AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Önerileriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

RP Yaşı : 49
Gerçek Adı : Celia Monique Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Önerileriniz   Önerileriniz EmptyC.tesi Şub. 09, 2013 10:47 pm

Hogwarts Express için önerileriniz.
https://hogwartsexpress.yetkin-forum.com
Jeffrey Carter

Gerçek Adı : Fatih

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz EmptyPaz Şub. 17, 2013 7:45 pm

Öncelikle şöyle bir önerim var;

Flourish ve Blotts'da sadece öğrencilere yönelik kitaplar bulunmakta.Halbuki öğrenciler dışında cadı ve büyücüler içinde bir takım kitaplar bulunabilir.Örneğin;

-Ozan Beedle'ın Hikayeleri eklenebilir.
-Gilderoy Lockhart - Sihirli Ben & Ev Zararlıları Rehberi

bu tarz, seride geçen ancak burada olmayan kitaplarda eklenebilir ve bir tür avantajları olabilir.Mesela ev alma bölümünde ev alanlar Ev Zararlıları Rehberini alabilir.Yani çok çeşit kitaplar eklenebilir.

Birde Diagon Yoluna Borgin & Burkes eklenebilir.Bir çeşit nesneler oradan alınbilir.

(Çapulcu Haritası,Görünmezlik Pelerini vs.)

Yani bu şekil dükkanların içerikleri genişletilebilir.

Ha birde Gelecek Postası Ofisi Diagon Yoluna konabilir.İçine girip Gelecek Postası aboneliği alabiliriz.Sadece abone olanların okuyabileceği bir sistem geliştirilebilir.

Önerilerim bu kadar, değerlendirmeyi size bırakıyorum efem.İyi oyunlar.. Smile
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz EmptyPtsi Şub. 18, 2013 5:05 pm

Kitaplarla ilgili önerinizi dikkate alacağız. Zaten Diagon Yolu'nun gelişimi tamamlanmadı hala eksiklikler giderilmeye çalışıyor. Smile

2. öneri için, o tür nesneler Rp Puanı ile kazanılabilen özel nesneler. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] başlığı okursanız göreceksiniz.

3. öneriniz için kesin bir şey söyleyemeyeceğim. Bu tür bir sistemi geliştirmek için kalıcı bir Gelecek Postası Editörü olmalı sitede.

Önerileriniz için teşekkür ederiz.
Nathan Britton

Nathan Britton

RP Yaşı : 19
Gerçek Adı : sanem

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz EmptyPaz Mayıs 19, 2013 9:20 pm

Cadı&Büyücü rütbesinin renginin değişmesi tek önerimdir benim, site kusursuz ama bu olay çok kötü yahu. Daha rütbemi almadım ben mesela, almışım gibi görüyorum. Rütbeli mi rütbesiz mi kafam karışıyor, herkesin karışıyor muhtemelen.
Bi' ara bunu biri söylemişti sanırım ama site yenilendi filan. Ben sadece hatırlatmak istedim efem :3
Nicolas Joseph Bowie
VI. Sınıf
VI. Sınıf

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Ollivander Bey

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz EmptyÇarş. Mayıs 22, 2013 6:50 pm

Duello Kulübü'nün yenilenmesi bence daha iyi olur. Baktım da sitenin başından beridir burada sanırım. Very Happy
Kathleen Hart
VI. Sınıf
VI. Sınıf

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : katkat

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz EmptyÇarş. Mayıs 22, 2013 9:09 pm

Nathan Britton demiş ki:
Cadı&Büyücü rütbesinin renginin değişmesi tek önerimdir benim, site kusursuz ama bu olay çok kötü yahu. Daha rütbemi almadım ben mesela, almışım gibi görüyorum. Rütbeli mi rütbesiz mi kafam karışıyor, herkesin karışıyor muhtemelen.
Bi' ara bunu biri söylemişti sanırım ama site yenilendi filan. Ben sadece hatırlatmak istedim efem :3
Haklısınız efem. :3 Rütbe veya link. İkisinden birinin rengini değiştirmeden önce bazı şeylerin ayarlanması gerekiyor karar verildiğinde değişecek. ^.^
Nicolas Joseph Bowie demiş ki:
Duello Kulübü'nün yenilenmesi bence daha iyi olur. Baktım da sitenin başından beridir burada sanırım. Very Happy
Kulüp güncellendi. Smile
Dean Rothschild

Dean Rothschild

RP Yaşı : 27
Gerçek Adı : Ollivander Bey

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz EmptySalı Haz. 11, 2013 11:48 am

Profesörler için bir Sohbet başlığı bence gayet güzel olabilir. Amaç sadece öğrencilerin dedikodusu olurdu mesela.
"şşttt, sen dersini nasıl işlicen?"
"nasıl işleyeyim be usta. Takalacaz."

Gibisinden. Evet. Önerim bu . bu kadar. Bitti. Teşekkürler ^^
Adrian Mikael Black
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Adrian Mikael Black

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Adrian

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz EmptySalı Haz. 11, 2013 11:35 pm

Sitenin ilk üyelerinden biri olarak, şunu söyleyebilirim. Sitede artık eski heyecan yok..

Bir ara, kaçak bir peri dolaşmıştı Hogwarts arazisinde. Benzer bir şey yapılabilir. Eğer gelecekte karanlık güçlerle bir savaş olacaksa eğer, en azından bir hazırlık ''rp''si yazılabilir.

Ne bileyim ruh emici baskını falan. Tekrar eski heyecana kavuşmak için, sıkı bir, ee nasıl desem, bir maç olabilir. Ravenclaw ve Gryffindor arası mesela...
Kristen Stewart

RP Yaşı : 13
Gerçek Adı : Zelal

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz EmptySalı Haz. 11, 2013 11:44 pm

Ben eski bir üye olmasamda gerçekten sanki sitede bahsettiğiniz o eski heyecan yok gibi ama çözümü kolay.Neler yapılabilinir tam bilmesemde binalar arası dostlukları değilde rekabetleri filan ön plana çıkarabiliriz bu şekilde çok daha fazla heyecan olur.

Bu arada üyeler arası muhabbetlerin daha verimli olması için altta chatbox var ara sıra oradan konuşulabilinir Smile
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz EmptyPerş. Ağus. 08, 2013 6:56 pm

Dean Rothschild Profosörler Konseyi'ni biliyorsunuz, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sohbet başlığı açıldı. Öneriniz için teşekkürler. Smile

Adrian Mikael Black Öğrenciler için Düello Kulübü ve Quidditch Maçları ayarlandı tarihler açıklanmıştı ve şu an yapılıyor zaten. Geçen dönem hiçbirine katılım olmamıştı malesef. Üyeler istekli olmadığı sürece kurgu bulmamız pek işe yaramıyor. Öneriniz için teşekkürler.

Kristen Stewart Biz de bunun için derslere ve Quidditch'e ilgi çekmeye çalıştık ama katılım önemli ve çok az yukarıda belirttiğim gibi. Smile Öneriniz için teşekkürler.
Leonard Allen
V. Sınıf
V. Sınıf
Leonard Allen

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Leon.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz EmptyPerş. Ağus. 08, 2013 10:33 pm

Merhaba efenim, düello için bir öneriyle geldim.
Kişinin attığı zarın çarpılması yerine aradaki fark çarpılırsa daha mantıklı olur gibi geliyor bana.
Mesela adam 10 attı şansına, yani tutturdu demek. Bu sistemde karşıdaki taraf 1 atsa da 8 atsa da 50 puan düşülüyor -yanlış anladıysam bağışlayın?-
Ancak 8 in iyi bir koruma sağlamış olması 1 in ise adamı açıkta bırakmış olması gerek. Onun yerine aradaki fark düşülebilir. Ya da fark belirli bir sabit sayıyla çarpılıp düşülebilir.

Bir de 100 den geriye saymaktansa, öğrenci puan kazanmış gibi davranılıp 0 dan 100 e ulaşılmaya çalışılabilir gibi geldi.

İşinize karışmak gibi olmasın efenim, düelloları görünce aklıma üşüştü sadece.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz EmptyPerş. Ağus. 08, 2013 10:38 pm

Önerinizi oldukça mantıklı buluyorum efenim, bence uygulanması daha eğlenceli olacaktır aynı zamanda.
Öneriniz için teşekkürler. Smile
Düello CP'ları düzeltiliyor. Smile

EDİT.

İkinci önerinize katılmıyorum, üzülerek. Savunmayı yapan kişiye göre hareket edildiği için, biraz mantıksız olur gibi geliyor bana. Fakat düşüneceğimize emin olabilirsiniz. Smile
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Adonis Dard

Adonis Dard

RP Yaşı : 32
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

Önerileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz EmptyPerş. Ağus. 22, 2013 8:01 pm

Öhöm. Miriba. In love
İşte böyle yatakta yatıp da tavana bakarken aklıma geldi bu. Kişinin profiline forumda da görülebilecek şekilde bir "Mod" bölümü eklenebilir. Yani, öylesine, eklenmese de olur ama eklenebilir yani, neden olmasın? Kişi karakterin modunu yazabilir oraya mesela.
Bu da böyle bi düşünceydi. Ashamed

Önerileriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Önerileriniz
» Önerileriniz
» Önerileriniz
» Önerileriniz
» Önerileriniz