AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Bakar mısınız?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Aria Mysté

Aria Mysté

RP Yaşı : 15.
Gerçek Adı : Eda,edoş,edağ.

Bakar mısınız? Empty
MesajKonu: Bakar mısınız?   Bakar mısınız? EmptyPtsi Mayıs 20, 2013 1:46 pm

Acemi değilim ancak ana okul terk gibi RPG yapacağımdan şüpheniz olmasın. Tabiki bir süre. Uzun bir ara vermişliğim ve ahanda şimdi geri dönmüşlüğüm var. Karakterim biraz içine kapanık şuan ancak işine geldi mi tek başına da olsa eğlenmesini biliyor. Hiç arkadaşı yok diyebiliriz, gerçek anlamda tabiki. Kedisi, kitapları ve asası var... Rpg ortağı arıyorum kendime. Kız erkek fark etmez. Kurguyu birlikte konuşuruz, benim şuan aklımda hiçbir şey yok. Tartışmayla başlayan bir dostluk ya da normal bir dostluk olabilir. Smile

Sadece azıcık Rpg'ye aç olduğumu ve eski formuma dönmek için Rp yapmaya bir yerden başlamam gerektiğini fark ettim. Bana yardımcı olabilecek birileri var mı? Razz
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Bakar mısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Bakar mısınız?   Bakar mısınız? EmptyPtsi Mayıs 20, 2013 2:21 pm

Şu sıralar kimse buralarda yok ama yaz tatilinde en az beş rp yapanlarla karşılaşacaksın canım. Very Happy Mesela ben şuan doluyum ama biri biter bitmez yanındayım. Güzel de bi kurgu buluruz bizee. Her türlü karakterim var yani. *-* Selis'le bu konuda yarışamıyorum tabii. Afggh. Very Happy Ama ayarlarız bi şeyler. ^^
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Aria Mysté

Aria Mysté

Bakar mısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Bakar mısınız?   Bakar mısınız? EmptyPtsi Mayıs 20, 2013 2:29 pm

O zaman boşa düştüğün gibi -gel bana gel bana- diyorum sana. *.* Teşekkür ederim Dilorağ. Very Happy
Leonard Allen
V. Sınıf
V. Sınıf
Leonard Allen

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Leon.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Bakar mısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Bakar mısınız?   Bakar mısınız? EmptySalı Mayıs 21, 2013 9:04 pm

Vay karaktere bak Very Happy ... Ama yasi kücükmüs bayagi. (dedi Leonard). Ne abaza biri oldum ciktim ben.
Rp, binadas, abi, ve saire... ?
Aria Mysté

Aria Mysté

Bakar mısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Bakar mısınız?   Bakar mısınız? EmptySalı Mayıs 21, 2013 9:09 pm

Ama sen çok tatlıymışsın. *evet giflere baktım. Razz
O yaşla da ancak abi olur sanırsam... 15 misin 17 mi tam şeyapamadım yalnız? Very Happy
Leonard Allen
V. Sınıf
V. Sınıf
Leonard Allen

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Leon.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Bakar mısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Bakar mısınız?   Bakar mısınız? EmptySalı Mayıs 21, 2013 11:30 pm

Aslinda 15 olamam gerek sinifima göre ama Leonard 17 dir yani. Yasi büyük. Abi dersin artik Razz
Bir kere Ingiliz isen cok sever. Biraz takintisi var kendisinin Ingiliz olmak ile. Onun disinda benimki melez, saf degil. Kütphanede cok takilmiyor gerci ama bir sekilde kurgu cikar, quiditch belki?
Aria Mysté

Aria Mysté

Bakar mısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Bakar mısınız?   Bakar mısınız? EmptyÇarş. Mayıs 22, 2013 3:56 pm

Quidditch Kovalayıcısı oldum aslında az önce. Nasıl bir kurgu çıkartabiliriz bilmiyorum, aslında yeni kovalayıcı olarak ve senden küçükte olarak belki eğitebilirsin vs. vs. Senin aklına başka bir şey gelirse tabikim o daha iyi olabilir. (:
Abi diyeceğim tabiki koskoca 4 yıl var aramızda. Razz Razz
Nicolas Joseph Bowie
VI. Sınıf
VI. Sınıf

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Ollivander Bey

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Bakar mısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Bakar mısınız?   Bakar mısınız? EmptyÇarş. Mayıs 22, 2013 5:03 pm

Bizim zaten var. Arkadaşız biz şunun şurasında. Bence sen bir yıl geç yazılmış ol çünkü ünlün de büyük duruo 13'ten. Tamam mı. 14 oldun şimdi sen. Benim de ruhum küçük. O zaman arkadaşız. Gel rp yapalım. Hadi gel. Nerde yapalım? Sen karar ver. Very Happy Başlangıcı ben yaparım istiosan.
Aria Mysté

Aria Mysté

Bakar mısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Bakar mısınız?   Bakar mısınız? EmptyÇarş. Mayıs 22, 2013 5:58 pm

Göl Kenarında kendi kendime yaptığım Rp'me cevap veriyordum geciktim biraz. Very Happy
Bi' yaşıma daha girdim! *iğrenç oldu kabul ediyorum... Neyse o zaman;
Ben şey yapayım, mesaj atayım sana konuşalım sonra gidelim Rp yapalım. Very Happy
Çok mutlu oldum ya. Razz
Logan Darrel

Logan Darrel

Gerçek Adı : Yuvarlağımsı biçimde kopan, çok küçük miktarda sıvı kütlesi^^

Bakar mısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Bakar mısınız?   Bakar mısınız? EmptyÇarş. Mayıs 22, 2013 7:31 pm

Ben Damla. Karışmadan en başta belirteyim.
Kath işte ya Very Happy

Eveeet senlen kurgu yapmaya geldim. Gelebilirim demiğ? What a Face
Aria'yla Kath'e arkadaş kurgusu yapabiliriz. Hattası:
Sen Logan'la da arkadaş olursun, Kath'le de. Arada kalmış gibi.
Tabi tarafın karanlıksa bilmem Logan aydınlık çünkü Very Happy
Anlatmak gerekirse "Aria iyi biri, Kath'le arkadaşlar. Çok sıkı fıkı olmasa da birbirlerini gördüklerinde selam vermeden geçmezler, bazen konuşurlar"
Logan için "Arkadaşlar. Tabi yaş ve bina farkı olduğu için çok görüşemiyolar ama iyi araları."
Ooo şimdi geldim buraya, Christian'la kurgu yapmadan olmaz. In love
Kath ve Christian'ı baya yakın arkadaş yapalım. Olur mu, uygun mu sence? What a Face
İki kökten karanlık karakter! -yazar burda tom felton'ı çok seviyom lütfen bi şeyler yapalım arkadaş yapalım dost yapalım hatta kuzen yapalım omg demek istiyor-
Aria Mysté

Aria Mysté

Bakar mısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Bakar mısınız?   Bakar mısınız? EmptyÇarş. Mayıs 22, 2013 7:41 pm

LOGANDA PEK TATLIYMIŞ MAŞALLAH DUMBLEDOR SAHİBİNE BÜYÜLESİN.
Gel tabi gel gel. ♥️
Christian ile Kath arkideş olurlar, en yakınından seve seve.
Sonuçta dibine kadar garanlık varmış. Very Happy
Aria'nın sınıfını en azından bir 4 yapmaya çalışıyorum şuan eğer büyürse yakın arkadaş
büyüyemezse arkadaş oluruz asdasd
Taraf konusuna henüz karar veremedim zaten onu boş ver, her an ayartılabilir cinste. Very Happy Very Happy
Kath hangi kath? Very Happy

Biz Christian'a yoğunlaşak en iyisi seninle damla. Very Happy
Aria Mysté

Aria Mysté

Bakar mısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Bakar mısınız?   Bakar mısınız? EmptyÇarş. Mayıs 22, 2013 8:28 pm

Güncel + Rütbem 5. sınıf olarak değişti, bu sanırım bazı şeyleri değiştirir. ^^
Katheryn S. Boryenka

RP Yaşı : 14

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Bakar mısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Bakar mısınız?   Bakar mısınız? EmptyÇarş. Mayıs 22, 2013 8:30 pm

Aria büyümüş! Very Happy
Christian'la çok küçüklükten beri tanışmış olsunlar hani iki aile de koyu karanlık taraftarı ya. Ama onlara komikli bi tanışma kurgusu bulmak lazım Very Happy
Christian Farrel
V. Sınıf
V. Sınıf
Christian Farrel

Gerçek Adı : Eda.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Bakar mısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Bakar mısınız?   Bakar mısınız? EmptyÇarş. Mayıs 22, 2013 11:57 pm

Herkes boy atarken biz yaş atıyorduk. asdf
Evleri yakın olduğundan ilk büyülerini birlikte bile yapmış olabilerleer. Very Happy Razz Komikli? Ne gibi. Very Happy
Katheryn S. Boryenka

RP Yaşı : 14

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Bakar mısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Bakar mısınız?   Bakar mısınız? EmptyPerş. Mayıs 23, 2013 9:48 am

Tamam boşver komikliyi bu daha güzel oldu Very Happy
çoh şirin oldu ayol bu. ilk büyüler. yerun In love

Bakar mısınız?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-
» Eğlenceye Hazır Mısınız? ~ Gryffindor Balosu