne bileceğiz işte.

Reyna Lana Regina
V. Sınıf
V. Sınıf
Reyna Lana Regina

Gerçek Adı : Böğ.

O kadim an... Empty
MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 11:13 pm

House minim Cheerleader

Sevdim seni

KURGU İSTERİM KURGU KURGU
Lulu Hellenna Bones
V. Sınıf
V. Sınıf
Lulu Hellenna Bones

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

O kadim an... Empty
MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 11:18 pm

ÖM o zaman bekler bizi.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

O kadim an... Empty
MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 11:21 pm

Hoşgeldiin. Dilara yani Bilge ben de. ^^ 14,5 falan yaşındayım öyle yani. In love Tekrar hoşgeldin, alışman dileğiyle.
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Lulu Hellenna Bones
V. Sınıf
V. Sınıf
Lulu Hellenna Bones

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

O kadim an... Empty
MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 11:27 pm

Memnun oldum Dilara Bilge. Hangisini tercih ediyorsun? Alışacağımı düşünüyorum, site büyük ama ortam sıcağa benziyor. Seninle de en yakın zamanda kurgu dileklerimle.
Evanora Eckhart

Evanora Eckhart

RP Yaşı : Yirmi.
Gerçek Adı : Selis

O kadim an... Empty
MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 11:33 pm

Hoşgeldin Gökçee. Cheerleader Ben de Selis. Yaşıtımsın, yeppaa! Party Umarım kalıcı olursuun. Ama şimdiden söylüyom sana alışırsam çok sululaşırım, hep yirim ona göre! kslfjdg Öptüm seni çok çook, tekrardan hoşgeldin. Hug
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

O kadim an... Empty
MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 11:35 pm

Aslında adım Dilara benim. ^^ Ama burda bi öküz var görsen tanırsın zaten. -bknz: bilgöm, anastacia olur kendileri yenilesi falan ruh öküzümdür- Açık olduğunda damlayacağından eminim.^^ İkizim oldukları için kendileri, ona da Bilge yada Dilara derler. In love Çok karışık dimi? grumpy cat

Bekliyorum. Her zaman, her daim.
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Lulu Hellenna Bones
V. Sınıf
V. Sınıf
Lulu Hellenna Bones

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

O kadim an... Empty
MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 11:41 pm

Selis, ünlü başvurumu üzerinde yapmıştın. Yeni geldiysen hoşgeldin, yeni karakter açtıysan Candice'la açmışssın süpersin ya! Candice candır, kandır! Asıl ismin çok ilginç ama hoşuma gitti. Ay, seninle kurgu yapalım kesin ve vallahi olur yani. Sıcak insanlara bayılmayacağım da kime bayılacağım?

Tamam, ben Dilara deyip kısaca uzaklaşacağım. Karışık ama ee, insanın en yakınıyla yaşadığı şeyler her zaman karışık değil mi zaten? O zaman RP yapalım ya. Very Happy
Nava Lancaster

Nava Lancaster

RP Yaşı : 30.
Gerçek Adı : somebody stole my name!

O kadim an... Empty
MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 11:44 pm

Hoş geldin Gökçee, ben de İrem. Yaşıtız, ayrıca ben de çok severim Doctor Who. Daha bitiremedim ama olsun. Bitircem fdkgj.
2 tane öğrenci karakterim var: Chloé ve Drake. Onlarla falan kurgu yapabiliriz istersen. Hug Çok mu ani girdim konuya? Neyse, umarım kalıcı olursun. ^^
https://www.facebook.com/pepper.pottsy

O kadim an...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki