AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Selam Kan Emici

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Amélie Anne Andrea
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Amélie Anne Andrea

RP Yaşı : 29
Gerçek Adı : Cerön.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Selam Kan Emici Empty
MesajKonu: Selam Kan Emici   Selam Kan Emici EmptyC.tesi Mart 26, 2011 9:43 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] & [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Amélie Anne Andrea & Cedric Clen
http://felixfelicis.yetkinforum.com/
Amélie Anne Andrea
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Amélie Anne Andrea

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Selam Kan Emici Empty
MesajKonu: Geri: Selam Kan Emici   Selam Kan Emici EmptyC.tesi Mart 26, 2011 9:48 pm

Yorgun bir günün ardından Ateş Viskisi'ne doğru yürümeye başladım. Uzun zamandır eski bir yüze hasrettim. Çocukluğumdan beri tanıdığım çoğu kişiyle artık görüşmez olmuştuk ve bu beni çok üzüyordu. Eski dostum Cedric'e bir mektup yolladım ve buluşmak istediğimi söyledim. Onu en son gördüğümde sanırım 5 yıl önceydi, hala çok gençti ve ben bu duruma sinir olmuştum. Acaba değişmiş miydi?

Cisimlenmek yerine yürümeyi seçtiğim için sırılsıklam olmuştum ama yine de değmişti. Kafamı toparlayabilmiştim. Şu günlerde kafam çok dağınıktı. Bara geldiğimde kapıyı iterek açtım ve en kuytu köşedeki masayı seçtim. Kendime bir tane viski söyledim ve beklemeye başladım...
Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

RP Yaşı : 200

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Selam Kan Emici Empty
MesajKonu: Geri: Selam Kan Emici   Selam Kan Emici EmptyC.tesi Mart 26, 2011 10:04 pm

Cedric güne küçük yarasasının yüzüne pislemesiyle başlamıştı. Bugün çok heyacanlıydı çünkü uzun zamandır görmediği bir arkadaşıyla doğrusu tek arkadaşıyla görüşmeye gidicekti. Amelie'yi son görüşünün üstünden beş sene geçmişti fakat Cedric ona hiç unutmamıştı. Cedric acele bir şekilde üstüne değiştirip camdan dışarı çıktı. Bunu yapmayı çok seviyordu çünkü ona bir egzersiz gibi geliyordu. Eski dostuyla buluşucağı barın ismi ateş viskisiydi. Bir kaç dakika içerisinde barı bulmuştu giriş kapısında durup elbiselerini düzeltti ve hafif adımlarla içeri girdi .Amelie en kuytu masada oturuyordu. Hemen yanına gidip selam verdi tam karşısına oturdu.

En son Cedric Clen tarafından Paz Mart 27, 2011 11:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Amélie Anne Andrea
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Amélie Anne Andrea

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Selam Kan Emici Empty
MesajKonu: Geri: Selam Kan Emici   Selam Kan Emici EmptyC.tesi Mart 26, 2011 10:09 pm

Beklemekten yeterince sıkılmaya başlamıştım. Normalde bayanlar bekletilmezdi ama hayatım erkekleri beklemekle geçip gidecek gibi görünüyordu. Viskim geldiğinde çabucak bir yudum aldım ve bardağı masayı bıraktım. Barda tek yalnız oturan kişi bendim. Sıkılmaya başlamıştım. Acaba kalksa mıydım? Cedric gelmeyebilirdi. Cevap yazma zahmetinde bile bulunmamıştı zaten.

Birden barın kapısı açıldı ve içeriye çok tanıdık bir yüz girdi. "Ahh, tanrım hiç değişmemiş, lanet olsun!" dedim içimden. Yanıma doğru geldi ve başıyla selam verip oturdu.

- Selam kan emici dedim ve ona gülümsedim. Gerçekten hiç değişmemişti. 5 yıl önceki Cedric karşımdaydı sanki.

- Hiç değişmemişsin sen dedim ve güldüm.
Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Selam Kan Emici Empty
MesajKonu: Geri: Selam Kan Emici   Selam Kan Emici EmptyC.tesi Mart 26, 2011 10:39 pm

Cedric oturur oturmaz Amelie ona bir gülmseme attı

- Selam kan emici hiç değişmemişsin sen .
Amelie'ye baktığında gerçektende 5 senede ne kadar güzelleştiğini farketmişti. Cedric eski dostunun sorularına gülerek. ''Ee vampirlik bu arada sende çok güzelleşmişsin'' dedi. Bir anda Amelie'nin tek dostu olduğu ve onu at adamların elinden nasıl kurtardığı gelmişti aklına tam bir kahramanlıktı ona göre . Amelie'ye dikkaktlice bakıp

-Tanıştığımız o günü hatırlıyormusun?

En son Cedric Clen tarafından Paz Mart 27, 2011 11:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Amélie Anne Andrea
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Amélie Anne Andrea

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Selam Kan Emici Empty
MesajKonu: Geri: Selam Kan Emici   Selam Kan Emici EmptyC.tesi Mart 26, 2011 10:50 pm

''Ee vampirlik bu arada sende çok güzelleşmişsin''

İyi bari, eski Cedric olsa kesinlikle "Yaşlanmışsın sen" falan derdi. Kibarlaşmıştı biraz olsun. Yüzünü dikkatlice inceledim. Bir tane bile kırışığı yoktu. Şu vampirlere hep zöenmişimdir zaten. Hep gençler, hep güzeller. Heykel gibi. Asla yaşlanmıyorlar.

"Tanıştığımız o günü hatırlıyor musun?"

Nasıl unutabilirdim ki? Berbat bir gündü. Okuldaki herkesin benden nefret ettiğini düşünüp. Yuvamı , Hogwarts'ı, terk etmeye kalkışmıştım. Kaçmayı seçtiğim yolsa bulunabilecek en aptalca yol olan Yasak Orman'dı. Saatlerce yürüdükten sonra akşam olmuştu ve ben hem açlık hem de yorgunluktan bitap düşmüş haldeydim. Tam o sırada bir grup at adam beni gördü ve peşime düştüler. Çığlık attım ama yaptığım her şey kifayetsizdi. Ne sesimi duyan vardı, ne de yokluğumu fark eden birileri... Her şeyden umudumu kesmiş, ölmeyi umut ederken yakınımdan bir şey geçti ve ortalık bir anda kan gölüne döndü. Sonrasıysa tam bir muamma, hiçbir şey hatırlamıyorum.

- Hiçbir zaman unutmadım ki dedim gülümseyerek. "Sen o gün orada olmasaydın ben şuanda belki de olmayacaktım. Çoktan ölmüş olacaktım. Bir hiç uğruna hem de..."
Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Selam Kan Emici Empty
MesajKonu: Geri: Selam Kan Emici   Selam Kan Emici EmptyPaz Mart 27, 2011 11:07 am

- Hiçbir zaman unutmadım ki dedi gülümseyerek. "Sen o gün orada olmasaydın ben şuanda belki de olmayacaktım. Çoktan ölmüş olacaktım. Bir hiç uğruna hem de..."

Gerçektende bir hiç için ölücekti. Herkezin ondan nefret ettiğini düşünüp akla gelicek en son yerden yasak ormandan kaçmayı planlamıştı. Aslında dolunay vakti sadece at adamlarla karşılaşması büyük bir sanş'tı. Amielie ile tanıştı akşam kendiside avdan geliyordu akşam yemeği için bir kaç muggle avlamıştı. Elini cebine atarak küçük bir şişe çıkardı. Şişedeki taze muggle kanını önündeki bardağa boşalttı. Şiseyi masaya bırakarak bardağından bir kaç yudum içti. Dostuna dönerek

-Duyduklarıma göre profesör olmuşsun bu arada sende istermisin ?
Amélie Anne Andrea
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Amélie Anne Andrea

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Selam Kan Emici Empty
MesajKonu: Geri: Selam Kan Emici   Selam Kan Emici EmptyPaz Mart 27, 2011 7:17 pm

Ben konuşurken Cedric cebinden bir şişe çıkardı ve önündeki bardağa döktü. Evet, yakın arkadaşlarınızdan birisi kan emiciyse, karşınızda oturup kan içmesine de alışmanız gerekiyor. Ama ben hala alışamamıştım. O muggle kanı dolu bardağına ağzı sulanarak bakarken ben ona şaşkın şaşkın bakıyordum. En sonunda günün sorusunu patlattı:

- Duyduklarıma göre profesör olmuşsun bu arada sende istermisin ? dedi. Ahh, neden olmasın ben de zaten günde üç öğün muggle kanıyla besleniyordum. Kim bilir tadı ne kadar güzeldir(!)

- Teşekkür ederim. Ben bazıları gibi kan içmiyorum dedim sırıtarak ve devam ettim.

- Evet profesör oldum. Sakın benden öğrencilerimi pikniğe çıkarmamı falan isteme. Biliyorsun, yapmam dedim ve güldüm.
Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Selam Kan Emici Empty
MesajKonu: Geri: Selam Kan Emici   Selam Kan Emici EmptyPaz Mart 27, 2011 8:29 pm

- Teşekkür ederim. Ben bazıları gibi kan içmiyorum dedi sırıtarak ve devam etti.

- Evet profesör oldum. Sakın benden öğrencilerimi pikniğe çıkarmamı falan isteme. Biliyorsun, yapmam .

Dedi masumsa gülerek. Aslında fena fikir değil diye düşündü. Bir anda daha önce işlediği cinayetler gelmişti gözünün önüne gerçekdende bir çok kez ortalığı kan gölüne çevirmişti artık içinde zerre kadar kötülük kalmamıştı tam gözleri dolmuştuki bi anda sarsılarak kendine geldi ve üngün bir ses tonuyla

-Merak etme artık öyle kötü bir vampir değilim.

Amélie Anne Andrea
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Amélie Anne Andrea

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Selam Kan Emici Empty
MesajKonu: Geri: Selam Kan Emici   Selam Kan Emici EmptyPaz Mart 27, 2011 9:56 pm

- Merak etme artık öyle kötü bir vampir değilim. dedi. Sanırım biraz kızdırmıştım onu. Artık eskisi gibi hırçın bir vampir değildi demek ki. Önceden ben yanında dururken korkuyordum açıkçası. Ama şimdiyse, o normal birisi gibi görünüyordu gözüme. Gerçekten değiştiyse çok güzel olurdu. 5 yıl önce gittiğinde hiçbir haber vermemişti. Öylece kaybolup gitmişti. Açıkçası ben ona o kadar kızmıştım ki, aramak aklımın ucundan bile geçmemişti.

- Önceden de kötü bir vampir değildin sen, dedim. Sonra bardakilere baktım. Herkes ikimize ters ters bakıyordu. Onları takacak havamda değildim.
Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Selam Kan Emici Empty
MesajKonu: Geri: Selam Kan Emici   Selam Kan Emici EmptyPtsi Mart 28, 2011 3:12 pm

- Önceden de kötü bir vampir değildin sen.

Dedi Cedric dostunun bu sözü üzerine çok sevinmişti hafifçe gülerek teşekkür etti. Böyle bir sözü ona söyleyen tek kişi oydu. Amelie bardakilere bakarken insanların onlara ters ters baktığını farketti ve hemen Cedric'e geri döndü. Cedric olup biteni anlamıştıki suratındaki gülümse bir anda yok olmuş yerini sanki bir şeytan almıştı.Hemen arkasına dönüp adeta kan püskürten kıpkırmızı gözleriyle insanlara sertçe bakmaya başladı. Amelie ellerini Cedric'in omzuna koyarak ''lütfen'' dedi. Aslında oda olay çıkartmak istemiyordu ama sinirlerine hakim olamıyordu. Dostuna dönerek

-Beni kırmayıp buraya geldiğin için teşekkür ederim ama artık gitmem lazım insanların arasında bu kadar çok kalmam sakıncalı.
Amélie Anne Andrea
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Amélie Anne Andrea

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Selam Kan Emici Empty
MesajKonu: Geri: Selam Kan Emici   Selam Kan Emici EmptyPtsi Mart 28, 2011 3:48 pm

Cedric insanların bize baktığını anladığı anda kafasını hışımla onlara döndürdü ve kanlı gözlerle onlara bakmaya başladı. Bu sırada ellerimi yavaşça omzuna koydum ve "Lütfen" dedim. Ona baktıkalrı için ben de sinirlenmiştim. Görünüşü gayet normaldi. Hatta ben bile ondan daha çok vampir gibi duruyorum.

- Beni kırmayıp buraya geldiğin için teşekkür ederim ama artık gitmem lazım insanların arasında bu kadar çok kalmam sakıncalı.

Rahatsız olmuştu. Onun rahatsız olduğunu anladığım için daha fazla ısrar etmedim. Yavaşça ayağa kalktım ve ona elimi uzattım ve:

- Anlıyorum ama arayı bir daha bu kadar uzatmayalım, lütfen dedim gülümseyerek.

//Son

Selam Kan Emici

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Bay kan emici
» Selam!! =D
» Selam!!!
» selam-ın helloo! <3
» Herkese Selam!