AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Merhaba =)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
A. Edward Souen

A. Edward Souen

RP Yaşı : 13
Gerçek Adı : Tolga

Merhaba =) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba =)   Merhaba =) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mayıs 29, 2013 6:41 pm

Melanie Phoenix demiş ki:
GÖZLERE FOR ALABİLİYO MUYUZ? HM.. PEKİ TŞK.

Adım Dilaraa, Bilge de diyebilirisin tabiiğ. :3 Ben daha bebe kaldım burda, 14.5 ehehe. AMA 15 OLCAM. İKİ HAZIRAN. AZ KALDI EHEEEEY.

Aramıza hoşgeldiiin, yeni üyeler ♥️ biz yani. :3
Hep birlikte eğlenmemiz dileğiyleeen. happy dance

Tanıştığıma çok mutlu oldum dilara. İyi oyunlar dilerim. Smile For U my eyes! Razz
Amelia Souen

Amelia Souen

Gerçek Adı : Amelia Paradis

MesajKonu: Geri: Merhaba =)   Merhaba =) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mayıs 29, 2013 8:50 pm

Hemen de popi olmuşuz Tolga asdfgh
A. Edward Souen

A. Edward Souen

MesajKonu: Geri: Merhaba =)   Merhaba =) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mayıs 29, 2013 8:54 pm

Herkesin bir popisi vardır, ona göre davranmalıdır öhm. Very Happy xD
Cedine Claret

RP Yaşı : 14

MesajKonu: Geri: Merhaba =)   Merhaba =) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mayıs 29, 2013 9:01 pm

FOHO. BENDEN DAHA EGOİST BİRİ. llama

Yani, ünlü olarak kendini almışsın ya, kanım donmadı desem kuyruklu yalan olur keserun Bunu genelde yapar mısın yoksa bizim siteye özgü bir şey mi? Suspect Yok hayır hali hazırda kendimi kullandığım siteler var diyorsan ben de hali hazırda ayaktayım, alkışlıyorum. ;D

Neyse, bu konuya fazla takılmayalım. Aşldkf. Slytherin'e yakışmış abimiz. Ben de Bilge, Dilara da diyebilirsin. 16 yaşındayım, abi dememe gerek var mı bilmiyorum ama kendimi zorunda hissettim bir an Crying or Very sad Kendi ablam 21 yaşında arkadaş Crying or Very sad

Tamam, konuşmayı sevmem dediğin için okumaktan da sıkılırsın diye düşündüm şu an, çenem açıldı keserun

HE'ye hoşgeldin o zaman, kurgular yapalım omg
A. Edward Souen

A. Edward Souen

MesajKonu: Geri: Merhaba =)   Merhaba =) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mayıs 29, 2013 9:05 pm

Cedine Claret demiş ki:
FOHO. BENDEN DAHA EGOİST BİRİ. llama

Yani, ünlü olarak kendini almışsın ya, kanım donmadı desem kuyruklu yalan olur keserun Bunu genelde yapar mısın yoksa bizim siteye özgü bir şey mi? Suspect Yok hayır hali hazırda kendimi kullandığım siteler var diyorsan ben de hali hazırda ayaktayım, alkışlıyorum. ;D

Neyse, bu konuya fazla takılmayalım. Aşldkf. Slytherin'e yakışmış abimiz. Ben de Bilge, Dilara da diyebilirsin. 16 yaşındayım, abi dememe gerek var mı bilmiyorum ama kendimi zorunda hissettim bir an Crying or Very sad Kendi ablam 21 yaşında arkadaş Crying or Very sad

Tamam, konuşmayı sevmem dediğin için okumaktan da sıkılırsın diye düşündüm şu an, çenem açıldı keserun

HE'ye hoşgeldin o zaman, kurgular yapalım omg

Ahahah. =) Genelde yaparım tabii, napacağım ünlüleri, kendimi koyar bi güzel de oynarım dedim oldu işte. Very Happy Bilge çok memnun oldum, abi demene gerek yok tabii ne abisi o kadar yaşlanmadık henüz. Yaz yaz sen ben okurum, okumak en iyi yaptığım şey zaten Smile Tanıştığıma memnun oldum Smile)
Nadia D'or

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Eda.

MesajKonu: Geri: Merhaba =)   Merhaba =) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mayıs 29, 2013 9:08 pm

A. Edward Souen demiş ki:
Aria Mysté demiş ki:
Hp-Rpg dışına çıkmadığımı varsayarak ve pek bir şey kesmediğimi de göz önünde bulundurarak -odamdaki oyuncak ayıyı saymazsak tabii-; diğer özelliklerimizin aynı olduğunu söyleyebilirim.
EDA ben. Very Happy 17'yim ben gerçi biraz küçüğüm senden ama olsun. Very Happy
Hoş geldin, kalıcı olursun umarım, iyi Rpg'ler. Very Happy
Slytherin ♥️

Tanıştığıma çok memnun oldum Eda. Orta-Dünya'ya falan çık ara sıra bir hava al Smile

Bi sn. orta dünya bi yana, AV-İMDEKİ SEN MİSİN ŞİMDİ? yorumlarda gördüm. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Amelia Souen

Amelia Souen

Gerçek Adı : Amelia Paradis

MesajKonu: Geri: Merhaba =)   Merhaba =) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mayıs 29, 2013 9:11 pm

Popini ayaklar altına alacağım birkaç güne. Herkes gerçek yüzünü görecek Razz
A. Edward Souen

A. Edward Souen

MesajKonu: Geri: Merhaba =)   Merhaba =) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mayıs 29, 2013 9:16 pm

Nadia D'or demiş ki:
Aria Mysté demiş ki:
Hp-Rpg dışına çıkmadığımı varsayarak ve pek bir şey kesmediğimi de göz önünde bulundurarak -odamdaki oyuncak ayıyı saymazsak tabii-; diğer özelliklerimizin aynı olduğunu söyleyebilirim.
EDA ben. Very Happy 17'yim ben gerçi biraz küçüğüm senden ama olsun. Very Happy
Hoş geldin, kalıcı olursun umarım, iyi Rpg'ler. Very Happy
Slytherin ♥️

Tanıştığıma çok memnun oldum Eda. Orta-Dünya'ya falan çık ara sıra bir hava al Smile

Bi sn. orta dünya bi yana, AV-İMDEKİ SEN MİSİN ŞİMDİ? yorumlarda gördüm. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Evet benim Very Happy Şaş-ır-tı-yor-uz. Av-im yapsın biri bana ama beceremiyorum yapmayı pek Razz üü.,

Amelia Paradis demiş ki:

Popini ayaklar altına alacağım birkaç güne. Herkes gerçek yüzünü görecek Razz

Gerçek yüzüm ortada gördüğün gibi. Saklayanlar çekinsin Very Happy xD Sevgili ikiz kardeşim Smile
Nicolas Joseph Bowie
VI. Sınıf
VI. Sınıf

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Ollivander Bey

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Merhaba =)   Merhaba =) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mayıs 29, 2013 9:25 pm

Siz ikizseniz soyisimleriniz niye farklı? Anlamadım. Evet. Başka anlamayan? Very Happy
A. Edward Souen

A. Edward Souen

MesajKonu: Geri: Merhaba =)   Merhaba =) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mayıs 29, 2013 9:29 pm

Nicolas Joseph Bowie demiş ki:
Siz ikizseniz soyisimleriniz niye farklı? Anlamadım. Evet. Başka anlamayan? Very Happy

Değiştirecek arkadaş işlerini bir halletsin Very Happy
Lucio Bevilacqua

Lucio Bevilacqua

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Baran ya da Can

MesajKonu: Geri: Merhaba =)   Merhaba =) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 30, 2013 6:14 pm

Sen ne kadar tatlısın böyle yeniden. Very Happy
A. Edward Souen

A. Edward Souen

MesajKonu: Geri: Merhaba =)   Merhaba =) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 30, 2013 9:48 pm

Lucio Bevilacqua demiş ki:
Sen ne kadar tatlısın böyle yeniden. Very Happy

Kim ne ne zaman ne oldu? Teşekkürler^^
Tempest Electra
Vampir
Vampir
Tempest Electra

RP Yaşı : 25

MesajKonu: Geri: Merhaba =)   Merhaba =) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 30, 2013 10:29 pm

heyt be. o gözler ne engin denizdir.. Very Happy

Merhaba =)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» Merhaba
» Merhaba?
» Merhaba
» Merhaba
» Şey... merhaba?