AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

İlk RP deneyimim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Kristen Stewart

RP Yaşı : 13
Gerçek Adı : Zelal

İlk RP deneyimim Empty
MesajKonu: İlk RP deneyimim   İlk RP deneyimim EmptyPerş. Mayıs 30, 2013 2:17 am

Evet arkadaşlar ilk kez RP yapıcam şu an RP konusunda bilgim sıfır denilebilir ancak şöyle hafif ayarlı bir RP yapmamda bana yardımcı olursanız alışırım gibime geliyor evet taliplerimi bekliyorum Very Happy
D. Arthur Souen

D. Arthur Souen

Gerçek Adı : Damien

İlk RP deneyimim Empty
MesajKonu: Geri: İlk RP deneyimim   İlk RP deneyimim EmptyPerş. Mayıs 30, 2013 9:32 am

Küçüksün ama olsun Very Happy Ben de Hp-Rpg de yeniyim. Gel beraber alışalım Very Happy
Kristen Stewart

İlk RP deneyimim Empty
MesajKonu: Geri: İlk RP deneyimim   İlk RP deneyimim EmptyPerş. Mayıs 30, 2013 5:58 pm

Küçüksün derken neyi kastettin anlamadım ama madem sen büyüksün şöyle güzel bir kurgu yap ve ilk sen kaz bende seni takip ediyim Smile
D. Arthur Souen

D. Arthur Souen

İlk RP deneyimim Empty
MesajKonu: Geri: İlk RP deneyimim   İlk RP deneyimim EmptyPerş. Mayıs 30, 2013 9:01 pm

Öncelikle ünlüne for <3 ardından rp partneri olursak kurguyu çok kolay yazabilirim. olmazsak biraz sıkıntı Very Happy
Kristen Stewart

İlk RP deneyimim Empty
MesajKonu: Geri: İlk RP deneyimim   İlk RP deneyimim EmptyPerş. Mayıs 30, 2013 9:11 pm

RP partneri olmamamız için hiçbir engel yok ancak bence biraz erken önce biraz RP yazmam lazım sonra düşünebilirim Very Happy Ama senden güzel bir kurgu bekliyorum her ne olursa olsun
D. Arthur Souen

D. Arthur Souen

İlk RP deneyimim Empty
MesajKonu: Geri: İlk RP deneyimim   İlk RP deneyimim EmptyPerş. Mayıs 30, 2013 9:25 pm

Bari frp'de ilişkiler çıkar üstüne kurulmasın ya Crying or Very sad önce rp yapalım diyor Crying or Very sad Benim karakter -ve seninki de- bir tam otursun yerine. Bi rp yapabilecek duruma gelelim, güzel bir kurgu hazırlayacağım Smile
Kristen Stewart

İlk RP deneyimim Empty
MesajKonu: Geri: İlk RP deneyimim   İlk RP deneyimim EmptyPerş. Mayıs 30, 2013 9:26 pm

Peki beklemedeyim o zaman
D. Arthur Souen

D. Arthur Souen

İlk RP deneyimim Empty
MesajKonu: Geri: İlk RP deneyimim   İlk RP deneyimim EmptyPerş. Mayıs 30, 2013 9:28 pm

Baksana daha eşyalarımız gelmedi Very Happy sonraa, ben hiç bir derse kayıt yaptıramadım, sonraa özel yetenek istedim yeni daha. Bakalım bunlar bir yerine otursun. Ama sen kimseye söz verme sakın. You are mine! Very Happy
Kristen Stewart

İlk RP deneyimim Empty
MesajKonu: Geri: İlk RP deneyimim   İlk RP deneyimim EmptyPerş. Mayıs 30, 2013 9:39 pm

Tamam tamam kimseye söz vermem Very Happy Taşlar yerine otursun umarım güzel bir RP olucak Very Happy
D. Arthur Souen

D. Arthur Souen

İlk RP deneyimim Empty
MesajKonu: Geri: İlk RP deneyimim   İlk RP deneyimim EmptyPerş. Mayıs 30, 2013 9:40 pm

Unutup acımı alıcam öcümü asıl o zaman görecek gücümü onun da yerini biri dolduracak kadere inanırım

OLACAKK OLACAAKK! Very Happy

İlk RP deneyimim

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası