AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Damla'nız bi sınav olup gelsin.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Felix A. Lancelot

Felix A. Lancelot

RP Yaşı : 19
Gerçek Adı : Damla

Damla'nız bi sınav olup gelsin. Empty
MesajKonu: Damla'nız bi sınav olup gelsin.   Damla'nız bi sınav olup gelsin. EmptyC.tesi Mayıs 25, 2013 6:57 pm

Gençler kaldı 13 güün. Vay ulen bu da son yazımdır sekizinci sınıfa yeni başlamıştım sanki geçen gün sbs için gün sayıyodum. Ne çabuk geçti ya la.
Valla olmadı bu, biz bi baştan alsak olmuyo bu.
Neyse, şu 13 gün tıpkı diğer günler yaptığım gibi -ki bu daha fazla- yardırmayı düşünüyorum.
Gelsin test kitapları, gitsin test kitapları.
İki tane kitap bitircem.
Ağlamaklı, depresif bi halim var çok heyecanlıyım bu sınav yüzünden.
Sayılı gün çabuk geçti.
13 GÜN KALDI. ABİ BU "YARIN PAZARTESİ"DEN BİLE KÖTÜ LAN. OF.
Hadi görüşürük o zaman önümüzdeki hafta değil, ondan sonraki hafta sonu. Daha yeni gelmiştik, karpuz kescedik, özlem gideriyoduk biliyom ama ben gelince keseriz karpuzu artık bensiz kesmeyin .s.s.s.s.s
Ne yapıyoruz, damlacığımız için bol bol puan duası ediyoruz.
Lisede hiç uğraşamıcam anasını satıyım ikinci sınıfa gelcem sözel seçip mutlu mutlu devam edicem.
KORKUYOM
Reyna Lana Regina
V. Sınıf
V. Sınıf
Reyna Lana Regina

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Böğ.

MesajKonu: Geri: Damla'nız bi sınav olup gelsin.   Damla'nız bi sınav olup gelsin. EmptyC.tesi Mayıs 25, 2013 7:04 pm

Seni seviyom aşkım,ederim dua In love
Aria Mysté

Aria Mysté

RP Yaşı : 15.
Gerçek Adı : Eda,edoş,edağ.

MesajKonu: Geri: Damla'nız bi sınav olup gelsin.   Damla'nız bi sınav olup gelsin. EmptyC.tesi Mayıs 25, 2013 7:09 pm

Ben sana dua ederim, BEN HİÇ ÇALIŞMAMIŞTIM LA
Aureola D. Hemsut

Aureola D. Hemsut

RP Yaşı : yirmi beş.
Gerçek Adı : dilorağ&bilgö&uzaylığ.

MesajKonu: Geri: Damla'nız bi sınav olup gelsin.   Damla'nız bi sınav olup gelsin. EmptyC.tesi Mayıs 25, 2013 7:13 pm

Korkma manyaak. Gayet doğalca gir. Valla nasip neyse o oluyo cidden. Ben istediğim liseyi kazancam diye yardırdım, normalde tutması gerekiyodu. Hatta fark bile vardı puanlarda. Ama ben girdiğimde puanlar 15 puan arttı. Yedeklerden bile giremedim liseye. Very Happy Çok pis üzülmeme rağmen iyi ki gitmemişim oraya diyorum. Lise zor mor falan ama 8 yıllık çoğu arkadaşını unutturacak lisedekiler. Hatta o aşırı yakın olduğun arkadaşın bile belki arkalara düşecek yani. Very Happy Rahat ol, kasmadan gir sınava. Aksilikler çıkar, eğitim sistemi bokluğu. Crying or Very sad Ama olsun, insanlar sana güveniyoo. Nasıl geçerse geçsin sana güvenleri sonsuz. İster 200 al ister 500 hala mükemmel olacaksın gözümüzde falan. SEVİYOS SENİ. EMİNİM YAPARSIN. :3
Aria Mysté

Aria Mysté

Gerçek Adı : Eda,edoş,edağ.

MesajKonu: Geri: Damla'nız bi sınav olup gelsin.   Damla'nız bi sınav olup gelsin. EmptyC.tesi Mayıs 25, 2013 7:18 pm

BU ARADA BEN SÖZELİM,
BİRİNCİYİM -hava attım gibi atmadım ama- AMA ;
HİÇBİR ŞEY GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİL haberin olsun diye diyorum.
Ve bir sözel olarak ne olmak istediğini iyi seç öyle Sözel seç diyorum, EDEBİYAT okursan Edebiyat öğretmeni olarak zor atanırsın.
Öğretmenler diyor bunu. Eşit Ağırlık ideali. Razz
-aynı öğretmenler bana Türkçe öğretmeni olacan, atanacan diyor- Very Happy Very Happy
Birazdan dua edicem. Sınavdan önce de ederüz. Razz
Chloé Collinson
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Chloé Collinson

Gerçek Adı : İrom.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Damla'nız bi sınav olup gelsin.   Damla'nız bi sınav olup gelsin. EmptyC.tesi Mayıs 25, 2013 7:27 pm

Off valla kendi sbs öncelerimi hatırladım. Dün gibi aklımda valla. Gerginlikten heyecandan ölüyodum. Ama aynı Dilara'nın dediği gibi nasibinde ne varsa o oluyo. Ben de istediğim liseye gireceğimden emindim ama o puanlar hayvan gibi artınca birden, olmadı tabii. Önce üzüldüm biraz ama sonra dedim ki iyi ki de bu liseye gelmişim falan fişman. Umarım sınavın mis gibi geçer, istediğin liseyi tutturursun. Yapıcaksın biliyoruz. Ne olursa olsun seni çok seviyoruz ve arkandayız. Bunu unutmaa. gökkuşaağı
https://twitter.com/CrypticDreamer
Aaron Anderson

Aaron Anderson

Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: Damla'nız bi sınav olup gelsin.   Damla'nız bi sınav olup gelsin. EmptyC.tesi Mayıs 25, 2013 7:31 pm

AŞKIIAAAM
DAMLOM
umarım sınavın süfer geçer
sana inanorum, inanoruz!
SINAVA GİR GEL, RICHIE HOCAN ŞEKER VERCEK SANA, ZIRHINI DA Bİ GÜNLÜĞÜNE ÖDÜNÇ VERCEK, OOH OH BUNDAN GÜZEL SBS HEDİYESİ Mİ OLUR LAN?
dsfkdsjfdsg.
şaka bi yana, cidden rahat ol bebem. korkman için hiçbir sebep yok. sevyom seni çok, muç. Damla'nız bi sınav olup gelsin. 4176594683
Drake Lindstorm
V. Sınıf
V. Sınıf
Drake Lindstorm

Gerçek Adı : İrem

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Damla'nız bi sınav olup gelsin.   Damla'nız bi sınav olup gelsin. EmptyC.tesi Mayıs 25, 2013 7:38 pm

Drake olarak da geliyim bi yazıyım dedim
YAPICAKSIN AŞKIM
HEPİMİZ BİLİYORUZ O ÜSTÜN ZEKANI VE YETENEKLERİNİ
BİZ ÖZEL, RP YAPAN KİŞİLER OLARAK DİĞERLERİNDEN 15 ADIM ÖNDEYİZ
ŞU SINAVA GÜNÜNÜ GÖSTER VE GEL SWGLM!!!
Antonije Hargrove
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Antonije Hargrove

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Antonije Austen Hargrove

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Damla'nız bi sınav olup gelsin.   Damla'nız bi sınav olup gelsin. EmptyC.tesi Mayıs 25, 2013 8:00 pm

Dualarımız senle Damla... Ergin'le seni paylaşamıyorduk hatırladın mı? Kimselere kaptırmam seni. Very Happy SBS de kapamaz sen bizimsin. Very Happy
Katheryn S. Boryenka

RP Yaşı : 14
Gerçek Adı : Yuvarlağımsı biçimde kopan, çok küçük miktarda sıvı kütlesi^^

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Damla'nız bi sınav olup gelsin.   Damla'nız bi sınav olup gelsin. EmptyC.tesi Mayıs 25, 2013 8:22 pm

lan iyi ki yazmışım buraya, nasıl motive oldum şoanda.
SİZİ ÇOK SEVİYOM BİLİYONUZ DE Mİ?

Dilara, gülüm işte o arkadaşları unutmaktan korkuyom ya. Hepsiyle güzel anılarımız vardı. Neyse artık. Lise bi başka diyolar. onun için bi başka heycanlıyım be Very Happy
O son satırların da yüzümde çok içten bi tebessüm oluşturdu, gururumu okşadın aşkım bunu söylemeden geçmeyeyim Hug

Eda, nasılsa edebiyat öğretmeni olucam, sözel seçeyim diyordum yaptığına bak -.- hayallerim yıkıldı gızım burda..................

İrem işte senin mesajın nasıl iyi geldi biliyon mu.... İnşallah ya inşallah. Çok seviyorum seni.

Selös!! Richie hocadan şeker mi, zırh mı!!! :')))) sırf bunun için sınava giresim geldi. beni böyle kandırıyonuz demi daha küçüğüm diye -.- xxdd çok sağol bitanem buraya yazdığın için <3

DRAKE, AŞKIM. SEN DE BURAYA GELMİŞİN ÇOK SEVİNDİM. TEŞEKKÜR EDİYORUM Bİ TANEM. GELİNCE RP YAPCAZ BİLİYOSUN DE Mİ? Cool

Cihan hatırladım! Kath rav'dı o zamanlar :')))) sbs beni nasıl kapıcak hem..... silent

ABİ HEPİNİZİ NASIL SEVİYORUM BELLİ DEĞİL İYİ Kİ GELMİŞİM LAN BU SİTEYE İYİ Kİ TANIŞMIŞIZ. HEPİNİZİ AYNI AYRI ÇOK SEVİYORUM. GERÇEKTEN DAHA İYİ HİSSETTİRDİ MESAJLARINIZ. Hug In love
Nicolas Joseph Bowie
VI. Sınıf
VI. Sınıf

Gerçek Adı : Ollivander Bey

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Damla'nız bi sınav olup gelsin.   Damla'nız bi sınav olup gelsin. EmptyC.tesi Mayıs 25, 2013 9:01 pm

Başarılar. Bol bol şans diliorum Very Happy
Sen kesin yüksek alırsın Very Happy Pek tanışamadık ama sen gel çok iyi kaynaşcas Smile
Christen Austen

MesajKonu: Geri: Damla'nız bi sınav olup gelsin.   Damla'nız bi sınav olup gelsin. EmptyC.tesi Mayıs 25, 2013 9:02 pm

Ciddeen iyi ki sen de gelmişsin. Seni iyi ki tanımışııız. AMA DRAKEYE SARKMA CNM YHA .S.S FAKARUN!! dsgfgfhg
Chloé Collinson
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Chloé Collinson

Gerçek Adı : İrom.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Damla'nız bi sınav olup gelsin.   Damla'nız bi sınav olup gelsin. EmptyC.tesi Mayıs 25, 2013 9:24 pm

Sen bi sbs'den çık gel Drake senin peşini bırakmıycak zaten Cool
VE İYİ Kİ İYİ Kİ İYİ Kİ TANIŞMIŞIZ SEVİYOM SENİ
Chris qnq Drake spoiler'ını çok takdir etmiş bunu da laf arasına sıkıştırıyım WinkWinkWink
https://twitter.com/CrypticDreamer
Holly Challenor

Gerçek Adı : sanem

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Damla'nız bi sınav olup gelsin.   Damla'nız bi sınav olup gelsin. EmptyC.tesi Mayıs 25, 2013 10:16 pm

eneee ikizim
benim sbs'm üstünden daha 1 yıl geçti, ki 3 sene girmiş biri olarak söylüyorum; stres her şeyi batırıyor
yüksek alırsan senin çok işine yarayacak, ama düşük alırsan da dünyanın sonunun gelmeyeceğini düşün. yani önemse tabii de, çok değil
sen annadın demek istediğim şeyi;)),9;9))

BAŞARILAR BEBEYİM SENİ ÇOK SEVOS
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

MesajKonu: Geri: Damla'nız bi sınav olup gelsin.   Damla'nız bi sınav olup gelsin. EmptyPaz Mayıs 26, 2013 3:26 pm

Kolay gelsin Damlö bebeyim Crying or Very sad BİZ HEP SENİN YANINDAYIS. BECERİRSİN SEN BU İŞİ. keserun

Damla'nız bi sınav olup gelsin.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası