AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Sor & Cevapla

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Bastet Thomas

Gerçek Adı : Ekön.

Sor & Cevapla - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sor & Cevapla   Sor & Cevapla - Sayfa 2 EmptySalı Şub. 12, 2013 8:55 pm

Ay ivet

hiç seni totonu keserum diye tehtit ettim miğ
Arthur Hemingway

MesajKonu: Geri: Sor & Cevapla   Sor & Cevapla - Sayfa 2 EmptySalı Şub. 12, 2013 9:29 pm

Edildim demin sayılır mı asgfahfas

Hiç tanımadığın biri için ağladın mı?
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

MesajKonu: Geri: Sor & Cevapla   Sor & Cevapla - Sayfa 2 EmptySalı Şub. 12, 2013 9:55 pm

Ohoooooooğ. Dalga mı geçiyorsun yaf? Fanfictionlar ve ünlüler ve diziler ve filmler neye yarıyör pardon? Bir de imecıneri şeyler var ki onları, pııııy, geçiyorum ._.

Aynı soru olsun bakam.
Laurence Declouet

MesajKonu: Geri: Sor & Cevapla   Sor & Cevapla - Sayfa 2 EmptySalı Şub. 12, 2013 10:26 pm

Bir keresinde sağlık ocağına gitmiştim. Bir adam ölmüş orada Crying or Very sad Sonra sürekli otobüste gördüğüm bir çocuk vardı o geldi, onun yakınıymış. Onu ağlarken gördüğümde ben de ağlamaya başlamıştım. Baya hüngür hüngür hem de. (Dizi, film, kitap olaylarına hiç girmeyelim bence.)

Bir hayvan olarak yaratılsaydım ___ olurdum. Boşluğu dolduralım. Yalnız hangi hayvan olmak isterdiniz değil hangi hayvan olurdunuz, dikkat.
Arthur Hemingway

MesajKonu: Geri: Sor & Cevapla   Sor & Cevapla - Sayfa 2 EmptySalı Şub. 12, 2013 10:33 pm

Tembel hayvan diye google amcaya arattım. Adları temble hayvamış zaten.

Ya sen?
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Sor & Cevapla   Sor & Cevapla - Sayfa 2 EmptySalı Şub. 12, 2013 10:37 pm

Ay hiç düşünmemiştim. Ama, bir hayvan olarak yaratılsaydım kedi olurdum. Zaten şu halimle bile benzetildiğim ilk hayvan olur kedi. In love Hareketlerim falan öyleymiş. -Kedilerin hareketleri nasıl ki lan? Bana hakaret mi bu?-

Sen ne olurdun peki?
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Adrian Mikael Black
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Adrian Mikael Black

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Adrian

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Sor & Cevapla   Sor & Cevapla - Sayfa 2 EmptySalı Şub. 12, 2013 10:57 pm

Bir hayvan olarak düşünsek. Kartal olurdum. Özgürlüğün simgesi.
ayrıca kartallar çok gururlu ve mücadeleci hayvanlardır.
örneğin bir kartalın ömrü yaklaşık olarak minimum 60 yıldır. Kartal yaşlanmaya başladığında, yani 40 yaşına geldiğin de, 2 seçeneği vardır. Ya ölecektir. Yada yeniden doğacaktır.. Anka kuşları gibi. Anka kuşlarının resmedilirken biraz kartalları andırma sebebi de budur belkide. Ancak bir Anka kuşu kadar basitçe değil. Çok daha acılı bir süreçte.

Kartal 40 yaşındayken kanatları yaşlılıktan ağırlaşır. Gagası haddinden fazla uzar ve pençeleri çok büyüdüğü ve sertleştiği için avını yakalayamaz hale gelir. Ya ölümü seçecektir. Yada yeniden doğacaktır. Yeniden doğuş demek 150 günlük acılı bir süreç anlamına gelir.

Yeniden doğmak için o çevrenin en yüksek dağında ki en yüksek taşlardan birini kendine yuva eder ve acılı işlem başlar.

Önce gagasını vura vura düşürür. Sonra bekler. Gagası kopan yada kırılan hayvanın gagası yeniden oluşur yaklaşık olarak 50 gündür.

Gagası yenilendikten sonra pençelerini koparır. Ve bir o kadar da bu işlem sürer. En son kanatlarını yolmak kalır geriye. Kendini hantallaştıran kanatlarını yolar ve bekler. Kanatları da yeniden çıktığında artık kendine en az 20 yıl daha kazandırmış olur.

Ayrıca kartalların gökyüzünde düşmanı yoktur. Her daim özgürlüğü temsil eder. Her zaman güç anlamına gelmiştir.
Bu yüzden kartal olurdum belki. Bir insandan medet uman aciz bir varlık mı? Hayır hiç sanmıyorum.

Benim esas anlamadığım neden hayvan olmayı seçiyoruz ki? Mesela titan olamazmıyız? Very Happy Yunan mitolojisinde ki gibi Birer Tanrı olabiliriz Smile Mesela ben God of War olurdum herhalde Smile

Amaa konuya geri dönersek. Seni hangi hayvan temsil ediyor?
Bastet Thomas

MesajKonu: Geri: Sor & Cevapla   Sor & Cevapla - Sayfa 2 EmptySalı Şub. 12, 2013 11:48 pm

Koaalaaaaaaaaaaaaa Cheerleader

seeen?
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

MesajKonu: Geri: Sor & Cevapla   Sor & Cevapla - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 13, 2013 12:34 am

Öküz ya. Bildiğin katıksız öküz. Mö'leyeninden. Bir insan her ilişkisinde mi ilgisiz, odun erkek rolünü oynar? Yapcak bişi yok, mayamda varmış valla ._.

Aynı soru, çok tutuldu bu *-*
Benoît Jouvet

Gerçek Adı : selsel

MesajKonu: Geri: Sor & Cevapla   Sor & Cevapla - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 13, 2013 12:49 am

Cevaplamıştım hohoh.

Karakterlerine bağlanıyor musun? Yani gerçek bir bağlanmadan bahsediyorum, ayrıldılar falan diye ağlamaktan falan?
Audrey Bonnaire

Gerçek Adı : Tuğçe.

MesajKonu: Geri: Sor & Cevapla   Sor & Cevapla - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 13, 2013 12:59 am

BU SORUYU BEN YANITLAMALIYIM, diye atladımç.
CİDDİ anlamda bağlanıyorum ve bu bana gerçek hayatımda ciddi sorunlara yol açıyor. Laurence ve Arthur ayrıldılar diye ağlayabiliyorum ya da Janice ve Jude çıkmaya başladılar diye evin içinde aptal aptal sırıtabiliyorum. Ve bunu en iyi sen bilirsin Selin, ne zaman kavgalı aldatmalı rpler yapsak birbirimize girmiş buluyoruz kendimizi?

Sitede yazarken aşırı heyecanlandığın bir rp? Mümkünse link, okumak isterim.
Adrian Mikael Black
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Adrian Mikael Black

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Adrian

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Sor & Cevapla   Sor & Cevapla - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 13, 2013 8:02 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En sevdiğin renk?
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Sor & Cevapla   Sor & Cevapla - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 13, 2013 8:08 pm

Mor ve beyaz.

Psikolojin şarkıya göre mi değişir, yoksa şarkın psikolojine göre mi?
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Martin Francisca
Ravenclaw Bina Sorumlusu & KSKS Profesörü
Ravenclaw Bina Sorumlusu & KSKS Profesörü
Martin Francisca

RP Yaşı : 33
Gerçek Adı : Adrian Mikael Black

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Sor & Cevapla   Sor & Cevapla - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 13, 2013 8:24 pm

Şarkı psikolojime göre.

en sevdiğin yemek?
Bastet Thomas

MesajKonu: Geri: Sor & Cevapla   Sor & Cevapla - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 13, 2013 9:23 pm

Patates püresii

beni üç kelimeyle tanımla Razz

Sor & Cevapla

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Similar topics

-
» Sor & Cevapla
» Sor & Cevapla
» Sor & Cevapla