AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Aria Mysté.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Aria Mysté

Aria Mysté

RP Yaşı : 15.
Gerçek Adı : Eda,edoş,edağ.

Aria Mysté. Empty
MesajKonu: Aria Mysté.   Aria Mysté. EmptyPtsi Mayıs 20, 2013 12:08 am

Aria Katherina Mysté, 
      15,
      Ravenclaw V. Sınıf
      İngiliz Uyruklu

'  Les yeux sont toujours le point le plus faible pour 

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Karakter Analiz:

Hayat gerçeği her zaman üzeri kapalı göstermez. Bazen aşikardır. (Tamamen ortadadır apaçık.) ...Ama fark etmeyiz. Çok uzaklarda ararız gerçeği, burnumuzun dibinde olsa da. O kadar alışmışızdır ki zor sorulara, kolaylarını çözemez oluruz. Zaman bizim yeteneklerimizi tozlu raflara kaldırır. Raf sallanır ve işte o deprem anı fark ederiz olanı biteni. Geç mi peki? Çok mu geç kalmışızdır? Yeni bir sayfa açmak için, en azından bir özür için geç değildir. Umut, kalbin ve duygunun olduğu her yerdedir. Taştan da olsa herkesin vardır bir, can parçası. Kalbi. Aria, Kolay taviz vermez. Aldığı Fransızca derslerindeki eğitmeni sayesinde ilginç olaylara şahit olmuş olsa da;  İnsanlarla arasında güven sorunu yoktur ama çabuk aldanan bir kız değildir. İnsanlarla konuşurken genelde kibar ve samimi bir lugatı vardır. Onun için basit şeylerde zor şeylerde  önemlidir. Her ne kadar zorla uğraşmayı sevse de -ki zor onun yaşam felsefesi'dir.- Kolay denilen şeyler ona göre zor şeylere gebedirler. Özgürlüğünün kısıtlanması hoşuna gitmez. Sınırlar onun için, yoktur ve olmayacaktır. Hakimiyetin kendi ellerinde olması onun için mükemmeldir. Kitaplar en büyük tutkuları arasındadır. Kütüphanelerden hoşlanır. Tozlu raflar arasında yaşanan aşkların hikayelerini okumak, insanların yazdığı o süslü kelimelerin ardındaki anlamı hiç araştırmadan gözleriyle okuyarak anlamak ona büyük bir huzur verir. Güçlü bir büyücüdür. Mantığına oldukça güvenir, duygusal sayılabilir gene de. Duygularıyla hareket etmemesi gerektiğinin farkındadır. Düşler ve hayaller... Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız, önce uyanmalısınız. Elmas bile üzerindeki tozlar silinmeden, parlamaz. O göz kamaştıran zümrütler bir çok deney altında kalmıştır. Sonra özündeki parlaklığı, ortaya çıkmıştır. Ona göre kılınızı kıpırdatmadan ' olsun ' derseniz, sadece  kendinizi kandırırsınız. Ya eğlenmek için hayal kuracaksınız, ya da gerçekleştirmek için.

En son Aria Mysté tarafından C.tesi Tem. 20, 2013 12:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Aria Mysté

Aria Mysté

Aria Mysté. Empty
MesajKonu: Geri: Aria Mysté.   Aria Mysté. EmptyPtsi Mayıs 20, 2013 12:11 am

İLİŞKİLER

Nicolas Joseph!
    Tanrım, hayatıma anlam katan insan. Daha küçükken, malum olay yaşandığında, yani gözlerim gözleriyle ilk defa buluştuğunda nasıl tahmin edebilirdim ki yıllarca süren bir sırrı saklamak zorunda kalacağımı? Tanrım... bunu tahmin etmek bile zorken, yaşadığımı ve sonunda her şeyin mutlu sona bağlandığını görmek gerçekten çok tuhaf bir duygu. Sanki bir iki dakikadır uyuyor olmama rağmen, haftalar hatta yıllar sürmüş bir rüyanın içinde gibiyim. Arkadaşlıktan aşk'a bağlayabildiğimiz bu güçlü bağ dilerim hiçbir zaman kopmaz. Aslına bakarsak, bu sarı saçları ve renkli gözleri bir başka kıza bırakmaya hiç niyetim yok. Sonsuza kadar, benimsin, Nicolas Joseph Bowie!

Reyna!
    Ona hiç ' Lana ' diye seslenen birini duydunuz mu? Tanrım, ben bunları söyleyene kadar eminim onun diğer bir adı olduğunu da bilmiyordunuz. Evet kabul, ilk tanıştığımız zaman ona ' Lana ' demiştim ve o güzel yüzüyle dönüp bana sağ kaşını kaldırarak bakmıştı. Küçük bir kız çocuğundan başka bir şey değildik o zamanlar, üzerimize tam oturmayan cüppelerimiz, elimizde koca sihirli asalar ve gözlerimizde mavi gökyüzünün etkisiyle parıldayan koca bir ışık vardı. Ve elimizde henüz kirlenmemiş kalpler varken ona ' Lana ' demem yüzünden gülmeye başlamıştık. Sanırım sevgili beyaz atlı prensimi saymazsak Reyna benim Hogwarts'da tanıdığım ilk insandı. Özel hayatlarımız hakkında konuşmaktan çok ' tanrım şu çocuk ne kadar da yakışıklı! ' gibi kıkırdamalarla günümüzü gün etmiştik. Ona her zaman güveniyorum, aramızda kan bağı olmaması kardeş olmadığımızı göstermez!

Adrian Mikael Black!
    Kesinlikle mükemmel bir soyisim. Ve kesinlikle dertleşmek isteyebileceğiniz birisi. Tabii ki hiç düşünmeden konuşmaktan hoşlanıyorsanız. Zira, fazla çapkın ve çarpık gülümsemesiyle kızları henüz bu yaşında etrafında pervane etmekten büyük bir haz alıyor. Benim için ne mi ifade ediyor? Ona ilk kurduğum cümle " Git başımdan Mikael! " olmuştu. Tabii ki beni güldürdüğü için, sanırım bazen mizahi bir yöne sahip olabiliyor. Sevgili olmak kesinlikle düşüneceğim son şey olacaktır, ancak iyi bir arkadaş olacağı kesin. Ne yazıkki fazla konuşmamış olmamız, henüz çokta yakın arkadaş olmadığımızı gösteriyor. Dilerim bir gün, yollarımız tekrar kesişir ve bol gülücüklü sohbetler edebiliriz.

x- icon daha sonra eklenecek
    Viridis Renpole!
    Aslında henüz fazla bir konuşmamız olmadı. Olmadı diyorum çünkü ilk ikinci sınıfta onu görmüş olmama rağmen tanışmamız ancak dördüncü sınıfta yani daha geçen sene olmuştu. Nicolas'ın yanıma gelip beni bir sürpriz için götürmesini ve daha sonra doğum günümü kutlamasını var sayarsak konuşmamız daha tanışma aşamasında kalmıştı. Zeki olduğundan şüphem yok, zira aynı binadayız ancak benim ilgimi çekmesini sağlayan şey doğaya olan sevgisi. Onu ikinci sınıfta ilk gördüğümde göl kenarında bir ağacın yanındaydı. Benim bir alt sınıfımda olmasına rağmen benimle yaşıt hatta benden büyük olabileceğini bile düşünmüştüm. Maalesef biraz tersi çıktı hayallerimin. Tanrım, büyük olmayı sevmiyorum...

Melanie!
    Tanrım bu kız tam anlamıyla Gryffindor. Sarı saçlarıyla kırmızının çok uyumlu gittiğini söylemeden edemeyeceğim. Süslü mü biraz? Benim kadar değil... ama kesinlikle çokta sade olmadığını söylemeliyim! Çok düşünüyor, bunu gözlerine baktığımda görebiliyorum ama kanım ona daha ikinci sınıfta öyle kaynadı ki neredeyse en yakın arkadaşım. Okuldaki ilk balomda saçlarımı yapmıştı ve bana yaptığı bukleleri beğenmeyeceğim konusunda diretsemde saçlarımı bitirdiğinde ve mavi elbisem onun yaptığı doğal buklelerin altında parıl parıl parladığında onun hem çok yetenekli hemde çok zeki olduğunu anlamıştım. Sanırım onda farklı bir şeyler var, bir insan nasıl bu kadar cesur ve zeki olabilir!? İyi ki varsın Melanie!

En son Aria Mysté tarafından Paz Tem. 14, 2013 4:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Nicolas Joseph Bowie
VI. Sınıf
VI. Sınıf

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Ollivander Bey

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Aria Mysté. Empty
MesajKonu: Geri: Aria Mysté.   Aria Mysté. EmptyCuma Mayıs 24, 2013 12:31 am

Kurgu belli, ben yine de iki cümle kurcam: Küçüklüğümüzden beridir ailelerimiz tanışık. Ama son bir sene içerisinde ikimiz için bir değişim gerkeçleşti. Gerçek duygularımızı anladık, aaaa. Meğer aşıkmışız Very Happy Neyse. Sömestır'dan sonra çıkmaya başladık falan filan. Oooff. iki cümle kurmak ne zormuş ya .s
Reyna Lana Regina
V. Sınıf
V. Sınıf
Reyna Lana Regina

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Böğ.

Aria Mysté. Empty
MesajKonu: Geri: Aria Mysté.   Aria Mysté. EmptyCuma Mayıs 24, 2013 1:03 pm

kankaaaa
Adrian Mikael Black
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Adrian Mikael Black

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Adrian

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Aria Mysté. Empty
MesajKonu: Geri: Aria Mysté.   Aria Mysté. EmptyÇarş. Haz. 12, 2013 12:28 am

Adrian bilindiği üzere son derece çapkın bir karakterdir vee.

aslında aklıma bir şey gelmiyor. Sen seç Smile

Viridis Renpole

Viridis Renpole

RP Yaşı : 14
Gerçek Adı : Eren

Aria Mysté. Empty
MesajKonu: Geri: Aria Mysté.   Aria Mysté. EmptyCuma Tem. 05, 2013 2:27 pm

Mmm, ne olmak istersin?

Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Aria Mysté. Empty
MesajKonu: Geri: Aria Mysté.   Aria Mysté. EmptyPtsi Tem. 08, 2013 3:43 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ben de bir şeyler istiyorum. :3
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Aria Mysté

Aria Mysté

Aria Mysté. Empty
MesajKonu: Geri: Aria Mysté.   Aria Mysté. EmptyPaz Tem. 14, 2013 4:09 pm

Hastayım ölüyorum geberiyorum, ama ilk fırsatım bugün elime geçti ve buradayım! Geç yazmış olacağım için kusura bakmayın efenim, hadi ama mazeretim var... Herkesi şimdi geçiriyorum ve hepinizi ayrımsız öptüm öptüm ve öptüm. ♥ ^_^

Aria Mysté

Aria Mysté

Aria Mysté. Empty
MesajKonu: Geri: Aria Mysté.   Aria Mysté. EmptyPaz Tem. 14, 2013 4:35 pm

Eklendiniz.  ♥

Aria Mysté.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-