AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Ders Başvuruları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

RP Yaşı : 49
Gerçek Adı : Celia Monique Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Ders Başvuruları Empty
MesajKonu: Ders Başvuruları   Ders Başvuruları EmptySalı Mayıs 28, 2013 11:13 pm

Derse başvurmak için aşağıdaki metni kopyalayıp gerekli şekilde doldurarak başlığa göndermeniz yeterlidir.

Bu kağıdı imzalayarak Sihirli Yaratıkların Bakımı dersi sırasında başıma gelebilecek yaralanma ve/veya ölüm durumları için Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'nu ve görevlilerini hiçbir şekilde sorumlu tutmuyorum.
Adınız Soyadınız
Binanız / Sınıfınız
https://hogwartsexpress.yetkin-forum.com
Annabelle Levitt

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Damla.

Ders Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Ders Başvuruları   Ders Başvuruları EmptyÇarş. Mayıs 29, 2013 12:06 am

Bu kağıdı imzalayarak Sihirli Yaratıkların Bakımı dersi sırasında başıma gelebilecek yaralanma ve/ veya ölüm durumları için Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'nu ve görevlilerini hiçbir şekilde sorumlu tutmuyorum.

Annabelle Levitt
Ravenclaw | V. Sınıf
Nicolas Joseph Bowie
VI. Sınıf
VI. Sınıf

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Ollivander Bey

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Ders Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Ders Başvuruları   Ders Başvuruları EmptyÇarş. Mayıs 29, 2013 7:51 am

Bu kağıdı imzalayarak Sihirli Yaratıkların Bakımı dersi sırasında başıma gelebilecek yaralanma ve/veya ölüm durumları için Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'nu ve görevlilerini hiçbir şekilde sorumlu tutmuyorum.
Nicolas Joseph Bowie
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Ders Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Ders Başvuruları   Ders Başvuruları EmptyÇarş. Mayıs 29, 2013 6:14 pm

Bu kağıdı imzalayarak Sihirli Yaratıkların Bakımı dersi sırasında başıma gelebilecek yaralanma ve/ veya ölüm durumları için Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'nu ve görevlilerini hiçbir şekilde sorumlu tutmuyorum.

Melanie Phoenix.
Gryffindor, V. Sınıf. -Öpçükler-
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Selis

Ders Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Ders Başvuruları   Ders Başvuruları EmptyÇarş. Mayıs 29, 2013 7:14 pm

gryffindor;; v. sınıf;; aleksandra targaryen Cool
Antonije Hargrove
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Antonije Hargrove

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Antonije Austen Hargrove

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Ders Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Ders Başvuruları   Ders Başvuruları EmptyÇarş. Mayıs 29, 2013 7:17 pm

Antonije Hargrove
Ravenclaw / V. Sınıf
Clementine Noir
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Clementine Noir

RP Yaşı : 28

Ders Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Ders Başvuruları   Ders Başvuruları EmptyPerş. Mayıs 30, 2013 10:57 pm

Eklendiniz beyler bayanlar.
D. Arthur Souen

D. Arthur Souen

RP Yaşı : 13
Gerçek Adı : Damien

Ders Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Ders Başvuruları   Ders Başvuruları EmptyCuma Mayıs 31, 2013 12:09 am

Damien Arthur Souen

Slytherin/ III. Sınıf
Clementine Noir
Clementine Noir

RP Yaşı : 28

Ders Başvuruları Empty
MesajKonu: Geri: Ders Başvuruları   Ders Başvuruları EmptySalı Haz. 04, 2013 4:39 pm

Liste güncellendi arkadaşlar. 1. etaba katılım için 11 Haziran Salı gününe kadar beklenecek. Başarılar dilerim.

Ders Başvuruları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Ders Başvuruları
» Ders Başvuruları
» Ders Başvuruları
» Ders Başvuruları
» 2. sezon ders başvuruları