AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Ayılma vakti!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Reyna Lana Regina
V. Sınıf
V. Sınıf
Reyna Lana Regina

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Böğ.

Ayılma vakti! Empty
MesajKonu: Ayılma vakti!   Ayılma vakti! EmptySalı Mayıs 21, 2013 8:29 pm

Reyna & Lucas
Reyna Lana Regina
V. Sınıf
V. Sınıf
Reyna Lana Regina

Ayılma vakti! Empty
MesajKonu: Geri: Ayılma vakti!   Ayılma vakti! EmptySalı Mayıs 21, 2013 9:06 pm

Göl kenarına hızlı adımlarla doğru yürürken tek düşündüğüm yazın gelmesine ne kadar az vakit olduğuydu. Yazları her zaman sevmişimdir. Su savaşları, tembellik, yüzmek... Derin bir iç geçirdim ve okulların kapanmasına kaç gün olduğunu hesapladım içimden, ister istemez somurtmaya başladım. Yaz hemen gelse... Ayakkabımın ucundaki taşı savurdum sonrasında etrafa göz gezdirmek için kafamı kaldırdım. Benden biraz uzakta olan söğüt ağacının altında Lucas oturuyordu. Yutkundum ve yüzüme kan hücum ettiğini hissettim. Azıcık beni öpmüş olmasından dolayı garip duyguları içindeydim. Gergince dudağımı ısırdım ve saçlarımla uğraşmaya devam ettim. Tam geri dönecekken Lucas'ın bana baktığını fark ettim. Elimi saçımdan çektim ve ona gülümsedim. Yanına doğru yürürken üstümdeki yeşil kazağı çekiştirdim. Sonrasında yavaşça yanına oturdum ve bacaklarımı altıma aldım. "Selam," dedim gülümseyerek, ama hemen sonrasında gülümsemem soldu gitti. Burnum çok keskin bir kokudan dolayı sızlamıştı. Yüzümü buruşturdum ve Lucas'ın elindeki şişeyi gördüm. "Sarhoş musun sen!?" dedim homurdanarak. Ravenclaw'dan Lucas yüzünden puan düşülürse onu boğabilirdim. O puanları ben topluyorum!

:

En son Reyna Lana Regina tarafından Salı Haz. 11, 2013 11:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Brencis F. Auonius

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : s

Ayılma vakti! Empty
MesajKonu: Geri: Ayılma vakti!   Ayılma vakti! EmptySalı Haz. 11, 2013 11:25 pm

Malum günden beridir Reyna'yı görmemiştim. Aklımı kaçırmak üzere olduğum gerçeği beni rahatsız ediyordu. Yahu bana ne ki Reyna'dan? Kalbim ve beynim bir olup bana içimden bu düşüncelerim üstüne kahkaha atarken, ben yine de kendi bildiğimi okuyordum. Antonije'yle ayrıldıklarını öğrendiğimde yüzümdeki devasa gülümsemeyi hatırlayıp yüzümü buruşturdum. Ben çoğu kızın tanımladığı gibi, duygusuz ve kalpsiz bir öküzdüm; sırf güzel diye de bu kadar ilgilenmezdim biriyle. Çünkü sırf güzel diye değil, aptal. İç sesim her zamankinden daha can sıkıcıydı. Sen sussana ya, diye yanıtladım onu. Tanrı'm! Tam bir şizofrene dönmüştüm. Neyse ki bu sorunları unutacak çözüm elimdeydi. Elbette, alkol. Bir şişe rus votkası beni müthiş rahatlatacaktı, eminim.

Yaslandığım ağacın dibinde uyuyakalmak üzereydim. Şişenin son yudumlarını da kafaya dikerken boğazımın yanmasını bile hissedemediğimi farkettim. Yüzümde şapşal bir gülümseme, uykulu gözler, dağınık saçlar... Muhtemelen oldukça sevimli görünüy- Reyna'yı gördüm birden ve beynim hata verdi. Gözlerimi kırpıştırdım, çift görüyor gibiydim fakat nerede görsem tanırdım bu yüzü. Kusursuz bir güzelliğe sahipti, ve bir o kadar da saf, masum bir kızdı. Çekiciliğinin sebebi buydu belki de. Bana baktı, sonra da gülümsedi. Oldukça şaşırtıcı bir şekilde hemde. Neden bana gülümsesin ki? En son onu öpüp son derece hödükçe bir şey söyleyip yanından gitmiştim. "Selam." Elimdeki şişeyi görmemesi için k.çıma bile sokabilirdim şuan. Alkolden hoşlanan biri değildi, ve benden hoşlanmasını istiyordum. Gerçi niye benden hoşlanmasını istiyordum şuan bunu düşünecek durumda değilim ya, neyse. "Sarhoş musun sen?!" Yapmamam gereken şey sırıtmaya devam edip başımı aşağı yukarı sallamaktı. Peki ben ne yaptım, tahmin edin? Bingo! Bu da yetmezmiş gibi en yavşak ses tonumla "Selam bebek," dedim. Bir tokat yememe umudu vardı içimde elbette. Tabii iç sesimse her zamanki sinir bozucu haliyle B.k yemezsin, diyordu.

Spoiler:
Reyna Lana Regina
V. Sınıf
V. Sınıf
Reyna Lana Regina

Ayılma vakti! Empty
MesajKonu: Geri: Ayılma vakti!   Ayılma vakti! EmptyÇarş. Haz. 12, 2013 12:24 am

Luke'un gözlerindeki ifadesiz ve sarhoş bakışla ister istemez yüzüm düştü. O kadar keskin alkol kokuyordu ki midem bulanmıştı. Gözleri gözlerimi zorla olsa da bulduğunda yüzünde tam bir sarhoş gülümsemesi vardı. Derin bir iç çektim. "Selam bebek," dediğinde kaşlarımı ister istemez çattım. Sonrasında gözüme saklamaya çalıştığı şişe takıldı. Luke şişeyi saklamak için çaba gösteriyor gibiydi. Salak çocuk. Elimi yanağına koydum ve hafifçe dudağımı sarkıttım. "Ah, Axel. Tam bir başbelasısın." dedim ve üzerine doğru hafifçe eğilerek şişeyi elinden aldım. Hemen ayağa kalktım. Şişenin kapağını açtım ve göle boşaltmak için ters çevirdim. Boştu. Bütün hepsini içtiği halde nasıl uyumadığına ve ya kusmadığına şaşırıyordum. Sadece kokusu bile burnumu sızlatıyordu. Arkamdan hafifçe homurdandığını duydum. Şişeyi bir kenara bıraktım ve yanına oturdum. Sinirlice baktım ona, dudaklarımı sıkıca kapatmıştım. Ona her hangi bir şey söylemek istemiyordum. Birazcık daha düzgün olsa ölür müydü!? Omzuna sertçe vurdum.

"Azıcık daha düzgün olsan ölür müsün Axel!? Senden hoşlandığım için kendimden nefret ediyorum!" Hızla ayağa kalktım ve ne söylediğimi kavradığımda, elimle kırdığım pottan dolayı bir karış açılmış olan ağzıma bastırdım. Yanaklarımın hızla kızardığını hissediyordum. Ellerimle yüzümü kapattım. "Gene çenemi tutamadım." dedim mırıldanarak. Lanet!
Brencis F. Auonius

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : s

Ayılma vakti! Empty
MesajKonu: Geri: Ayılma vakti!   Ayılma vakti! EmptyÇarş. Haz. 12, 2013 12:47 am

Kaşlarını çattığında iç geçirdim. Bu bendim, böyle olduğumu biliyordu. İstemiyorsa gidebilirdi, gitmemesini istiyordum elbette. Sahi, niye gitmemesini istiyordum ki ben? "Ah, Axel. Tam bir başbelasısın." En son bir profesörden azar işitirken Axel denilmişti bana. Resmen sadece insanlar bana kızarken Axel diyordu. Luke demek varken Axel nedir yahu, zevksizler. Düşüncelerim Reyna'nın şişemi alıp göle boşaltmaya çalışmasıyla dağılmıştı. Güzelim, şişe zaten boş! diye seslenecektim ki koca çenemi tutmayı son anda başardım. Aptal aptal sırıtmam Reyrey'in cümlesiyle donuklaştı: "Azıcık daha düzgün olsan ölür müsün Axel!? Senden hoşlandığım için kendimden nefret ediyorum!" Hoşlanmak? Reyna? Benden? Reyna Lana Regina, Lucas Axel Gallagher'dan hoşlanıyor? Bilinen ve bilinmeyen evrende olması en imkansız şeylerdendi bu. Acaba kulaklarım bana oyun mu oynuyordu? Bu kızın benden hoşlanması için hiçbir sebep olmadığı gibi, hoşlanmaması için öyle çok nedeni vardı ki. Tek ortak noktamız binalarımız olsa gerekti. Seçmen Şapka beni niye Ravenclaw'a koydu onu da bilmiyorum. Çok zeki biri değilimdir dersler konusunda, çalışmayı da sevmem. Planlı, düzenli, sorumlu falan da değilim. Harbiden ya, ne işim var benim Ravenclaw'da? "Gene çenemi tutamadım." Reyrey yine dikkatimi cümlesiyle dağıtmıştı. Yanakları kızarmıştı. Öyle sevimliydi ki! Kaç gündür içten içe böyle bir anı düşlediğimi fark ettim. Sadece hayal dünyamda kalır diye düşünüyorken, bir anda gerçek oluvermişti. Reyna beni seviyor lan!

32 dişimin, hepsinin göründüğünden emindim. "Reyna ya," Gözlerinin utangaç bir ifadeyle bana bakınca, artık gülümsemekten yanaklarımın yırtılacağını düşünmeye başladım. "Bende senden hoşlanıyorum galiba." Kurabileceğim en hödük cümlelerden birini kurmuştum, alkış yok mu alkış? Ama kalbimin derinliklerinde bir yerde tarif edemeyeceğim kadar romantik olan hisler vardı, ki bunun beni rahatsız etmesi gerekiyordu. Aksine... Mutluydum!
Reyna Lana Regina
V. Sınıf
V. Sınıf
Reyna Lana Regina

Ayılma vakti! Empty
MesajKonu: Geri: Ayılma vakti!   Ayılma vakti! EmptyÇarş. Haz. 12, 2013 1:21 am

Yanaklarıma bütün vücudumdaki kan hücum ederken yere baktım ve düşük çeneliğim için kendimi suçladım. Derin bir nefes aldım ve bayılmamak için gözlerimi ellerime odakladım. "Reyna ya," dediğinde hafifçe başımı kaldırdım. Şu an biraz daha ayık ve aşırı derecede mutlu gözüküyordu. Daha çok kızardım. Yüzündeki tarifsiz gülümseme o kadar güzeldi ki.. "Bende senden hoşlanıyorum galiba." dediğinde yüzüne mi vursam yoksa gidip sarılsam mı bilemedim. Bende olduğum yerde durdum ve gülümsedim. Sonrasında Luke'un yanına gittim ve omzuna hafifçe yumruk attım. "Bu 'galiba' içindi." dedim. Sonrasında ona sıkıca sarılıp yanağına bir öpücük kondurdum. "Bu da benden hoşladığın içindi." dedim ve güldüm. Hala ona sıkıca sarılıyordum. Ve bu çok iyi hissettiriyordu. Ama hala buram buram alkol kokuyordu. Homurdanarak geri çekildim. "Alkol kokuyorsun, iğrenç bir şekilde hemde." dedim.

Ayılma vakti!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Rp vakti
» Ceza Vakti
» Ceza Vakti
» acilen eve dönme vakti
» Hepinizi çoook seviyorum. Ama gitme vakti geldi.