AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Stephoney Gibson

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Stephoney Gibson

Gerçek Adı : Şewal

Stephoney Gibson Empty
MesajKonu: Stephoney Gibson   Stephoney Gibson EmptyCuma Tem. 19, 2013 11:54 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ad-Soyad: Stephoney Gibson.
Diğer karakterleriniz: Yok

Karakteriniz

1. Seçilmek istediğiniz bina(-lar): En az 2 bina belirtebilirsiniz. Gryfindor,Rawenclaw
2. Sınıf: 1.sınıf
3. Kan Durumu: Melez
4. Karakteriniz ve Geçmişi: Stephanie olağanüstü zeki,yetenekli ve cesur bir çocuktur.Ancak ders çalışmayı pek sevmez. Zekasının çoğunu muzipliklerde kullanır.Ayrıca arkadaşlarına çok bağlı bir kızdır.Okulda sürekli arkadaşlarını korur,kollar.Bencillikten tamamen uzaktır.

5. Güçlü: Karanlık Sanatlara Karşı Savunma
6. Zayıf: Tılsım

Örnek Roleplay
Seçmen Şapka
Dungeon Master
Dungeon Master
Seçmen Şapka

RP Yaşı : Aranızda "Hogwarts: Bir Tarih" okuyan kimse yok mu?

Stephoney Gibson Empty
MesajKonu: Geri: Stephoney Gibson   Stephoney Gibson EmptyCuma Tem. 19, 2013 3:35 pm

Örnek roleplayiniz olmadan sizi bir binaya koymam mümkün değil, maalesef.
Stephoney Gibson

Gerçek Adı : Şewal

Stephoney Gibson Empty
MesajKonu: Geri: Stephoney Gibson   Stephoney Gibson EmptyCuma Tem. 19, 2013 5:05 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ad-Soyad: Stephoney Gibson.
Diğer karakterleriniz: Yok

Karakteriniz

1. Seçilmek istediğiniz bina(-lar): En az 2 bina belirtebilirsiniz. Gryfindor,Rawenclaw
2. Sınıf: 1.sınıf
3. Kan Durumu: Melez
4. Karakteriniz ve Geçmişi: Stephanie olağanüstü zeki,yetenekli ve cesur bir çocuktur.Ancak ders çalışmayı pek sevmez. Zekasının çoğunu muzipliklerde kullanır.Ayrıca arkadaşlarına çok bağlı bir kızdır.Okulda sürekli arkadaşlarını korur,kollar.Bencillikten tamamen uzaktır.

5. Güçlü: Karanlık Sanatlara Karşı Savunma
6. Zayıf: Tılsım

Örnek Roleplay

''Ne, ben bir büyücü müyüm? "
Elimdeki mektuba tekrar baktım.Evet burada büyücü olduğum yazılıydı. Şöyle bir düşündüm. Olabilirdi aslında. Zaman zaman garip şeyler yapmıyor değildim. Cisimlere ellemeden onları hareket ettirebiliyordum, nesnelerin boyutunu büyültüp küçültebiliyordum. Dahası bir kere de  sırf bir tabak yemek istedi diye arkadaşını döven aşçıya da iyi bir ders vermiştim-üstündeki kıyafetleri yok etmiştim-. 
 "Şaşırmış gözüküyorsun "

İçeriye tahminen 40lı yaşlarda,değişik kıyafetli ve oldukça sevecen  bir bayan girdi.Şaşkınlığım artmıştı. Bu kadın da kimdi böyle?!
 "Şey,özür dilerim ama sizi pek çıkaramadım "

Kadın güldü. "Benim adım Celia Marlow. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulunun müdiresiyim.Sana okulla ve seninle ilgili bilgi vermeye geldim. "
 "Evet ,mektupta da yazdığı gibi  sen bir büyücüsün Stephanie .Baban da öyleydi.Ne yazık ki 7 yıl önce Karanlık Lordla yapılan savaşta öldü.Muggle olan annen de babanın ölümüne dayanamadı ve babanın ölümünden bir ay sonra -sen 4 yaşındayken- o da hayata gözlerini yumdu.Onun ölümünü hatırlıyor olmalısın. "

"Evet, bir an bile unutmadım ki hatırlayayım.Bu arada profösör,dediğiniz şeyler bana uzak.Öncelikle Karanlık Lord da kim,Muggle da ne demek oluyor, ve hem ayrıca madem annemle babamın ölümünün arasında sadece bir ay var, neden ben annemin ölümünü hatırlarken babamı  hatırlayamıyorum? "
Profösör başını öne eğdi. "Haklısın,senin bu yetimhanede sihir ve büyüden tamamen uzak bir biçimde büyüdüğünü unutmuşum. Bak Stephanie,bundan tam 35 yıl önce yani 1970 yılında önceleri çok başarılı ve iyi bir büyücü olarak bilinen Tom Marvoldo Riddle çok karanlık bir biçimde geri döndü.Kimileri ona Karanlık Lord dedi kimileriyse Voldemort. Kimileriyse adını anmaktan bile korktu ve ona Kim-olduğunu-bilirsin-sen diye hitap etti.1970'den 80 e kadar o ve müritleri büyücülük dünyasında terör estirdi. Tam bütün büyücülük dünyasına sahip olacakken küçük bir hata yaptı ve bu hata onun bedenini ve gücünü yok etti.çoğu kişi onu öldü zannetti.Ama o yaşıyordu. 1995 yılında geri döndü ve 2. savaş başladı. İşte senin baban bu savaşta öldü.Savaş birkaç yıl sürdüğünden dolayı  sen onu hatırlayamıyorsun. Haaaaa. bu arada Muggle' ı biz büyüyle alakası olmayan insanları tarif etmek için kullanırız.''
Aklımda büyü ve büyücülük dünyasıyla ilgili tonlarca soru vardı.''Peki o..''Profösör Celia sorunun gidişatını anlamış gibiydi.''Evet, öldü. Hadi neyse.Bugünlük bu kadar soru yeter.Emin ol Hogwarts da bununla ilgili çooook şey duyacaksın.Al bunlar alaman gerekenlerin bir listesi.Bunları Diagon yolunda bulabilirsin.Hogwarts ta görüşürüz'' dedi ve gitti. Sanırsam bu yıl benim için diğer yıllara oranla çok daha heyecanlı geçecekti.

2 hafta sonra...
Kalbimin hiç bu kadar hızlı bir şekilde attığına şahit olmamıştım.Sonunda Hogwarts taydım işte.Binalara ayrılıyorduk.Açıkça  söylemek gerekirse Slyhterin'de olmayı hiç mi hiç istemiyordum.Hufflepuff da bana göre değildi. Rawenclaw fena sayılmazdı ama Gryfinndor.... Yiğitlerin binası......
''Gibson.Stephanie''

Stephoney Gibson

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası